Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. mammylicious ΠΗΤ  30/6/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

3. leta87  ΠΗΤ 10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

4. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1127 !!!

6. Alekagala ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 7423 !!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. MagicLife 10/2/2017!!!

2. Angie trg 11/2/2017!!!

3. Elenisp 16-18/2/2017 !!!

4. μπουμπού92  18/2/2017 !!!

5. alexaeua 27/2/2017!!!

6. dimitrismaria 28/2/2017!!!

7. caramel_83 26- 28/2/2017

8. Nikolitsa87 3/3/2017!!!

9. Vila 3/3/2017!!!

10. elenaki22 23/3/2017!!!

11. Wannabemommy....

 

 

Κοριτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια........

είναι πολύ όμορφη η παρέα σας και παρόλο που σας παρακολουθώ από το προηγούμενο site δεν είχα βρει το κουράγιο να γράψω.....:oops:

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια κρατάνε ήδη τα μωράκια τους στην αγκαλιά τους να είναι πάντα υγιείς και χαρούμενες:-P, σε όσες είναι ήδη εγκυούλες με το καλό και με μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη:-D και σε όλες εμάς τις υπόλοιπες να πραγματοποιηθεί το όνειρο μας       γρήγορα.:)

Ελπίζω να χωράω και εγώ ε;;;;;; χα χα χα

 

 

  • Μου αρέσει 2

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giota@ είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια........

είναι πολύ όμορφη η παρέα σας και παρόλο που σας παρακολουθώ από το προηγούμενο site δεν είχα βρει το κουράγιο να γράψω.....:oops:

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια κρατάνε ήδη τα μωράκια τους στην αγκαλιά τους να είναι πάντα υγιείς και χαρούμενες:-P, σε όσες είναι ήδη εγκυούλες με το καλό και με μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη:-D και σε όλες εμάς τις υπόλοιπες να πραγματοποιηθεί το όνειρο μας       γρήγορα.:)

Ελπίζω να χωράω και εγώ ε;;;;;; χα χα χα

 

 

Φυσικα και χωρας και να σε καλωσηρθες  κιολας

πες μας λιγα για εσενα, προσπαθεις καιρο για μωρακι?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, giota@ είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια........

είναι πολύ όμορφη η παρέα σας και παρόλο που σας παρακολουθώ από το προηγούμενο site δεν είχα βρει το κουράγιο να γράψω.....:oops:

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια κρατάνε ήδη τα μωράκια τους στην αγκαλιά τους να είναι πάντα υγιείς και χαρούμενες:-P, σε όσες είναι ήδη εγκυούλες με το καλό και με μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη:-D και σε όλες εμάς τις υπόλοιπες να πραγματοποιηθεί το όνειρο μας       γρήγορα.:)

Ελπίζω να χωράω και εγώ ε;;;;;; χα χα χα

 

 

 

Καλωσηρθες γλυκιά μου .για πες μας λίγα πράγματα για εσένα. Σύντομα με ένα μωράκι εύχομαι 

@caramel_83 γειά σου Γλυκιά μου δεν πονάω ιδιαίτερα τραβηγματα έχω όταν κουράζομαι πιο πολύ μου συμβαίνει αυτό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου γλυκιά καραμελίτσα.

με κανονικούς ρυθμούς από τον Οκτώβριο. 

Αρχικά να σας πω ότι έχω μια κόρη 11 ετών...... ήδη...... και πολύ θα ήθελα να είχα κάνει και άλλο παιδάκι αλλά η σχέση του γάμου τερματίστηκε και έτσι.......

Τώρα πια υπάρχουν οι βάσεις και μπορώ να ξεκινήσω........:-D άργησε βέβαια λίγο να έρθει αλλά......κάλιο αργά παρά ποτέ που λένε.....


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

@giota@ ποτε δεν ειναι αργα ;)

τι ηλικια εχεις?

τωρα ποτε ειναι η αναμενομενη περιοδος(μακαρι να μην ερθει σε καμια μας βεβαια)  για να σε βαλουμε στο πινακακι αν θες?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, caramel_83 said:

@giota@ ποτε δεν ειναι αργα ;)

τωρα ποτε ειναι η αναμενομενη περιοδος(μακαρι να μην ερθει σε καμια μας βεβαια)  για να σε βαλουμε στο πινακακι αν θες?

