Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , depyfr είπε:

παντως εμενα ενω τα 2 self clear μου βγαιναν αχνα θετικα πολυ ομως ενα που μου ειχε μεινει hometest ειχε βγει αρνητικο.οποτε μην απογοητευεσαι!!

Τωρα γιατι μου το πες αυτό; να πάω για τεστ; χαχαχα! Αυριο αν δεν ερθει θα πάρω μιας κ επεται τριημερο!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια 40.800 χοριακη και προγεστερονη 13+ κατι.Μου ειπε ενδοκολπικα προγεστερονη πρωι βραδυ προς αποφυγη προβληματων αποκολλησης κλπ..

Δεν ειναι πολυ ψηλη η χοριακη για 7 εβδομαδες?? Το χαπι μου ειπε οτι μπορω και απο το στομα και ενδοκολπικα αλλα απο το στομα μπορει να με ανακατευει.Δεν τα παω καλα με τα υποθετα γμτ.. Να δοκιμασω λετε απ το στομα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Κοριτσια 40.800 χοριακη και προγεστερονη 13+ κατι.Μου ειπε ενδοκολπικα προγεστερονη πρωι βραδυ προς αποφυγη προβληματων αποκολλησης κλπ..

Δεν ειναι πολυ ψηλη η χοριακη για 7 εβδομαδες?? Το χαπι μου ειπε οτι μπορω και απο το στομα και ενδοκολπικα αλλα απο το στομα μπορει να με ανακατευει.Δεν τα παω καλα με τα υποθετα γμτ.. Να δοκιμασω λετε απ το στομα?

Λέμε οι ενδοκολπικά έχει καλύτερο αποτέλεσμα κ οντως θα σε πειραξει απ το στομα. Το δοκιμάζεις όμως αν θες κ μετα αλλάζεις αν σε πειραξει. Κανονική ειναι η τιμη. Εγώ 7 κ κατι ειχα 45.000 χιλιάδες!

*Λενε οτι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , Mary m είπε:

Κοριτσια θετικο καραμπινατοοοοοο πηγα εκανα και χωριακη κ μ βγηκε 374.26 .......ειμαι εγκυος!!!!!!

Τελειαααααα..συγχαρητηρια...αλλη μια κοπελα στο πανω μερος στο πινακακι μας....αλλη μι που τα καταφερε...να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη γλυκια μου...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marillia είπε:

Μπέτυ μου εγώ τελικά δεν τα κατάφερα!!!Ξανακάνω!!!Αλλά στην εγκυμοσύνη το είχα κόψει μαχαίρι για 2 μήνες και δεν με πείραζε καθόλου!!!!Το δύσκολο είναι να τα κρατήσεις τα 1-2!!!!

Ααα, το ξαναεπιασες; Μην νομίζεις και εμένα πού και πού μου μυρίζει αλλά κρατιέμαι. Με βοηθάει και αυτό ότι το έκοψε και ο άντρας μου. 

Ώρες ώρες με θαυμάζω ρε παιδί μου :cool::tongue::D:rolleyes:χαχαχαααα ήμουν και πολύ φαν ,το απολαμβανα 

Να δούμε αν θα κρατηθώ να μην το ξαναπιασω 

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Απο σήμερα Ετοιμαζομαι...... έπεσε εεεενα ξυρισμααααα!!! 

Μικρή τι κάνεις, τι ώρα θα πας αύριο;

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , BettySt είπε:

Ααα, το ξαναεπιασες; Μην νομίζεις και εμένα πού και πού μου μυρίζει αλλά κρατιέμαι. Με βοηθάει και αυτό ότι το έκοψε και ο άντρας μου. 

Ώρες ώρες με θαυμάζω ρε παιδί μου :cool::tongue::D:rolleyes:χαχαχαααα ήμουν και πολύ φαν ,το απολαμβανα 

Να δούμε αν θα κρατηθώ να μην το ξαναπιασω 

Μικρή τι κάνεις, τι ώρα θα πας αύριο;

Καλα. Στις 13:00. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , andrianni είπε:

Λέμε οι ενδοκολπικά έχει καλύτερο αποτέλεσμα κ οντως θα σε πειραξει απ το στομα. Το δοκιμάζεις όμως αν θες κ μετα αλλάζεις αν σε πειραξει. Κανονική ειναι η τιμη. Εγώ 7 κ κατι ειχα 45.000 χιλιάδες!

*Λενε οτι

Μου ειπε να μην αγχωνομαι για την προγεστερονη κι οτι το παιρνουμε προληπτικα

Αλλα πριν 2-3 βδομαδες την ειχα 19 αντι ν ανεβαινει γιατι κατεβαινει ρε γμτ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, alina80 είπε:

Αντριαννή μου όλα είναι πιθανά. Από το να έρθει στις 16 μέρες (το απευχομαι) μέχρι να ανήκεις στο χαμηλό μεν υπαρκτό ποσοστό που για κάποιο λόγο η συγκέντρωσης της ορμόνης στα ούρα τους είναι χαμηλή αλλά είναι έγκυες. Επίσης άλλο ένα σενάριο είναι να άργησε λιγάκι η εμφύτευση (π.χ. να έγινε δωδέκατη μέρα) και ακόμα η ορμόνη να είναι χαμηλή. Εύχομαι ολόψυχα να είναι ένα από τα δύο τελευταία.

Κόρες αρρώστησα. Πονάει ο λαιμός μου και έχω δέκατα. Καλά έκανα και δεν έβγαινα από το σπίτι μου. Πήγα στην κοπή της πίτας την Τρίτη, τόσα άτομα σε μικρό χώρο, κάποιος με κόλλησε! 

Περαστικά αλινακι μου!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Μου ειπε να μην αγχωνομαι για την προγεστερονη κι οτι το παιρνουμε προληπτικα

Αλλα πριν 2-3 βδομαδες την ειχα 19 αντι ν ανεβαινει γιατι κατεβαινει ρε γμτ?

Αν θες να τρως κ γλυκοπατάτα! Βοηθάει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, noni90 είπε:

Κι εγώ τα ίδια έπαθα κ είμαι ξάπλα... ελπίζω το ΣΚ να στρώσω... προς το παρόν τσάι κ χαρτομάντιλα....

Περαστικά κ σε εσένα κορίτσι μου 

1 hour ago, Mary m είπε:

Κοριτσια θετικο καραμπινατοοοοοο πηγα εκανα και χωριακη κ μ βγηκε 374.26 .......ειμαι εγκυος!!!!!!

Ωωωωωω κοριτσακι μου!!!!! Μπραβο Μπραβο συγχαρητήρια τι ευτυχία!!! 

πρίν από 36 λεπτά , andrianni είπε:

Λέμε οι ενδοκολπικά έχει καλύτερο αποτέλεσμα κ οντως θα σε πειραξει απ το στομα. Το δοκιμάζεις όμως αν θες κ μετα αλλάζεις αν σε πειραξει. Κανονική ειναι η τιμη. Εγώ 7 κ κατι ειχα 45.000 χιλιάδες!

*Λενε οτι

Εμένα δεν με πειράξε καθόλου απο το στόμα. Δεν ισχύει Παντα αυτο. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , andrianni είπε:

Λέμε οι ενδοκολπικά έχει καλύτερο αποτέλεσμα κ οντως θα σε πειραξει απ το στομα. Το δοκιμάζεις όμως αν θες κ μετα αλλάζεις αν σε πειραξει. Κανονική ειναι η τιμη. Εγώ 7 κ κατι ειχα 45.000 χιλιάδες!

*Λενε οτι

Εγώ πάντως από το στόμα το παίρνω και δεν με πειράζει... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...