Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα μικρακι!

Ναι ναι ειμαι στην δευτερη μερα περιοδου και μπηκα πρωτη φορα στην λιστα!!!!

Γουρλιδικη να είναι η πρώτη σου φορά στη λίστα, και να ανέβεις αμέσως στο πάνω μέρος της!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, alina80 είπε:

Γουρλιδικη να είναι η πρώτη σου φορά στη λίστα, και να ανέβεις αμέσως στο πάνω μέρος της!

Λες!!!! Μακαρι για ολες κ συντομα! Να γινει μια γκαστροθυελλα τον νοεμβρη χχιχιχιχ θα γινει χαμος!!!

Ρε σεις απο τις εφαρμογες για παρακολουθηση των ημερομηνιων ποια χρησιμοποιειται? Εγω εχω το ημερολογιο μ αλλα εχεις και αλλες....

  • Μου αρέσει 3

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Ani ani αυριο το πρωι πριν τη δουλειά θα παω... Θελω να πιστευω μεχρι το μεσημερι θα εχει βγει... 

@MelinaFo τελευταία περιοδο ειχα 24/09 αν θυμαμαι καλα...! Το clear blue το 2πλο ειχα παρει... Πρωτο έκανα την Παρασκευή και ηταν θετικο και το δεύτερο σήμερα για επιβεβαίωση... Και παλι θετικο!!! Και αυριο χοριακη και κουβέντα με γιατρο για να προγραμματισουμε τις επομενες κινησεις!!! 

ωραια να περιμενουμε εναν ωραιο αριθμο λοιπον!!! καλωσηλθες στην πανω λιστα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αγάπες μου!

@Ungry girl εγώ παίρνω τις pregnacare εδώ και 4 μήνες.. δε μου άλλαξαν τον κύκλο.. απλές βιταμινουλες είναι, απλά ξέρω ότι θέλουν γύρω στους 3 μήνες για να δράσουν. Κάνε τις εξετάσεις σου τώρα με το καλό και εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μαζί με την @λουπιτα μας!

@andrianni μη στεναχωριέσαι..αν δε γίνει αυτές τις μέρες τον επόμενο μήνα θα κάνεις κανονικά! Όσο για τον βιοσυντονισμό έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά πράγματα! Έχω γνωστή με χασιμοτο που έμεινε έγκυος μετά από βιοσυντονισμό χωρίς να το καταλάβει!

@λουπιτα και @MelinaFo κι εγώ αυτά από το αμαζον παίρνω one step νομίζω λέγονται..30 ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης γύρω στα 8-9 ευρώ και κάνουν 6 μέρες να έρθουν από Ευχαριστημένη είμαι και τα εγκυμοσύνης είναι 10mu.. δηλαδή πολύ ευαίσθητα.

@Δήμητρα1988 εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο μικρούλι δωράκι για τη γιορτή σου!!! Να κάνεις και πακέτο με την @anemoni1989 μας!

@Elma86 μαζί περιμένουμε!! :mad:

@Μαρθα Κ και τα δύο θετικα τεστ ήταν το ίδιο έντονα??

  • Μου αρέσει 3

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Γεια σας αγάπες μου!

@Ungry girl εγώ παίρνω τις pregnacare εδώ και 4 μήνες.. δε μου άλλαξαν τον κύκλο.. απλές βιταμινουλες είναι, απλά ξέρω ότι θέλουν γύρω στους 3 μήνες για να δράσουν. Κάνε τις εξετάσεις σου τώρα με το καλό και εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μαζί με την @λουπιτα μας!

@andrianni μη στεναχωριέσαι..αν δε γίνει αυτές τις μέρες τον επόμενο μήνα θα κάνεις κανονικά! Όσο για τον βιοσυντονισμό έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά πράγματα! Έχω γνωστή με χασιμοτο που έμεινε έγκυος μετά από βιοσυντονισμό χωρίς να το καταλάβει!

@λουπιτα και @MelinaFo κι εγώ αυτά από το αμαζον παίρνω one step νομίζω λέγονται..30 ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης γύρω στα 8-9 ευρώ και κάνουν 6 μέρες να έρθουν από Ευχαριστημένη είμαι και τα εγκυμοσύνης είναι 10mu.. δηλαδή πολύ ευαίσθητα.

@Δήμητρα1988 εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο μικρούλι δωράκι για τη γιορτή σου!!! Να κάνεις και πακέτο με την @anemoni1989 μας!

