Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

γεια σας κοριτσια!!

επανερχομαι για να σας πω  οτι δεν το βαζω κατω.!!!

..θα προσπαθησω μεχρι να γινει το ονειρο μου πραγματικοτητα...οποτε προς το παρων ξεκουραση του οργανισμου απο φαρμακα ,καλη διατροφη και αργοτερα θα το ξαναπροσπαθησουμε!!!Μεχρι τωρα εχω 2 αποτυχημενες προσπαθειες στο ενεργητικο μου..ελπιζω η 3η να ειναι  και η καλυτερη!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ  ΕΠΙΤΕΥΞΗ ΤΩΝ ΣΤΟΧΩΝ ΜΑΣ!!!:wink:

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια καλησπερα!! Χαζοεψαχνα στο ιντερνετ για τα σερπαφαρ κ σπερμετεγχυσεις κτλ κ μπηκα εδω κ διαβαζα τι γραφατε κ χαρηκα που εβλεπα οτι δεν ειμαι η μονη που με τρωει ολο αυτο το θεμα του παιδιου..τελικα ειμαστε παρα πολλες..απ οσα διαβαζα(απ τις 25ιουνιου του 2017)οσα διαβασα οι πρσ κοπελες τα καταφεραν κ ηταν τοσο ωραιο αυτο κ εμψυχωτικο!! Ειναι πολυ ωραιο να μοιραζεσαι τις ιδιες ανησυχιες..συγχαρητηρια λοιπον κ οσες εμειναν εγκυουλες κ υπομονη σε εμας τις υπολοιπες..

Αχχ εμεις προσπαθουμε εδω κ 16 μηνες περιπου για μωρακι αλλα δεν ακομα..το προβλημα ειναι μικρο στο σπερμα του συζύγου κ γι αυτο τελικα θα μπουμε στη διαδικασια σπερματεγχυσης μολις αδιαθετησω!! Ευχομαι να πανε ολα καλα!! Υπαρχουν αρκετες κοπελες που τα εχουν καταφερει με αυτη τη μεθοδο αλλα.κ αλλες τοσες που τελικα δεν τα καταφεραν..κ απογοητευομαι..απλα σκεφτομαι απο τη στιγμη που με εμενα ειναι ολα καλα ε δεν θα τα καταφερουμε;;δεν λεω με τη πρωτη..που μακάρι..αλλα καποια στιγμη..καλη συνεχεια ευχομαι σε ολες σας κ καποια στιγμη θα τα καταφέρουμε!!!! Θετικα ενεργεια κ ηρεμια!!


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Καλησπέρα κορίτσια!! Έχω κύκλο 35 ημερών τελευταία περίοδος 22 -4-2019 !! Και επόμενη 27 5-2019 !! Με τον αραβωνιστικο μ ειχαμε επαφες στις 6 και στις 11 του μήνα με οωριξια βάση του ημερολογίου στης 13 5 2019 σήμερα 19 5 2019 έχω καφέ υγρα και πόνους περιοδου έντονους π έλεγα θα αδιαθετησω και προς το βράδυ ηρεμησα έχω πρισμενο στηθος  και πόνο στη μέση λέτε να είμαι εγγυος ;

Επεξεργάστηκαν by Δήμητράαα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα, έχω τρεις ημέρες καθυστέρηση και δεν κρατήθηκα έκανα το τέστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε αρνητικό.Ξερω έπρεπε πρωί αλλά θα εσκαγα...Το θέμα είναι ότι έχω κάποια συμπτώματα όπως δέκατα, καούρες, αναγουλες χωρίς εμετό και νοιώθω κάτι περίεργο εκεί κάτω. Η ημέρα που έγινε όμως πριν ένα μήνα με τον άντρα μου ήταν πρωί και μετά το απόγευμα μου ήρθε περίοδο. Όμως μου κρατάει 4 ημέρες η περίοδο. Ξέρω απίθανο όμως μπορεί να κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zizelinio είπε:

Καλησπέρα, έχω τρεις ημέρες καθυστέρηση και δεν κρατήθηκα έκανα το τέστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε αρνητικό.Ξερω έπρεπε πρωί αλλά θα εσκαγα...Το θέμα είναι ότι έχω κάποια συμπτώματα όπως δέκατα, καούρες, αναγουλες χωρίς εμετό και νοιώθω κάτι περίεργο εκεί κάτω. Η ημέρα που έγινε όμως πριν ένα μήνα με τον άντρα μου ήταν πρωί και μετά το απόγευμα μου ήρθε περίοδο. Όμως μου κρατάει 4 ημέρες η περίοδο. Ξέρω απίθανο όμως μπορεί να κάνω λάθος;

Με 3 μέρες καθυστέρηση δεν χρειάζεται τα πρωινά ούρα κ το απόγευμα θα έδειχνε!! Ίσως είναι κάποια ανωμαλία στον κύκλο σου!! Αν συνεχιστεί ενημέρωσε τον γιατρό σου!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Klellia είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έχω 4 μέρες καθυστέρηση έκανα το τεστ με την χλωρίνη και αμέσως αφρισε και κάτω κατω σκουριναν τα ουρά τι σημαίνει αυτό;;; 

