Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Περαστικά κ σε εσένα κορίτσι μου 

Ωωωωωω κοριτσακι μου!!!!! Μπραβο Μπραβο συγχαρητήρια τι ευτυχία!!! 

Εμένα δεν με πειράξε καθόλου απο το στόμα. Δεν ισχύει Παντα αυτο. 

Αχουυυ μη μου ρχεστε σε αντιπαραθεση δεν ξερω πως να κανω??!!να παιρνω το πρωι απ το στομα και το βραδυ ενδοκολπικα?μου ειπε 2.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Αχουυυ μη μου ρχεστε σε αντιπαραθεση δεν ξερω πως να κανω??!!να παιρνω το πρωι απ το στομα και το βραδυ ενδοκολπικα?μου ειπε 2.. 

Καλέ πια αντιπαράθεση! Σιγά! Πειράζει πιο ευκολα αν έχεις τάση για αναγούλα. Οπότε όχι όλες. Οτι θες. Εγώ το εβαζα ενδοκολπικά γιατί μου είχαν πει οτι κάνει λίγο καλύτερη χρήση. Τώρα για 1 κ 1 δεν ξέρω. Να πειράζει δε νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Αχουυυ μη μου ρχεστε σε αντιπαραθεση δεν ξερω πως να κανω??!!να παιρνω το πρωι απ το στομα και το βραδυ ενδοκολπικα?μου ειπε 2.. 

Προσπαθησε να παρεις απο το στόμα αν σε πειραξει συνέχισε κολπικα!!? 

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Ταιριάζουμε ακόμα να το καταλάβεις?? :-D:-D:-D

Ζώδιο δεν έχουμε πει ρεεεεε

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Καλέ πια αντιπαράθεση! Σιγά! Πειράζει πιο ευκολα αν έχεις τάση για αναγούλα. Οπότε όχι όλες. Οτι θες. Εγώ το εβαζα ενδοκολπικά γιατί μου είχαν πει οτι κάνει λίγο καλύτερη χρήση. Τώρα για 1 κ 1 δεν ξέρω. Να πειράζει δε νομίζω.

@Smile89 @Μαρθα Κ λεω να παρω ενα απ το στομα αποψε..αν δε με δειτε πρωι..να ξερετε ξερνοβολαω.

Thanks για τις συμβουλες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

@Smile89 @Μαρθα Κ λεω να παρω ενα απ το στομα αποψε..αν δε με δειτε πρωι..να ξερετε ξερνοβολαω.

Thanks για τις συμβουλες.

Καλέ όχι γιατί στο λέμε εμείς κάνε αυτό που θες εσύ... Εμείς σου είπαμε μόνο πως το παίρνουμε τώρα ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

@Smile89 @Μαρθα Κ λεω να παρω ενα απ το στομα αποψε..αν δε με δειτε πρωι..να ξερετε ξερνοβολαω.

Thanks για τις συμβουλες.

Οτι θέλεις αλλιώς παρε το εξ αρχής απο Κατω 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλέ όχι γιατί στο λέμε εμείς κάνε αυτό που θες εσύ... Εμείς σου είπαμε μόνο πως το παίρνουμε τώρα ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός... 

Ναιιι ρε κοριτσι.αλλα ειπα δεν τα παω καλα με τα υποθετα μου βγαινουν.το οτι δεν πειραζουν ολες..ειναι πολυ αισιοδοξο.μπορει να μη πειραζει ουτε εμενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου δεν ξερω γιατι αλλα εχω εναν πονο λες κ θα αδιαθετησω βρε παιδι μου...λετε να ερθει νωριτερα τελικα?

@Dimitr@17 Χαλαρωσε βρε!!! Θα δείξει. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Γιαυτό ρε φίλε!!!! Είμαστε απέναντι στον ζώδιακο κυκλο. Καρκίνος χαρηκα. 

Καρκίνος η κολλητή μου και κουμπάρα μου.. Τυχαίο δεν νομίζω :-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andrianni είπε:

Τωρα γιατι μου το πες αυτό; να πάω για τεστ; χαχαχα! Αυριο αν δεν ερθει θα πάρω μιας κ επεται τριημερο!

για μενα παρε ενα τεστ self clear ή clear blu.εγω ξερεις ποσα πηρα να επιβεβαιωσω???:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...