Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Flo flo είπε:

Καλημέρα όμορφες μου .

Και εγώ μπαίνω οπότε μπορώ κ έχω ώρα. 

@Elfer συγχαρητήρια κορίτσαρα. Διάβασα λίγο πιο πάνω ότι το τσακωσες το σπορακι .

@kido @Beboula25 @Luckystars @nadiaki165 @fairy-mary @Smile89 @palmoira @P.L.L. @Dimitr@17 @giotitsa @MelinaFo @*ζουζουνα*!!!    και όποια κοπέλα ξεχνώ σας φιλώ γλυκά. Τι κάνετε εσείς?

Καλησπέρα κοριτσι μου!! Ολα καλα τι κανείς; 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Flo flo είπε:

Καλημέρα όμορφες μου .

Και εγώ μπαίνω οπότε μπορώ κ έχω ώρα. 

@Elfer συγχαρητήρια κορίτσαρα. Διάβασα λίγο πιο πάνω ότι το τσακωσες το σπορακι .

@kido @Beboula25 @Luckystars @nadiaki165 @fairy-mary @Smile89 @palmoira @P.L.L. @Dimitr@17 @giotitsa @MelinaFo @*ζουζουνα*!!!    και όποια κοπέλα ξεχνώ σας φιλώ γλυκά. Τι κάνετε εσείς?

Εεεει να μαι και εγω...μολις σχολασα..καλα ειμαι..περιμενω ναθα αδιαθετησω κ εγω σε 5 μερες..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dimitr@17 said:

Εεεει να μαι και εγω...μολις σχολασα..καλα ειμαι..περιμενω ναθα αδιαθετησω κ εγω σε 5 μερες..

Καλησπέρα κορίτσια! Και εγώ δεν έχω πολύ χρόνο λόγω δουλειάς αλλά θα μπω μία φορά την ημέρα να σας μιλήσω!                                                                                                                                            

 @kido καλά κάνεις, δεν θέλουμε άγχος, @Elfer συγχαρητήρια μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις! @Beboula25 @Luckystars @nadiaki165 @giotitsa @*ζουζουνα*!!! και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλιά!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Flo flo είπε:

Περιμένω να αδιαθετησω για να δω τι στο καλό γίνεται με τις Κύστες ...

Αντε να δούμε μακάρι να εχεις ξεμπερδέψει! Καλα ειμαι κορίτσι μου ψαχνομαι και εγω να δω τι θα κάνω ..

πρίν από 7 λεπτά , smaro30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Και εγώ δεν έχω πολύ χρόνο λόγω δουλειάς αλλά θα μπω μία φορά την ημέρα να σας μιλήσω!                                                                                                                                            

 @kido καλά κάνεις, δεν θέλουμε άγχος, @Elfer συγχαρητήρια μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις! @Beboula25 @Luckystars @nadiaki165 @giotitsa @*ζουζουνα*!!! και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλιά!

Τα Φιλια μου και την θετική μου σκέψη σου στελνω!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι πολυ καινούργια αλλά θα ήθελα με κάποιον να συζητήσω αυτό που έχω τώρα εάν είναι όντως σύμπτωμα η είναι του μυαλού μου,λοιπόν προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και 5 μήνες για μωράκι και μέχρι στιγμής δεν είχαμε κανένα αποτέλεσμα,αυτή την φορά όμως νιώθω λίγο διαφορετικά θα μου έρθει περίοδος σε 3 μέρες αλλά εδώ και 5 μέρες έχω κάτι περίεργες ενοχλήσεις στο στομάχι μου και μου έρχεται και τάση προς έμετο και μετά μου περνάει αλλά αυτό θα συμβεί μια φορά την ημέρα και σήμερα έχω ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά σαν να της περιόδου.Συγνωμη για το κατεβατό αλλά έχω αγχωθεί μην είναι πάλι του μυαλού μου και δεν θέλω να κάνω κάποιο τεστ η χωριακη ώστε να μην απογοητευτω πάλι.

Επεξεργάστηκαν by Maria 88
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Maria 88 said:

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι πολυ καινούργια αλλά θα ήθελα με κάποιον να συζητήσω αυτό που έχω τώρα εάν είναι όντως σύμπτωμα η είναι του μυαλού μου,λοιπόν προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και 5 μήνες για μωράκι και μέχρι στιγμής δεν είχαμε κανένα αποτέλεσμα,αυτή την φορά όμως νιώθω λίγο διαφορετικά θα μου έρθει περίοδος σε 3 μέρες αλλά εδώ και 5 μέρες έχω κάτι περίεργες ενοχλήσεις στο στομάχι μου και μου έρχεται και τάση προς έμετο και μετά μου περνάει αλλά αυτό θα συμβεί μια φορά την ημέρα και σήμερα έχω ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά σαν να της περιόδου.Συγνωμη για το κατεβατό αλλά έχω αγχωθεί μην είναι πάλι του μυαλού μου και δεν θέλω να κάνω κάποιο τεστ η χωριακη ώστε να μην απογοητευτω πάλι.

