Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 17 λεπτά , Smile89 είπε:

Παντως απανταμε με μεγαλη ταχύτητα η μια στην αλλη.... 

Slow motion baby ειναι η ωρα δυσκολη!

Θα κλειδωσω και το πρωι θα ανοιξει η @Ungry girl! Ανυπομονω για τα καλα σου νεα! Αυριο

 

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Δυο δυστυχως.ειναι πολυ χαμηλη η τιμη.Για αρχη δοκιμασα απ το στομα μολις μιας και ειπανε κοπελες οτι δεν ειχαν θεμα στομαχικο.το πρωι ισως κολπικα γιατι παιρνω και φολλικο και μαγνησιο ποσα να παρω.

Εγώ την έπαιρνα από το στόμα κ δεν μου δημιούργησε θέμα που Έχω πολύ ευαίσθητο στομάχι. Όλα πρέπει να τα πάρουμε ,τι να κάνουμε..

Καλημέρα απο μένα!!κ μια εγκυος που ξενυχτά!!!χαχαχα Μόλις ξύπνησα επειδή κατουριομουν  κ φυσικά έχω αναγούλα που τελικά το έχω 24 ώρες το 24ωρο..καταπληκτικά..

Να έχουμε ένα καλο τριήμερο

6 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Δημητρούλα μου δεν μου φαίνεσαι και πολύ χαλαρή. Ψάχνεσαι για συμπτώματα από την ωορρηξια ακόμα. Μπορεί να το κάνεις ασυναίσθητα, δεν σου κάνεις καλό ομως.

Αλινα περαστικά . εγώ αν δεν ήξερα ότι είμαι έγκυος Θα έλεγα ότι αρρώστησα..Σπίτι κ ξεκούραση κ θα γίνεις καλά

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλάμερααααααααα μπουμπουδες!!!!! Τι Κάνετε μεταμεσονύχτιες συνομιλίες χαχαχα!!!! Κοιμήθηκα απο 10 σηκώθηκα 11:30 για τουαλέτα 1:10για τουαλέτα και τωρα 6:25 για τουαλέτα αλλα τωρα τελείωσαν τα ψέματα πρέπει να σηκωθώ να παω για δουλεια!! Σα σήμερα ηταν να αδιαθετησω περιμένω τοσο πολυ να περασει το σκ να παω για τη χοριακη που ειδα όνειρο πως ειχα παει κ ηταν 350 αλλα χαιρόμουν βέβαια μετα απο τοσες μερες δε πρεπει κα ναι κανα 1000 περίπου?????? @Smile89.ολα να πανε καλα περιμένουμε τα νεα σου!!! @Dimitr@17 τωρα δεν εισαι και πολυ μακριά για να μην έχεις συμπτώματα περιμενεις σε 5 μερες σωστα??? Εσυ ομως δε σκέφτεσαι να κάνεις τεστ ποιο νωρίς ε??? Θα περιμένεις!? @Τονι@ να σε ρωτήσω ειχες Πει νομίζω πως θυλαζεις ακομα ξυπνάει ακομα τη νυχτα η μικρη να φάει!???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλάμερααααααααα μπουμπουδες!!!!! Τι Κάνετε μεταμεσονύχτιες συνομιλίες χαχαχα!!!! Κοιμήθηκα απο 10 σηκώθηκα 11:30 για τουαλέτα 1:10για τουαλέτα και τωρα 6:25 για τουαλέτα αλλα τωρα τελείωσαν τα ψέματα πρέπει να σηκωθώ να παω για δουλεια!! Σα σήμερα ηταν να αδιαθετησω περιμένω τοσο πολυ να περασει το σκ να παω για τη χοριακη που ειδα όνειρο πως ειχα παει κ ηταν 350 αλλα χαιρόμουν βέβαια μετα απο τοσες μερες δε πρεπει κα ναι κανα 1000 περίπου?????? @Smile89.ολα να πανε καλα περιμένουμε τα νεα σου!!! @Dimitr@17 τωρα δεν εισαι και πολυ μακριά για να μην έχεις συμπτώματα περιμενεις σε 5 μερες σωστα??? Εσυ ομως δε σκέφτεσαι να κάνεις τεστ ποιο νωρίς ε??? Θα περιμένεις!? @Τονι@ να σε ρωτήσω ειχες Πει νομίζω πως θυλαζεις ακομα ξυπνάει ακομα τη νυχτα η μικρη να φάει!???

