Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@sonia@τι ωραία που είστε σπιτάκι σας!!Κοίτα να απολαύσεις στο έπακρο τις πρώτες στιγμές με το μωρό σου και να εισπευσεις μπόλικη μωρουδομυροδια!!!!Όσο για τη καισαρική όντως είναι μία επίπονη κατάσταση για τις περισσότερες από εμάς αλλά σημασία έχει ότι πήγαν όλα καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@sonia@ σου εύχομαι ολόψυχα να χαίρεσαι το μικρό σου θησαυρό,να είσαι σιδερένια και να έχεις καλή ανάρρωση. Είχα κάνει και εγώ καισαρική αλλά μάλλον ήμουν από της τυχερές της περίπτωσης γιατί από την πρώτη στιγμή σηκώθηκα και δεν είχα κανένα πρόβλημα........... ούτε πόνο........ ωστόσο να είσαι καλά εσύ και η μπέμπα σου και να ξεκουράζεσαι σε κάθε ευκαιρία.......:-D:-D

@elenakii22 @caramel_83 δεν πειράζει...... πάμε δυναμικά εεεεεεεε!!!!!!!!!!:-P:-P

@leta87 @Zouzoumama @Alekagala τι κάνετε κοριτσάκια;;;; ελπίζω να είστε καλά.......:-) και όλες οι εγκυούλες......

ελπίζω τα κοριτσάκια που περιμένουν τώρα εδώ κοντά να μας πουν ευχάριστα σε λίγες μερούλες.....:wink::wink: @NikolitsaVe87 και @Vila...........

φιλάκια

 

  • Μου αρέσει 2

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε κορίτσια!!!Όλες με καισαρική γεννήσαμε???Οι υπόλοιπες γιατί κάνατε καισαρική.??Εγώ λόγω στενής λεκάνης η κόρη μου αντί να κατέβει πιο χαμηλά δεν είχε χώρο και ανέβαινε πιο πάνω...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια, τι κανετε? καλο μηνα με υγεια και πολλα πολλα μωρακια

@Vila πως εισαι?εχουμε κανενα νεο??:)

@sonia@ μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου, πως εισαι σημερα?συνεχιζεις να πονας?ειναι ωραια αυτα τα ξενυχτια, ολες περιμενουμε να τα ζησουμε:wub:

@Alekagala ποτε ειναι να πας παλι στον γιατρο?ΠΗΤ εχεις ή όχι ακομα?

@elenakii22 ναι ναι θα ξεκινησουμε πιο καλα πιστευω εκτος αν τυχει παλι τιποτα :D, εγω δεν σκεφτομαι να τα ξεκινησω ακομα τα τεστ θα αφησω κι αλλο καιρο να περασει, εσυ θα τα ξεκινησεις αυτο τον μηνα?

@giota@ εσυ πως εισαι κοπελα μου?αντε να τελειωνεις κι εσυ με την περιοδο να ξεκινησεις νεες προσπαθειες:D

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@caramel_83 την επόμενη παρασκευη εχω παλι γιατρο για να μου βγαλει και τις ημερομηνίες.... Αργώ δυστυχως λογω των απαντήσεων που περιμενω τις εξετάσεις απο το ρευματολογο


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alekagala είπε:

@caramel_83 την επόμενη παρασκευη εχω παλι γιατρο για να μου βγαλει και τις ημερομηνίες.... Αργώ δυστυχως λογω των απαντήσεων που περιμενω τις εξετάσεις απο το ρευματολογο

αν επιτρεπεται τι θεμα εχεις και πας στον ρευματολογο?:mellow:

Link to comment
Share on other sites

Εχω αυτοανοσο και χωρις την εγκριση του ρευματολογου δεν με προχωράει στην εγκυμοσύνη....  Το καλο ειναι οτι εχει δυο χρονια να εμφανιστεί και ειμαι εντελως καθαρη απο φαρμακα και κορτιζονες

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Alekagala είπε:

Εχω αυτοανοσο και χωρις την εγκριση του ρευματολογου δεν με προχωράει στην εγκυμοσύνη....  Το καλο ειναι οτι εχει δυο χρονια να εμφανιστεί και ειμαι εντελως καθαρη απο φαρμακα και κορτιζονες

Μακαρι να πανε ολα καλα κοριτσι μου και να εχεις θετικα αποτελεσματα:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Alekagala είπε:

Εχω αυτοανοσο και χωρις την εγκριση του ρευματολογου δεν με προχωράει στην εγκυμοσύνη....  Το καλο ειναι οτι εχει δυο χρονια να εμφανιστεί και ειμαι εντελως καθαρη απο φαρμακα και κορτιζονες

Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσια μου σας βρηκα .....τα καταφερα...απλα εβαλα αντιθετα το ονομα τελος παντων maria dimitris τωρα κ οχι dimitrismaria....

caramel εμεις μαζι παμε βαλε στο πινακακι 23-3...παει κ αυτος ο μηνας .......καλος ηρθαν κ τα νεα κοριτσια ευχομαι το καλυτερο κ γρηγορα ολες με μωρακι <3

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κορίτσια!! Δυστυχώς αδιαθετησα σήμερα.. αλλά δεν πειράζει! Ας ελπίσουμε ο Μάρτιος να είναι ο τυχερός!! 

Ανανεωστε πινακακι για 03/04! 

@caramel_83 @giota@ @maria dimitris και @elenakii22

παμε δυναμικά! ετσι?? :mad::mad:

Σκέφτομαι κι εγώ να παραγγείλω τεστακια αλλά δεν είμαι σίγουρη ακόμα.. λεψ μήπως αφήσω και αυτόν τον μήνα έτσι..

@sonia@ να το χαίρεσαι το μωράκι σου!! Περιμένουμε πως και πως να τα ζήσουμε και εμείς αυτά τα ξενύχτια!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...