Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 40 λεπτά , Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν σήμερα απο το εμβρυολογικό.. προς το παρόν προχωράνε και τα 3 και περιμένουμε την Πέμπτη να δουμε αν και ποσα θα γινουν βλαστοκυστες.. δεν μου είπαν κατι αλλο..μολις εχουν λεει τελικό αποτελεσμα θα μας πουν αναλυτικα λεπτομερειες..

      Το σπερμα εμας ειχε σκαμπανεβασματα, και καλο και μετριο και κακο.. με προβλημα μονο στον αριθμο και κινητικοτητα.. βεβαια ταλαιπωρηθηκαμε με λαθος διαγνώσεις μικροβιολογικου κεντρου, ενω εκανε επεμβαση κηρσοκηλης και εδειχνε να φτιαχνει στην πορεια.. τωρα ειναι μετρια τα πραγματα και παίρνει βιταμινες...ίσως τελικα δεν μου εκατσε καλα το πρωτοκολλο εμενα..θα μαθω ελπιζω! Προς το παρον περιμενουμε τωρα την Πεμπτη με αγωνια!! 

      Και εγω πιστευω οτι αν ειναι το βασικο θεμα σας το σπερμα θα τα καταφέρετε!!! Αυτη η αποψη επικρατει αλλωστε!!

       

      Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

       

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Beboula25 είπε:

Καλημέρα @andrianni..Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στην παράθεση μου για αυτό και απαντώ. Προσωπικά κάθετη δεν είμαι για τα ιδρύματα αλλα για την ιδεολογία του γεννάω με σκοπό να το παραπέμψω σε ίδρυμα.Νομιζω πιο ξεκάθαρα δεν μπορουσα να το πω.Παρεπτιτοντως ναι εγω έχω πάει σε ορφανοτροφείο.

Δεν εννοούσα εσένα. Η @Ungry girl αναφέρθηκε στο να το κάνεις και να το δώσεις. Γι αυτο το είπα. Κακώς που δεν έκανα παράθεση. Μιας και έχεις πάει για πες πως είναι; Το κάθετη πήγαινε στο φόνο. Και αυτά με αμαρτίες και φόνο και θρησκεία μου πολυπέφτει υπερβολικό. Προσπαθώ να συγκρατηθώ αλλά δεν μπορώ. Εγώ για παράδειγμα θεωρώ πως καταδικάζεις το παιδί αν είσαι έγκυος και καπνίζεις. Γιατί το κάνεις αφού σε ενδιαφέρει μόνο ο εαυτός σου; Το λέω για να αντιληφθούμε την ποικιλότητα και διαφορετικότητα  των απόψεων.όλα είναι θέματα επιλογών. Αλλά ας μην τα ρίχνουμε στη θρησκεία όποτε θέλουμε. Γιατί και το κάπνισμα δεν το εγκρίνει η θρησκεία. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Ειρηνη υμιν τεκνα μου.

Καλημερα σας.

Μια φορα καημό το χω ωρε κοπελες να αναφερω κατι και να περασει ετσι..χωρις διαφωνιες,σχολιασμους και αντιπαλοτητες.χαχαχα

Εγω παλι ενθουσιαζομαι που διαβαζω διαφορες αποψεις.

Προσωπικα ειμαι κατα της εκτρωσης με εξαιρεση τις περιπτωσεις,προβληματων υγειας του παιδιου,τον μεγαλο αριθμο των ηδη υπαρχον παιδιων οπως επισης και την μεγαλη ηλικια μιας γυναικας που εγκυμονει ενδεχομενους κινδυνους.

