Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , MelinaFo είπε:

Κοριτσια μ γλυκα!

@Vila για το παπαγεωργιου θα κανω μια κινηση και γω

@Farmakotriftena η δικια μ οσο εκανα τεστ παπ καθε χρονο δεν με θυμοταν καν! Με την εγκυμοσυνη και ειδικα την επεμβαση με φωναζει γλυκια μ και αγαπη μ

@alina80 που θα παει θα το σκαρωσουμε και μεις αυτο πιστευω και γω!λιγο εμεινε ειμαστε κοντα!

@Papaki@ δηλαδη ο τυπος απο το νοσοκομειο μαζευει κοσμο για το ιδιωτικο του ιατρειο???? Αλλο δημοσιο δεν υπαρχει να πας? Συγνωμη αλλα θα το πω ειλικρινα δεν ειμαι διατεθειμενη να κανω τα παντα για ενα παιδι. Αν δεν ειναι η μοιρα μας  θα το δεχτουμε και οπως ειπε και η @Ungry girl θα παρω και ενα κουταβι γτ ο αντρας μ δεν μ παιρνει! Λεει πρωτα παιδι. Εχουμε χασει πριν ενα χρονο τον σκυλο μας και μ λεει και μωρο και κουταβι μαζι χαχαχαχαψα παιδια σκυλια

Χαχαχα και εμεις χασαμε τοτους σκυλακι μας και ειπα μετα ευκαιρια για ενα.μωρο αφου τοσο καιρο δεν ηρθε το μωρο ξανα πηρα ενα σκυλακι!!

Συμβιβάζομε για λιγο ακομα καλη επιλογή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Papaki@ είπε:

Χα χα χα γαματω! Πολύ θέλω να μείνω φυσιολογικά και να του το τρίψω στη μούρη!!! 

Κοίτα δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που ανάμεσα σε προσπάθειες εξωσωματικής ήρθε η φυσιολογική σύλληψη! Μην αποκλειεις τίποτα. 

Ο γιατρός μου μου λέει συνέχεια ότι στην ιατρική  δεν μπορούν να αποκλείσουν τίποτα ποτέ με απόλυτη βεβαιότητα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως την τριτη που θα παρω παλι αποτελεσματα απο παπ και ορμονικες και θα της παω θα ειμαι ειρωνικη. Θα ερθει και το αγοριμ μαζι γτ μου λεει οτι οταν μ αφηνει μονη η ρουφιανα παει να με ψησει για διαφορα χαχαχαχα! Βουρρρρ πανω τους δεν θα μας τρελανουν αυτοι! Αιντε

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Vila είπε:

Κορίτσια κι εγώ θα πήγαινα σίγουρα!! Και θα το έπαιζα τρελιτσα...αααχ γιατρέ μου τι καλά που σας βρίσκω εδώ!!!

@andrianni που είσαι?? τι έγινε στον γιατρό?????

Αργησα να γυρίσω! Τίποτα ακόμα στον υπέρηχο αν κ το ενδομήτριο παχαινει απ οτι μου ειπε.η χαμηλή προγεστερονη δείχνει οτι δεν έχει γίνει ακόμα ωορ. Κ αν δούμε οτι γινει ωορ.θα ξανακάνω προγεστερονη. Απο βδομάδα πάλι υπέρηχο! Ή θα κάνω αργά ή ανωορηκ.κύκλος...

@MelinaFo μάλλον ήθελε να σου πει πόσα είσαι διατεθιμμένη να δώσεις! Συμφωνώ με αυτα που λέτε αλλά είναι κ κάποιες που δεν μπορούν να περιμένουν κ χωρίς να έχουν σοβαρό πρόβλημα κάνουν εξωσωματικές.κ αυτό το εκμεταλλεύονται κ οι γιατροί!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Αργησα να γυρίσω! Τίποτα ακόμα στον υπέρηχο αν κ το ενδομήτριο παχαινει απ οτι μου ειπε.η χαμηλή προγεστερονη δείχνει οτι δεν έχει γίνει ακόμα ωορ. Κ αν δούμε οτι γινει ωορ.θα ξανακάνω προγεστερονη. Απο βδομάδα πάλι υπέρηχο! Ή θα κάνω αργά ή ανωορηκ.κύκλος...

@MelinaFo μάλλον ήθελε να σου πει πόσα είσαι διατεθιμμένη να δώσεις! Συμφωνώ με αυτα που λέτε αλλά είναι κ κάποιες που δεν μπορούν να περιμένουν κ χωρίς να έχουν σοβαρό πρόβλημα κάνουν εξωσωματικές.κ αυτό το εκμεταλλεύονται κ οι γιατροί!

