Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

ναι μελινακι αυτο θα κανω να δουμμε τι θα δουμε παλι εσυ με τα τεστακια πηστευω θα βοηθιθεις πολυ

να σου πω και εμενα αυτο μου ειπε η μαια να παρω αλλα μπορει να μη με πιανει να μη χτυπισω και ενα μεσουλιν για συγουρα?

Μισο αν θες να παρεις...καλύπτει!εκτος αν τα εχει συνηθισει ο οργανισμός σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , andrianni είπε:

Δε θέλω να σε ξεσηκώσω αλλά πολλές μετα απο 3 μέρες έχουν ενδειξεις.περίεργο αλλά εδώ υπηρξαν πολλές κοπέλες.υπομονή κ καλά αποτελέσματα

Δεν αφήνω τον εαυτό μου να ξεσηκωθεί! Δεν υπάρχει κάτι που θέλω περισσότερο πάντως τον τελευταίο (πολύ) καιρό! Έχουμε ακόμα μερες


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Όχι την Παρασκευή το βράδυ είχα κάνει.. 

αυτο που επαθες ηταν οτι την παρασκευη το βραδυ το τεστ να μεν ειχε σκουρα γραμμη αλλα οχι οσο θα επρεπε...οποτε  το σαββατο ηταν το θετικο σου τεστ και σημερα ειναι η δευτερη μερα που βγαινει θετικο τεστ και ειναι φυσιολογικο..η ορμονη αυριο θα πρεπει να πεσει γι αυτο κανε ενα ακομα αυριο να το σιγουρεψεις οτι επεσε..η ωορρηξια σου πιθανον να γινει σημερα οποτε συνεχισε με επαφες..


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Elma86 είπε:

Δεν αφήνω τον εαυτό μου να ξεσηκωθεί! Δεν υπάρχει κάτι που θέλω περισσότερο πάντως τον τελευταίο (πολύ) καιρό! Έχουμε ακόμα μερες

Αυτο το θελουμε όλες εδω να ξερεις.εγω πιστευω οτι θα κλαιω για ενα μηνα οταν μεινω...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andrianni είπε:

Αυριο πάω! Εννοείται παμε για πρόκληση οταν αδιαθετήσω.δεν με ρωτησε καν...ηθελα να το γλιτωσω βεβαια γιατι φοβαμαι...

Τώρα καλά εισαι; είναι η δευτερη βδομαδα.θα πας για δουλειά ή χαλαρα; να προσεχεις μόνο!

να πας!δεν ειναι τπτ!εγω ηθελα να το δοκιμασω γτ κ εγω εκανα περίεργους κυκλους...οχι τοσο χαλια οσο οι δικοι σ αλλα εφταναν συχνα 38....52 εκανα τον μαρτη που δεν εκανα ωορρηξια..

εγω αρκετα καλα!θα παω αυριο δουλεια...χαλαρα θα ειναι γτ εχει κακοκαιρια!θα κανω κ εξετασεις αιματος!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

εχεις καθηστεριση εσυ? ποσες μερες?

εχω μια μερα. Σήμερα η δεύτερη.αλλα μου έχει έρθει και 21 του μηνα.οποτε τυπικά σήμερα είναι η πρώτη μέρα.δεν θα έπρεπε να δείξει? αυτα αυτά δείχνουν και 4 μερες πριν την περίοδο.οποτε τζιφος

2 ώρες πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

δεν εχω κανενα συμπτωμα.... σημερα ποναω πιο πολυ ..... νομιζω πως αυριο θα ερθει στην ωρα της .... αλλα αν δε δω αιμα θα συνεχσω να πιστευω οτι αυτο τον μηνα μπορει και να τα καταφεραμε..