@Elma86 μαζί περιμένουμε!! :mad:

@Μαρθα Κ και τα δύο θετικα τεστ ήταν το ίδιο έντονα??

ευχαριστω μακαρι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Ani ani είπε:

ωραια να περιμενουμε εναν ωραιο αριθμο λοιπον!!! καλωσηλθες στην πανω λιστα!!!

Εγώ έχω 5 εφαρμογές! χαχαχαχα το παρακανα ξέρω...

Το ημερολόγιο που νομίζω έχουν οι περισσότερες, το maya που το έχω χρόνια και συνήθως πέφτει μέσα στις μέρες με ακρίβεια, το flo που επίσης είναι αρκετά ακριβές. Το ovulation calculator το οποίο έχει και πολλά ενδιαφέροντα άρθρα και οδηγίες σε σχέση με την ωορρηξία και το glow το οποίο σκέφτομαι να το σβήσω γιατί το άλλαξαν και πλέον δε μου αρέσει...αυταααααα :-P


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vila είπε:

Γεια σας αγάπες μου!

@Ungry girl εγώ παίρνω τις pregnacare εδώ και 4 μήνες.. δε μου άλλαξαν τον κύκλο.. απλές βιταμινουλες είναι, απλά ξέρω ότι θέλουν γύρω στους 3 μήνες για να δράσουν. Κάνε τις εξετάσεις σου τώρα με το καλό και εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μαζί με την @λουπιτα μας!

@andrianni μη στεναχωριέσαι..αν δε γίνει αυτές τις μέρες τον επόμενο μήνα θα κάνεις κανονικά! Όσο για τον βιοσυντονισμό έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά πράγματα! Έχω γνωστή με χασιμοτο που έμεινε έγκυος μετά από βιοσυντονισμό χωρίς να το καταλάβει!

@λουπιτα και @MelinaFo κι εγώ αυτά από το αμαζον παίρνω one step νομίζω λέγονται..30 ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης γύρω στα 8-9 ευρώ και κάνουν 6 μέρες να έρθουν από Ευχαριστημένη είμαι και τα εγκυμοσύνης είναι 10mu.. δηλαδή πολύ ευαίσθητα.

@Δήμητρα1988 εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο μικρούλι δωράκι για τη γιορτή σου!!! Να κάνεις και πακέτο με την @anemoni1989 μας!

@Elma86 μαζί περιμένουμε!! :mad:

@Μαρθα Κ και τα δύο θετικα τεστ ήταν το ίδιο έντονα??

Μπραβο αυτα ειδα και γω σε προσφορα 11 ευρω με τα μεταφορικα  τα 40 τεστ ωορρηξιας + 10 τεστ εγκυμοσυνης απο αμαζον

πρίν από 4 λεπτά , Vila είπε:

Εγώ έχω 5 εφαρμογές! χαχαχαχα το παρακανα ξέρω...

Το ημερολόγιο που νομίζω έχουν οι περισσότερες, το maya που το έχω χρόνια και συνήθως πέφτει μέσα στις μέρες με ακρίβεια, το flo που επίσης είναι αρκετά ακριβές. Το ovulation calculator το οποίο έχει και πολλά ενδιαφέροντα άρθρα και οδηγίες σε σχέση με την ωορρηξία και το glow το οποίο σκέφτομαι να το σβήσω γιατί το άλλαξαν και πλέον δε μου αρέσει...αυταααααα :-P

Χαμος εγω μια εχω αντε να προσθεσω κ καμια ακομα τωρα που τα ψαχνω


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Vila είπε:

Γεια σας αγάπες μου!

@Ungry girl εγώ παίρνω τις pregnacare εδώ και 4 μήνες.. δε μου άλλαξαν τον κύκλο.. απλές βιταμινουλες είναι, απλά ξέρω ότι θέλουν γύρω στους 3 μήνες για να δράσουν. Κάνε τις εξετάσεις σου τώρα με το καλό και εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μαζί με την @λουπιτα μας!

@andrianni μη στεναχωριέσαι..αν δε γίνει αυτές τις μέρες τον επόμενο μήνα θα κάνεις κανονικά! Όσο για τον βιοσυντονισμό έχω ακούσει κι εγώ πολύ καλά πράγματα! Έχω γνωστή με χασιμοτο που έμεινε έγκυος μετά από βιοσυντονισμό χωρίς να το καταλάβει!

