Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Άργησα να μπω γιατί ταλαιπωρήθηκα με τα φαρμακεια-μικροβιολογικα εκεί που ήμουν και τελικά ήρθα Αθήνα.

Έκανα χθες χοριακη και ήταν 2070!

 

Συγχαρητήρια! !! Δεν σου κρυβω πως και εγω περιμενα να μας πεις νέα σου. Χαρηκα πολυ!  Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη Ευχομαι!  ❤

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 52 λεπτά , Μάντη είπε:

Μακαρι να μπορεσω να σε βοηθήσω εστω και λιγο!  Οταν την εκανα πρωτη φορα που ειχα ενδομητρίωση σε μεγαλο βαθμο ειχα καπου 150... μετα απο το χειρουργείο επεσε στα φυσιολογικά νομιζω 25 και μετα που ειχα παλι αλλα σε μικροτερο βαθμο ειχα καπου 60... οχι απ οτι ξερω δεν δείχνει φλεγμονή στο ενδομήτριο... ασε που η ενδομητρίωση μπορει να εμφανιστεί σε πολλα μέρη εχω ειχα στις ωοθήκες...

Καταλαβα... Παλευεις κ εσυ... Ευχομαι τα καλύτερα... Οποτε αν εχεις μια φορα ειναι πιθανο να το ξαναπαθεις... Εχω κανει αρκετές εξετασεις αλλα δεν ειχα ασχοληθεί ποτε με τις φλεγμονές του ενδομητριου κ την ενδομητριωση γενικα... Μετα απο τοσες αποτυχιες δεν μπορω να τα χρεωνω ολα στην τυχη... Θα την κανω την εξεταση σίγουρα... Εσυ εχεις παιδακια; Συγγνώμη αλλα δεν τα εχω διαβασει ολα:rolleyes:

 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Όλα θα γίνουν μπεμπουλα μου,προσπάθησε να ηρεμήσεις για αρχή, πήγαινε βόλτες διακοπές πήγαινε για ψωνια..

Όλα θα βρουν το δρόμο τους το πιστεύω.

Εννοείται με πανό και εσυ και Εγώ!

 

Ναι καλή μου δεν το ξεχνώ...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσαρες τι κάνετε χάθηκα το ξέρω αλλά μόλις γύρισα από διακοπές. Βασικά ακόμα τρέχω με διαφορά οικογενειακά προβλήματα Δυστυχώς κ οι διακοπές μ ήταν κάπως χάλια. 

@Beboula25 Αγάπη διάβασα την ιστορία σου .Θα κάνεις εξετάσεις κ θα λύσεις το πρόβλημα. Μην μου στεναχωριέσαι προσπάθησε να σκέφτεσαι κάτι άλλο θετικό κ όλα θα γίνουν πραγματικά. 

@fairy-maryσυγχαρητήρια βρε κούκλα είδες στα έλεγα δεν στα έλεγα ότι μετά από μια βιοχημική πιάνεις κατευθείαν? 

@kido @P.L.L. @Luckystars @Μάντη@palmoira@Nicol_@giotitsa@Smile89 τι κάνετε βρε κορίτσια μου όποια ξέχασα ζήτω χίλια συγγνώμη 

  • Μου αρέσει 3

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, kido είπε:

Η χοριακη σου είναι άψογη, δεν έχεις λόγο να φοβάσαι, οποτε μην ανησυχείς! Είχες νωρίς σύλληψη μαλλον ε; Από συμπτώματα τι νιώθεις για πες! 

@kido μου το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν το πρησμένο στήθος..τίποτα αλλο  και απλά τη μέρα που περίμενα το πρωι είχα λίγο καφέ και λίγο την επόμενη.

Σύλληψη δε ξέρω πότε εγινε, είχα ξεκινήσει επαφές 13η μέρα όμως μέχρι 17η δεν είχα βρει θετικο τεστ ωορρηξίας και απλά συνέχισα επαφές μέχρι 21η.

Όμως κορίτσια μερικές φορές όταν πάω τουαλέτα έχω κάτι υγρα μπεζ κάπως Όχι καφέ.. Βασικά σα να έχουν μια πιο σκούρα απόχρωση τα ούρα μου, το είπα στη γιατρό μου είπε ότι δεν είναι κάτι, έχω βέβαια ραντεβού τη Δευτέρα, απλά όπως και να έχει αγχώνομαι πολύ.

