Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εσύ για πότε λες κυρία μου;

Εγω θα ηθελα κ αυριο αλλα φοβαμαι για το αποτέλεσμα..οποτε μαλλον δευτερα η κυριακη...

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστώ ειμαι σιγουρη πωε μου στελνεις ολη σου τη θετικη ενέργεια γιατι εισαι υπεροχη!! Και φυσικά ανταποδίδω αν ειμαι σε.θελω και εσενα παρεα κανόνισε!! Αυριο κατα τις 7 θα εχουμε μαθει! Clear bleu

Ωραια θα ξυπνησω κ θα μπω να δω το αποτελεσμα σου..υπομονη λιγες ωρες μονο σε χωριζουν απο το αποτελεσμα...σου ευχομαι να ειναι ενα μεγαλο +++

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω θα ηθελα κ αυριο αλλα φοβαμαι για το αποτέλεσμα..οποτε μαλλον δευτερα η κυριακη...

Ωραια θα ξυπνησω κ θα μπω να δω το αποτελεσμα σου..υπομονη λιγες ωρες μονο σε χωριζουν απο το αποτελεσμα...σου ευχομαι να ειναι ενα μεγαλο +++

Σε ευχαριστώ τι να πω μακαρι να παμε.παρεουλα αντε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Έτρεχα όλη την ημέρα! !!! Μπήκα 2-3 φορές κι έριξα κάτι κλεφτές ματιές.  Αν δεν έχω χάσει κανένα επεισόδιο είμαστε όπως σας άφησα!  Οι αναμονες καλά κρατούν! ! Για να δούμε! !! ♡♡♡♡♡


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , alina80 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Είχα και εγώ κάνα δυο μέρες υγρά το πρωί, τώρα που το λες σαν μυξα ήταν και μάλιστα δεν ήταν διάφανα. Ούτε καφέ. Σαν μπεζ...Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί έχω ξαναδεί νομίζω παρόμοια. Το τσίμπημα/κάψιμο το έχω νιώσει κανα δύο τρεις φορές αριστερά κάπως έντονα και κάτω από τον αφαλό αλλά πολύ στιγμιαία και ήπια. Από στήθος πως ήσουνα πωπω σε τρέλανα ε; 

Και για εμένα μια θέση στο Δαφνί παρακαλώ κλείστε. Χτες τέτοια ώρα έκλαιγα γιατί πίστευα ότι πάει και αυτός το μήνα, και τώρα έχω στριμωξει τη Χαρά με ερώτησης και συγκρίνω συμπτώματα. Πάει το χάσα τώρα στα πίσω πισω!

Κορίτσια τουλάχιστον να είμαστε στην ίδια πτέρυγα να έχουμε παρέα!

Για σιγουριά δεν το αφήνεις να το κάνεις αύριο το πρωί με τα πρώτα πρωινά;

Χαχαχαχα είπαμε ήμαστε διαφορετικές αλλά έχουμε κοινά.....:-D Λοιπόν το στήθος σε κάποιες φάσεις τον περιόδων μου όχι πάντα με πέθαινε από τον πόνο και μιλάμε για πολύ πρήξιμο. Αυτήν την φορά δεν με ενόχλησε. Το στήθος ξεκίνησε να με ενοχλεί μετά την 6 εβδομάδα. Άλλο ένα σύμπτωμα να το πω. Τέσσερις μέρες πριν την περίοδο είχα καουρες και δεν μπορούσα να χωνέψω το φαγητό που έτρωγα. Αυτό βέβαια κράτησε λίγες μέρες. Μπορεί και να έτυχε όμως.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χαχαχαχα είπαμε ήμαστε διαφορετικές αλλά έχουμε κοινά.....:-D Λοιπόν το στήθος σε κάποιες φάσεις τον περιόδων μου όχι πάντα με πέθαινε από τον πόνο και μιλάμε για πολύ πρήξιμο. Αυτήν την φορά δεν με ενόχλησε. Το στήθος ξεκίνησε να με ενοχλεί μετά την 6 εβδομάδα. Άλλο ένα σύμπτωμα να το πω. Τέσσερις μέρες πριν την περίοδο είχα καουρες και δεν μπορούσα να χωνέψω το φαγητό που έτρωγα. Αυτό βέβαια κράτησε λίγες μέρες. Μπορεί και να έτυχε όμως.