Καλημέρα αγάπη μου.  Συνήθως ξυπνάει μία φορά κάποια στιγμή τα ξημερώματα ..αλλά επειδή πλέον δεν κάνει κακά τη νύχτα δεν μένουμε ξύπνιες για πολύ.  

Όσο για τη χοριακη εμένα ήταν ως εξής :  Σάββατο που περίμενα έκανα το τεστ.  Δευτέρα είχα γύρω στο 500 και Παρασκευή 1700. Οπότε δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο να έχεις χοριακη 1000. Κι επίσης ξέρεις κι εσύ ότι δεν έχουν όλες οι κοπέλες το ίδιο νούμερο.  Οπότε μην βάζεις από τώρα ένα νούμερο στο μυαλό σου.  Έτσι είχα πάθει εγώ στη δεύτερη χοριακη. . 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! !! Καλό τριήμερο! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλημέρα αγάπη μου.  Συνήθως ξυπνάει μία φορά κάποια στιγμή τα ξημερώματα ..αλλά επειδή πλέον δεν κάνει κακά τη νύχτα δεν μένουμε ξύπνιες για πολύ.  

Όσο για τη χοριακη εμένα ήταν ως εξής :  Σάββατο που περίμενα έκανα το τεστ.  Δευτέρα είχα γύρω στο 500 και Παρασκευή 1700. Οπότε δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο να έχεις χοριακη 1000. Κι επίσης ξέρεις κι εσύ ότι δεν έχουν όλες οι κοπέλες το ίδιο νούμερο.  Οπότε μην βάζεις από τώρα ένα νούμερο στο μυαλό σου.  Έτσι είχα πάθει εγώ στη δεύτερη χοριακη. . 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! !! Καλό τριήμερο! !!

Ααα μια χαρα! Όποτε μια φαι και υπνο!! Δεν βαζω κρητιρια για τη χοριακη απλα θελω να ξερω τι θεωρείτε φυσιολογική σου λεω σκεψου άγχος που ειχα που το ειδα στον υπνο μου!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ααα μια χαρα! Όποτε μια φαι και υπνο!! Δεν βαζω κρητιρια για τη χοριακη απλα θελω να ξερω τι θεωρείτε φυσιολογική σου λεω σκεψου άγχος που ειχα που το ειδα στον υπνο μου!!

Εντάξει βρε αγάπη μου.  Λογικό. . Τι θα κάνεις σήμερα?  Θα πας καμιά βόλτα? ?

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Εντάξει βρε αγάπη μου.  Λογικό. . Τι θα κάνεις σήμερα?  Θα πας καμιά βόλτα? ?

Μπα οχι δουλεύω και σημερα και αυριο μεσα θα παω τη καθαρά Δευτέρα για ουζακι χωρίς ουζακι αχαχχα θα φαω δηλαδη αλλα δε θα πιω εσεις???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Μπα οχι δουλεύω και σημερα και αυριο μεσα θα παω τη καθαρά Δευτέρα για ουζακι χωρίς ουζακι αχαχχα θα φαω δηλαδη αλλα δε θα πιω εσεις???

Κατάλαβα. ..Ούτε εγώ πίνω αν σε παρηγορεί αυτό. ..χαχαχχα. . Εγώ ίσως πάω μέχρι τους γονείς μου να δούνε τη μικρή αλλά κι αυτό δεν είναι σίγουρο ακόμα.  Ανάλογα πως θα είμαστε αργότερα.  Υπομονή και προσοχή. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Τονι@ είπε:

Κατάλαβα. ..Ούτε εγώ πίνω αν σε παρηγορεί αυτό. ..χαχαχχα. . Εγώ ίσως πάω μέχρι τους γονείς μου να δούνε τη μικρή αλλά κι αυτό δεν είναι σίγουρο ακόμα.  Ανάλογα πως θα είμαστε αργότερα.  Υπομονή και προσοχή. .

Χαχαχαχα πως ειναι παρυγοριτικο χαχα αλλα εντάξει δε με τρελενει κ που δεν θα πιω!! Αα να σε ρωτήσω και κατι μηπως ξέρεις μπορω να πίνω ανθρακουχο νερο?? Μια χαρα βολτίτσα και τι να κανεις εμεις εδω εχουμε καρναβάλι αλλα για τετοια εείμαστε χαχααχ δεν μπορω τη πολυκοσμία νευριαζω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχα πως ειναι παρυγοριτικο χαχα αλλα εντάξει δε με τρελενει κ που δεν θα πιω!! Αα να σε ρωτήσω και κατι μηπως ξέρεις μπορω να πίνω ανθρακουχο νερο?? Μια χαρα βολτίτσα και τι να κανεις εμεις εδω εχουμε καρναβάλι αλλα για τετοια εείμαστε χαχααχ δεν μπορω τη πολυκοσμία νευριαζω χαχαχα

