Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , giotitsa είπε:

@loyloy πρεπει να ηρεμησω αληθεια τελος παντων εσυ πως πας για πες ;

Ολα Καλά.αφου κλωτσάμε και τον καταλαβαίνω είμαι ήρεμη.μεγαλωνει και η κοιλίτσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@giotitsa μη σκας καθολου για τη Θεια. Δεν ξερω αν ειχε όντως την πρόθεση να σε πονέσει, γιατι όπως ειπε και η μπεμπουλα, καμία φορα κάποιοι κάνουν πράγματα απλώς χωρις να σκέφτονται. Αλλα και να ήθελε, δεν υπάρχει καλύτερη αντιμετώπιση απο το να χαμογελάσεις οταν οι άλλοι δεν το περιμένουν. Να δείξεις οτι δεν ζηλεύεις και χαιρεσαι με τη χαρά του αλλου. Και μετα εχε την Θεια απο μακριά.

Και για εσενα τα λεω @Luckystars. Οποίος κι αν ειναι που κανει πράγματα για να σας πονέσει δεν αξίζει να τον ακούτε. Οι άνθρωποι που μας αγαπάνε πραγματικά εχουν κερδίσει το δικαίωμα να ειναι διπλα μας. 

Εγω άκουσα πολλα απο θείες, θείους, μπαμπά, μαμά κτλ Δεν τους  κακιωνω. Οικογενειακώς εχουν το ακαταλόγιστο στα λόγια που λένε κι ετσι ειμαστε όλοι καλα..

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο @P.L.L. μου,ότι δηλώνει αγάπη κερδίζετε,δεν ακολουθεί τίτλους και κανόνες!Δεν γίνεται να σεβαστώ,να αγαπήσω να να να κάποιον επειδή έχει ένα "τίτλο" ή επειδή έτσι "πρέπει"!Συγχώρεση και προχωράμε....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kido είπε:

Ωραία μακάρι! Ποτέ είχες ωορρηξία ξέρεις; Ήταν κάπου ανάμεσα στην 27-29? Πριν η μετά?

Ναι εκεί είχα μεταξύ 27 με 29 πιο πολύ στο 28 είμαι με 29

ειλικρινά κορίτσια αυτά δυστυχώς υπάρχουν ,νομίζω στις περισσότερες οικογένειες αν όχι σε όλες δλδ..παντού υπάρχουν ζήλιες ,τι να κάνουμε,μην δίνετε σημασία καθόλου κ μην ασχολείστε.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες σας έω γυρίσει απο τράπεζα με γερά νευρα πειτε μου για της κοιλιτσες σας τα μωρακια σας τις προσπαθειες σας

Τι σου κάνανε? Τι έγινε?Εγώ έχω την ανηψια μου σήμερα και Έχουμε λιώσει στα παιδικά.δεν της χαλάω χατήρι.καναμε και νυχσκια.8 χρονών καταλαβαίνεις.η καλύτερη της .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@loyloy αστο κοριτσι μου ειναι να μην μπλεξεις με αυτους αχ μωρε τα μικρουλια μου δεν μπορεις να τους χαλασεις χατιρι μωρε νυχακια εεεε ωχ ωχ μας ξεπερασε η μικρη 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2018 at 12:45 ΜΜ, Beboula25 είπε:

Επειδή σε καταλαβαίνω τα λέω αυτά.. Και εγω τώρα τον Αύγουστο είχα βιοχημική και πριν καιρό μια άλλη πιο σοβαρή κατάσταση(εγκυμοσυνης) και εννοείται έχω άγχος και φόβο δεν θέλω να μου ξανά συμβεί. Με το καλό ο υπερηχος!!

Πηγα την Πεμπτη και ειδαμε μονο το σακο και μια ασπρη κουκιδιτσα που ενδεχεται να ειναι το εμβρυακι μου αλλα δεν ηταν σιγουρος και δεν βαλαμε την βουλα που λενε... Το μονο που με ανησυχει ειναι οτι ανακαλυψαμε ενα ινομυωμα 2.5*2 cm. Δεν ειναι κοντα στο ενδομητριο ευτυχως αλλα και παλι με αγχωνει. 3/9 μου ειπε να ξαναπαω για να δουμε αν θα ακουσουμε καρδουλα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ilitria είπε:

Πηγα την Πεμπτη και ειδαμε μονο το σακο και μια ασπρη κουκιδιτσα που ενδεχεται να ειναι το εμβρυακι μου αλλα δεν ηταν σιγουρος και δεν βαλαμε την βουλα που λενε... Το μονο που με ανησυχει ειναι οτι ανακαλυψαμε ενα ινομυωμα 2.5*2 cm. Δεν ειναι κοντα στο ενδομητριο ευτυχως αλλα και παλι με αγχωνει. 3/9 μου ειπε να ξαναπαω για να δουμε αν θα ακουσουμε καρδουλα!!! 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου με το καλό να ακούσετε καρδούλα!! Για το ινομυωμα δεν γνωρίζω κάτι προφανως ο γιατρος σου θα το τσεκάρει και όλα θα πάνε μια χαρά!! Ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , fairy-mary είπε:

Τι εγινε @kido έσκασε το αυγο;

Όχι ακόμα αρνητικό. Λετε να κανω αλλο ένα σημερα?Εντωμεταξυ κάθε μέρα επαφή απο Παρασκευή βράδυ κι ο δικός μου λέει να περιμένουμε το θετικό! Εκτος αν την έχασα, αλλα ξεκίνησα απο Παρασκευή που ήμουν 11η μέρα πόσο νωρίτερα πια!?? Πάντως υγρά μειωμένα έχω και πόνους ελάχιστους ενω πάντα την καταλαβαίνω έντονα την οωρρηξια μου...

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...