Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Παντως κοριτσια μπορει να λεμε διαφορα για τους γιατρους να τους κατηγορουμε αλλα δεν ειναι ολοι ιδιοι.δεν ημαστε γιατροι να κανουμε διαγνωση αλλα και να ημασταν δεν θα μπορουσαμε να κανουμε διαγνωση απο το φορουμ.πολλα κοριτσια εχουν πολλες γνωσεις και βοηθανε πολυ και εμενα προσωπικα παρα πολυ και τις ευχαριστω πολυ!μπορει και εμεις καποιες φορες να μην μεταφερουμε σωστα κατι που μας ειπε η να μην καταλαβαμε.ας μην ειμαστε τοσο αυστηρες και ουτε να κατηγορουμε.εχουμε νομιζω και μια γιατρο στην παρεα να μας πει και την γνωμη της.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Αρα δεν έγινε ωορηξία; δεν έχεις επανελθει ορμονικά μάλλον. Ή θα γίνει αργότερα ή θα αδιαθετήσεις.ο επόμενος κύκλος όμως θα είναι καλός!!!μη σου πω οτι μαζευει δυναμεις! Ετοιμάσου!

Οχι δεν εγινε μαλλον τι να πω θα φανει. Μπορει να ειναι κ ανωμαλια απο την αποξεση ειναι ο δευτερος κυκλος απο τοτε.


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Οχι δεν εγινε μαλλον τι να πω θα φανει. Μπορει να ειναι κ ανωμαλια απο την αποξεση ειναι ο δευτερος κυκλος απο τοτε.

Αν δεν εχετε παρακολουθήσει όλο τον κύκλο μπορεί κ να έγινε κ να μη φαινεται τωρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Παντως κοριτσια μπορει να λεμε διαφορα για τους γιατρους να τους κατηγορουμε αλλα δεν ειναι ολοι ιδιοι.δεν ημαστε γιατροι να κανουμε διαγνωση αλλα και να ημασταν δεν θα μπορουσαμε να κανουμε διαγνωση απο το φορουμ.πολλα κοριτσια εχουν πολλες γνωσεις και βοηθανε πολυ και εμενα προσωπικα παρα πολυ και τις ευχαριστω πολυ!μπορει και εμεις καποιες φορες να μην μεταφερουμε σωστα κατι που μας ειπε η να μην καταλαβαμε.ας μην ειμαστε τοσο αυστηρες και ουτε να κατηγορουμε.εχουμε νομιζω και μια γιατρο στην παρεα να μας πει και την γνωμη της.

Συμφωνω απολυτα. Δεν ειναι ολοι οι γιατροι ιδιοι. Αλλα δυστυχως υπαρχουν πολλοι γιατροι που αποσκοπουν στο κερδος ξερωντας οτι πιεζουν σε θεματα ζωης. Αυτο για μενα ειναι ασυγχωρητο και εγκληματικο.

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Αν δεν εχετε παρακολουθήσει όλο τον κύκλο μπορεί κ να έγινε κ να μη φαινεται τωρα!

Ναι ναι! Θα το καταλαβω αν γινει σε λιγες μερες! Ευχομαι γενικα τα αδιαθετησω ή να εχω ωορρηξια γτ ετσι ανταποκρινεται ο οργανισμος μ χωρις ορμονες. Ωορρηξια συντομα ευχομαι χαχαχαχαχα


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , MelinaFo είπε:

Συμφωνω απολυτα. Δεν ειναι ολοι οι γιατροι ιδιοι. Αλλα δυστυχως υπαρχουν πολλοι γιατροι που αποσκοπουν στο κερδος ξερωντας οτι πιεζουν σε θεματα ζωης. Αυτο για μενα ειναι ασυγχωρητο και εγκληματικο.