@λουπιτα και @MelinaFo κι εγώ αυτά από το αμαζον παίρνω one step νομίζω λέγονται..30 ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης γύρω στα 8-9 ευρώ και κάνουν 6 μέρες να έρθουν από Ευχαριστημένη είμαι και τα εγκυμοσύνης είναι 10mu.. δηλαδή πολύ ευαίσθητα.

@Δήμητρα1988 εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο μικρούλι δωράκι για τη γιορτή σου!!! Να κάνεις και πακέτο με την @anemoni1989 μας!

@Elma86 μαζί περιμένουμε!! :mad:

@Μαρθα Κ και τα δύο θετικα τεστ ήταν το ίδιο έντονα??

Όχι αγάπη την Παρασκευή ήταν το έντονο το μπαμ σήμερα ποιο αχνό αλλά φαινόταν καθαρά!! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, orianna είπε:

αντε βρε κοριτσι μου γτ ετσι?κακως λειτουργεις με τετοιο σκεπτικο...δλδ αν δεν ηθελες αλλο παιδι τι θα εκανες?με το ζορι θα εκανες για τα βλεμματα κ τις βλακειες που θα σου πουν οι συγγενεις και οι φιλοι?κανεις ζημια στον εαυτο σου αν ειναι ετσι οπως τα περιγραφεις τα πραγματα..αυτο ειναι αγχος και ασχημης μορφης...μου θυμησε φαση περιμενω να βγουν οι εξετασεις μου και δεν αντεχω γτ μπορει να μου πουν οτι πεθαινω..για χαλαρωσε λιγο...στο κατω κατω πες τους οτι δεν θες αλλο παιδι αν φοβασαι μην μαθουν οτι προσπαθειτε και δεν ερχεται...δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα τι σημαινει δεν ξερω πως θα τους αντιμετωπισω αν δεν ειμαι εγκυος...

Με επηρεάζουν πολύ οι άλλοι! Αλλά δεν θα κάνω δεύτερο παιδί για τους άλλους.Πρώτα απ όλα θέλω εγώ με τον άντρα μου κ θέλει κ ο μικρός κ με στεναχωρεί που το ζηταει συνέχεια.οτι κ να πεις πάλι σε κρίνουν.Ασε που το παιδί μου πρεπει να ειναι κακομαθημένο επειδη δεν εχει αδερφια, κολλημένο επάνω μου κ να κοιμάται στο κρεβατι μου! Οτι θες εχω ακουσει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Vila είπε:

Εγώ έχω 5 εφαρμογές! χαχαχαχα το παρακανα ξέρω...

Το ημερολόγιο που νομίζω έχουν οι περισσότερες, το maya που το έχω χρόνια και συνήθως πέφτει μέσα στις μέρες με ακρίβεια, το flo που επίσης είναι αρκετά ακριβές. Το ovulation calculator το οποίο έχει και πολλά ενδιαφέροντα άρθρα και οδηγίες σε σχέση με την ωορρηξία και το glow το οποίο σκέφτομαι να το σβήσω γιατί το άλλαξαν και πλέον δε μου αρέσει...αυταααααα :-P

πραγματικα!! εγω απλα ενα που λεγοταν το ημερολογιο μου..και με ψιλοβοηθησε τοτε γιατι μπηκα σε ενα προγραμμα κ σημειωνα επαφες και περιοδο κυριως

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , MelinaFo είπε:

Λες!!!! Μακαρι για ολες κ συντομα! Να γινει μια γκαστροθυελλα τον νοεμβρη χχιχιχιχ θα γινει χαμος!!!

Ρε σεις απο τις εφαρμογες για παρακολουθηση των ημερομηνιων ποια χρησιμοποιειται? Εγω εχω το ημερολογιο μ αλλα εχεις και αλλες....

Εγώ χρησιμοποιώ χρόνια το MyDaysX. Έχει δυνατότητες να σημειώνεις τα πάντα, σου κάνει αυτόματα το θερμοδιαγραμμα...σημειώνεις από σεξ (μέχρι και αν είχες οργασμο) μέχρι τα τεστ ωορρηξίας. Συμπτώματα τα πάντα. 

