Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Andriani76 είπε:

Μετά απο χρόνια να δεις που,θα έχετε το κοριτσάκι σας αγκαλιά, θα τα θυμάστε αυτά και θα γελάτε!!

να είστε πάντα γέροι και πολύ-πολύ ευτυχισμένοι, μέχρι τα βαθιά γεράματα!!

Σε ευχαριστω πολυ για τις πανεμορφες ευχες σου ευχομαι τα καλυτερα και σε σενα κ στην οικογενεια σου...Αμην κοριτσακι μου να βαλει ο Θεουλης το χερι του να πανε ολα καλα να κρατησουμε την μπεμπουλα μας γερη κ δυνατη στην αγγαλια μας...

Ευχομαι τα καλυτερα απο τα βαθη της καρδιας μου!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Για να δούμε.. έχω πιστη ότι γίνει να είναι για καλό.. Και πάλι σε ευχαριστώ!

Όλα καλά θα πάνε! Πότε θα ξανακάνεις χοριακη?

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αυτο προσπαθω να κανω απλα ομως απαραδεκτοι πηγαμε ξαναδωσαμε παραγγελια την ανθοδεσμη γελουσε η πωλητρια για γελια κ για κλαματα ειμαστε γιατι η αλλη η καημενη η ανθοδεσμη ποσο θα αντεξει 11μιση η ωρα την πηραμε... Ευτυχως πηγαμε για μπανακι και καπως λιγο ηρεμησαμε!!!

Χαχαχχααχ πλάκα πλάκα είναι για γέλια και για κλάματα όπως είπες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, mariatr είπε:

Χαχαχχααχ πλάκα πλάκα είναι για γέλια και για κλάματα όπως είπες!!!!

Aστα να πανε δεν πηραζει ο Θεος να δωσει το μονο π με νοιαζει ειναι να ειναι καλα η μπεμπα και να γεννηθει με το καλο το θαυματακι μας!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mariatr said:

Καλημέρα κορίτσια! Έχω μέρες να μπω και έχασα τα νέα σας! @Beboula25 τι έγινε τελικά τι σου είπε ο γιατρός? @ΒαλεντιναΧρηστος τι κάνεις εσύ? @loukoumaki roz συγχαρητήρια! με το καλό το νινακι! 

Μην χάνεις καιρο! Όλα καλά θα πάνε! Το μυριζομαι εγώ το νινι τώρα στις διακοπές!

Χαχαχαχαχα θα του δώσουμε να καταλάβει !!!

9 hours ago, kido said:

Yeah babe!!! Τέλεια νέα!!! Πόσα ml έδωσε; Πρέπει να είναι πάνω από 2-3 νομίζω σίγουρα! Αν ήταν παρακάτω δεν έπρεπε να σας το μετρήσουν καν! Εμάς τη μία φορά έδωσε 6ml δείγμα και την άλλη 4 κάτι και ήταν αρκετό γιατί το τσέκαραν στη μέτρηση. 

Πλανητικό είναι και όλα πάνε καλα;;; Άντε δώστε λίγο και σε μας από την καλή ενέργεια να έχουμε όλες με τη σειρά ευχάριστες ειδήσεις!! 

Κάτι θα κάνουμε... ελπίζω να μην μου παραπονιέται κι αυτός! Ότι μιλάμε για το τι θα κάνω όταν είμαι έγκυος, ενώ ακόμα ούτε έχω μείνει το λες και παράνοια! Η μάλλον το πιστεύω τόσο πολύ ότι θα γίνει που το ζω στο μυαλό μου ήδη!

Ναι κορίτσι μου σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!! Μέχρι να βγει το καλοκαίρι να γεμίσουμε σπορακια εύχομαι !!! Εσείς πάντως απ' ότι διαβάζω προσπαθείτε πιο στοχευμένα από εμάς!!! Χαράς το κουράγιο σου αγάπη !!! Εγώ στις 3-4 προσπάθειες τα παρατάω .

9 hours ago, Beboula25 said:

Χαχαχαχ εντάξει θα κανεις στο ήσυχο μην τον ξεχάσουμε και τον άντρα τόσα κάνει κ αυτός :lol: 

Αυξήθηκε η δεύτερη χοριακουλα μας και αύριο θα επαναλαβουμε γιατί ακόμη είναι πολύ χαμηλή και εύχομαι να συνεχίζει να αυξάνεται! Να ελπίζω μου είπε...

Να χεις θετική σκέψη μπεμπουλα μου και θα πάνε όλα κατά ευχήν !!!

