Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Nels είπε:

      Αυτές που δεν γράφονται είναι το γονιδιακό πακέτο ελέγχου. Μόνο ενα (το MHTFR) από τα περίπου 20 γονίδια γράφεται και σε κάποια κέντρα αφορούν το ποσό αυτό από το πακέτο. Εκεί που τις έκανα πχ εγώ κόστιζε 180 ο πλήρης γονιδιακός έλεγχος και μου αφαίρεσαν τα 50 ευρώ από το MHTFR που γραφόταν μέσω ΕΟΠΠΥ. Όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις θρομβοφιλιας που δικαιολογουνται μέσω ΕΟΠΠΥ και μπορείς να τις κάνεις και στο Ελενα τελείως δωρεάν (χρόνος προθρομβινης, αντιφωσφολιπιδικο κλπ) ήταν μια χαρά αλλά από τον γεννετικο βγήκε ότι είχα το γονίδιο της προθρομβινης που ευθύνεται για θρομβωσεις στην εγκυμοσύνη οπότε και έκανα αντιπηκτικες και με παρακολουθουσε και αιματολογος ανά 2-3 μήνες στην εγκυμοσύνη για να βλεπουμε αν έχει αλλάξει κάτι οπότε  να χρειάζομαι μεγαλύτερη δόση. Η αδερφή μου είχε το γονίδιο Leiden που και αυτό προκαλεί θέματα σε εγκυμοσύνη οπότε πήρε και αυτή αντιπηκτικη αγωγή σε εγκυμοσύνη με φυσική σύλληψη. Να τις κάνεις όλες τις απαραίτητες εξετασεις πριν την ετ γιατί είναι πολύτιμες οι υγιεις βλαστοκυστες, μην αφήσεις τίποτα στην τύχη.

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Kαλημερα σε όλα τα κορίτσια!!

@andrianni ναι εχω δυο..η κορη μου είναι σχεδόν 4 και ο μικρος είναι 1,5! Ευχομαι να εχεις σημερα ένα θετικο τεστακι!!

@zina7777 εμενα μου τα εδινε από το στομα και με πειραζαν παρα πολύ μεχρι να τα συνηθισει ο οργανισμος μου...ενιωθα λες και εχω πιει! Βεβαια εγω τα επαιρνα συνεχεια και επαιρνα και πολλα και γιατι ειχα καφε υγρα και γτ ειχα προωρες συσπασεις. Παρτον ένα τηλ. Α επισης, γιατι τριχες που ελεγες..για καποιο λογο εγω δεν εβγαζα στις εγκυμοσύνες !

@ada32 εμενα με βοηθουσε πολύ το κρυο νερο με λιγο λεμονι μεσα και τα ανθρακουχα νερα, δεν ξερω αν είναι το ιδανικο αλλα δεν μπορουσα αλλιως.

 

Για τα υπολοιπα που λετε ο δικος μου γιατρος λεει βαφη φυτικη μετα τον πεμπτο. Με το τσιγαρο εχω πετυχει μια εγκυο στην εφημερια να την μαλωνουν εξαγριωμένοι οι γιατροι γτ ο πλακουντας της ηταν σε αθλια κατασταση λογω τσιγαρου....φυσικα αυτό δε γινεται με 2-3 την εβδομαδα. Παντως θελει προσοχή γτ αν γινει κατι και το μωρο είναι προωρο η με καποιο πρόβλημα εκει να  δειτε πιεση και στεναχωρια! 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , iouliana είπε:

Kαλημερα σε όλα τα κορίτσια!!

@andrianni ναι εχω δυο..η κορη μου είναι σχεδόν 4 και ο μικρος είναι 1,5! Ευχομαι να εχεις σημερα ένα θετικο τεστακι!!

@zina7777 εμενα μου τα εδινε από το στομα και με πειραζαν παρα πολύ μεχρι να τα συνηθισει ο οργανισμος μου...ενιωθα λες και εχω πιει! Βεβαια εγω τα επαιρνα συνεχεια και επαιρνα και πολλα και γιατι ειχα καφε υγρα και γτ ειχα προωρες συσπασεις. Παρτον ένα τηλ. Α επισης, γιατι τριχες που ελεγες..για καποιο λογο εγω δεν εβγαζα στις εγκυμοσύνες !

@ada32 εμενα με βοηθουσε πολύ το κρυο νερο με λιγο λεμονι μεσα και τα ανθρακουχα νερα, δεν ξερω αν είναι το ιδανικο αλλα δεν μπορουσα αλλιως.

