Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι κανετε κοριτσια?πως ειστε?σχολασα για σημερα κ ευτυχως δεν εχει παρα πολυ ζεστη.. @kido ακομα καθαρο το τοπιο ε?τελεια...μαλλον ειναι ο μηνας σου....!!!:grin:

Καθαρό!!! Θα περιμένω κι αύριο!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Καθαρό!!! Θα περιμένω κι αύριο!!!

Τελεια...και εγω θα ηθελα να σκεφτομαι οτι μπορει να εχω πετυχει τπτ αυτο το μηνα αλλα με βαση τις επαφες δεν νομιζω οτι εχω να περιμενω κατι..δεν πειραζει...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τελεια...και εγω θα ηθελα να σκεφτομαι οτι μπορει να εχω πετυχει τπτ αυτο το μηνα αλλα με βαση τις επαφες δεν νομιζω οτι εχω να περιμενω κατι..δεν πειραζει...

Να περιμένεις βρε, έτσι κι αλλιώς μια επαφη τυχερή θέλει! Άλλες μένουν και με μισή φορά!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , kido είπε:

Να περιμένεις βρε, έτσι κι αλλιώς μια επαφη τυχερή θέλει! Άλλες μένουν και με μισή φορά!!!

Μπα ειδικα εγωπου δεν καταλαβαινω κ ποτε κανωωορηξια χλωμο...οτι εγινε για αυτον τον μηνα εγινε..σε δεκα μερες περιμενω εγω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Farfala24 είπε:

Αυτο ειναι το καλυτερο! Το καλοκαιρακι ειναι εποχη χαλαρωσης. Απλως εμενα ψυχολογικα δε με παιρνει αλλο.  Εχω κανει ηδη τη μιση διαδικασια της εξωσωματικης αλλα δεν ηταν δυνατο να την ολοκληρωσω τοτε. Το αφησαμε καποιους μηνες να επανελθω, προσπαθησαμε φυσικα, εντωμεταξυ μας εκατσε και η βιοχημικη και δεν παει αλλο ...λεω να την ολοκληρωσω τωρα. 

Αν μπορείς να το κανεις καλή μου ότι είναι καλύτερο να κανεις και εύχομαι όλα να έρθουν όπως τα ποθείς !!

3 ώρες πρίν, kido είπε:

Καθαρό!!! Θα περιμένω κι αύριο!!!

:D:D

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Τι κανετε κοριτσια?πως ειστε?σχολασα για σημερα κ ευτυχως δεν εχει παρα πολυ ζεστη.. @kido ακομα καθαρο το τοπιο ε?τελεια...μαλλον ειναι ο μηνας σου....!!!:grin:

Γεια σου Δήμητρα! Καλα είμαστε ησυχία και τάξη! 

5 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Σας διαβαζω που κ που αν και οχι τοσο συχνα ομολογω γιατι εχω πελαγωσει με τη δουλεια κ τις ναυτιες. Επειδη διαβαζω οτι εχετε πεσει λιγο ψυχολογικα να σας θυμισω οτι κ εγω το μηνα που εμεινα εγκυος δεν ειχα συμπτωματα μονο τα κλασσικα πονακια της περιοδου.. τα οποια ξεκινησαν 3 μερες πριν την προκαθορισμενη ημερομηνια μαζι με πονους στο στηθος.. οπως καθε αλλη φορα! απλα το στηθος δε ξεπρηστικε κ περιοδος δεν ηρθε ποτε. Μην απογοητευεστε αμα δε κοκκινησει το τοπιο! Και να συνεχιζετε τις προσπαθειες σας μην μου πεφτετε! Φιλια σε ολες!

Καλησπερα! χαίρομαι πολύ συγχαρητήρια με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Φιλια πολλά σε ευχαριστούμε για την συμβουλή!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μπα ειδικα εγωπου δεν καταλαβαινω κ ποτε κανωωορηξια χλωμο...οτι εγινε για αυτον τον μηνα εγινε..σε δεκα μερες περιμενω εγω..