Απ όσο θυμάμαι τα ανθρακούχα αναψυκτικά δεν επιτρέπονται λόγω ζάχαρης και όχι λόγω ανθρακικού. Οπότε λογικά θα μπορείς να πιεις το νερο.  Δεν ρώτησα ποτέ επειδή εγώ δεν πίνω.  Πάντως για την ιστορία στο θηλασμό καλό θα ήταν να αποφεύγεις οτιδήποτε ανθρακούχο αν το μωράκι σου έχει κολικούς. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Τονι@ είπε:

Απ όσο θυμάμαι τα ανθρακούχα αναψυκτικά δεν επιτρέπονται λόγω ζάχαρης και όχι λόγω ανθρακικού. Οπότε λογικά θα μπορείς να πιεις το νερο.  Δεν ρώτησα ποτέ επειδή εγώ δεν πίνω.  Πάντως για την ιστορία στο θηλασμό καλό θα ήταν να αποφεύγεις οτιδήποτε ανθρακούχο αν το μωράκι σου έχει κολικούς. 

Αα σε ευχαριστώ λοιπών οποτε με κατατοπισες το νερακι το πίνω τωρα μετα μεχρι το θηλασμό βλέπουμε εχω πολυ μελλον χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

 

θα σου πω εγω τι καταλαβα στο περιπου απο τον γιατρο...ξεκινησα προγεστερονη απο το στομα γτ ειχα χαμηλη..οταν χρειαστηκε να ξαναπαρω λογω συσπασεων (την ειχα κοψει 1-2 μηνες)μου ειπε οτι στο αιμα εχω αρκετη οποτε να την παρω καλυτερα κολπικα...καπως ετσι το εθεσε...

 

Καλημερα και σ ευχαριστω για την απαντηση σου.Αν καταλαβα καλα ο γιατρος υπονοουσε οτι στο αιμα εισαι κομπλε ενω για τις συσπασεις κολπικα θα σε βοηθουσε η προγεστερονη.Εγω εχω τρομερη ελλειψη στο αιμα ομως.Βεβαια ο γιατρος με συμβουλεψε κολπικα λογω ανακατεματος.Μια φορα εγω πηρα απο το στομα το βραδυ..καλα ξυπνησα προς το παρων.ισως το συνεχισω απ το στομα.ειμαι υπο σκεψην.

@ada32 ποσα να παρουμεεεεε...και δεν ειχα ποτε καλη σχεση με χαπια..καπως μου ρχεται τωρα που γι αρχη παιρνω 3.ξερω οτι ειναι "ενισχυτικα" αλλα οσο να ναι νιωθω καπως.

Καλημερα σε ολες Παω ν απλωσω.Μ επιασε η προκοπη σημερα,φτυστε με μη με ματιασετε!!!!

Καλο τριημερο στις ταξιδιαρες....αληθεια θα παει καμια πουθενα?

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Vila είπε:

Κορίτσιαααα πήγα για υπέρηχο και είμαι πολύ χαρούμενη! Τα γκλουκοφαζ έκαναν τη δουλίτσα τους!!

Είδε ένα ωοθυλάκιο 12,7 χιλιοστά το οποίο κατά πάσα πιθανότητα θα σκάσει την Τρίτη!! Δηλαδή ωορρηξία 15 ημέρα το οποίο σημαίνει κανονικός κύκλος και καλό ωάριο!!! ( Συνήθως έκανα ωορρηξία 20η ημέρα) Μου είπε πως το ωοθυλάκιο μου είναι ζουμερο και φαίνεται υγιέστατο! Την τρίτη θα πάω ξανά να με δει και σκεφτομουν ότι το τριήμερο θα γίνει χαμουλης στην κρεβατοκάμαρα!! Χαχαχαχα 

Υ.Γ. δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα σήμερα αλλά θα τα διαβάσω όλα το βράδυ και θα σχολιάσω γιατί τώρα πάω σινεμά!!! Σας φιλώ!!!!❤

Καλημέρα κορίτσια μου!!!Εύχομαι να έχετε ένα όμορφο τριήμερο!!!!!

Γλυκιά μου και γω Τρίτη έχω υπέρηχο να δούμε αν θα σκάσει!!!!!!Μπράβοοοοο!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...