Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν επειδή δεν το πιστεύω ακόμα μέχρι να κάνω την χοριακη σήμερα να δω,αύριο όμως θα βγει γιατί θα πάω το απόγευμα...έκανα 2 τεστ ένα το πρωί στις 8 και με τα 2α ουρά κ βγήκε από το δευτερόλεπτο θετικό...κ ξανά έκανα.κ το 2ο 9.30 με λίγα ούρα που είχα κ βγήκε πιο θετικό ακόμα...συν ότι έκανα κ ενα εμετό πρωί πρωι..επειδή φοβάμαι θα κρατήσω μικρό καλάθι..κ φυσικά θα σας πω..

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

6 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Κορίτσια εδώ που είμαι δεν έχει ούτε κέντρο υγείας οπότε είναι πραγματικά πολύ δύσκολο για χοριακη.

Θα δω μέχρι το απόγευμα πως θα το χειριστώ.

 

Μπορει όντως να εισαι έγκυος και μακάρι στο ευχομαι ολόψυχα να μην ειναι λαθος το τεστ. Στο προ-προηγουμενο κύκλο μου αντι για αίμα στη περιοδο ειχα 3 μερες καφε. Πηρα το γυναικολόγο μου γιατι μου εκανε εντύπωση (βεβαια τοτε σε εμενα δεν υπηρχε περίπτωση εγκυμοσύνης) αλλα με ρώτησε αν ειμαι γιατι μου λεει οτι τα καφε χωρις αιμα σε μεγαλο ποσοστο μπορει να δειχνουν εγκυμοσύνη 

Link to comment
Share on other sites

On 13/7/2018 at 7:46 ΜΜ, Beboula25 είπε:

Ναι στο ίδιο τα έκανα. Δεν τα παρατάω ότι και αν γίνει.. 

@fairy-mary πιστευω οτι εισαι εγκυος! Κ εμενα η εγκυμοσυνη μου αυτη ξεκινησε με καφε και ειχα και εγω απογοητευτει θυμαμαι τοτε γιατι νομιζα οτι θα αδιαθετησω!!! Μην το αμελησεις! Κανε αμεσα μια χοριακη γιατι ενδεχομενως θα χρειαζεσαι καποοα αγωγη!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου

Έχω κάποια καφέ άλλα Όχι συνέχεια κυρίως όταν πηγαίνω τουαλέτα και ζορίζομαι βγαίνει λίγο καφέ.

Ψάξαμε εδώ γύρω και θα πάω να βρω ένα φαρμακείο σε λίγο, θ κάνω ένα τεστ και αν βγει θετικο θα φύγουμε αύριο πρωί για να πάω να κάνω χοριακη.

Εσύ @Κελυ 32 είχες πολλά καφε;

Πώς ηταν;

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια μου

Έχω κάποια καφέ άλλα Όχι συνέχεια κυρίως όταν πηγαίνω τουαλέτα και ζορίζομαι βγαίνει λίγο καφέ.

Ψάξαμε εδώ γύρω και θα πάω να βρω ένα φαρμακείο σε λίγο, θ κάνω ένα τεστ και αν βγει θετικο θα φύγουμε αύριο πρωί για να πάω να κάνω χοριακη.

Εσύ @Κελυ 32 είχες πολλά καφε;

Πώς ηταν;

Εγω ναι ειχα πολλα καφε...Ηταν ακριβως σαν προεορτια περιοδου!! Μαλιστα τα ειχα δυο μερες και την δευτερη μερα εκανα επιτηδες αποτομες κινησεις και δουλειες μπας και μπυ κατεβει το αιμα γιατι δεν περιμενα με τιποτα να ειμαι εγκυος..Ο αντρας μου με εβαλε σε σκεψεις να κανω τεστ γιατι ειναι φαρμακοποιος και καταλαβε οτι μαλλον ημουν εγκυος...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια μου

Έχω κάποια καφέ άλλα Όχι συνέχεια κυρίως όταν πηγαίνω τουαλέτα και ζορίζομαι βγαίνει λίγο καφέ.

Ψάξαμε εδώ γύρω και θα πάω να βρω ένα φαρμακείο σε λίγο, θ κάνω ένα τεστ και αν βγει θετικο θα φύγουμε αύριο πρωί για να πάω να κάνω χοριακη.