λοιπόν εγώ θα πρέπει να μην αδιαθετήσω στις 28/2...........:) ευελπιστώ δηλαδή........

γενικά έχω πολύ σταθερό κύκλο των 28 ημερών (με κάποιες εξαιρέσεις σε αλλαγή κύκλου που μίκραινε ή μεγάλωνε)......

και επίσης ψιλό καταλαβαίνω και την ωορρηξία μου......... πάντως αυτά τα συμπτώματα πολύ μπελαλίδικα......... τον Νοέμβριο αν με ρώταγες έτσι όπως ήμουν, θα σου έλεγα σίγουρα είμαι έγκυος........ αλλά μπαααααα!!!!!! anyway.......εύχομαι να μην εμφανιστεί σε καμία μας η κοκκινομούρα.........:mad:  

25 minutes ago, leta87 said:

 

Καλωσηρθες γλυκιά μου .για πες μας λίγα πράγματα για εσένα. Σύντομα με ένα μωράκι εύχομαι 

@caramel_83 γειά σου Γλυκιά μου δεν πονάω ιδιαίτερα τραβηγματα έχω όταν κουράζομαι πιο πολύ μου συμβαίνει αυτό. 

Γειά σου λετάκι όμορφο.......

κάνε λίγη υπομονή και θα έχεις ένα κούκλο σύντομα.......εύχομαι τα καλύτερα και μακάρι σύντομα να είσαι περδίκι και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου.........

παρόλο που είχα ήδη μια εγκυμοσύνη πάντως αφενός μεν έχει περάσει τόσος καιρός που δυσκολεύομαι να θυμηθώ πια και αφετέρου δε πέρασα πολλά για να αποκτήσω τη μικρή μου.......... μετά από τρεις αποβολές ήταν η τέταρτη εγκυμοσύνη μου!!!!!!!!!:shock:


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. mammylicious ΠΗΤ  30/6/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

3. leta87  ΠΗΤ 10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

4. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1127 !!!

6. Alekagala ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 7423 !!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. MagicLife 10/2/2017!!!

2. Angie trg 11/2/2017!!!

3. Elenisp 16-18/2/2017 !!!

4. μπουμπού92  18/2/2017 !!!

5. caramel_83 26- 28/2/2017

6. alexaeua 27/2/2017!!!

7. dimitrismaria 28/2/2017!!!

8. giota@ 28/2/2017!!!

9. Nikolitsa87 3/3/2017!!!

10. Vila 3/3/2017!!!

11. elenaki22 23/3/2017!!!

12. Wannabemommy....

 

 

Κοριτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

21 minutes ago, giota@ είπε:

λοιπόν εγώ θα πρέπει να μην αδιαθετήσω στις 28/2...........:) ευελπιστώ δηλαδή........

γενικά έχω πολύ σταθερό κύκλο των 28 ημερών (με κάποιες εξαιρέσεις σε αλλαγή κύκλου που μίκραινε ή μεγάλωνε)......

και επίσης ψιλό καταλαβαίνω και την ωορρηξία μου......... πάντως αυτά τα συμπτώματα πολύ μπελαλίδικα......... τον Νοέμβριο αν με ρώταγες έτσι όπως ήμουν, θα σου έλεγα σίγουρα είμαι έγκυος........ αλλά μπαααααα!!!!!! anyway.......εύχομαι να μην εμφανιστεί σε καμία μας η κοκκινομούρα.........:mad:  

Σε εβαλα στο πινακακι μας,:)  κι εγω μαζι σου ειμαι απο 26-28 περιμενω κι εγω αν και πιστευω πως θα μου ερθει γιατι εχω ενοχλησεις στην κοιλια και υγρα  απο προχθες και δεν ειχα και πολλες επαφες, βεβαια εστω και μια επαφη αρκει:P 

οσο για τα συμπτωματα εχω δει εδω οι κοπελες ειναι μπερδεμα γιατι ειναι σαν της περιοδου, 

εγω προσπαθω για το πρωτο μου και ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειας;)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, caramel_83 said:

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. mammylicious ΠΗΤ  30/6/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

3. leta87  ΠΗΤ 10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

4. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1127 !!!

6. Alekagala ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 7423 !!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. MagicLife 10/2/2017!!!

2. Angie trg 11/2/2017!!!

3. Elenisp 16-18/2/2017 !!!

4. μπουμπού92  18/2/2017 !!!