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , fairy-mary είπε:

@kido μου το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν το πρησμένο στήθος..τίποτα αλλο  και απλά τη μέρα που περίμενα το πρωι είχα λίγο καφέ και λίγο την επόμενη.

Σύλληψη δε ξέρω πότε εγινε, είχα ξεκινήσει επαφές 13η μέρα όμως μέχρι 17η δεν είχα βρει θετικο τεστ ωορρηξίας και απλά συνέχισα επαφές μέχρι 21η.

Όμως κορίτσια μερικές φορές όταν πάω τουαλέτα έχω κάτι υγρα μπεζ κάπως Όχι καφέ.. Βασικά σα να έχουν μια πιο σκούρα απόχρωση τα ούρα μου, το είπα στη γιατρό μου είπε ότι δεν είναι κάτι, έχω βέβαια ραντεβού τη Δευτέρα, απλά όπως και να έχει αγχώνομαι πολύ.

κοριτσι μου συνχαρητηρια!! ειδες τελικα αυτο το μετα απο βιοχημικη μενεις αμεσως πετυχε κ σε εσενα!!! για τα καφε μην ανχωνεσε απλα να ξεκουραζεσε παρα πολυ!!!! μια ομορφη εγκυμοσυνη να εχεις! 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια μου 2η χοριακη 330.50 όχι απλά 4διπλασιαστηκε κ με το παραπάνω.!!!δεν κάνω άλλη ,έχω υπέρηχο 29/8

Μπραβοοοο ρε κορίτσι μου!!

15 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Άργησα να μπω γιατί ταλαιπωρήθηκα με τα φαρμακεια-μικροβιολογικα εκεί που ήμουν και τελικά ήρθα Αθήνα.

Έκανα χθες χοριακη και ήταν 2070!

 

συγχαρητήριά,  Μια όμορφη εγκυμοσύνη να έχεις κ μην αγχώνεσαι όλα είναι μια χαρα!!!

8 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Κορίτσαρες τι κάνετε χάθηκα το ξέρω αλλά μόλις γύρισα από διακοπές. Βασικά ακόμα τρέχω με διαφορά οικογενειακά προβλήματα Δυστυχώς κ οι διακοπές μ ήταν κάπως χάλια. 

@Beboula25 Αγάπη διάβασα την ιστορία σου .Θα κάνεις εξετάσεις κ θα λύσεις το πρόβλημα. Μην μου στεναχωριέσαι προσπάθησε να σκέφτεσαι κάτι άλλο θετικό κ όλα θα γίνουν πραγματικά. 

@fairy-maryσυγχαρητήρια βρε κούκλα είδες στα έλεγα δεν στα έλεγα ότι μετά από μια βιοχημική πιάνεις κατευθείαν? 

@kido @P.L.L. @Luckystars @Μάντη@palmoira@Nicol_@giotitsa@Smile89 τι κάνετε βρε κορίτσια μου όποια ξέχασα ζήτω χίλια συγγνώμη 

Καλά κορίτσι! !! Εσύ ; τα νέα Σου! !

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

@kido μου το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν το πρησμένο στήθος..τίποτα αλλο  και απλά τη μέρα που περίμενα το πρωι είχα λίγο καφέ και λίγο την επόμενη.

Σύλληψη δε ξέρω πότε εγινε, είχα ξεκινήσει επαφές 13η μέρα όμως μέχρι 17η δεν είχα βρει θετικο τεστ ωορρηξίας και απλά συνέχισα επαφές μέχρι 21η.

Όμως κορίτσια μερικές φορές όταν πάω τουαλέτα έχω κάτι υγρα μπεζ κάπως Όχι καφέ.. Βασικά σα να έχουν μια πιο σκούρα απόχρωση τα ούρα μου, το είπα στη γιατρό μου είπε ότι δεν είναι κάτι, έχω βέβαια ραντεβού τη Δευτέρα, απλά όπως και να έχει αγχώνομαι πολύ.

