Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Αχ με παρασερνετε και μου μπαίνουν ιδέες...

Από αύριο μέχρι την Τρίτη!

Υπομονη @alina80 σκεψου θετικα...οσο δεν ερχεται τοσο πιο κοντα εισαι σε αυτο π θελεις...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Υπομονη @alina80 σκεψου θετικα...οσο δεν ερχεται τοσο πιο κοντα εισαι σε αυτο π θελεις...

Αχ, υπομονή, δεν κάνουμε και τίποτα άλλο. Υπομονή προς το παρόν να περάσει αναίμακτα...το σκ. Από βδομάδα βλέπουμε. Άλλωστε προηγησε εσύ και η @Ungry girl. Και μετά η @zina7777. Εγώ έχω καιρό μέχρι την Τρίτη τουλαχιστον.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Αχ, υπομονή, δεν κάνουμε και τίποτα άλλο. Υπομονή προς το παρόν να περάσει αναίμακτα...το σκ. Από βδομάδα βλέπουμε. Άλλωστε προηγησε εσύ και η @Ungry girl. Και μετά η @zina7777. Εγώ έχω καιρό μέχρι την Τρίτη τουλαχιστον.

4μερουλες δλδ...δεν ειναι κ πολυ....το σκ περναει γρηγορα...αυριο θα εχουμε νεα απο την @Ungry girl

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω ολα τα συμπτωματα.Δε νομιζω οτι θα δειξει..αλλα ισως.

Ελπιζω ομως.Περιμενω τεταρτη περιοδο και ευελπιστω πως θα κανω κανα 1 1/2 χρονο να τη δω.

Εχω τσιμπηματα κοριτσακια μου πολλα...

Δεν ειν φυσιολογικο αυτο.

Το τεστ το πηρα 9€ και ειναι για 4 μερες πριν την αναμενωμενη.

Μολις εβαλα θερμομετρο,στο σωμα εχω 37

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , zina7777 είπε:

Εχω ολα τα συμπτωματα.Δε νομιζω οτι θα δειξει..αλλα ισως.

Ελπιζω ομως.Περιμενω τεταρτη περιοδο και ευελπιστω πως θα κανω κανα 1 1/2 χρονο να τη δω.

Εχω τσιμπηματα κοριτσακια μου πολλα...

Δεν ειν φυσιολογικο αυτο.

Το τεστ το πηρα 9€ και ειναι για 4 μερες πριν την αναμενωμενη.

Μολις εβαλα θερμομετρο,στο σωμα εχω 37

Το clear blue? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@alina80 ακριβώς τις ίδιες μέρες περιμένουμε, από αύριο μέχρι Τρίτη 

@zina7777 Εγώ που έκανα δύο μέρες πριν την αναμενόμενη επειδή έχω κάποια συμπτώματα έφαγα τα μούτρα μου, βέβαια το τεστ που έκανα, είναι το ίδιο που έκανα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη  και με δύο μέρες καθυστέρηση φαινόταν άχνη γραμμή κάτω από έντονο φως.

Κορίτσια μιας και τα λέμε όλα εδώ μέσα, με το χέρι στην καρδιά το ένστικτο σας τι λέει, δεν πειράζει να πέσουμε και έξω, αρκεί να επιβεβαιώσει κάποια ότι επιτρέπετε το κάπνισμα στο Δαφνί :-D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@Nenitaki88 τι κανεις εσυ κοριτσι?σε ποια βδομαδα εισαι τωρα???

Δόξα το θεό ολα καλα! Απλά ταλαιπωρούμαι λιγο με ιώσεις! Ειμαι στην 27η! Περνάει ο καιρός ❤️ Τι κανεις εσυ; τα διαβάζω τα νέα σου! 

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

σε ευχαριστω ακομα το νιωθω...γενικα σχεδον.ολη μερα σημερα...αν δεν μου εχει ερθει ουτε αυριο θα ειναι καλο σημαδι και λεω να κανω τεστ την κυριακη η την δευτερα...