Εσύ @Κελυ 32 είχες πολλά καφε;

Πώς ηταν;

Νεραιδουλα μου έχω μεγάλη αγωνία θα χαρώ πολυυ να ξέρεις κρατιέμαι κ δεν λέω κάτι μέχρι να σιγουρευτείς. Πες μας μόλις το κανεις εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Εγω ναι ειχα πολλα καφε...Ηταν ακριβως σαν προεορτια περιοδου!! Μαλιστα τα ειχα δυο μερες και την δευτερη μερα εκανα επιτηδες αποτομες κινησεις και δουλειες μπας και μπυ κατεβει το αιμα γιατι δεν περιμενα με τιποτα να ειμαι εγκυος..Ο αντρας μου με εβαλε σε σκεψεις να κανω τεστ γιατι ειναι φαρμακοποιος και καταλαβε οτι μαλλον ημουν εγκυος...

Γενικά όμως η περίοδος σου ξεκινάει με καφε; Η οχι;

Γιατί εμένα πάντα έτσι ξεκινάει.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Εγω ναι ειχα πολλα καφε...Ηταν ακριβως σαν προεορτια περιοδου!! Μαλιστα τα ειχα δυο μερες και την δευτερη μερα εκανα επιτηδες αποτομες κινησεις και δουλειες μπας και μπυ κατεβει το αιμα γιατι δεν περιμενα με τιποτα να ειμαι εγκυος..Ο αντρας μου με εβαλε σε σκεψεις να κανω τεστ γιατι ειναι φαρμακοποιος και καταλαβε οτι μαλλον ημουν εγκυος...

Το θυμαμαι σαν τώρα Κελλιτσα μου αυτό που λες! Με το καλό και στο κορίτσι μας τα ευχάριστα!!

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Γενικά όμως η περίοδος σου ξεκινάει με καφε; Η οχι;

Γιατί εμένα πάντα έτσι ξεκινάει.

Πολύ πιθανόν να είναι επειδή σου ξεκινάει πάντα έτσι και απλώς στην εγκυμοσυνη δεν θα σου κατέβει αίμα..Πάρε να δεις γιατί αν είσαι θα χρειαστείς ενισχυσουλα με προγεστερονη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γενικά όμως η περίοδος σου ξεκινάει με καφε; Η οχι;

Γιατί εμένα πάντα έτσι ξεκινάει.

Δεν ξεκινουσε παντα με καφε..Αλλα και οταν ξεκινουαε κρατουσαν μια μερα το πολυ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 58 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια! 

@fairy-mary και @*ζουζουνα*!!!  περιμενουμε τα ευχάριστα..

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Καλημερα κ.απο μενα...περιμενουμε ευχαριστα απο οτι βλεπω τι ωραια...εγω ειμαι ακομα διακοπες..χθες με πονουσε η κοιλια μου σαν να μου ερθει να αδιαθετησω κ λεω οχι ρε γαμωτο θα μου ερθει νωριτερα απο οτι περιμενω...στις 18 δλδ αλλα ακομα τπτ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια! 

@fairy-mary και @*ζουζουνα*!!!  περιμενουμε τα ευχάριστα..

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Καλημέρα,ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!εγώ λίγη αγωνία σήμερα ,εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

@kido Δεν σ είπα το σημαντικότερο ,δεν ξέρω αν βοήθησε πάντως αυτή την φορά έτρωγα κάθε μέρα από ένα αυγό βραστό το πρωί...και κάτι άλλο λαχανιαζω από την προηγούμενη βδομάδα όταν ανέβαινα σκαλιά...είναι κ 3η εγκυμοσύνη οπότε λογικό αυτό το είχα σε όλες..από στην 1η πιο μετά λίγο 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κ.απο μενα...περιμενουμε ευχαριστα απο οτι βλεπω τι ωραια...εγω ειμαι ακομα διακοπες..χθες με πονουσε η κοιλια μου σαν να μου ερθει να αδιαθετησω κ λεω οχι ρε γαμωτο θα μου ερθει νωριτερα απο οτι περιμενω...στις 18 δλδ αλλα ακομα τπτ

Η κοιλιτσα σου μπορεί να πόνεσε από τα μπανακια και τον ήλιο μπορεί να είναι και σύμπτωμα θα δείξει.. 

πρίν από 8 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα,ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!εγώ λίγη αγωνία σήμερα ,εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Ναι κορίτσι μου κατανοητή η αγωνία και εγω ανυπομονώ να το γιορτάσουμε!!! Όλα θα πάνε καλα καλή μου!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Beboula25 είπε:

Η κοιλιτσα σου μπορεί να πόνεσε από τα μπανακια και τον ήλιο μπορεί να είναι και σύμπτωμα θα δείξει.. 

Ναι κορίτσι μου κατανοητή η αγωνία και εγω ανυπομονώ να το γιορτάσουμε!!! Όλα θα πάνε καλα καλή μου!!

μακάρι!!:wub:

@Dimitr@17 Καλή επιτυχία εύχομαι να είσαι εγκυουλα!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...