 

Για τα υπολοιπα που λετε ο δικος μου γιατρος λεει βαφη φυτικη μετα τον πεμπτο. Με το τσιγαρο εχω πετυχει μια εγκυο στην εφημερια να την μαλωνουν εξαγριωμένοι οι γιατροι γτ ο πλακουντας της ηταν σε αθλια κατασταση λογω τσιγαρου....φυσικα αυτό δε γινεται με 2-3 την εβδομαδα. Παντως θελει προσοχή γτ αν γινει κατι και το μωρο είναι προωρο η με καποιο πρόβλημα εκει να  δειτε πιεση και στεναχωρια! 

 

Α! Κ πας για το τρίτο; δεν θυμάμαι! Σε ευχαριστώ! Θα κάνω αργότερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Efouko είπε:

Καλημέρα σε όλες !! @Ungry girl συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Με το καλό σου εύχομαι !!! Εγώ αύριο περιμένω αλλά κανένα σημάδι αυτή τη φορα. Ήσυχα πράγματα :)

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου εύχομαι να ειναι και εσένα ετσι ήσυχα για τα επομενα 9 μηνακια!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλάμερααααααααα μπουμπουδες!!!!! Τι Κάνετε μεταμεσονύχτιες συνομιλίες χαχαχα!!!! Κοιμήθηκα απο 10 σηκώθηκα 11:30 για τουαλέτα 1:10για τουαλέτα και τωρα 6:25 για τουαλέτα αλλα τωρα τελείωσαν τα ψέματα πρέπει να σηκωθώ να παω για δουλεια!! Σα σήμερα ηταν να αδιαθετησω περιμένω τοσο πολυ να περασει το σκ να παω για τη χοριακη που ειδα όνειρο πως ειχα παει κ ηταν 350 αλλα χαιρόμουν βέβαια μετα απο τοσες μερες δε πρεπει κα ναι κανα 1000 περίπου?????? @Smile89.ολα να πανε καλα περιμένουμε τα νεα σου!!! @Dimitr@17 τωρα δεν εισαι και πολυ μακριά για να μην έχεις συμπτώματα περιμενεις σε 5 μερες σωστα??? Εσυ ομως δε σκέφτεσαι να κάνεις τεστ ποιο νωρίς ε??? Θα περιμένεις!? @Τονι@ να σε ρωτήσω ειχες Πει νομίζω πως θυλαζεις ακομα ξυπνάει ακομα τη νυχτα η μικρη να φάει!???

Καλημεραααα...κοριτσια...μολις σχολασα...!!!  @Ungry girl δεν εχω κ τπτ τρανταχτα στμπτωματα για να πω να κανω τεστ... @alina80 χαλαρη ειμαι απλα ετσι κουβεντα να κανω...ψαχνω κ εγω στα τυφλα να καταλαβω ποτε κανω ωορηξια...

Link to comment
Share on other sites

Που είστε βρεεε??? Για τη μονη που ξερω ειναι για τη @Smile89 που εχει παει να δει το σπορι της...οι υπόλοιπες!! Εγω στο θεμα στέρησης στην εγκυμοσύνη δεν ξερω οπως φενεται η αποψεις διίστανται..νταξει δεν μπορω να σκεφτώ πως καποια δεν μπορεί να κρατηθει να μη βαψει μαλλια και νύχια προς θεου δεν το θεωρώ παραλογο αλλα δεν προκειτε για εθισμό οπως ειναι το τσιγάρο!! Οποια καπνιζει νομιζω μπορει να καταλαβει για τι εθισμό μιλάμε μεσα σε μια νυχτα να το παρεις αποφαση να το κόψεις εμενα τα νευρα μου εχουν αυξηθεί!!! Χαχααχα πρέπει να αλαξεις τη διατροφή μεγαλη αλλαγή και αυτη που είμαστε ολο με γρήγορα φαγητα!!! Και τωρα που ειπα φαγητα μακαρονια με κιμά σημερα και φτιαχνω ζαμπονοκασεροποτα πηρα φυλο σφολιατα του αβ και τα αληψα με βούτυρο και εβαλα τυρί γκουντα και παριζα Υφαντής!!!! Μιαμ μιαμ!!! Τι εχει το μενου σας σημερα @andrianni μου φενεται θα μου κανεις παρεα για αλλους 9 μήνες πηγενε παρε ενα clear blue 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Που είστε βρεεε??? Για τη μονη που ξερω ειναι για τη @Smile89 που εχει παει να δει το σπορι της...οι υπόλοιπες!! Εγω στο θεμα στέρησης στην εγκυμοσύνη δεν ξερω οπως φενεται η αποψεις διίστανται..νταξει δεν μπορω να σκεφτώ πως καποια δεν μπορεί να κρατηθει να μη βαψει μαλλια και νύχια προς θεου δεν το θεωρώ παραλογο αλλα δεν προκειτε για εθισμό οπως ειναι το τσιγάρο!! Οποια καπνιζει νομιζω μπορει να καταλαβει για τι εθισμό μιλάμε μεσα σε μια νυχτα να το παρεις αποφαση να το κόψεις εμενα τα νευρα μου εχουν αυξηθεί!!! Χαχααχα πρέπει να αλαξεις τη διατροφή μεγαλη αλλαγή και αυτη που είμαστε ολο με γρήγορα φαγητα!!! Και τωρα που ειπα φαγητα μακαρονια με κιμά σημερα και φτιαχνω ζαμπονοκασεροποτα πηρα φυλο σφολιατα του αβ και τα αληψα με βούτυρο και εβαλα τυρί γκουντα και παριζα Υφαντής!!!! Μιαμ μιαμ!!! Τι εχει το μενου σας σημερα @andrianni μου φενεται θα μου κανεις παρεα για αλλους 9 μήνες πηγενε παρε ενα clear blue 