5. caramel_83 26- 28/2/2017

6. alexaeua 27/2/2017!!!

7. dimitrismaria 28/2/2017!!!

8. giota@ 28/2/2017!!!

9. Nikolitsa87 3/3/2017!!!

10. Vila 3/3/2017!!!

11. elenaki22 23/3/2017!!!

12. Wannabemommy....

 

 

Κοριτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

thank you..............:wub:

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, giota@ είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια........

είναι πολύ όμορφη η παρέα σας και παρόλο που σας παρακολουθώ από το προηγούμενο site δεν είχα βρει το κουράγιο να γράψω.....:oops:

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια κρατάνε ήδη τα μωράκια τους στην αγκαλιά τους να είναι πάντα υγιείς και χαρούμενες:-P, σε όσες είναι ήδη εγκυούλες με το καλό και με μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη:-D και σε όλες εμάς τις υπόλοιπες να πραγματοποιηθεί το όνειρο μας       γρήγορα.:)

Ελπίζω να χωράω και εγώ ε;;;;;; χα χα χα

 

 

καλος ηρθες!!!!να σου ζησει το παιδακι σου και γρηγορα να του χαρισεις ενα αδελφακι!!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, elenakii22 said:

καλος ηρθες!!!!να σου ζησει το παιδακι σου και γρηγορα να του χαρισεις ενα αδελφακι!!!!

@elenakii22   σ'ευχαριστώ πολύ....... πάνω στην ώρα που πήγαινα να σου απαντήσω χάθηκε όλο το forum από την οθόνη....... χα χα χα λέω <τι βλακεία έκανα πάλι>;;;;:lol: 

εύχομαι και σε σένα πολύ γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.......... και γενικώς να παίρνουμε όλες σειρά.......:rolleyes:

 

  • Μου αρέσει 1

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, giota@ είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια........

είναι πολύ όμορφη η παρέα σας και παρόλο που σας παρακολουθώ από το προηγούμενο site δεν είχα βρει το κουράγιο να γράψω.....:oops:

Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια κρατάνε ήδη τα μωράκια τους στην αγκαλιά τους να είναι πάντα υγιείς και χαρούμενες:-P, σε όσες είναι ήδη εγκυούλες με το καλό και με μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη:-D και σε όλες εμάς τις υπόλοιπες να πραγματοποιηθεί το όνειρο μας       γρήγορα.:)

Ελπίζω να χωράω και εγώ ε;;;;;; χα χα χα

 

 

Καλοσηρθρς στη παρεα μας!!να χαιρεσαι τη κορη σου και συντομα με ενα σπορακι!!!

Link to comment
Share on other sites

@Zouzoumama ευχαριστώ πολύ....... αν δεν έχω μπερδευτεί και θυμάμαι καλά είσαι εγκυούλα και έχεις και ήδη 2 παιδάκια....... οπότε σου εύχομαι να χαίρεσαι και εσύ τα παιδάκια σου και με το καλό να κρατήσεις και το μπεμπάκι σου αγκαλιά......:-D

αααα και στείλτε και από εδώ λίγο μπεμπεδόσκονη......... please!!!!!!:roll:

10 minutes ago, Zouzoumama said:

Καλοσηρθρς στη παρεα μας!!να χαιρεσαι τη κορη σου και συντομα με ενα σπορακι!!!

@Zouzoumama ευχαριστώ πολύ....... αν δεν έχω μπερδευτεί και θυμάμαι καλά είσαι εγκυούλα και έχεις και ήδη 2 παιδάκια....... οπότε σου εύχομαι να χαίρεσαι και εσύ τα παιδάκια σου και με το καλό να κρατήσεις και το μπεμπάκι σου αγκαλιά......:-D

αααα και στείλτε και από εδώ λίγο μπεμπεδόσκονη......... please!!!!!!:roll:


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, giota@ είπε:

@elenakii22   σ'ευχαριστώ πολύ....... πάνω στην ώρα που πήγαινα να σου απαντήσω χάθηκε όλο το forum από την οθόνη....... χα χα χα λέω <τι βλακεία έκανα πάλι>;;;;:lol: 

εύχομαι και σε σένα πολύ γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.......... και γενικώς να παίρνουμε όλες σειρά.......:rolleyes:

 

επεσε το φορουμ απο οτι καταλαβα!!!αντε να ακουσουμε γρηγορα ευχαριστα απο ολες μας!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...