Ετσι ειναι! Στην τελικη εχουμε να κανουμε με επιστημονα. Αφου εντοπιζεις κατι ή απο την εμπειρια σου θες κατι να πεις καντο οχι μισολογα. Οταν εκανα δευτερο υπερηχο στην εγκυμοσυνη και δεν ηταν καλος αμεσος μ ειπε οτι δεν εχουμε εξελιξη παμε για αποβολη. Και στο επομενο ραντεβου μου ειπε απεβαλλες μισο λεπτο και παιρνει τηλ και κλεινει χειρουργειο στο διαβαλκανικο χωρις να πουμε τπτ για κοστος τι ειναι η αποξεση τπτ. Εγω χαζεμενη την ρωτουσα και αυτη ελεγε δεν ειναι τπτ μιση ωρα υποθεση εγω θα παρω τοσα το νοσοκομειο τοσα θα σας δω αυριο το πρωι. Εκει ηταν ωμη και αμεση χθες της βγηκε αλλιως.τι να πω αν λεω και καμια κουβεντα παραπανω μην δινεται σημασια ολη μερα ειμαι κοκκινη κ πηγαινω πανω κατω απο τα νευρα μ! Χαχαχαχχαα τρελη παιδι μου


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε μου είπε κ δεν ρώτησα! Αφου δεν υπήρχε κ αυγό τι να λέει.έχω κάνει κ τοσους υπέρηχους που με το μάτι καταλαβαίνω! Φαντάζομαι καλό ειναι κ το δικό σου.ξεκινάει να φουσκώνει.δεν είναι το τελείως λεπτό που είναι στην αρχή...παρακολουθείς τον κύκλο ή για μια φορά πήγες; κ σε ποια μέρα του κύκλου; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , andrianni είπε:

Δε μου είπε κ δεν ρώτησα! Αφου δεν υπήρχε κ αυγό τι να λέει.έχω κάνει κ τοσους υπέρηχους που με το μάτι καταλαβαίνω! Φαντάζομαι καλό ειναι κ το δικό σου.ξεκινάει να φουσκώνει.δεν είναι το τελείως λεπτό που είναι στην αρχή...παρακολουθείς τον κύκλο ή για μια φορά πήγες; κ σε ποια μέρα του κύκλου; 

Εχω καθυστερηση 9 ημερων αλλα δεν ειμαι εγκυος οποτε πηγα για να δουμε τι συμβαινει. Βρηκε φυσιολογικο μεγεθος μητρας ενδομητριο πολυ καλο καθαρες σαλπιγγες αλλα πουθενα ωαριο. Μια φορα ακομα πριν λιγο καιρο μετρησαμε σε γονιμη μερα και ειχα ενδομητριο 11. Τωρα τι να πω εκανα και ορμονικες εξετασεις και βλεπουμε. Θα ξαναπαω με τις εξετασεις την επομενη τριτη τεταρτη. Να σου πω την αληθεια οταν εχω ωορρηξια δυο μερες πριν ποναω στην σαλπιγγα. 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια νιωθω οτι παρακολουθώ ιατρικο φορουμ!!!  Χιχιχιιχιχι

Η οτι ακουω κινεζικα!!!  Ουαου!!! Μπράβο σας που ασχολειστε τοσο!!!  Εγω δεν ξερω που μ πανε τα τεσσερα!!!  

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εχω καθυστερηση 9 ημερων αλλα δεν ειμαι εγκυος οποτε πηγα για να δουμε τι συμβαινει. Βρηκε φυσιολογικο μεγεθος μητρας ενδομητριο πολυ καλο καθαρες σαλπιγγες αλλα πουθενα ωαριο. Μια φορα ακομα πριν λιγο καιρο μετρησαμε σε γονιμη μερα και ειχα ενδομητριο 11. Τωρα τι να πω εκανα και ορμονικες εξετασεις και βλεπουμε. Θα ξαναπαω με τις εξετασεις την επομενη τριτη τεταρτη. Να σου πω την αληθεια οταν εχω ωορρηξια δυο μερες πριν ποναω στην σαλπιγγα. 

Αρα δεν έγινε ωορηξία; δεν έχεις επανελθει ορμονικά μάλλον. Ή θα γίνει αργότερα ή θα αδιαθετήσεις.ο επόμενος κύκλος όμως θα είναι καλός!!!μη σου πω οτι μαζευει δυναμεις! Ετοιμάσου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια νιωθω οτι παρακολουθώ ιατρικο φορουμ!!!  Χιχιχιιχιχι

Η οτι ακουω κινεζικα!!!  Ουαου!!! Μπράβο σας που ασχολειστε τοσο!!!  Εγω δεν ξερω που μ πανε τα τεσσερα!!!  

Καλα κανεις και γω οταν εμεινα εγκυος το ιδιο και χειροτερα! Μετα τις περιπετειες αναγκαστικα και εμαθα. Ειλικρινα δεν ξερω τι ειναι καλυτερο!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...