εκανες τεστάκι Δήμητρα? Αλήθεια κορίτσια ακούω πολλες που παίρνουν θετικά τεστ πριν την αναμένη περίοδο.δλδ και καθυστέρηση να μην εχεις μθα άχνη γραμμή θα την δεις.αρκεθ να ξέρεις πότε έγινε η οωρηξια. εγω δεν ξερω ποτε ειχα.αποτι φαίνεται μπορει την 20 μερα.αν έρθει αύριο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , orianna είπε:

εσυ μιση ωρα πριν την σαλπιγγογραφια θα παρεις ενα buscopan plus. προσεχε μην το  ξεχασεις.κοριτσια  οποια εχει κανει να μας πει αν εχει παρει κατι πιο αποτελεσματικο..

Εγω ειχα παρει απμο ντεπον

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , λουπιτα είπε:

εχω μια μερα. Σήμερα η δεύτερη.αλλα μου έχει έρθει και 21 του μηνα.οποτε τυπικά σήμερα είναι η πρώτη μέρα.δεν θα έπρεπε να δείξει? αυτα αυτά δείχνουν και 4 μερες πριν την περίοδο.οποτε τζιφος

εκανες τεστάκι Δήμητρα? Αλήθεια κορίτσια ακούω πολλες που παίρνουν θετικά τεστ πριν την αναμένη περίοδο.δλδ και καθυστέρηση να μην εχεις μθα άχνη γραμμή θα την δεις.αρκεθ να ξέρεις πότε έγινε η οωρηξια. εγω δεν ξερω ποτε ειχα.αποτι φαίνεται μπορει την 20 μερα.αν έρθει αύριο. 

οχι δεν εχω κανει τεστακι....θελω να κανω καθηστερηση 4 μερες γιατι αλλη μια φορα ειχα ανωμαλο κυκλο και εκανα τεστακι ειδα αρνητικο και απογοητευτηκα πιο πολυ...αυριο ειναι η μερα που περιμενω αν καταλαβα σωστα τη ωορηξια μου( δεν εχω τεστ ωορηξιασ) πεμπτη ειναι η γιορτη μου αν ακομη δεν εχει ερθει παρασκυη θα παρω και ελπιζω να ειναι το καλυτερο δωρο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , andrianni είπε:

Κάποιες μορφές ενδομητρίωσης δεν επηρεάζουν.σκέψου να ειναι κατι αλλο που εμποδίζει κ να το βρεις.κ εγω για παραδειγμα ελεγα οτι εφταιγαν οι πολυκυστικες κ τελικα ήταν το μικρόβιο σε συνδυασμό με τους μεγαλους κυκλους που απεκλειε τη συλληψη. Αλλα κ αυτο αντιμετωπίζεται.αν το παρεις αποφαση κ βρεις σε δημοσιο νοσοκ.για λαπαροσκόπηση.ας δουμε ομως κ τις εξετασεις γιατι μπορει να μη χρειαστει

ο γιατρος ηταν απολητος στη ενδομητριωση δεν αφησε περιθωρια για αμφησβητιση αλλα δεν μπορει να ελενχθει παρα μονο λαμπαροσκοπικαγιατι γινεται και για διαγνωση αλλα και για θεραπεια!

απλα αυτο που με απασχολει αν εχω θεμα καιμε τις σαλπιγγες δεν θα γινεται τιποτα!οσο για το νοσοκομειο μαλλον απο σηζητεισεις που εχω κανει ειναι να αποφυγω τα δημοσια και δεν ξερω και καποιον γιατρο σε δημοσειο!

πρίν από 37 λεπτά , λουπιτα είπε:

εχω μια μερα. Σήμερα η δεύτερη.αλλα μου έχει έρθει και 21 του μηνα.οποτε τυπικά σήμερα είναι η πρώτη μέρα.δεν θα έπρεπε να δείξει? αυτα αυτά δείχνουν και 4 μερες πριν την περίοδο.οποτε τζιφος

εκανες τεστάκι Δήμητρα? Αλήθεια κορίτσια ακούω πολλες που παίρνουν θετικά τεστ πριν την αναμένη περίοδο.δλδ και καθυστέρηση να μην εχεις μθα άχνη γραμμή θα την δεις.αρκεθ να ξέρεις πότε έγινε η οωρηξια. εγω δεν ξερω ποτε ειχα.αποτι φαίνεται μπορει την 20 μερα.αν έρθει αύριο. 