πρίν από 12 λεπτά , andrianni είπε:

Με επηρεάζουν πολύ οι άλλοι! Αλλά δεν θα κάνω δεύτερο παιδί για τους άλλους.Πρώτα απ όλα θέλω εγώ με τον άντρα μου κ θέλει κ ο μικρός κ με στεναχωρεί που το ζηταει συνέχεια.οτι κ να πεις πάλι σε κρίνουν.Ασε που το παιδί μου πρεπει να ειναι κακομαθημένο επειδη δεν εχει αδερφια, κολλημένο επάνω μου κ να κοιμάται στο κρεβατι μου! Οτι θες εχω ακουσει!

Μην ακούς κορίτσι. Οι άλλοι ότι και να κάνουμε πάντα θα βρουν κάτι. Τώρα ας πούμε σου λένε για το δεύτερο, και σε μια που πάει για τρία θα της πούνε τι το θέλει το τρίτο. Μην επηρεάζεσαι. Και να ξέρεις αν δεν δείχνεις ότι επηρεάζεσαι θα σταματήσουν και να λένε. Και αν παρεξηγηθεί κάποιος από την αντίδραση η απάντηση σου, ξύδι. Κι εσύ πληγωνεσαι και αγχώνεσαι από αυτά που λένε...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Μαρθουλα το θετικό είναι το πολύ έντονο.. δηλαδή τόσο έντονο όσο η δεύτερη γραμμή και ίσως και πιο έντονο σχεδόν κόκκινο.

Όσο για τις εφαρμογές που σας έλεγα.. τελευταία χρησιμοποιώ πολύ το flo γιατί εκτός από τη σημερινή ημερομηνία στο ημερολόγιο σου λέει και ποιά μέρα του κύκλου είναι σήμερα!

sb25fr.png


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vila είπε:

Μαρθουλα το θετικό είναι το πολύ έντονο.. δηλαδή τόσο έντονο όσο η δεύτερη γραμμή και ίσως και πιο έντονο σχεδόν κόκκινο.

Όσο για τις εφαρμογές που σας έλεγα.. τελευταία χρησιμοποιώ πολύ το flo γιατί εκτός από τη σημερινή ημερομηνία στο ημερολόγιο σου λέει και ποιά μέρα του κύκλου είναι σήμερα!

sb25fr.png

Και το δικό μου σου λέει μέρα κύκλου, πολύ βοηθητικό. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Θα σου έλεγα που να τους γράψεις όλους αυτούς αλλά φοβάμαι μην με κόψει ή λογοκρισία. Κανείς δεν νοιάζεται πραγματικά, πάρα μόνο για το κουτσομπολιό. Προτείνω τις εξής αντιδράσεις, ανάλογα την περίπτωση. 

1. Δεν απαντάς. Σαν να μην άκουσες, ρίχνεις ένα βλέμμα "άσε μας κουκλίτσα μου" και λες κάτι άσχετο. 

2. Πάντα με το παραπάνω βλέμμα κάνεις μια εξίσου αδιάκριτη ερώτηση (γιατί περί αδιακρισιας πρόκειται όταν κάποιος ρωτάει τέτοια θέματα ή κάνει σχόλια) τύπου "πώς είναι η σεξουαλική σας ζωή;"

3. Αν αυτός που ρωτάει είναι δικός σου άνθρωπος πραγματικά και είσαι σίγουρη ότι δεν είναι κακοπροεραιτος, πετάς ένα "αυτά τα πράγματα δεν γίνονται κατά παραγγελία" και αλλάζεις θέμα συζήτησης. 

Τα βουβα βλέμματα μπορεί απλώς εσύ να τα ερμηνεύεις έτσι, άμα έχουμε τη μύγα...

Τι εννοείς σε πιέζει ο χρόνος; 

Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές! Όπως κ την @orianna κ τη @Vila κ όλες που με ακούσατε! Ήδη συνήλθα κάπως.Τα λεω σε εσας γιατί ο αντρας μου ουτε να τα ακουει αυτα.είναι τελειως αντιθετος.

Πιεζομαι γιατί αργεί κ μεγαλώνει κ η διαφορα με το πρωτο.κ γενικα δεν αντεχω αλλο να περιμένω 50 μέρες πάλι.πάω για το επόμενο ετος!

Οτι μυγιαζομαι μυγιάζομαι αλλά με το που με ρωτήσουν πόσο είναι το παιδί αμέσως έρχεται η ερωτηση κ ο υπολογισμός της διαφοράς! Εχω εφαρμόσει κάποια απο αυτα γιατί τα ειχες ξαναπει.σε άλλους λέω οτι είναι αδιακριτη ερώτηση.σε αλλους  οτι δεν γίνεται κατα παραγγελία, σε αλλους οτι θα δουμε.Εδω αλλοι ρωτανε αν δεν θελω ή αν δεν μπορώ! Αυτό που με εξόργισε είναι οτι με ρωτησαν 2 που εχουν παιδια με μεγαλη διαφορά.κ τους λέω: κ εσυ με ρωτας αυτό ενω το εχεις περάσει κ θα επρεπε να καταλαβαίνεις; κ οι 2 το πηραν πίσω!

