Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

4 hours ago, agina said:

Καλησπερα σας!

Νεα εδω.

Το αγχος μου θελω να μοιραστω.

Δεν προσπαθουμε πολυ (5 μηνες) αλλα πιστευα οτι θα ναι πιο ευκολο και αππγοητευομαι.

Το πιστευα γιατι εχω ηδη ενα παιδακι και η εγκτμοσυνη τοτε ηρθε απο το πουθενα εντελως.

Πως  διαχειριζεστε το αγχος εσεις βρε κοριτσια;; δεν το μπορω αυτο καθε μηνα :(

 

 

Καλώς ήρθες angina! Εύχομαι ξα αποκτήσεις γρήγορα το 2ο παιδακι σου! Εγώ δυστυχώς δεν έχω ακόμα αλλά προσπαθώ. Από άγχος άλλο τίποτα...  κάθε μήνα παρακαλώ να μην μου έρθει. Εγώ έχω άστατο κύκλο λόγω πολυκυστικών όποτε δεν μπορώ να ξέρω αν έχω καθυστέρηση. Σήμερα είμαι στις 42η μέρα! Έχω μόνο πόνο στο στήθος και τίποτα άλλο! Αναμένω! Προσπάθησε να χαλαρώσεις. Υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι θα αφεθώ και θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι. Κάνε κι Εσυ το ίδιο και απόλαυσε τις στιγμές! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

5 ώρες πρίν, agina είπε:

Καλησπερα σας!

Νεα εδω.

Το αγχος μου θελω να μοιραστω.

Δεν προσπαθουμε πολυ (5 μηνες) αλλα πιστευα οτι θα ναι πιο ευκολο και αππγοητευομαι.

Το πιστευα γιατι εχω ηδη ενα παιδακι και η εγκτμοσυνη τοτε ηρθε απο το πουθενα εντελως.

Πως  διαχειριζεστε το αγχος εσεις βρε κοριτσια;; δεν το μπορω αυτο καθε μηνα :(

 

 

Καλως μας ηρθες κοπελα μου. Και εμεις για δευτερο θα προσπαθησουμε σε λιγους μηνες λογω μιας ατυχιας με μια εγκυμοσυνη που δεν συνεχιστηκε. Δεν υπαρχει μαγικος τροπος για το αγχος. Απλα πιστευω οτι θα ερθει καποια στιγμη και οτι ολα θα πανε καλα. Προσωπικα απασχολω τον εαυτο μου με την δουλεια, ξεχνιεμαι με την μικρη και μοιραζομαι τις σκεψεις μου με τις κοπελες εδω που μου σταθηκαν πολυ μετα την διακοπη της κυησης. Το φορουμ για μενα ειναι ψυχοθεραπεια. Πιστη να εχεις και επιμονη και ολα θα γινουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις!

Ειναι βασανο αυτο θα ρθει δε θαρθει καθε μηνα...

Με αγχωνει κιολας οτι μπορει κατι να εχω και το πρωτο μου παιδακι να ηταν ας πουμε η μια στο εκατομμυριο!

Κι αν εχω κατι αααααααντε ψαχνε, εξεταζε... δε μπορω να σκεφτομαι τις διαδικασιες πφφφ

Εγω ειχα πολυκυστικες πριν το πρωτο παιδι αλλα δεν ειχε μεγαλες αποκλισεις ο κυκλος, απο 28-35..

Μετα το παιδι εστρωσαν οι πολυκυστικες.

Και εχω κυκλο 28-30 τις περισσοτερες φορες.

Τωρα περιμενω σε μια εβδομαδα.

Αντε να δουμε... δε νιωθω απολυτως τιποτε γενικα, μονο το στηθος μου πρηζεται σχεδον παντα μια βδομαδα πριν και τωρα δε βλεπω διαφορα.

Κουραστηκα τοσους μηνες βρε σεις να χουφτωνομαι να δω τι εκαναν μεγαλωσαν, μικρυναν χαχαχα και να παρατηρω σωμα θηλες υγρα κλπ... 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα θα ήθελα λίγο τα φώτα σας έχω ξεκινήσει εδώ τρεις μήνες προσπάθειες για παιδάκι τον προηγούμενο μηνα αδιαθέτησα 29/12  την πρωτοχρονιά μου σταμάτησε και μου ξαναήρθε την άλλο βράδυ για λίγο από τότε ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου τις γόνιμες μέρες και τις τελευταίες δυο εβδομάδες έχω πονάκια χαμηλα ότι θα αδιαθετησω αλλά τπτ νιώθω κουρασμένη έχω υπνηλία και πονοκεφάλους τι να συμβαίνει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειαααα.θα σου πω πως καταλαβα εγώ ότι είμαι έγκυος.βρισκομασταν κανονικα.ενα μήνα είχα περίοδο κανονικά αλλά όχι για πολύ κ ούτε πολύ αίμα.μετα τον επόμενο μήνα περιμενα να αδιαθετησω.1-2 μέρες είχα καφέ κ 1-2 ελάχιστο έως μηδαμινό αίμα.κ μετά τέλος.εκει έκανα κ τεστ.ειχα πρήξιμο στο στήθος κ λίγο υπνιλια.κ ήμουν 2 μηνων.

Έχεις καθυστέρηση;

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καθυστέρηση ακόμα 26 με 28 του μηνα ειναι να αδιαθετησω αλλά έχω αυτά τα πονάκια δυο εμβομαδες και λεω τώρα θα μου έρθει αλλά τπτ έχω και συχνοουρία να πάρω τεστ θα δείξει ...

Link to comment
Share on other sites

Έχω κύκλο 29 με 30 μέρες τις υπολόγισα εγώ και το κινητό μου η εφαρμογή που εχωοι γόνιμες μέρες μου ήταν απο 7 με 13 του μηνα εγώ μετά από 3 μέρες είχα πονάκια χαμηλα σαν αυτά τις περιοδου και αναρωτιεμαι

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

εχω ερώτηση κορίτσια..

στις 21/1 έγινε η ωοληψία μου και στις 24/1 βάλαμε το σποράκι μας....

λέτε  να πάω στις 4/2 για χοριακή όπως μου είπε ο γιατρός  ή μπορώ  και στις 2/2????αν είναι θετικό δεν θα φανει και 2 μέρες πριν????

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, vikib είπε:

θα εισαι μολις 9μερες μετα υπολογιζοντας κ της εμβρυομεταφορας.αν δ εχεις βαλει βλαστοκυστες θα ειναι παρα πολυ νωρις

μάλλον πρέπει να κάνω υπομονή........καλύτερα  Δευτέρα τότε...

ευχαριστω πολυ

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2019 at 10:38 ΠΜ, elenanik είπε:

μάλλον πρέπει να κάνω υπομονή........καλύτερα  Δευτέρα τότε...

ευχαριστω πολυ

 

ΚΑΙ ηρθε η Δευτερα και πηγα κατα τις 9 κ μου πηραν αιμα και ..........μεσημεριασε πια και ακομα τιποτα ..τα νευρα μου θα μου σπασουν!!περιμενω σε μειλ την απαντηση να δω τα αποτελεσματα.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...