Ε ναι λοιπόν κυκλοφόρησε. Klinex πρόωρης ανίχνευσης!!! Τι άλλο θα ακούσουμε...Εδώ πάει το «έλα μ..... στον τόπο σου». Τουλάχιστον τώρα μάθαμε γιατί εξαφανίστηκαν οι χλωρίνες από τα ράφια των super markets στην περίοδο της καραντίνας. Αν δεν μας κανεις πλάκα, κάνε ένα τεστ φαρμακείου και καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2020 at 10:48 ΜΜ, OMG1976 είπε:

Ε ναι λοιπόν κυκλοφόρησε. Klinex πρόωρης ανίχνευσης!!! Τι άλλο θα ακούσουμε...Εδώ πάει το «έλα μ..... στον τόπο σου». Τουλάχιστον τώρα μάθαμε γιατί εξαφανίστηκαν οι χλωρίνες από τα ράφια των super markets στην περίοδο της καραντίνας. Αν δεν μας κανεις πλάκα, κάνε ένα τεστ φαρμακείου και καλή επιτυχία.

Καλώς ή κακώς η κοπέλα δεν είναι η μόνη που δοκιμάζει τέτοια σπιτικά τεστ. Στην εποχή του διαδικτύου που είναι πολύ εύκολο να βρούμε διάφορες τέτοιες ιδέες πολλές κοπέλες το δοκιμάζουν. Το αν είναι αξιόπιστα ή όχι νομίζω είναι προφανές σε όλους. Παρ όλα αυτά μπορούμε να απαντάμε (εφόσον θέλουμε και μπαίνουμε στη διαδικασία) χωρίς να ρίχνουμε έτσι το επίπεδο. Δεν εξυπηρετεί κανένα σκοπό. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2020 at 10:56 ΜΜ, Klellia είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έχω 4 μέρες καθυστέρηση έκανα το τεστ με την χλωρίνη και αμέσως αφρισε και κάτω κατω σκουριναν τα ουρά τι σημαίνει αυτό;;; 

πως το κάνεις αυτό το τεστ? δεν το ξέρω χαχαχαχα δεν ήξερα ότι το μαθαίνεις κ έτσι.παρε καλύτερα ένα τεστ


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια μου καλησπερα υστερα αο καιρο... Να κανω κι εγω μια κουτη ερωτηση με τη σειρα μου... Η ''επικινδυνη'' επαφη ηταν στις 13 Ιουλιου. Στις 2 Αυγουστου και μεχρι πριν απο 3 μερες ειχα λιγο αιμα (απειροελαχιστο αλλα κρατησε πολυ). Εχω πολλα συμπτωματα εγκυμοσυνης. Αρνητικο τεστ του φαρμακειου την 1η Αυγουστου. Πηγα χθες στο γυναικολογο και εκανα υπερηχο και μου ειπε οτι σιγουρα βλεπει κατι που μοιαζει με σακο. Μου παιρνει χοριακη και με παιρνει τηλεφωνο το βραδυ μου λεει αρνητικη. Δε με βοηθησε και πολυ. Τι λετε? Αποβολη? Αφηστε τα ειμαι να σκασω.

ΥΓ Ξεχασα! Υπερηχος 21 Ιουλιου παχος ενδομητριου 11 δε φανηκε κατι. Υπερηχος 25 Αυγουστου φανηκε αυτο που περιεγραψα και παχος ενδομητριου 18

Επεξεργάστηκαν by Antonia_GR

mfN3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antonia_GR είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα υστερα αο καιρο... Να κανω κι εγω μια κουτη ερωτηση με τη σειρα μου... Η ''επικινδυνη'' επαφη ηταν στις 13 Ιουλιου. Στις 2 Αυγουστου και μεχρι πριν απο 3 μερες ειχα λιγο αιμα (απειροελαχιστο αλλα κρατησε πολυ). Εχω πολλα συμπτωματα εγκυμοσυνης. Αρνητικο τεστ του φαρμακειου την 1η Αυγουστου. Πηγα χθες στο γυναικολογο και εκανα υπερηχο και μου ειπε οτι σιγουρα βλεπει κατι που μοιαζει με σακο. Μου παιρνει χοριακη και με παιρνει τηλεφωνο το βραδυ μου λεει αρνητικη. Δε με βοηθησε και πολυ. Τι λετε? Αποβολη? Αφηστε τα ειμαι να σκασω.

ΥΓ Ξεχασα! Υπερηχος 21 Ιουλιου παχος ενδομητριου 11 δε φανηκε κατι. Υπερηχος 25 Αυγουστου φανηκε αυτο που περιεγραψα και παχος ενδομητριου 18

Νομιζω πρέπει να ξαναμιλήσεις με τον γιατρο σου, είναι ο μόνος που μπορεί να σου δώσει εξηγησεις

Ποσο μηδενική η χοριακη; 

Κ τι ήταν τελικά αυτό που έβλεπε σαν σακος; 

Το αίμα τόσο καιρό θα το πάρεις σαν περίοδο η σαν αποβολη; 

Δ θα σε ξαναδεί; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...