καλώς ήρθες! Κάθε οργανισμός αλλά και κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Όλα αυτά που περιγράφεις θα μπορούσαν να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης βέβαια, αλλά σίγουρα θα σου δείξει καλύτερα μια χοριακή. Τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης καθώς και της περιόδου σε μερικές γυναίκες συγχέονται οπότε δύσκολα μπορείς να πεις τι είναι... Εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη όλα αυτά!!!! Προσωπικά, επειδή όπως λέει η παροιμία κάηκα στο κουρκούτι φυσάω και το γιαούρτι, πλέον περιμένω 5 ημέρες καθυστέρηση και άνω για χοριακή, οπότε συνήθως αυτό λέω.. Νομίζω όμως ότι η χοριακή μπορεί να δείξει και πριν την καθυστέρηση. Μακάρι σε λίγες ημέρες να μας πεις θετικά νέα!!!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Maria 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι πολυ καινούργια αλλά θα ήθελα με κάποιον να συζητήσω αυτό που έχω τώρα εάν είναι όντως σύμπτωμα η είναι του μυαλού μου,λοιπόν προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και 5 μήνες για μωράκι και μέχρι στιγμής δεν είχαμε κανένα αποτέλεσμα,αυτή την φορά όμως νιώθω λίγο διαφορετικά θα μου έρθει περίοδος σε 3 μέρες αλλά εδώ και 5 μέρες έχω κάτι περίεργες ενοχλήσεις στο στομάχι μου και μου έρχεται και τάση προς έμετο και μετά μου περνάει αλλά αυτό θα συμβεί μια φορά την ημέρα και σήμερα έχω ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά σαν να της περιόδου.Συγνωμη για το κατεβατό αλλά έχω αγχωθεί μην είναι πάλι του μυαλού μου και δεν θέλω να κάνω κάποιο τεστ η χωριακη ώστε να μην απογοητευτω πάλι.

Μακάρι να μας πεις ευχάριστα σε λίγες μέρες.το στήθος σου πως είναι?αυτό που συνήθως είναι ίδιο στις περισσότερες γυναίκες είναι το έντονο πρήξιμο και ο πόνος χειρότερα και από την αναμονή της περιόδου.

Link to comment
Share on other sites

 καλησπέρα σας,και ευχαριστώ για της απάντησης σας,το στήθος μου μόνο πρισμενο είναι δεν έχω πόνους όπως περιγράφουν.Θα περιμένω να δω τι θα γίνει σε 2 μέρες είναι να μου έρθει κανονικά  γιατί εάν κάνω χωριακη φοβάμαι να δω τα αποτελέσματα..οπότε θα περιμένω και θα σας ειδοποίησω..πάντως σας ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Maria 88 είπε:

 καλησπέρα σας,και ευχαριστώ για της απάντησης σας,το στήθος μου μόνο πρισμενο είναι δεν έχω πόνους όπως περιγράφουν.Θα περιμένω να δω τι θα γίνει σε 2 μέρες είναι να μου έρθει κανονικά  γιατί εάν κάνω χωριακη φοβάμαι να δω τα αποτελέσματα..οπότε θα περιμένω και θα σας ειδοποίησω..πάντως σας ευχαριστώ...

Εγω θα σου ελεγα να μην φοβασαι ετσι κ αλλιως οτι εγινε εγινε..οποτε καλυτερα να ξερεις αν εισαι για να προσεχειςμην περισσοτερο..κανε ενα τεστακι την δευτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
On 15/7/2018 at 4:11 ΜΜ, Smile89 είπε:

Έγκυος ειμαι κοριτσι μου. Μπαίνω 15η εβδομάδα απο αύριο. Αν θέλεις το πρωί πηγαινε κανε μια χοριακη να την εχεις στον γιατρό, θα έχει τοτε μια πιο σωστή εικόνα. 

 

On 14/9/2018 at 11:35 ΠΜ, loyloy είπε:

Μακάρι να μας πεις ευχάριστα σε λίγες μέρες.το στήθος σου πως είναι?αυτό που συνήθως είναι ίδιο στις περισσότερες γυναίκες είναι το έντονο πρήξιμο και ο πόνος χειρότερα και από την αναμονή της περιόδου.

