Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

      Και τα ψηφιακά της clear blue είναι πάνω από 25 μονάδες χοριακης αν θυμάμαι καλά άρα αν το κανείς αύριο το πρωί σίγουρα θα δείξει !!! Αφού ήδη κάτι αχνοφαίνεται απλώς το ψηφιακό δεν θα σε μπερδέψει 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια,

Άργησα να μπω γιατί ταλαιπωρήθηκα με τα φαρμακεια-μικροβιολογικα εκεί που ήμουν και τελικά ήρθα Αθήνα.

Έκανα χθες χοριακη και ήταν 2070!

 

  • Μου αρέσει 7

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 26 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Άργησα να μπω γιατί ταλαιπωρήθηκα με τα φαρμακεια-μικροβιολογικα εκεί που ήμουν και τελικά ήρθα Αθήνα.

Έκανα χθες χοριακη και ήταν 2070!

 

Επιτελους κορίτσι μου σε είχα έννοια.. Συγχαρητήρια χάρηκα πολύ να ξερεις ήμουν σίγουρη.. καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι όλα να πάνε καλα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Επιτελους κορίτσι μου σε είχα έννοια.. Συγχαρητήρια χάρηκα πολύ να ξερεις ήμουν σίγουρη.. καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι όλα να πάνε καλα!!

Μπεμπουλα Μόλις διάβασα αυτά που έγραψες στο άλλο θέμα..Τι να πω κοριτσι μου, σου εύχομαι να βρεις γρήγορα την αιτία και να αποκτήσεις το μωράκι Σου!

Μη το βάζεις κάτω όμως και μη στεναχωριεσαι όσο γίνεται γιατί ξέρω είναι πολύ δύσκολο. 

Όλα θα γίνουν.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2018 at 12:41 ΠΜ, Μάντη είπε:

Καλησπέρα! Εγω ειχα ενδομητρίωση! Οντως ο πονος ειναι σημάδια βεβαια σε προχωρημένο στάδιο ενδομητριωσης... που με εναν υπέρηχο θα φανει αν ειναι καλος ο γυναικολογος σου υπαρχει και μια εξέταση αιματος που δείχνει την ενδομητρίωση ca 125 λέγαμε! Οτι θελεις μπορεις να με ρωτήσεις την εχω φαει με το κουταλι!!! Αλλα μην αγχώνεσαι χωρις να το διαπιστώσεις πρωτα ακομα και να εχεις δεν ειναι και τοσο σοβαρό!

Καλησπέρα κ χρονια πολλα για τις μέρες... Να σε ρωτησω, την εξεταση ca 125 σε ποια μερα του κυκλου πρεπει να την κανουμε για να δουμε για ενδομητριωση; Ρωταω επειδη διαβασα οτι αλλαζει ανάλογα τη φαση του κυκλου... Εχεις κανει κ την εξεταση του νικα ή δε χρειαστηκε; Δειχνει το αποτέλεσμα σιγουρα κατι αν εχεις ενδομητριωση; Ευχαριστώ πολύ 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , fairy-mary είπε:

Μπεμπουλα Μόλις διάβασα αυτά που έγραψες στο άλλο θέμα..Τι να πω κοριτσι μου, σου εύχομαι να βρεις γρήγορα την αιτία και να αποκτήσεις το μωράκι Σου!

Μη το βάζεις κάτω όμως και μη στεναχωριεσαι όσο γίνεται γιατί ξέρω είναι πολύ δύσκολο. 

Όλα θα γίνουν.

Ναι ρε αγαπη δεν έχω μυαλό αυτη την στιγμή δεν περίμενα πως θα πέσω έτσι δεν ξέρω πως θα ηρεμήσω νιώθω πολύ μόνη αυτή στιγμή. Ειλικρινά χάρηκα πολύ κοριτσάκι μου θέλω για όλες εδώ μέσα το καλύτερο.. Θα μπαίνω να βλέπω νέα σας νοιάζομαι πολύ. Και θα έρθω με πανο στο μαιευτήριο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Συγχαρητήρια ζουζουνα! Όλα καλά! Έχω μπει σε γόνιμες κάνω επαφές και τρώω κάθε μερα από ένα αυγό και σε θυμάμαι! Χαχα

@Dimitr@17 κανένα νέο; Όλα στεγνά απο το μέτωπο?

Κιντο μου ακομα τιποτα...που θα παει θα ερθει...γτ μια με ποναει η κοιλια μ κ λεω ερχεται κ μια που δεν βλεπω τπτ..σημερα ειμαι 30ημερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Άργησα να μπω γιατί ταλαιπωρήθηκα με τα φαρμακεια-μικροβιολογικα εκεί που ήμουν και τελικά ήρθα Αθήνα.

Έκανα χθες χοριακη και ήταν 2070!

 

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!! Είδες τελικά όλα καλά! Χάρηκα με τα νέα σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Ναι ρε αγαπη δεν έχω μυαλό αυτη την στιγμή δεν περίμενα πως θα πέσω έτσι δεν ξέρω πως θα ηρεμήσω νιώθω πολύ μόνη αυτή στιγμή. Ειλικρινά χάρηκα πολύ κοριτσάκι μου θέλω για όλες εδώ μέσα το καλύτερο.. Θα μπαίνω να βλέπω νέα σας νοιάζομαι πολύ. Και θα έρθω με πανο στο μαιευτήριο..