Τελικά εκείνα της hometest που είχες παραγγείλει δεν σε βοήθησαν; 

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αν μπορείς να το κανεις καλή μου ότι είναι καλύτερο να κανεις και εύχομαι όλα να έρθουν όπως τα ποθείς !!

:D:D

Γεια σου Δήμητρα! Καλα είμαστε ησυχία και τάξη! 

Καλησπερα! χαίρομαι πολύ συγχαρητήρια με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Φιλια πολλά σε ευχαριστούμε για την συμβουλή!

Κι εσύ στεγνή ε; :-D:-D

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Τελεια...και εγω θα ηθελα να σκεφτομαι οτι μπορει να εχω πετυχει τπτ αυτο το μηνα αλλα με βαση τις επαφες δεν νομιζω οτι εχω να περιμενω κατι..δεν πειραζει...

Θα μπω σφήνα στη κουβέντα σου κορίτσι να σου πω οτι εκει ακριβώς που δεν το περιμένουμε εκεί έρχεται το θαύμα. Και αν δεν έχει τελειώσει ο κύκλος σου ακόμα συνέχισε τις επαφές μέχρι να φτάσει η επόμενη ημερομηνία που ΔΕΝ θα περιμένεις περίοδο. Οι επαφές σε όλο το κύκλο, πέρα απο τις μέρες που νομίζουμε οτι έχουμε ωορρηξια είναι το μυστικό,  ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Μιλάω απο προσωπική εμπειρία. Και οι ελπίδες μας δεν χάνονται ποτέ :-)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, kido είπε:

Ολα μου έχουν συμβεί μπεμπουλα μου, γι αυτό δεν θέλω να τα ψάχνω! Κρυφά μέσα μου χαίρομαι μ αυτό που μου λες αλλα είμαι προετοιμασμενη οτι θα αδιαθετησω. Λεω δε θα ποναγα αμα έμεινα? Άσε δεν ξερω...Αφού επαψα να κοιτάω το χαρτί γιατί στον προηγούμενο κύκλο με το αιμα που είδα ξεσηκωθηκα!!! Αμα δεν ξεπρηζεται απο αυριο το στήθος και δεν έχω κρυάδες θα είναι καλο...

@kido τελικα ειμαι εγκυος!!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, kido είπε:

Τελικά εκείνα της hometest που είχες παραγγείλει δεν σε βοήθησαν; 

Κι εσύ στεγνή ε; :-D:-D

Ειχα βρει οτι το θετικο τεστ ωορηξιας το εχω τη15η μερα του κυκλου μου...αν θυμαμαι καλα αυτον τον μηνα ειχαμε επαφες 13η 15η και 17η κατι τετοιο...κ πριν κ πιο μετα απο αυτες τις μερες αλλα κ παλι δεν νομιζω οτι πετυχα τιποτα παλο γτ δεν ειχα αρκετες επαφες οπως αλλες φορες

5 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Θα μπω σφήνα στη κουβέντα σου κορίτσι να σου πω οτι εκει ακριβώς που δεν το περιμένουμε εκεί έρχεται το θαύμα. Και αν δεν έχει τελειώσει ο κύκλος σου ακόμα συνέχισε τις επαφές μέχρι να φτάσει η επόμενη ημερομηνία που ΔΕΝ θα περιμένεις περίοδο. Οι επαφές σε όλο το κύκλο, πέρα απο τις μέρες που νομίζουμε οτι έχουμε ωορρηξια είναι το μυστικό,  ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Μιλάω απο προσωπική εμπειρία. Και οι ελπίδες μας δεν χάνονται ποτέ :-)

Καλα σε ολο τον κυκλο εχουμε επαφες...απλα αυτον τον μηνα δεν ειχαμε οσο αλλες φορες...τωρα ειμαι 20ημερα του κυκλου εχουμε μελλον ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...