Καλησπέρα, κορίτσια μου! Εξαφανίστηκα λίγους μήνες, γιατί περνώ δύσκολα (με ναυτίες και αρκετούς εμετούς) και τώρα λίγο έχω αρχίσει να νιώθω λίιιιιιιιιγο καλύτερα. Εγώ στην αναμονή της τότε περιόδου που τελικά δεν ήρθε και ποτέ (!), δεν είχα πόνο στο στήθος, αλλά πολλά διάφανα υγρά που μύριζαν διαφορετικά από τα κανονικά μου (και όχι δύσοσμα), είχα κράμπες σαν να περίμενα περίοδο, αλλά αυτό που ήταν πρωτόγνωρο ήτανη τρομερή υπνηλία...:blink:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , melanouri είπε:

 

Καλησπέρα, κορίτσια μου! Εξαφανίστηκα λίγους μήνες, γιατί περνώ δύσκολα (με ναυτίες και αρκετούς εμετούς) και τώρα λίγο έχω αρχίσει να νιώθω λίιιιιιιιιγο καλύτερα. Εγώ στην αναμονή της τότε περιόδου που τελικά δεν ήρθε και ποτέ (!), δεν είχα πόνο στο στήθος, αλλά πολλά διάφανα υγρά που μύριζαν διαφορετικά από τα κανονικά μου (και όχι δύσοσμα), είχα κράμπες σαν να περίμενα περίοδο, αλλά αυτό που ήταν πρωτόγνωρο ήτανη τρομερή υπνηλία...:blink:

Ελα κοριτσι μου. Τι κανεις? Τι σας ειπε? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

Γειά σας... Έχω διαβάσει πολλά θέματα σχετικά με το δικό μου αλλά δεν αντέχω άλλο την αναμονή θα σκάσω!Έχω ήδη 2 κοριτσάκια.. και πριν και μετά τις εγκυμοσύνες μου έχω σχεδόν σταθερό κύκλο 31 - 33 μέρες. Τελευταία περίοδος στις 20/8. Κανονικά θα έπρεπε να έχει έρθει η ακατανομαστη! Μπήκα στο τριπακι και έκανα 2 τεστ μέχρι τώρα αλλά αρνητικά. Έχω πολλά νεύρα πρήξιμο πονους περιόδου και για πρώτη φορά στη ζωή μου πολλά διάφανα υγρά σαν της ωορρηξίας! Σκέφτομαι να κάνω χοριακή αλλά δυστυχώς θα μπορέσω μεχρι τη Δευτέρα.. έχω αγχωθει αρκετά.. λέτε να είμαι έγκυος τελικά;;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimchan είπε:

 

Γειά σας... Έχω διαβάσει πολλά θέματα σχετικά με το δικό μου αλλά δεν αντέχω άλλο την αναμονή θα σκάσω!Έχω ήδη 2 κοριτσάκια.. και πριν και μετά τις εγκυμοσύνες μου έχω σχεδόν σταθερό κύκλο 31 - 33 μέρες. Τελευταία περίοδος στις 20/8. Κανονικά θα έπρεπε να έχει έρθει η ακατανομαστη! Μπήκα στο τριπακι και έκανα 2 τεστ μέχρι τώρα αλλά αρνητικά. Έχω πολλά νεύρα πρήξιμο πονους περιόδου και για πρώτη φορά στη ζωή μου πολλά διάφανα υγρά σαν της ωορρηξίας! Σκέφτομαι να κάνω χοριακή αλλά δυστυχώς θα μπορέσω μεχρι τη Δευτέρα.. έχω αγχωθει αρκετά.. λέτε να είμαι έγκυος τελικά;;;;

Τα εχεις κανει με πρωινα ουρα? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimchan είπε:

 

Γειά σας... Έχω διαβάσει πολλά θέματα σχετικά με το δικό μου αλλά δεν αντέχω άλλο την αναμονή θα σκάσω!Έχω ήδη 2 κοριτσάκια.. και πριν και μετά τις εγκυμοσύνες μου έχω σχεδόν σταθερό κύκλο 31 - 33 μέρες. Τελευταία περίοδος στις 20/8. Κανονικά θα έπρεπε να έχει έρθει η ακατανομαστη! Μπήκα στο τριπακι και έκανα 2 τεστ μέχρι τώρα αλλά αρνητικά. Έχω πολλά νεύρα πρήξιμο πονους περιόδου και για πρώτη φορά στη ζωή μου πολλά διάφανα υγρά σαν της ωορρηξίας! Σκέφτομαι να κάνω χοριακή αλλά δυστυχώς θα μπορέσω μεχρι τη Δευτέρα.. έχω αγχωθει αρκετά.. λέτε να είμαι έγκυος τελικά;;;;

Ποτέ έκανες το τελευταίο τεστ; 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...