Τα ουρα ειναι οντως πιο σκουρα μην ανησυχεις.Και στα υγρα θα δεις καποιες φορες διαφορες αποχρωσεις απο ασπρο μεχρι κιτρινο,μπεζ μη σε ανησυχει.Ειναι λογικο το αγχος μεχρι να πας και να δεις οτι ολα ειναι ενταξει,απλα προσπαθησε να μη το πολυσκεφτεσαι και να εχεις καλη ψυχολογια. Αυτα που μπορεις να κανεις ειναι απλα να ξεκουραζεσαι,να τρως σωστα και προσεχεις τον εαυτο σου. Ολα θα πανε καλα αυτο να σκεφτεσαι! :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Άργησα να μπω γιατί ταλαιπωρήθηκα με τα φαρμακεια-μικροβιολογικα εκεί που ήμουν και τελικά ήρθα Αθήνα.

Έκανα χθες χοριακη και ήταν 2070!

 

Τι τέλεια νέα Νεραιδουλα! Συγχαρητήρια,  μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Κορίτσαρες τι κάνετε χάθηκα το ξέρω αλλά μόλις γύρισα από διακοπές. Βασικά ακόμα τρέχω με διαφορά οικογενειακά προβλήματα Δυστυχώς κ οι διακοπές μ ήταν κάπως χάλια. 

@Beboula25 Αγάπη διάβασα την ιστορία σου .Θα κάνεις εξετάσεις κ θα λύσεις το πρόβλημα. Μην μου στεναχωριέσαι προσπάθησε να σκέφτεσαι κάτι άλλο θετικό κ όλα θα γίνουν πραγματικά. 

@fairy-maryσυγχαρητήρια βρε κούκλα είδες στα έλεγα δεν στα έλεγα ότι μετά από μια βιοχημική πιάνεις κατευθείαν? 

@kido @P.L.L. @Luckystars @Μάντη@palmoira@Nicol_@giotitsa@Smile89 τι κάνετε βρε κορίτσια μου όποια ξέχασα ζήτω χίλια συγγνώμη 

Καλημέρα @Flo flo μου ολα καλα! Ελπιζω να τελειωσουν γρηγορα αυτα τα οικογενειακα θεματα και να χαλαρωσεις και εσυ. 

@Beboula25 διαβασα και εγω την ιστορια σου και καταλαβαινω πως οτι και να πουμε, χρειαζεσαι το χρονο σου να ανασυνταχθεις και να νιωσεις καλυτερα.Η αληθεια ειναι ομως πως το τεραστιο θετικο ειναι οτι μενεις εγκυος και απο τη στιγμη που αυτο συμβαινει ειναι πολυ αισιοδοξο. Θα ψαξεις τι ειναι αυτο που φταιει και ειμαι σιγουργη πως συντομα θα βρειτε την ακρη σας. Ειστε δυο σε αυτο τον αγωνα και εχεις στηριξη,θα το ξεπερασετε πολυ γρηγορα θα το δεις.Σου στελνω ολη μου τη θετικη σκεψη :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , BettySt είπε:

Τι τέλεια νέα Νεραιδουλα! Συγχαρητήρια,  μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! 

Μπετουλα  διάβασα και τα δικά σου!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!

Μαζί θα Είμαστε!!

πρίν από 15 λεπτά , Nicol_ είπε:

Τα ουρα ειναι οντως πιο σκουρα μην ανησυχεις.Και στα υγρα θα δεις καποιες φορες διαφορες αποχρωσεις απο ασπρο μεχρι κιτρινο,μπεζ μη σε ανησυχει.Ειναι λογικο το αγχος μεχρι να πας και να δεις οτι ολα ειναι ενταξει,απλα προσπαθησε να μη το πολυσκεφτεσαι και να εχεις καλη ψυχολογια. Αυτα που μπορεις να κανεις ειναι απλα να ξεκουραζεσαι,να τρως σωστα και προσεχεις τον εαυτο σου. Ολα θα πανε καλα αυτο να σκεφτεσαι! :)

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά και να ξεκουραζομαι όπως είπες!

Μακάρι όλα να πάνε Καλά!!!