απλα στην προκειμενη περιπτωση δεν εχουμε τετοια θεματα και λαμβανοντας υποψην τη θεληση του αδερφου μου να το κρατησουν.προσπαθουμε ολοι για το καλυτερο.Δεν ξερω αν το βλεπετε πιεστικο αυτο ή οτιδηποτε.Εκφραζω τη προσωπικη μου θεληση με τα δικα μου επιχειρηματα στην υποθεση.Με την ιδια την κοπελα δε μιλησε κανεις απο μας.Στον αδερφο μου μιλαμε,νομιζω ειναι δικαιωμα μας αυτο.Απο κει κι επειτα σαφως την ευθυνη και ανατροφη του παιδιου αναλαμβανουν οι γονεις.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , andrianni είπε:

Δεν εννοούσα εσένα. Η @Ungry girl αναφέρθηκε στο να το κάνεις και να το δώσεις. Γι αυτο το είπα. Κακώς που δεν έκανα παράθεση. Μιας και έχεις πάει για πες πως είναι; Το κάθετη πήγαινε στο φόνο. Και αυτά με αμαρτίες και φόνο και θρησκεία μου πολυπέφτει υπερβολικό. Προσπαθώ να συγκρατηθώ αλλά δεν μπορώ. Εγώ για παράδειγμα θεωρώ πως καταδικάζεις το παιδί αν είσαι έγκυος και καπνίζεις. Γιατί το κάνεις αφού σε ενδιαφέρει μόνο ο εαυτός σου; Το λέω για να αντιληφθούμε την ποικιλότητα και διαφορετικότητα  των απόψεων.όλα είναι θέματα επιλογών. Αλλά ας μην τα ρίχνουμε στη θρησκεία όποτε θέλουμε. Γιατί και το κάπνισμα δεν το εγκρίνει η θρησκεία. 

Ναι καλή μου καταρχήν δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης για την παράθεση απλώς δεν μου αρέσει να αφήνω λάθος μνμ από μέρους μου.Συμφωνω με το σκεπτικό σου δεν δέχομαι να μου ορίζει η θρησκεία ως αμαρτία το να μην θέλει μια γυναίκα να φέρει ενα παιδί στον κόσμο όταν δεν είναι έτοιμη να το κάνει.Ειτε γτ είναι 17χρονων και δεν ξέρει που πατεί είτε γτ είναι 27 και πάει λέγοντας.Πιστευω στον Θεό γιατί θέλω να πιστεύω, όμως για την θρησκεία έχουν γίνει τα μεγαλύτερα εγκλήματα στον κόσμο ανα ιστορία και ακόμη γίνονται..Και αν πάρουμε λοιπόν την αμαρτία από ηθικής πλευράς δεν μπορώ να δεχτώ μέσα μου πως γίνεται να γεννήσω και να αφήσω το παιδί αλλου.Εδώ παιδιά χωρισμένων γονιών και λέμε ίσως αποκτήσουν ψυχολογικά όχι τώρα για παιδί που δεν ξέρει από που βγήκε και γιατί του συμβαίνει όλο αυτό.Εγω Ανδριανή μου δεν θα ξεχάσω ποτε αυτή μου την επίσκεψη και όχι γιατί ήταν άσχημες οι συνθήκες άλλωστε μας περίμεναν και ήταν όλα στην εντέλεια.Τις συζητήσεις με τα παιδάκια το βλέμμα τους δεν ξεχνιέται..Τέλος πάντων οι απόψεις διαφέρουν είναι σεβαστές όλες και για ίδρυμα αναφέρθηκα εγω.Απλως εδώ είναι ένα δημόσιο φόρουμ που μπαίνουν κοριτσια με άσχημες εμπειρίες που αναγκάστηκαν να κάνουν κάτι και με πληγώνει να ακουω πως η έκτρωση είναι έγκλημα ενώ το να φέρω ας πούμε ένα άρρωστο παιδί στον κόσμο που από την ώρα που θα γεννηθεί θα είναι καταδικασμένο είναι σωστο..Και λέω πάλι μην πούμε ότι είναι άλλο θέμα αυτό γιατί αυτά δεν είναι παιδιά ενός κατώτερου Θεού..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι καλή μου καταρχήν δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης για την παράθεση απλώς δεν μου αρέσει να αφήνω λάθος μνμ από μέρους μου.Συμφωνω με το σκεπτικό σου δεν δέχομαι να μου ορίζει η θρησκεία ως αμαρτία το να μην θέλει μια γυναίκα να φέρει ενα παιδί στον κόσμο όταν δεν είναι έτοιμη να το κάνει.Ειτε γτ είναι 17χρονων και δεν ξέρει που πατεί είτε γτ είναι 27 και πάει λέγοντας.Πιστευω στον Θεό γιατί θέλω να πιστεύω, όμως για την θρησκεία έχουν γίνει τα μεγαλύτερα εγκλήματα στον κόσμο ανα ιστορία και ακόμη γίνονται..Και αν πάρουμε λοιπόν την αμαρτία από ηθικής πλευράς δεν μπορώ να δεχτώ μέσα μου πως γίνεται να γεννήσω και να αφήσω το παιδί αλλου.Εδώ παιδιά χωρισμένων γονιών και λέμε ίσως αποκτήσουν ψυχολογικά όχι τώρα για παιδί που δεν ξέρει από που βγήκε και γιατί του συμβαίνει όλο αυτό.Εγω Ανδριανή μου δεν θα ξεχάσω ποτε αυτή μου την επίσκεψη και όχι γιατί ήταν άσχημες οι συνθήκες άλλωστε μας περίμεναν και ήταν όλα στην εντέλεια.Τις συζητήσεις με τα παιδάκια το βλέμμα τους δεν ξεχνιέται..Τέλος πάντων οι απόψεις διαφέρουν είναι σεβαστές όλες και για ίδρυμα αναφέρθηκα εγω.Απλως εδώ είναι ένα δημόσιο φόρουμ που μπαίνουν κοριτσια με άσχημες εμπειρίες που αναγκάστηκαν να κάνουν κάτι και με πληγώνει να ακουω πως η έκτρωση είναι έγκλημα ενώ το να φέρω ας πούμε ένα άρρωστο παιδί στον κόσμο που από την ώρα που θα γεννηθεί θα είναι καταδικασμένο είναι σωστο..Και λέω πάλι μην πούμε ότι είναι άλλο θέμα αυτό γιατί αυτά δεν είναι παιδιά ενός κατώτερου Θεού..

