Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 58 λεπτά , marillia είπε:

Τίποτα καλέ!!!Σε παθολόγο θα το δείξεις ή στην γυναικολόγο?Εγω είχα βγάλει και μια άφθα και φοβήθηκα!!Ηταν και τα λευκά μου λίγο πεσμένα!!!Καμιά φορά φοβόμαστε αλλά τι να κάνουμε!!

Στην γυναικολογο τις έδειξα και δεν μου είπε κάτι για αυτό, αλλά δεν ανησυχώ γιατί σου είπα πρίν 1-2 μήνες ήταν καλά, άρα καμία ίωση θα ήταν. Τι αφθα, από κρυωμα θα ήταν , σου πέρασε τώρα;

Αχχχ τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες! ! ! 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις και για την στήριξη @marillia @kido!♡♡♡♡♡


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , BettySt είπε:

Στην γυναικολογο τις έδειξα και δεν μου είπε κάτι για αυτό, αλλά δεν ανησυχώ γιατί σου είπα πρίν 1-2 μήνες ήταν καλά, άρα καμία ίωση θα ήταν. Τι αφθα, από κρυωμα θα ήταν , σου πέρασε τώρα;

Αχχχ τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες! ! ! 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις και για την στήριξη @marillia @kido!♡♡♡♡♡

Anytime! Εδώ είμαστε η μια για την άλλη. Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , BettySt είπε:

Στην γυναικολογο τις έδειξα και δεν μου είπε κάτι για αυτό, αλλά δεν ανησυχώ γιατί σου είπα πρίν 1-2 μήνες ήταν καλά, άρα καμία ίωση θα ήταν. Τι αφθα, από κρυωμα θα ήταν , σου πέρασε τώρα;

Αχχχ τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες! ! ! 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις και για την στήριξη @marillia @kido!♡♡♡♡♡

Nαι μαζί με την ίωση την είχα βγάλει αλλά ακόμα να φύγει!!!Μου έδωσε για γαργάρες να κάνω!!!Ολα καλα θα είναι!!!Σίγουρα το άγχος να βγουν οι εξετάσεις καλές θα υπάρχει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

Nαι μαζί με την ίωση την είχα βγάλει αλλά ακόμα να φύγει!!!Μου έδωσε για γαργάρες να κάνω!!!Ολα καλα θα είναι!!!Σίγουρα το άγχος να βγουν οι εξετάσεις καλές θα υπάρχει!!!!

Για τις αφθες ρίξε λίγο λεμόνι πάνω στις πληγές μαριλιακι μου. Θα τσουξει αλλά θα σου φύγει πολυ γρήγορα!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , marillia είπε:

Nαι μαζί με την ίωση την είχα βγάλει αλλά ακόμα να φύγει!!!Μου έδωσε για γαργάρες να κάνω!!!Ολα καλα θα είναι!!!Σίγουρα το άγχος να βγουν οι εξετάσεις καλές θα υπάρχει!!!!

Ναι, όλα καλά θα είναι! Να είμαστε αισιόδοξοι και θα γίνει το θαύμα και για εμάς! 

  • Μου αρέσει 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ποσους μηνες χρησιμοποιησες τα τεστακια?εγω να υποθεσω οτι αυριο θα ειναι το θετικο?η μπορει κ σημερα αλλα πιο μετα δλδ?παντως εγω θα εχω σημερα αυριο κ μεθαυριο θελω να πιστευω επαφες...

Σιγα ετσι τα λεει...σιγα μην μπορεσει να κρατηθει...

Τεστ χρησιμοποίησα 3 -4 κύκλους αλλά σωστή προσπάθεια με επαφές έγινε τον μήνα που έμεινα έγκυος.

Μακάρι να μείνεις!!!καλή επιτυχία

5 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

@kido εκανα κ.δευτερο τεστακι βγηκε το ιδιο εντονο με την γραμμη ελεγχου αντε μισο κλικ πιο κατω...οποτε οτι προλαβω σημερα αυριο ε?ευτυχως ο συντροφος μ θα ερθει νωρις απο την δουλεια σημερα..

@Ungry girl σημερα εχω θετικο τεσυακι ωορηξιας...εσυ πως εισαι?για πες καμια συμβουλη?

Σήμερα οπωσδήποτε επαφή κ Αύριο κ μεθαύριο!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 7/3/2018 at 10:04 ΠΜ, Beboula25 είπε:

Θα συμπεριλάβεις τον μικρότερο και θα μετράς μέχρι τον μεγαλυτερο..Και εμενα κάθε 28 ήταν και τώρα πάει από 26 μέχρι 29 μέρες..Ενας τροπος είναι αν καταλαβαίνεις την ωορρηξια σου μέτρα 14 μέρες μετά για την περιοδο..

Σε ευχαριστω πολυ Μπεμπούλα μου......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Τεστ χρησιμοποίησα 3 -4 κύκλους αλλά σωστή προσπάθεια με επαφές έγινε τον μήνα που έμεινα έγκυος.

Μακάρι να μείνεις!!!καλή επιτυχία

Σήμερα οπωσδήποτε επαφή κ Αύριο κ μεθαύριο!!!

Καλημερα κοριτσια μου παω για δουλιτσα...αντε να σχολασω να ευχαριστηθω το σκ...χθες τελικσ ειχαμε επαφη...θα δειξει τι θα κανουμε...αντα τι εννοεις καλες προσοσθειες?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!! Σάββατο σήμερα, ξύπνησα νωρίς νωρίς κ απολαμβάνω το καφεδάκι μου.. κοτόπουλο με κριθαράκι έχει το μενού για σήμερα, αλλά δε θα μαγειρέψω ακόμα... έχει απίστευτη μέρα εδώ... η θάλασσα είναι λάδι. 

Τι κάνετε εσείς; Είναι καμία πρωινή πρωινή σαν κ εμένα;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Τι ωραια μερα ν απλωσει καμια και μετα να απολαυσει ενα κεντρικο καφεδακι με τον αντρουλη της.

Ετσι κι εγω κοριτσια...

Την καλημερα μου σε ολες ομορφο Σαββατο!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...