Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 minutes ago, elenakii22 said:

επεσε το φορουμ απο οτι καταλαβα!!!αντε να ακουσουμε γρηγορα ευχαριστα απο ολες μας!!!

ναι το κατάλαβα...... με πέταξε ήδη 2 φορές έξω για να γράψω μόνο ένα post........:-(

άντε να δούμε....... να πάρουμε λίγο μπρος.......:-D προς ώρας προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια και να μην αγχώνομαι....... πιστεύω είχα σωστές επαφές αλλά..........

πάντως αν μπορείτε πείτε μου και εσείς τη γνώμη σας.... Τ.Ε.Ρ. 31/01/2017....... επαφές στις9,11,13 και 15/2......

 


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

26 minutes ago, giota@ είπε:

@Zouzoumama ευχαριστώ πολύ....... αν δεν έχω μπερδευτεί και θυμάμαι καλά είσαι εγκυούλα και έχεις και ήδη 2 παιδάκια....... οπότε σου εύχομαι να χαίρεσαι και εσύ τα παιδάκια σου και με το καλό να κρατήσεις και το μπεμπάκι σου αγκαλιά......:-D

αααα και στείλτε και από εδώ λίγο μπεμπεδόσκονη......... please!!!!!!:roll:

@Zouzoumama ευχαριστώ πολύ....... αν δεν έχω μπερδευτεί και θυμάμαι καλά είσαι εγκυούλα και έχεις και ήδη 2 παιδάκια....... οπότε σου εύχομαι να χαίρεσαι και εσύ τα παιδάκια σου και με το καλό να κρατήσεις και το μπεμπάκι σου αγκαλιά......:-D

αααα και στείλτε και από εδώ λίγο μπεμπεδόσκονη......... please!!!!!!:roll:

Ναι καλα θυμασε!!σε ευχαριστω πολυ!!!!σου στελνω πολυ πολυ πολυ μπεμπεδοσκονη!!

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, giota@ είπε:

ναι το κατάλαβα...... με πέταξε ήδη 2 φορές έξω για να γράψω μόνο ένα post........:-(

άντε να δούμε....... να πάρουμε λίγο μπρος.......:-D προς ώρας προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια και να μην αγχώνομαι....... πιστεύω είχα σωστές επαφές αλλά..........

πάντως αν μπορείτε πείτε μου και εσείς τη γνώμη σας.... Τ.Ε.Ρ. 31/01/2017....... επαφές στις9,11,13 και 15/2......

 

κοιτα αν εχεις σταθερο κυκλο τοτε πιστευω καλα εισαι..αν κανεις μεγαλύτερους όμως πιθανον να ηθελες ακομα λιγες επαφες για περισσοτερες πιθανοτητες!βεβαια υπαρχουν πιθανοτητες!!!καταλαβες ωορρηξια?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Garifalia1 είπε:

Gia sas koritsiaaaa. Name ksi ego. Eleos pia den me afine na kano logariasmo. Ta katafera .

Poli mperdemena ine edo.  Ouf. Aleka m sigxaritiria kali m. Akousate kardoula ? :-P:-P

γεια σου γαρυφαλια!!!!!μαζευομαστε σιγα σιγα!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου να μαι σας βρηκα!!!Καραμελιτσα ευτυχως που εισαι η social queen μαςκαι εστειλες το λινκ!μπαινω απο το κινητο και μου φαινεται διαφορετικο αυτο το τοπικ ε??? μπερδευομαι λιγο!!!αυριο απο το πισι μου θα το εξετασω και θα σας απαντησω σωστα..σας φιλω!!!! !!! αααα κανα θετικο νεακι εχουμε????εγω μια εβδομαδουλα ακριβως μεχρι να μην την δω..ουυυφ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

παρεουλα καλημερα και καλο τριημερο σε ολες να περασετε ομορφα, 

χαιρομαι που μαζευτηκαμε γιατι να πω την αληθεια μου οταν ειδα οτι μας εκλεισαν λεω τωρα παει χαθηκαμε, φοβομουν οτι δεν θα μαζευομασταν εδω αλλα ενταξει εχουμε μαζευτει αρκετες:-Dπαλιες και καινουριες για να κανουμε παρεουλα και να λεμε τα νεακια μας