Αχ τι ωραια που το ειπες! Απιστευτο μου φαινεται. Αν βγει θετικό θα ηθελα ενα παρτακι!

Εννοείται οτι ειναι δυσκολο γιατί εχεις εθιστεί. Αλλες εχουν εθιστει στη βαφή μη σου φαινεται απιστευτο! Χαχαχα! Εσυ προσπάθησε κ κάνε οτι καλύτερο μπορείς! 

Παω για ψωνια!:-D

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, ada32 είπε:

κοριτσια να ρωτησω οσες παιρνουν βιταμινη D , ποιας εταιριας παιρνουν και ποσο iu?

@ada32 μου εγώ  που είχα βαρβατη έλλειψη παίρνω το lecalcif 25000iu. Είναι αμπούλα σαν λαδακι και το παίρνω την ώρα του φαγητού κάθε Τετάρτη και Κυριακή. Αν μπορείς να τα γράψεις γιατί είναι σκριβουτσικα

17 ώρες πρίν, Mary m είπε:

Κοριτσια θετικο καραμπινατοοοοοο πηγα εκανα και χωριακη κ μ βγηκε 374.26 .......ειμαι εγκυος!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!❤

3 ώρες πρίν, marillia είπε:

Να σας πω και γω την απόψη μου χαχαχχ!!!!Ολα χρειάζονται αλλά κάποια πρέπει να κόβωνται!!!Πχ τσιγάρο είμαι κάθετη και είμαι καπνίστρια 15 χρόνια!!!!Το είχα κόψει 3 χρόνια και το ξαναάρχισα εδώ και 1 χρόνο!!!!Κάνει κακό!!!!Και πολλές φορές λένε μα το παιδί μου μια χαρά γεννήθηκε!!!!ΟΧΙΙΙΙ!!!!Μπορεί να βγάλει άσθμα στη εφηβεία!!!!!Και 1-2 τσιγάρα δύσκολα τα κρατά μια φανατική καπνίστρια!!!!Θα τύχει με καλή παρεούλα και θα γίνουν 5!!!!!!Τώρα για αλκοολ υπάρχει και μπυρίτσα χωρίς!!!!!Ολή η ζωή δεν περιτριγυρίζεται απο τσιγάρο και αλκοολ!!!!Υπάρχουν και αλλού χαρές!!!9 μηνάκια είναι!!!!Για θηλασμό δεν έχω εμπειρία αλλά λένε είναι χειρότερα να καπνίζεις!!!!Εγώ δεν κρίνω γυναίκες που κόβουν το γάλα!!!Εχουν κάθε δικαίωμα!!!!Καλύτερα ας σταματήσει τον θηλασμό!!!!!

Συμφωνώ απόλυτα!!

@andrianni μου σε έχω στο μυαλό μου! Αφού ξέρουμε πότε έγινε ωορρηξία και για να μην έχει έρθει ακόμα λογικά κάτι συμβαίνει! Περιμένουμε νέα!