3 hours ago, loukoumaki roz said:

:grin:δεν ειμαι εγκυουλα ακόμη αλλα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!

Καλησπέρα κοριτσια! Μαλλον μου κανει τερτιπια ο κύκλος μου,βγηκε αρνητικη η χοριακή! Δε πειραζει ομως,πλησιαζουν οι διακοπες τον Αυγουστο και εκει θα χαρουμε αγκαλιτσες καλοκαιρινες!! Το ποτε θα αδιαθετησω βεβαια ειναι αλλο ζητημα γιατι δε νιωθω κατι στον οριζοντα...:roll:

Δε πειράζει τον άλλον μήνα όλες μαζί ! Από Σεπτέμβριο θα μετράμε σπορακια μου φαίνεται. :grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Efouko είπε:

Χαχαχαχαχα θα του δώσουμε να καταλάβει !!!

Ναι κορίτσι μου σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!! Μέχρι να βγει το καλοκαίρι να γεμίσουμε σπορακια εύχομαι !!! Εσείς πάντως απ' ότι διαβάζω προσπαθείτε πιο στοχευμένα από εμάς!!! Χαράς το κουράγιο σου αγάπη !!! Εγώ στις 3-4 προσπάθειες τα παρατάω .

Να χεις θετική σκέψη μπεμπουλα μου και θα πάνε όλα κατά ευχήν !!!

Δε πειράζει τον άλλον μήνα όλες μαζί ! Από Σεπτέμβριο θα μετράμε σπορακια μου φαίνεται. :grin:

Σε ευχαριστώ πολύ Εφη μου!!! 

Αντε να γεμίσουμε όλες και εσυ να έχεις θετική σκέψη και όρεξη μην σταματάς βρε παιδί μουυυυ^_^ Αν και αυτές είναι μια χαρά απλά για παν ενδεχόμενο ξέρω ‘γω να είσαι καλυμμένη! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

  • Μου αρέσει 8

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

Να ζήσετε κορίτσι μου!!! Υγεία κι ευτυχία στην ζωή σας,πάντα αγαπημένοι κ ερωτευμένοινα είστε. Με το καλό η πριγκιπισσα σας και να έρθουν κι άλλα παιδάκια να ολοκληρώσουν την ευτυχία σας. Καλά να περάσετε! !!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

Να ζήσετε!!!! Με το καλό και το μωράκι σας!!!!


xcCgp2.png

tt1bb96b.aspx

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Να ζήσετε κορίτσι μου!!! Υγεία κι ευτυχία στην ζωή σας,πάντα αγαπημένοι κ ερωτευμένοινα είστε. Με το καλό η πριγκιπισσα σας και να έρθουν κι άλλα παιδάκια να ολοκληρώσουν την ευτυχία σας. Καλά να περάσετε! !!!!

 

3 ώρες πρίν, iokasti83 είπε:

Να ζήσετε!!!! Με το καλό και το μωράκι σας!!!!

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολλη ευχομαι τα καλυτερα κ σε εσας.... @Smile89 με το καλο το νινι σου.. @iokasti83συντομα νινακι στην κοιλιτσα σου ευχομαι....

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

Να ζήσετε καθε ευτυχια σας ευχομαι και ολα να σας ερθουν δεξιά και οπως τα ονειρευτηκες :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , vikaki82 είπε:

Να ζήσετε καθε ευτυχια σας ευχομαι και ολα να σας ερθουν δεξιά και οπως τα ονειρευτηκες :-)

Σε ευχαριστωωω κοριτσιιι μου σου ευχομαι τα καλυτερα κ οτι επιθυμεις!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

Να ζήσετε κοριτσάκι μου! Πάντα γέροι και ευτυχισμένοι να είστε! Με το καλό και το νινακι σας!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , mariatr είπε:

Να ζήσετε κοριτσάκι μου! Πάντα γέροι και ευτυχισμένοι να είστε! Με το καλό και το νινακι σας!

Ευχαριστω πολλη κοριτσακι μου γλυκο ευχομαι τα καλυτερα σε εσενα και στην οικογενεια σου....:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2018 at 2:22 PM, ΒαλεντιναΧρηστος said:

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

Να ζήσετε Βαλεντίνα μου! Να στε ευτυχισμένοι και να ζήσετε ομορφα με τον καλό σου !!!

29 minutes ago, mariatr said:

Koritsia Pou xathikate?? Ola Kala?

Εγω μόλις γύρισα από θάλασσα!!! Όλα καλά !!! :-D Έχουμε αφοσιωθεί μαλλον όλες στις επαφές 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...