@Garifalia1 Σε σκεφτομουν το απογευμα αν θα τα καταφερεις και προσπαθουσα να θυμηθω οταν εκανα εγγραφη τι μου ειχε βγαλει γιατι εχω γραφτει καιρο εδω αλλα δεν συμμετειχα ;)

@NikolitsaVe87 το social queen με εκανε και γελασα παρα πολυυ:D:D:P  αλλαξες και λιγο το ονομα σου, θα σε αλλαξω και στο πινακακι

@giota@ σε 3 μερες ξεκινας την αντιστροφη μετρηση της καθυστερησης, νιωθεις τιποτα συμπτωματα?εμενα εχει 3 μερες και με ενοχλει η κοιλια μου και εχω υγρα αρκετα οχι παααρα πολλα, οποτε λογικα θα μου ερθει απο αυριο την περιμενω

τα υπολοιπα κοριτσια τι νεα?

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. Antonia_GR  ΠΗΤ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ  2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 1 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. mammylicious ΠΗΤ  30/6/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

3. leta87  ΠΗΤ 10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

4. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

5. Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1127 !!!

6. Alekagala ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 7423 !!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. MagicLife 10/2/2017!!!

2. Angie trg 11/2/2017!!!

3. Elenisp 16-18/2/2017 !!!

4. μπουμπού92  18/2/2017 !!!

5. caramel_83 26- 28/2/2017

6. alexaeua 27/2/2017!!!

7. dimitrismaria 28/2/2017!!!

8. giota@ 28/2/2017!!!

9. NikolitsaVe87 3/3/2017!!!

10. Vila 3/3/2017!!!

11. elenaki22 23/3/2017!!!

12. Wannabemommy....

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 τι κάνεις κορίτσι μου??ψιλοασχοληθηκα με το τοπικ αυτο και σαν κατι να εμαθα...τρεις μερουλες ακομα μεχρι να μηηηηην ε??? Συμπτωματακια ομορφα εχεις ομως.... ελπιζω ο Φλεβαρης σαν κλείσει να έχουμε έστω μια εγκυουλα συν... απο τις παλιες εννοω βεβαια γιατι έχουμε και την νεα φιλενάδα της παρεας... @giota@ καλως ηλθες και ευχομαι και σε σενα συντομα ενα θετικο τεστακι και μεγαλη χοριακη!!!! Να κάνεις δευτερο νινι να κάνει παρειτσα με το πρωτο....οσο για τον γάμο και την καταληξη..τυχερα ειναι αυτα.... καλυτερα νωρις παρα πιο αργα!!! :)

 

@Zouzoumama μας πως παει το σπορακι μεγαλωνει στην κοιλιτσα???πως εισαι κοπελα μου???

@elenakii22 μακαρι Ελενάκι να χουμε συντομα νεακια θετικα... @Garifalia1 μου πως εισαι??η κοιλιτσα έχει αρχισει καθολου να φουσκωνει??????? :0

:-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή σαρακοστή σε όλους λες μας!  Αυτες τις μερες τις βαριεμαι δε θελω να κουνιέμαι απο το σπιτι αλλα δυστυχως λιγο τα παιδια στα καρναβάλια λιγο οι οικογενειακές συγκεντρώσεις παλι δε θα καθήσω να ξεκουραστώ....  Καλα να περάσετε σε οτι και αν κανετε σημερα και κααλα κούλουμα για αυριο

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτισια τι μου κανετε ?? καλη σαρακοστη ευχομαι . εγω δεν ειμαι και πολυ καλα μου ξαναξεκινησαν οι ναυτιες και το στομαχι μου ειναι χαλια ,ενω μου ειχαν σταματησει εδω και ενα μηνα δεν ξερω γιατι ξαναξεκινησαν ελπιζω μονο να μην ειναι μεχρι τελους θα τρελαθω δεν μπορω να φαω ,ουτε ενα γραμμαριο δεν παιρνω ετσι .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παρεουλα, καλη σαρακοστη ευχομαι, να περασετε ομορφα με τις οικογενειες σας:D

εγω απο σημερα την περιμενω να μου ερθει εχω λιγες ενοχλησεις στην κοιλια οποτε.... και εχω βγαλει και 3-4 σπυρακια που εχω να βγαλω δεν θυμαμαι απο ποτε στην περιοδο...εχω αρκετα υγρα οποτε απο στιγμη σε στιγμη την περιμενω, δεν πιστευω για εγκυμοσυνη γιατι δεν εχει πρηστει καθοοολου το στηθος μου ουτε νιωθω κατι αλλο