κοιτα αν ανιχνευουν καλα οπως λες  μερες πριν την περιοδο ισως ναι αλλα αν δεν σου ερθει ξανα κανε αλλο ενα αυριο μπορει να μην εχει ανεβει πολυ η ορμονη!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , λουπιτα είπε:

εχω μια μερα. Σήμερα η δεύτερη.αλλα μου έχει έρθει και 21 του μηνα.οποτε τυπικά σήμερα είναι η πρώτη μέρα.δεν θα έπρεπε να δείξει? αυτα αυτά δείχνουν και 4 μερες πριν την περίοδο.οποτε τζιφος

εκανες τεστάκι Δήμητρα? Αλήθεια κορίτσια ακούω πολλες που παίρνουν θετικά τεστ πριν την αναμένη περίοδο.δλδ και καθυστέρηση να μην εχεις μθα άχνη γραμμή θα την δεις.αρκεθ να ξέρεις πότε έγινε η οωρηξια. εγω δεν ξερω ποτε ειχα.αποτι φαίνεται μπορει την 20 μερα.αν έρθει αύριο. 

γτ δεν παιρνεις τεστακια ωορρηξιας?εγω πηρα θετικο τεστ εγκυμοσυνης 11 μερες μετα απο το θετικο ωορρηξιας..10 μερες μετα την ωορρηξια δλδ και περιπου 3 η 4 μερες απο την περιοδο.. και το τεστ ηταν της hometest...


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna είπε:

γτ δεν παιρνεις τεστακια ωορρηξιας?εγω πηρα θετικο τεστ εγκυμοσυνης 11 μερες μετα απο το θετικο ωορρηξιας..10 μερες μετα την ωορρηξια δλδ και περιπου 3 η 4 μερες απο την περιοδο.. και το τεστ ηταν της hometest...

γενικα ειμαι λιγο αγχωδεις και νομιζω οτι αυτη η διαδακιασια θα με αγχωσει πιο πολυ....ισως τα δοκιμασω αργοτερα αν δω οτι δε τα καταφερνω για πολυ καιρο ετσι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , orianna είπε:

γτ δεν παιρνεις τεστακια ωορρηξιας?εγω πηρα θετικο τεστ εγκυμοσυνης 11 μερες μετα απο το θετικο ωορρηξιας..10 μερες μετα την ωορρηξια δλδ και περιπου 3 η 4 μερες απο την περιοδο.. και το τεστ ηταν της hometest...

και εγω αυτα παιρνω.χχα αλλα αλλά είπα να μην πάρω αυτο ν τον μήνα ετσι Έτσι για αλλα γη.θα παραγγείλω από το Amazon Τώρα είναι τα ίδια τεστ απλά είναι ακόμα πιο ευαίσθητα και ακόμα πιο φθηνα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , λουπιτα είπε:

και εγω αυτα παιρνω.χχα αλλα αλλά είπα να μην πάρω αυτο ν τον μήνα ετσι Έτσι για αλλα γη.θα παραγγείλω από το Amazon Τώρα είναι τα ίδια τεστ απλά είναι ακόμα πιο ευαίσθητα και ακόμα πιο φθηνα

τεστ εγκυμοσυνης της hometest εκανες η αλλα?κκαθε μηνα αδιαθετεις στις 20 δλδ?


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , orianna είπε:

τεστ εγκυμοσυνης της hometest εκανες η αλλα?κκαθε μηνα αδιαθετεις στις 20 δλδ?

της home test παιρνω κάθε μηνα.απλα αυτο ν δεν πήρα καθόλου.καθε μηνα η περίοδος μου έρχεται ανάμεσα στις εξής ημερομηνίες. είτε 19 20 21. μια φορά στα 3 χρόνια ήρθε και στις 22. κυκλος 30 με 32 ημέρες εχω. οωρηξια κανω 17 18 η 19 ημέρα. ποιος ξέρει τι γίνεται αυτο ν τον μήνα! θα περιμένω δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.απλα πρωί πρωί πηρα ενα αρνητικοτατο clear blue.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...