Καλό τριήμερο κορίτσια μου!!!!  Να περάσετε όλες υπέροχα!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl αυτό που λεει η ανδριαννή ισχύει μη σου φαίνεται περίεργο! Εγώ δεν καπνίζω συστηματικά (1-2 την εβδομάδα) αλλά είμαι εθισμένη με τον καφέ! Επίσης, με την γυμναστική και το περπάτημα.πνίγομαι..... αν δεν κάνω ένα περίπατο την ήμερα.....ο καθένας έχει τις δικές του προκλήσεις να αντιμετωπίσει! Εσύ θα κάνεις την δίκη σου προσπάθεια για το παιδί σου!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, iouliana είπε:

@Ungry girl αυτό που λεει η ανδριαννή ισχύει μη σου φαίνεται περίεργο! Εγώ δεν καπνίζω συστηματικά (1-2 την εβδομάδα) αλλά είμαι εθισμένη με τον καφέ! Επίσης, με την γυμναστική και το περπάτημα.πνίγομαι..... αν δεν κάνω ένα περίπατο την ήμερα.....ο καθένας έχει τις δικές του προκλήσεις να αντιμετωπίσει! Εσύ θα κάνεις την δίκη σου προσπάθεια για το παιδί σου!

Δεν μου φενεται κατι περιεργο απλα πιστεύω πως ο εθισμός στο τσιγαρο ειναι μεγαλος πολυ μεγαλύτερος απο τα μαλλιά και τα νυχια εγω εχω να καπνίσω τωρα 2 μέρες και εχω νεύρα τρωγομαι δηλαδη τι θα οω πω αν δε βαψω νυχι θα πεθάνω χαχαχαχαχα!!! Δε λεω πως δεν ειναι και αυτά πρόκληση αλλα δε συγκρίνονται τεσπα ολα είναι θεμα προσπάθειας μπορει να μη τα καταφερω και να καπνίσω δε πηραζει τι να κανουμε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Δεν μου φενεται κατι περιεργο απλα πιστεύω πως ο εθισμός στο τσιγαρο ειναι μεγαλος πολυ μεγαλύτερος απο τα μαλλιά και τα νυχια εγω εχω να καπνίσω τωρα 2 μέρες και εχω νεύρα τρωγομαι δηλαδη τι θα οω πω αν δε βαψω νυχι θα πεθάνω χαχαχαχαχα!!! Δε λεω πως δεν ειναι και αυτά πρόκληση αλλα δε συγκρίνονται τεσπα ολα είναι θεμα προσπάθειας μπορει να μη τα καταφερω και να καπνίσω δε πηραζει τι να κανουμε!!

θα μιλησεις με το γιατρο σου και αναλογα θα πραξεις.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , andrianni είπε:

Αχ τι ωραια που το ειπες! Απιστευτο μου φαινεται. Αν βγει θετικό θα ηθελα ενα παρτακι!

Εννοείται οτι ειναι δυσκολο γιατί εχεις εθιστεί. Αλλες εχουν εθιστει στη βαφή μη σου φαινεται απιστευτο! Χαχαχα! Εσυ προσπάθησε κ κάνε οτι καλύτερο μπορείς! 

Παω για ψωνια!:-D

Χααχαχαχα ε οχι ρε κορίτσι με το τσιγαρο παθενεις στερητικό σύνδρομο χαχχα δεν ειναι το ιδιο!!! Αν θα κανουμε παρτυ χαμος θα γινει να ψωνίσεις και απο το φαρμακειο χαχααχα μη το ξεχασεις!!!

πρίν από 1 λεπτό , iouliana είπε:

θα μιλησεις με το γιατρο σου και αναλογα θα πραξεις.

Ναι γι αυτο ειπα ο καθε γιατρος λεει τα δικα του πιστεύω!!! Εχει μια δικη του θεωρία!! Εγω παντος απο γυναίκες που έκαναν ενα 2 τη μερα δεν εχω δει νακαι εχουν τα μωρα κάτι και ειναι και εγω ενα απο αυτα χαχαχα!! Τεσπα πιστεύω οπως ειπαι κ η @Alekagala απο το να τρελαθεις καλύτερα ολα με μετρο!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Ungry girl είπε:

Που είστε βρεεε??? Για τη μονη που ξερω ειναι για τη @Smile89 που εχει παει να δει το σπορι της...οι υπόλοιπες!! Εγω στο θεμα στέρησης στην εγκυμοσύνη δεν ξερω οπως φενεται η αποψεις διίστανται..νταξει δεν μπορω να σκεφτώ πως καποια δεν μπορεί να κρατηθει να μη βαψει μαλλια και νύχια προς θεου δεν το θεωρώ παραλογο αλλα δεν προκειτε για εθισμό οπως ειναι το τσιγάρο!! Οποια καπνιζει νομιζω μπορει να καταλαβει για τι εθισμό μιλάμε μεσα σε μια νυχτα να το παρεις αποφαση να το κόψεις εμενα τα νευρα μου εχουν αυξηθεί!!! Χαχααχα πρέπει να αλαξεις τη διατροφή μεγαλη αλλαγή και αυτη που είμαστε ολο με γρήγορα φαγητα!!! Και τωρα που ειπα φαγητα μακαρονια με κιμά σημερα και φτιαχνω ζαμπονοκασεροποτα πηρα φυλο σφολιατα του αβ και τα αληψα με βούτυρο και εβαλα τυρί γκουντα και παριζα Υφαντής!!!! Μιαμ μιαμ!!! Τι εχει το μενου σας σημερα @andrianni μου φενεται θα μου κανεις παρεα για αλλους 9 μήνες πηγενε παρε ενα clear blue 

