Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια. @Ungry girl μην απογοητεβεσαι από τώρα, έχε λίγη υπομονή μπορεί να μην έδειξε σωστά το τεστ @Dimitr@17 περιμένουμε αύριο τα δικά σου νέα. 

Εγώ έφτιαξα γεμιστά 

@Vila περιμένουμε να μας πεις τι σου είπε ο καινουργιος γιατρός. 

Ντάξει πιο πολυ θελω αν ειναι να μου έρθει να τελειώνω!! Τελεια τα γεμιστα χαχαχα το νου μου στο φαι εγω!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 23 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εσύ για πότε λες κυρία μου;

Μιαμ μιαμ κορίτσια...

Κι εγώ μακαρονάδα για μας μπιφτέκια με πατάτες ή μικρή

Εμείς θα πάμε γυναίκες καφέ σε παιδότοπο

Κοριτσια μου τωρα σχολασα...αν βρω κανα φαρμακειο θα παω να παρω τεστ να το κανω αυριο...ακομα ειμαι καθαρη

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου τωρα σχολασα...αν βρω κανα φαρμακειο θα παω να παρω τεστ να το κανω αυριο...ακομα ειμαι καθαρη

Πάρε καλέ να ξέρεις! Αλλά με τόση καθυστέρηση δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου τωρα σχολασα...αν βρω κανα φαρμακειο θα παω να παρω τεστ να το κανω αυριο...ακομα ειμαι καθαρη

Μπραβο κοριτσακι μου αντε να ακούσουμε ευχάριστα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου αντε να ακούσουμε ευχάριστα!!

Ηρθα στην μαμα μου που μου ειχε συκωτακι με πατατες κ σαλατουλα...το ευχαριστηθηκα...θα παω μετα να παρω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου τωρα σχολασα...αν βρω κανα φαρμακειο θα παω να παρω τεστ να το κανω αυριο...ακομα ειμαι καθαρη

Αύριο είναι να αδιαθετήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κι εγώ έχω έρθει στους δικούς μου.  Είναι από τις πρώτες φορές με τη μπέμπα.  Βέβαια οι γονείς μου δουλεύουν οπότε είναι μόνο η αδερφουλα μου εδώ προς το παρόν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη! !:)

Περιμένω νεακιαααα! !!♡♡♡

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Κορίτσια κι εγώ έχω έρθει στους δικούς μου.  Είναι από τις πρώτες φορές με τη μπέμπα.  Βέβαια οι γονείς μου δουλεύουν οπότε είναι μόνο η αδερφουλα μου εδώ προς το παρόν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη! !:)

Περιμένω νεακιαααα! !!♡♡♡

Καλά να περάσεις!!

πρίν από 5 λεπτά , melina92 είπε:

Αύριο είναι να αδιαθετήσεις;

Έπρεπε ήδη να έχει αδιαθετησει και μάλλον θα κάνει μήνες!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις κοριτσια φακη φαγαμε!θα παμε εξω το βραδυ οποτε ειπαμε να μην φαμε κατι βαρυ!αυριο εχει γαριδομακαροναδα!!γενικα η αληθεια ειναι οτι προσεχω οσο μπορω κ τρωω φαγητα light!τσιμπαω κ μια kitkat μετα(την μικρη που ειναι στις μεγαλες συσκευασιες)...κλεινω τον 7ο τωρα στις 22 κ ειμαι 200γρ παραπανω απο τον 6ο...67.4 ημουν κ τωρα ειμαι 67.6...τωρα +- 200 γραμμαρια καθε μηνα αλλα περιπου καπου εκει!

2 ώρες πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

εμενα ξεκινησε με το ευθυροξ και τωρα παιρνει τα μεντιθυροξ.... να δουμε πωσ θα παει τι να πω??? απλα θελω να παρωτ ον γιατρο να μαθω αν επειρεαζει γτ πραγματικα τοσους μηνες τζαμπα προσπαθουμμε και τζαμπα αγχωνομαι καθε μηνα...και τζαμπα τα ινοφερτ και τζαμπα γενικοτερα ολα! χααχαχαχαχ  εμενα ο θυροειδης μου παιζει στο 2,6 με 3,1 και ο γιατροσ λεει δεν εχω κανενα απολυτσ προβλημα (παιρνω το ευθυροξ των 75)

για πες μου εσευ πωσ παει η εγκυμοσυνη σου?? φουσκωσεσ πολυ??? καιρο εχεισ να μασ δειξεοις την κοιλιτσα σου :oops:

 

να τον ρωτησεις να σου πει...εμεις επειδη ειχε κ αλλα προβληματα δεν μας ανεφερε συγκεκριμένα αν επηρεαζει ο θυροειδης...σε εμενα μου ειπε να εχω κατω απο 2.5 που ειχα...η εγκυμοσυνη μου καλα παει δε μπορω να πω...γυρω στις 10 Μαρτη θα γεννησω μου ειπε ο γιατρος!θα ανεβασω φωτο αλλα δεν εχω αυτής της βδομαδας αλλα της προηγουμενης!δε πειράζει!

πρίν από 10 λεπτά , Τονι@ είπε:

Κορίτσια κι εγώ έχω έρθει στους δικούς μου.  Είναι από τις πρώτες φορές με τη μπέμπα.  Βέβαια οι γονείς μου δουλεύουν οπότε είναι μόνο η αδερφουλα μου εδώ προς το παρόν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη! !:)

Περιμένω νεακιαααα! !!♡♡♡

τι εγινε με την αδελφη σου τελικα?

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ηρθα στην μαμα μου που μου ειχε συκωτακι με πατατες κ σαλατουλα...το ευχαριστηθηκα...θα παω μετα να παρω...

Κοιτά να δεις που θα βγει αληθινή η γιαγιά σου! Όσο είσαι ακόμα καθαρή και έχεις και τόσο πόνο στο στήθος μάλλον εισαι! Τα καταφέρατε Ε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ μόλις αδιαθέτησα. Τελικά τα συμπτώματα περιόδου δεν λένε ψέματα!

Πότε ξεκίνησαν τα συμπτώματα περιόδου;κι όμως λένε ότι είναι ίδια με της εγκυμοσύνης γι'αυτό δεν το καταλαβαίνεις από την αρχή και περιμένεις καθυστέρηση.. 

Όπως και ναχει μη στενοχωριέσαι...όσο μπορείς...


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...