Τώρα άμα σου πω ότι προχτές είχα καούρα μετά το πρωινό μου (γάλα με κορνφλεικς ήταν) και εδώ και τέσσερις μέρες οπότε τρώω μετά νιώθω ένα βάρος και ένα ανακάτεμα; Το στήθος στην περίοδο δεν με πονάει, κάποιες φορές όμως το νιώθω βαρύ και πρησμένο και αρκετά ευαίσθητο στο άγγιγμα. Προς το παρόν δεν έχω παρατηρήσει κάτι. 

Θα σκάσω κορίτσια, δεν μπορώ. Και έχω και ένα σκασμό τεστακια στο συρτάρι. 

Άντε να ξεκινήσει η @Ungry girl να ακολουθήσει η @Dimitr@17, να φέρουν γούρι και στις υπόλοιπες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Τώρα άμα σου πω ότι προχτές είχα καούρα μετά το πρωινό μου (γάλα με κορνφλεικς ήταν) και εδώ και τέσσερις μέρες οπότε τρώω μετά νιώθω ένα βάρος και ένα ανακάτεμα; Το στήθος στην περίοδο δεν με πονάει, κάποιες φορές όμως το νιώθω βαρύ και πρησμένο και αρκετά ευαίσθητο στο άγγιγμα. Προς το παρόν δεν έχω παρατηρήσει κάτι. 

Θα σκάσω κορίτσια, δεν μπορώ. Και έχω και ένα σκασμό τεστακια στο συρτάρι. 

Άντε να ξεκινήσει η @Ungry girl να ακολουθήσει η @Dimitr@17, να φέρουν γούρι και στις υπόλοιπες. 

Μακάρι κοριτσάκι μου να τριτώσει το καλό με σένα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Τώρα άμα σου πω ότι προχτές είχα καούρα μετά το πρωινό μου (γάλα με κορνφλεικς ήταν) και εδώ και τέσσερις μέρες οπότε τρώω μετά νιώθω ένα βάρος και ένα ανακάτεμα; Το στήθος στην περίοδο δεν με πονάει, κάποιες φορές όμως το νιώθω βαρύ και πρησμένο και αρκετά ευαίσθητο στο άγγιγμα. Προς το παρόν δεν έχω παρατηρήσει κάτι. 

Θα σκάσω κορίτσια, δεν μπορώ. Και έχω και ένα σκασμό τεστακια στο συρτάρι. 

Άντε να ξεκινήσει η @Ungry girl να ακολουθήσει η @Dimitr@17, να φέρουν γούρι και στις υπόλοιπες. 

Θα παμε σερι ετοιμαστείτε!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Τώρα άμα σου πω ότι προχτές είχα καούρα μετά το πρωινό μου (γάλα με κορνφλεικς ήταν) και εδώ και τέσσερις μέρες οπότε τρώω μετά νιώθω ένα βάρος και ένα ανακάτεμα; Το στήθος στην περίοδο δεν με πονάει, κάποιες φορές όμως το νιώθω βαρύ και πρησμένο και αρκετά ευαίσθητο στο άγγιγμα. Προς το παρόν δεν έχω παρατηρήσει κάτι. 

Θα σκάσω κορίτσια, δεν μπορώ. Και έχω και ένα σκασμό τεστακια στο συρτάρι. 

Άντε να ξεκινήσει η @Ungry girl να ακολουθήσει η @Dimitr@17, να φέρουν γούρι και στις υπόλοιπες. 

Αχ ρε κορίτσια με έχετε αγχωσει έτσι? Πότε περιμένεις εσύ? 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αντε ζηνα μου σερι να παμε μπραβο μονο θετικα τεστακιαα!

Η κυριακη μεγαλη μερα για πολλες...

πρίν από 14 λεπτά , zina7777 είπε:

Κυριακη πρωι..3 μερες πριν την...ακαλεστη

Κ δευτερα αν μπορεις να κρατηθεις καλυτερα...

Εμεις οσο δεν ερχεται η ακατανομαστη το εκμεταλλευομαστε χεχε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , zina7777 είπε:

Κυριακη πρωι..3 μερες πριν την...ακαλεστη

Αχ με παρασερνετε και μου μπαίνουν ιδέες...

πρίν από 34 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ ρε κορίτσια με έχετε αγχωσει έτσι? Πότε περιμένεις εσύ? 

Από αύριο μέχρι την Τρίτη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...