Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

n6ql9i.jpg

Ευχαριστω πολυ επιτελους τα καταφερα!

Ειναι αρκετα αχνο αλλα φανταζομαι ειναι λογικο μια και ακομα δεν εχω καθυστερηση οποτε ειναι λιγο νωρις,ετσι δεν ειναι?

Καλεεε τι ευχάριστα βλέπουν τα μάτια μου;; Έλειψα λίγο κ βρίσκω υπέροχες εξελίξεις!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου καλοστεριωτο το μωράκι και μην αγχώνεσαι με αχνό κ τέτοια είσαι εγκυος πίστεψε το!! Αύριο θα το επιβεβαιώσεις και με την χοριακη σου με το καλό όλα κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

On 23/6/2018 at 8:27 ΜΜ, iouliana είπε:

α ναι αυτό ακριβώς μου έδινε και εμένα!!

Πως τα πας?

@*ζουζουνα*!!! τον μεγάλο συνεχίζεις να τον στέλνεις?

τι εννοείς σχολείο?έχουν τελειώσει,σήμερα έχουν ξεκινήσει κ οι διακοπές μας επισήμως!!!

πρίν από 5 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

τι εννοείς σχολείο?έχουν τελειώσει,σήμερα έχουν ξεκινήσει κ οι διακοπές μας επισήμως!!!

Καλά @nicol πλάκα κάνεις!!εννοείται είναι θετικό,μπαμ κάνει!!με τι καλό κ μια τεραααστια χοριακη εύχομαι!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ετοιμαζομαι να παω να κανω τη χοριακη. Μονο που αγχωθηκα λιγακι.Εκανα σημερα που ειναι πρωτη μερα καθυστερησης ακομα ενα τεστ και βγηκε παλι θετικο με αχνη γραμμη αλλα η γραμμη ειναι λιγο πιο αχνη απο χθες..αυτο με στεναχωρησε.Δεν θα επρεπε να ειναι πιο εντονη? :-( 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ετοιμαζομαι να παω να κανω τη χοριακη. Μονο που αγχωθηκα λιγακι.Εκανα σημερα που ειναι πρωτη μερα καθυστερησης ακομα ενα τεστ και βγηκε παλι θετικο με αχνη γραμμη αλλα η γραμμη ειναι λιγο πιο αχνη απο χθες..αυτο με στεναχωρησε.Δεν θα επρεπε να ειναι πιο εντονη? :-( 

Καλημέρα,μια χαρά κ εμείς.μην αγχώνεσαι,αν είναι τα τεστ τα hometest ,σε μένα την ίδια μέρα ή μια μέρα μάλλον πριν που περίμενα ήταν πάρα πολύ αχνό..ίσα που φαινόταν γραμμή κ χοριακη 76.5 την ίδια μέρα...οπότε είναι κ τα τεστ καμία φορά...καλή επιτυχία κ όλα καλά θα είναι!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα,μια χαρά κ εμείς.μην αγχώνεσαι,αν είναι τα τεστ τα hometest ,σε μένα την ίδια μέρα ή μια μέρα μάλλον πριν που περίμενα ήταν πάρα πολύ αχνό..ίσα που φαινόταν γραμμή κ χοριακη 76.5 την ίδια μέρα...οπότε είναι κ τα τεστ καμία φορά...καλή επιτυχία κ όλα καλά θα είναι!!

Ναι αυτο το τεστ ειναι.Απλα φανταστηκα αν ανεβαινει η χοριακη θα ειναι πιο εντονο..Ελπιζω να εχει να κανει με το τεστ.Σε ευχαριστω πολυ @*ζουζουνα*!!! θα παω για τη χοριακη και θα σας ενημερωσω οταν βγει <3  

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι αυτο το τεστ ειναι.Απλα φανταστηκα αν ανεβαινει η χοριακη θα ειναι πιο εντονο..Ελπιζω να εχει να κανει με το τεστ.Σε ευχαριστω πολυ @*ζουζουνα*!!! θα παω για τη χοριακη και θα σας ενημερωσω οταν βγει <3  

Μην ανησυχείς! Μπορεί η ορμόνη να είναι πιο αραιομενη σήμερα, εξαρταται από την ποσότητα των ούρων από το αν έχεις πίνει υγρά κλπ...άλλωστε κάθε 2 μερες ανεβαίνει όχι κάθε μερα. Ο χρωματισμός του τεστ μετράει! Θα δεις από τη χοριακη και θα είναι όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ετοιμαζομαι να παω να κανω τη χοριακη. Μονο που αγχωθηκα λιγακι.Εκανα σημερα που ειναι πρωτη μερα καθυστερησης ακομα ενα τεστ και βγηκε παλι θετικο με αχνη γραμμη αλλα η γραμμη ειναι λιγο πιο αχνη απο χθες..αυτο με στεναχωρησε.Δεν θα επρεπε να ειναι πιο εντονη? :-( 

Καλημέρα Νικολ! Μην ασχολείσαι άλλο με τεστ και μην στενοχωριέσαι μπορεί τα ούρα να ήταν πιο αραιά..Με το καλό η χοριακη περιμενουμε νέα!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Nicol_ μπραβο κοριτσι μουυ ειδες π σου ειπα!! Αντε ολα καλα να πανε μια τελειομηνη και ομορφη εγκυμοσυνη να εχεις!:wub: Χαρηκα πολλη για σενα!

Η δικη μ πρωτη χοριακη ηταν 200μπραβο σουυυ:wub:

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ μπραβο κοριτσι μουυ ειδες π σου ειπα!! Αντε ολα καλα να πανε μια τελειομηνη και ομορφη εγκυμοσυνη να εχεις!:wub: Χαρηκα πολλη για σενα!

Ευχαριστωωωω!Πηγα με απιστευτο αγχος και χαρηκα οταν ειδα ψηλο νουμερο.Πηρα το γιατρο μου,ειπε οτι ειναι πολυ καλη η χοριακη,θα κανω μια ξανα την Τεταρτη και μετα θα κλεισω ραντεβου να με δει :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ευχαριστωωωω!Πηγα με απιστευτο αγχος και χαρηκα οταν ειδα ψηλο νουμερο.Πηρα το γιατρο μου,ειπε οτι ειναι πολυ καλη η χοριακη,θα κανω μια ξανα την Τεταρτη και μετα θα κλεισω ραντεβου να με δει :wub:

Το νουμερο σ ηταν πολλη καλο! Εμενα η πρωτη ηταν 200κ μετα απο τρεις μερες 1300 και μετα απο τρεις 3800....κ μετα δεν ξαναεκανα αλλη γιατι μετα βρηκα τον γιατρο μ μεχρι τοτε δεν ειχα γιατρο πηγαινα μονη μ απο αυτα π ειχα διαβασει!!! Και παλι συγχαρητηρια με το καλο να σου πανε ολααα!!!♡♡♡

Για το αγχος σε καταλαβαινω σαν χθες τ θυμαμαι σε νιωθω απολυτα πιστευω ολα τα κοριτσια το ιδιο ενιωσαν!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...