  • Μου αρέσει 2

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημέρα @Flo flo μου ολα καλα! Ελπιζω να τελειωσουν γρηγορα αυτα τα οικογενειακα θεματα και να χαλαρωσεις και εσυ. 

@Beboula25 διαβασα και εγω την ιστορια σου και καταλαβαινω πως οτι και να πουμε, χρειαζεσαι το χρονο σου να ανασυνταχθεις και να νιωσεις καλυτερα.Η αληθεια ειναι ομως πως το τεραστιο θετικο ειναι οτι μενεις εγκυος και απο τη στιγμη που αυτο συμβαινει ειναι πολυ αισιοδοξο. Θα ψαξεις τι ειναι αυτο που φταιει και ειμαι σιγουργη πως συντομα θα βρειτε την ακρη σας. Ειστε δυο σε αυτο τον αγωνα και εχεις στηριξη,θα το ξεπερασετε πολυ γρηγορα θα το δεις.Σου στελνω ολη μου τη θετικη σκεψη :)

Να είσαι καλα σε ευχαριστώ πολύ.. Θα την βρούμε την άκρη όπως λες είμαστε δυο στον αγώνα και ευτυχώς έχω έναν υπέροχο άνδρα που με στηρίζει και μου δίνει ελπίδα πως θα τα καταφέρουμε.

11 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Κορίτσαρες τι κάνετε χάθηκα το ξέρω αλλά μόλις γύρισα από διακοπές. Βασικά ακόμα τρέχω με διαφορά οικογενειακά προβλήματα Δυστυχώς κ οι διακοπές μ ήταν κάπως χάλια. 

@Beboula25 Αγάπη διάβασα την ιστορία σου .Θα κάνεις εξετάσεις κ θα λύσεις το πρόβλημα. Μην μου στεναχωριέσαι προσπάθησε να σκέφτεσαι κάτι άλλο θετικό κ όλα θα γίνουν πραγματικά. 

@fairy-maryσυγχαρητήρια βρε κούκλα είδες στα έλεγα δεν στα έλεγα ότι μετά από μια βιοχημική πιάνεις κατευθείαν? 

@kido @P.L.L. @Luckystars @Μάντη@palmoira@Nicol_@giotitsa@Smile89 τι κάνετε βρε κορίτσια μου όποια ξέχασα ζήτω χίλια συγγνώμη 

Ναι αγαπη μου θα συνέλθω θα περάσει.. 

Εύχομαι να λυθεί οποιο πρόβλημα αντιμετωπίζεις να πάνε όλα καλα!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καταλαβα... Παλευεις κ εσυ... Ευχομαι τα καλύτερα... Οποτε αν εχεις μια φορα ειναι πιθανο να το ξαναπαθεις... Εχω κανει αρκετές εξετασεις αλλα δεν ειχα ασχοληθεί ποτε με τις φλεγμονές του ενδομητριου κ την ενδομητριωση γενικα... Μετα απο τοσες αποτυχιες δεν μπορω να τα χρεωνω ολα στην τυχη... Θα την κανω την εξεταση σίγουρα... Εσυ εχεις παιδακια; Συγγνώμη αλλα δεν τα εχω διαβασει ολα:rolleyes:

 

Τωρα περιμενω το αγορακι μου και ελπίζω να πανε ολα καλα! Εύχομαι συντομα να τα καταφέρεις και εσυ!!!

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Τωρα περιμενω το αγορακι μου και ελπίζω να πανε ολα καλα! Εύχομαι συντομα να τα καταφέρεις και εσυ!!!

Υπέροχα.... Με το καλό να κρατησετε το αγορακι σας στην αγκαλια σας.!!!Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου. Ευχομαι συντομα να αισθανθω την ευτυχια που νοιώθεις κ εσυ!!! :)

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , winspert είπε:

Υπέροχα.... Με το καλό να κρατησετε το αγορακι σας στην αγκαλια σας.!!!Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου. Ευχομαι συντομα να αισθανθω την ευτυχια που νοιώθεις κ εσυ!!! :)

Κορίτσι κ Εσύ στην προσπάθεια είσαι? Άντε σου εύχομαι ότι καλύτερο τον επόμενο μήνα. 

 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...