Όλα θα γίνουν μπεμπουλα μου,προσπάθησε να ηρεμήσεις για αρχή, πήγαινε βόλτες διακοπές πήγαινε για ψωνια..

Όλα θα βρουν το δρόμο τους το πιστεύω.

Εννοείται με πανό και εσυ και Εγώ!

 

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Άργησα να μπω γιατί ταλαιπωρήθηκα με τα φαρμακεια-μικροβιολογικα εκεί που ήμουν και τελικά ήρθα Αθήνα.

Έκανα χθες χοριακη και ήταν 2070!

 

άντε βρε κορίτσι μου συγχαρητήρια,μπράβο κοντά είμαστε!!σε είχα έννοια,αλλά είχα θετικό προαίσθημα!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!! Είδες τελικά όλα καλά! Χάρηκα με τα νέα σου!

@kido μου σε ευχαριστώ  μακάρι να πάνε όλα Καλά, δε στο κρύβω ότι έχω μεγάλο άγχος!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

@kido μου σε ευχαριστώ  μακάρι να πάνε όλα Καλά, δε στο κρύβω ότι έχω μεγάλο άγχος!

Η χοριακη σου είναι άψογη, δεν έχεις λόγο να φοβάσαι, οποτε μην ανησυχείς! Είχες νωρίς σύλληψη μαλλον ε; Από συμπτώματα τι νιώθεις για πες! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Άργησα να μπω γιατί ταλαιπωρήθηκα με τα φαρμακεια-μικροβιολογικα εκεί που ήμουν και τελικά ήρθα Αθήνα.

Έκανα χθες χοριακη και ήταν 2070!

 

Συγχαρητήρια κοριτσι, μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις.. Με το καλοο!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλησπέρα κ χρονια πολλα για τις μέρες... Να σε ρωτησω, την εξεταση ca 125 σε ποια μερα του κυκλου πρεπει να την κανουμε για να δουμε για ενδομητριωση; Ρωταω επειδη διαβασα οτι αλλαζει ανάλογα τη φαση του κυκλου... Εχεις κανει κ την εξεταση του νικα ή δε χρειαστηκε; Δειχνει το αποτέλεσμα σιγουρα κατι αν εχεις ενδομητριωση; Ευχαριστώ πολύ 

Καλησπέρα! Εμενα ο γιατρος μου δεν μου ειπε να την κανω σε συγκεκριμένες μερες... παντα την εκανα οποτε ηθελα! Την εξέταση του νικα οχι δεν την εκανα δεν χρειάστηκε... σιγουρη εικονα 100% εχεις μονο με λαπαροσκόπηση... αλλα ενας καλος γιατρος πιστευω οτι το αναγνωρίζει στον υπέρηχο και μαζι με την εξεταση αιματος εχεις ενα καλο ποσοστό!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπέρα! Εμενα ο γιατρος μου δεν μου ειπε να την κανω σε συγκεκριμένες μερες... παντα την εκανα οποτε ηθελα! Την εξέταση του νικα οχι δεν την εκανα δεν χρειάστηκε... σιγουρη εικονα 100% εχεις μονο με λαπαροσκόπηση... αλλα ενας καλος γιατρος πιστευω οτι το αναγνωρίζει στον υπέρηχο και μαζι με την εξεταση αιματος εχεις ενα καλο ποσοστό!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Σε σενα τι τιμη ειχε δειξει αυτη η εξεταση; Δηλαδη αν το κανονικο ειναι <35 αν θυμαμαι καλα, αν δειξει ποσο θα καταλάβω οτι υπαρχει ενδομητριωση; Κ αυτη η εξεταση δειχνει γενικα για φλεγμονές στο ενδομητριο; Συγγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις  αλλα το ψαχνω αρκετα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Σε σενα τι τιμη ειχε δειξει αυτη η εξεταση; Δηλαδη αν το κανονικο ειναι <35 αν θυμαμαι καλα, αν δειξει ποσο θα καταλάβω οτι υπαρχει ενδομητριωση; Κ αυτη η εξεταση δειχνει γενικα για φλεγμονές στο ενδομητριο; Συγγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις  αλλα το ψαχνω αρκετα... 

Μακαρι να μπορεσω να σε βοηθήσω εστω και λιγο!  Οταν την εκανα πρωτη φορα που ειχα ενδομητρίωση σε μεγαλο βαθμο ειχα καπου 150... μετα απο το χειρουργείο επεσε στα φυσιολογικά νομιζω 25 και μετα που ειχα παλι αλλα σε μικροτερο βαθμο ειχα καπου 60... οχι απ οτι ξερω δεν δείχνει φλεγμονή στο ενδομήτριο... ασε που η ενδομητρίωση μπορει να εμφανιστεί σε πολλα μέρη εχω ειχα στις ωοθήκες...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...