@Ungry girl δεν όλα θέμα εθισμού. Είναι και τι απαιτήσεις έχει η ζωή σου και η δουλειά σου. Το θέμα της βαφής για παράδειγμα. Όλο μου το στεφάνι είναι άσπρο! Αν δεν βάψω τα μαλλιά μου στις 40 μέρες, είναι χάλια. Αυτό επιβαρύνει την ψυχολογία μου πολύ. Αλλά και αυτό πες το βάζουμε στην άκρη. Δεν γίνεται να συναντάω πελάτες και να μην είμαι άψογη εμφανισιακά. Δεν θα με πάρουν στα σοβαρά. Καλώς ή κακώς και η εμφάνιση είναι ένας κώδικας επικοινωνίας, σε κάποια επαγγέλματα δε είναι και πολύ σημαντική. Κάθε περίπτωση λοιπόν είναι τελείως διαφορετική. Και κάθε γυναίκα κάνει ότι καλύτερο μπορεί για τον εαυτό της. Για το κάπνισμα προσωπικά είμαι κάθετη. Και είμαι καπνίστρια. Δεν θα κρίνω καμία γυναίκα όμως για αυτό. Γιατί δεν ξέρω τι αντέχει, τι περνάει και στην τελική "πόσο της κόβει" (παίζει και αυτό το ρόλο του). 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , iouliana είπε:

 

@zina7777 εμενα μου τα εδινε από το στομα και με πειραζαν παρα πολύ μεχρι να τα συνηθισει ο οργανισμος μου...ενιωθα λες και εχω πιει! Βεβαια εγω τα επαιρνα συνεχεια και επαιρνα και πολλα και γιατι ειχα καφε υγρα και γτ ειχα προωρες συσπασεις. Παρτον ένα τηλ. Α επισης, γιατι τριχες που ελεγες..για καποιο λογο εγω δεν εβγαζα στις εγκυμοσύνες !

 

 

Καλησπερα.πολυ αισιοδοξο αυτο με τις τριχες γιατι κανω χρονια λειζερ.Τωρα δεν ξερω αν επιτρεπεται αλλα δε θελω να κυκλοφορω και με τριχες.Οσο για τα χαπια.χτες βραδυ και σημερα πρωι ηπια.Δεν ενιωσα διαφορετικα...ειδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. elenakii22 ΠΗΤ  10/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

4. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

5. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

7. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

8. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

9. Antila   ΠΗΤ  16/7/2018!!!

10. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΠΗΤ  20/8/2018!!!

11. Κόννυ  ΠΗΤ  22/8/2018!!!

12. modena  ΠΗΤ  24/8/2018!!!

13. Vasi34    ΠΗΤ  11-12/9/2018!!!

14. Smile89   ΠΗΤ  14/9/2018!!!

15. ntemiiiiii    ΠΗΤ  26/9/2018!!!

16. linaa   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   7000!!!!

17. zina7777   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   40800!!!!

18. melina92   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   311!!!!

19. ada32  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   3008!!!!

20. Μαρθα Κ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   7160!!!!

21. Μάντη  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   511!!!!

22. ellilaw   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2400!!!!

23. Ungry girl   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   26.24!!!!

24. Mary m   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   374.26!!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Ασία  22/1/2018!!!

2. Δήμητρα1988 26-28/1/2017!!!

3. alina80 13-16/2/2018!!!

4. andrianni  14/2/2018!!!

5. Elma86  20-22/2/2018!!!

6. Dimitr@17  22/2/2018!!!

7. MelinaFo  23/2/2018!!!

8. kido  1/3/2018!!!

9. Vila  8/3/2018!!!

10. kouzouni15 12/3/2018!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Καλησπερα.πολυ αισιοδοξο αυτο με τις τριχες γιατι κανω χρονια λειζερ.Τωρα δεν ξερω αν επιτρεπεται αλλα δε θελω να κυκλοφορω και με τριχες.Οσο για τα χαπια.χτες βραδυ και σημερα πρωι ηπια.Δεν ενιωσα διαφορετικα...ειδωμεν.

Κάθε οργανισμος είναι διαφορετικος! Ευχομαι να μην σε ενοχλουν!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...