 

Κι εγω έτσι ειχα κανει... έλεγα ιδεα μου θα ειναι και θα εχω κρυώσει! Και περίμενα ως και την τελευταία πιθανή ημέρα που ηταν η 30η μεσημερι. Δεν είχε έρθει όποτε βραδυ έκανα τεστ. Δεν ειχα υπομονη να κρατηθώ άλλο! Καλα αποτελέσματα εύχομαι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@Nenitaki88 καλα ειμαι κ εγω!!!πως περνα ο καιρος ε??πλησιαζουμε σιγα σιγα!!!να δεις για ποτε θα γεννησουμε κ δε θα το καταλάβουμε!!περαστικά!ακομα αρρωστη εισαι?εγω ευτυχως ενα σιναχι κ λίγο πονολαιμο ειχα αλλα ολα καλα!ξεκινησες τις αγορες για το μωρο η όχι ακομα??

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Καλημέρα κορίτσια Δυστυχώς ακυρο!!! Αναμενόμενο κριμα όμως γιατι μου ειχε αρεσει σαν ιδεα χαχαχα!!! 

Κρίμα βρε κοριτσάκι μου! !! Αντε να δούμε τι θα κάνει ο ερωτιαρης Φλεβάρης....♡♡♡♡♡ Καλημέρα! !!!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Τονι@ είπε:

Κρίμα βρε κοριτσάκι μου! !! Αντε να δούμε τι θα κάνει ο ερωτιαρης Φλεβάρης....♡♡♡♡♡ Καλημέρα! !!!

Μπα δεν βλεπω να.κάνει τιποτα κουραστικα να.περιμένω για άλλη μια φορα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μπα δεν βλεπω να.κάνει τιποτα κουραστικα να.περιμένω για άλλη μια φορα!!

Kαλημερα κοριτσια μου..αννουλα τι εγινε αδιαθετησες?η βγηκε αρνητικο? Κριμα κ σε ειχα για το δυδιμο μου αυτον τον μηνα...δεν πειραζει τον.επομενο...εγω προς το παρον καθαρη ακομα...παω για δουλιτσα θα τα πουμε το μεσημερακι....

6 ώρες πρίν, Nenitaki88 είπε:

Δόξα το θεό ολα καλα! Απλά ταλαιπωρούμαι λιγο με ιώσεις! Ειμαι στην 27η! Περνάει ο καιρός ❤️ Τι κανεις εσυ; τα διαβάζω τα νέα σου! 

Κι εγω έτσι ειχα κανει... έλεγα ιδεα μου θα ειναι και θα εχω κρυώσει! Και περίμενα ως και την τελευταία πιθανή ημέρα που ηταν η 30η μεσημερι. Δεν είχε έρθει όποτε βραδυ έκανα τεστ. Δεν ειχα υπομονη να κρατηθώ άλλο! Καλα αποτελέσματα εύχομαι!!!!!!

Καλημεραααα...ακομα νιωθω ελαχιστα αυτον τον πονκ νομιζω κ σημερα..ειναι 2ημερα καθυστερησης..ακομα δεν εχει ερθει τπτ..καθαρο το τοπιο..περιμενουμε κ βλεπουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Kαλημερα κοριτσια μου..αννουλα τι εγινε αδιαθετησες?η βγηκε αρνητικο? Κριμα κ σε ειχα για το δυδιμο μου αυτον τον μηνα...δεν πειραζει τον.επομενο...εγω προς το παρον καθαρη ακομα...παω για δουλιτσα θα τα πουμε το μεσημερακι....

Καλημέρα οχι δεν αδιαθετησα και εγω καθαρή ειμαι αρνιτικο το τεστ δεν πειράζει περιμένουμε εσενα τωρα άντε άντε καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Καλημέρα οχι δεν αδιαθετησα και εγω καθαρή ειμαι αρνιτικο το τεστ δεν πειράζει περιμένουμε εσενα τωρα άντε άντε καλημερα!

Θα δειξει...αν ειμαι ακομα καθαρη π θα σχολασω θα αρχισω να εχω ελπιδες...καλα το στηθος μ με ποναει παρα πολυ...αφου δεν αδιαθετησες ποτε δεν ξερεις

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Θα δειξει...αν ειμαι ακομα καθαρη π θα σχολασω θα αρχισω να εχω ελπιδες...καλα το στηθος μ με ποναει παρα πολυ...αφου δεν αδιαθετησες ποτε δεν ξερεις

Εχεις παρα πολλες ελπιδες παρε τεστακι γυρνώντας ε!!! Εγω δεν.με.βλεπω να.αδιαιετω ακομα δηλαδή ποναει το στηθος μου η κοιλια μου οχι πια και δεν.λεω οπως χθες θα.μ.έρθει τι στο καλο δεν.ξέρω δε πειράζει περιμένω νεα γυρνωντας!! Φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...