Ναι ναι! Θα το καταλαβω αν γινει σε λιγες μερες! Ευχομαι γενικα τα αδιαθετησω ή να εχω ωορρηξια γτ ετσι ανταποκρινεται ο οργανισμος μ χωρις ορμονες. Ωορρηξια συντομα ευχομαι χαχαχαχαχα

Ναι φυσικα οταν γινεται κατι τετοιο φευγεις και πας παρακατω ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις.οπως εχω πει και πιο παλια μια δευτερη γνωμη παντα ειναι οτι καλυτερο γιατι και εγω την εχω πατησει! 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι φυσικα οταν γινεται κατι τετοιο φευγεις και πας παρακατω ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις.οπως εχω πει και πιο παλια μια δευτερη γνωμη παντα ειναι οτι καλυτερο γιατι και εγω την εχω πατησει! 

Ναι αυτο ειναι το καλυτερο! Ποια ειναι η γιατρος μας? 

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Nati85 φαρμακευτική έχω τελειώσει.  Και το μόνο που λέω ότι σε κρύωμα δεν παίρνουμε αντιβίωση.  Δεν καταλαβαίνω γιατί όλο αυτό. Αποσύρομαι από εδώ  γιατί οι ορμόνες μου λόγω εγκυμοσύνης παίζουν τραμπάλα και ειλικρινά πιο πολύ κατακαρδα το πήρα τώρα όλο αυτό. Καλή επιτυχία σε όλες σας


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@Nati85 φαρμακευτική έχω τελειώσει.  Και το μόνο που λέω ότι σε κρύωμα δεν παίρνουμε αντιβίωση.  Δεν καταλαβαίνω γιατί όλο αυτό. Αποσύρομαι από εδώ  γιατί οι ορμόνες μου λόγω εγκυμοσύνης παίζουν τραμπάλα και ειλικρινά πιο πολύ κατακαρδα το πήρα τώρα όλο αυτό. Καλή επιτυχία σε όλες σας

Κατσε καλε που αποσυρεσαι χαχαχα κατσ κατ! Εγω εκραζα την γυναικολογο μ! Και σχολιασαμε με την @Nati85  τα περι γιατρων!

 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

@Nati85 φαρμακευτική έχω τελειώσει.  Και το μόνο που λέω ότι σε κρύωμα δεν παίρνουμε αντιβίωση.  Δεν καταλαβαίνω γιατί όλο αυτό. Αποσύρομαι από εδώ  γιατί οι ορμόνες μου λόγω εγκυμοσύνης παίζουν τραμπάλα και ειλικρινά πιο πολύ κατακαρδα το πήρα τώρα όλο αυτό. Καλή επιτυχία σε όλες σας

Μην το παιρνεις κατακαρδα  δεν υπαρχει λογος ειναι σεβαστη η γνωμη σου και φυσικα ξερεις πιο πολλα απο εμενα που δεν εχω σχεση με τον κλαδο και εγω ετσι κατα των αντιβιωσεων ειμαι ουτε στο παιδι μου δινω ουτε εγω παιρνω χωρις λογο απλως λεω μην ειμαστε τοσο κατηγορηματικοι στις διαγνωσεις των γιατρων και δεν στεκομαι μονο στο θεμα της αντιβιωσης φυσικα και αναφερομαι  σε ολα τα κοριτσια μιας που λενε εδω και καποια ωρα για τους γιατρους.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θα κοιμηθω και εγω θα ειναι μια δυσκολη μερα αυριο.καληνυχτα @MelinaFo μακαρι να μπορουσα να κατσω να πρηζεις εμενα αλλα ειμαι πτωμα!!εχω πρηξει εγω εδω τα κοριτσια πολλες φορες!!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Κοριτσια θα κοιμηθω και εγω θα ειναι μια δυσκολη μερα αυριο.καληνυχτα @MelinaFo μακαρι να μπορουσα να κατσω να πρηζεις εμενα αλλα ειμαι πτωμα!!εχω πρηξει εγω εδω τα κοριτσια πολλες φορες!!!

Καληνυχτα!καλη ευκολια για αυριο! Οσο για πρηξιμο εχουμε μερες!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...