@leta87 κριμα ρε γμτ μιλησες με τον γιατρο σου?:mellow:

@NikolitsaVe87 μπα κοπελα μου δεν περιμενω για εγκυμοσυνη γιατι και πιο πανω οπως ειπα δεν εχω και κατι ιδιαιτερο απο συμπτωματα, βεβαια ποτε δεν ξερεις οπως εχω ξαναπει οτι εστω και μια επαφη να υπηρξε υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης!! παντως κι εγω το ιδιο λεω οτι εστω και μια βρε κοριτσια να ειναι εγκυουλα μην μας φυγει ετσι ο Φλεβαρης χωρις ενα ευχαριστο:D:D

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, caramel_83 είπε:

Καλημερα παρεουλα, καλη σαρακοστη ευχομαι, να περασετε ομορφα με τις οικογενειες σας:D

εγω απο σημερα την περιμενω να μου ερθει εχω λιγες ενοχλησεις στην κοιλια οποτε.... και εχω βγαλει και 3-4 σπυρακια που εχω να βγαλω δεν θυμαμαι απο ποτε στην περιοδο...εχω αρκετα υγρα οποτε απο στιγμη σε στιγμη την περιμενω, δεν πιστευω για εγκυμοσυνη γιατι δεν εχει πρηστει καθοοολου το στηθος μου ουτε νιωθω κατι αλλο

@leta87 κριμα ρε γμτ μιλησες με τον γιατρο σου?:mellow:

@NikolitsaVe87 μπα κοπελα μου δεν περιμενω για εγκυμοσυνη γιατι και πιο πανω οπως ειπα δεν εχω και κατι ιδιαιτερο απο συμπτωματα, βεβαια ποτε δεν ξερεις οπως εχω ξαναπει οτι εστω και μια επαφη να υπηρξε υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης!! παντως κι εγω το ιδιο λεω οτι εστω και μια βρε κοριτσια να ειναι εγκυουλα μην μας φυγει ετσι ο Φλεβαρης χωρις ενα ευχαριστο:D:D

 

Τι να κάνω ρε γλυκουλα δεν τον έχω πάρει αυτά είναι της εγκυμοσυνης συμπτωματα δυστυχώς μεγαλώνει το μωρό και αρχίζει και πιεζεται το στομάχι. Ποιος είπε ότι είναι εύκολη η εγκυμοσυνη??? Τίποτα να μην αποκλείεις κορίτσι μου πότε δεν ξέρεις αντέ να μείνεις και εσύ σύντομα εγκυουλα στο εύχομαι από καρδιάς. 

Link to comment
Share on other sites

 Οποτε υπομονη αφου μεγαλωνει το αντρακι σου :wub: και σε ευχαριστω πολυ  απλα επειδη απο οτι θυμαμαι ολες ειχατε πολυ πρησμενο στηθος πριν την περιοδο, εγω δεν εχω οποτε δεν πιστευω οτι υπαρχει εγκυμοσυνη, δεν νιωθω κατι διαφορετικο εκτος απο τα 3-4 σπυρακια που εβγαλα και δεν θυμαμαι απο ποτε ειχα να βγαλω παλι λογω περιοδου οποτε ουτε αυτο ειναι κατι, γιατι και στο παρελθον εβγαζα καμια φορα;) αλλα δεν με πειραζει, τουλαχιστον αν ειναι να ερθει ας ερθει να τελειωνουμε να ξεκινησουμε νεες προσπαθειες:D:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!καλη σαρακοστη!!! @leta87 περαστικα!!δε νομίζω οτι θα σου κρατησει μεχρι τελους μην ανησυχεις!εχω ακουσει πολλες που σε καποιο μηνα ειχαν εμετους κ ζαλαδες!!ολα καλα!!!ποτε θα πας τωρα στο γιατρο?? @caramel_83 ποτε δεν ξερεις!ξερεις!ομως και αν δεν τα καταφερατς αυτη τη φορα παμε στην επομενη!ειμαι αισιοδοξη!νομιζω οτι μεχρι το πασχα θα εχουμε ευχαριστα!!! @Alekagala καρναβάλι ε???εγω να σου πω ειμαι στην αλλη κατηγορια που λες..σπιτι ξαπλα και τετοια!δεν ξερω αν θα παμε καθολου στην παρελαση!!καλα να περασετε!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...