Κ κλείνω με το εξης παραπονο: δεν μπορω να εχω γνωμη οταν μιλάω με γονείς που εχουν 2 κ 3 παιδιά γιατί ειμαι αμελητεα ποσότητα! 

Συγχωρέστε με για τη γκρίνια.ειστε το γκρουπ θεραπι μου!

 

πρίν από 15 λεπτά , alina80 είπε:

Εγώ χρησιμοποιώ χρόνια το MyDaysX. Έχει δυνατότητες να σημειώνεις τα πάντα, σου κάνει αυτόματα το θερμοδιαγραμμα...σημειώνεις από σεξ (μέχρι και αν είχες οργασμο) μέχρι τα τεστ ωορρηξίας. Συμπτώματα τα πάντα. 

Μην ακούς κορίτσι. Οι άλλοι ότι και να κάνουμε πάντα θα βρουν κάτι. Τώρα ας πούμε σου λένε για το δεύτερο, και σε μια που πάει για τρία θα της πούνε τι το θέλει το τρίτο. Μην επηρεάζεσαι. Και να ξέρεις αν δεν δείχνεις ότι επηρεάζεσαι θα σταματήσουν και να λένε. Και αν παρεξηγηθεί κάποιος από την αντίδραση η απάντηση σου, ξύδι. Κι εσύ πληγωνεσαι και αγχώνεσαι από αυτά που λένε...

Θα προσπαθήσω! Πάντα θα βρουν κάτι ναι! Δουλεύεις-αφήνεις το παιδί, δε δουλεύεις-κάθεσαι κτλ.χαχαχα 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές! Όπως κ την @orianna κ τη @Vila κ όλες που με ακούσατε! Ήδη συνήλθα κάπως.Τα λεω σε εσας γιατί ο αντρας μου ουτε να τα ακουει αυτα.είναι τελειως αντιθετος.

Πιεζομαι γιατί αργεί κ μεγαλώνει κ η διαφορα με το πρωτο.κ γενικα δεν αντεχω αλλο να περιμένω 50 μέρες πάλι.πάω για το επόμενο ετος!

Οτι μυγιαζομαι μυγιάζομαι αλλά με το που με ρωτήσουν πόσο είναι το παιδί αμέσως έρχεται η ερωτηση κ ο υπολογισμός της διαφοράς! Εχω εφαρμόσει κάποια απο αυτα γιατί τα ειχες ξαναπει.σε άλλους λέω οτι είναι αδιακριτη ερώτηση.σε αλλους  οτι δεν γίνεται κατα παραγγελία, σε αλλους οτι θα δουμε.Εδω αλλοι ρωτανε αν δεν θελω ή αν δεν μπορώ! Αυτό που με εξόργισε είναι οτι με ρωτησαν 2 που εχουν παιδια με μεγαλη διαφορά.κ τους λέω: κ εσυ με ρωτας αυτό ενω το εχεις περάσει κ θα επρεπε να καταλαβαίνεις; κ οι 2 το πηραν πίσω!

Κ κλείνω με το εξης παραπονο: δεν μπορω να εχω γνωμη οταν μιλάω με γονείς που εχουν 2 κ 3 παιδιά γιατί ειμαι αμελητεα ποσότητα! 

Συγχωρέστε με για τη γκρίνια.ειστε το γκρουπ θεραπι μου!

 

Συγκεντρωσου στα ουσιαστικα πραγματα. Ειναι λογικο να σε αγχωνει κατι που συμβαινει σε σενα ή στην οικογενεια σου. Οχι ομως ο περιγυρος με την αδιακρισια του κ τις θεωριες τους. Μην το δεχεσαι και χ...στους κυριολεκτικα. Και στο λεω εγω που οταν απεβαλα η μανα μ γυρισε κ μου ειπε οτι μαλλον δεν το πηρα στα σοβαρα κ δεν προσεχα! Απεκλισε τους απο την σκεψη σου δεν εχεις να αποδειξεις τπτ σε κανενα. 

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...