Αχ αυτά τα παιδάκια! Εκείνα τα ματάκια που παρακαλάνε να βρουν μια μανούλα. Κλείνοντας πρέπει να προσέχουμε γιατί είτε 17 είτε 27 δεν είναι δικαιολογια. Θέλει ενημέρωση κ προσοχή. Ωστόσο λάθη γίνονται σε αυτή τη ζωή τι να κάνουμε; Πάντα με προβλημάτιζε αυτό που λες. Αν μάθεις ότι κυοφορείς ένα άρρωστο παιδί τι κάνεις; φανταζομαι οτι αποφασιζεις τότε αφου ακουσεις κ τους γιατρους. Εξαρταται κ απο την ασθενεια. Οκ κορίτσια ας ηρεμήσουμε απλως να ειμαστε ανοιχτοί κ να ακούμε όλες τις απόψεις χωρίς να κατακεραυνόνουμε.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Καθε αποψη ειναι σεβαστη κοριτσια. :)

Καλημερα Ζινα! ελπιζω να εισαι καλα ! εγω σημερα πηγα ειδα το μωρακι μου!! ειχε χερακια κ ποδια .. απιστευτο!!! 

οσο για την νυφη σπυ , εγω στην θεση σου απλα θα ελεγα την γνωμη και τιποτα παραπανω . ειναι δικαιωμα καθε γυναικας - μητερας που εχει ηδη 2 παιδια να μην θελει τριτο. απο το να το κρατησει κ να παθει καταθλιψη κ ν αμην το θελει , ειναι προτιμοτερο να το ριξει οσο ειναι νωρις με χαπια οππου δεν εχει σχηματιστει καλα καλα. 

για μενα ειναι θεμα του ζευγαριου κ κανενος αλλου , ουτε μαμας , πεθερας κτλ.  γτ καλα τα λετε εσεις οτι ειναι ωραιο πραγμα το μωρο αλλα αυτη θα το μεγαλωσει κ εφοσον εχει τοσα προβληματα με την υγεια απο τωρα ( χαμηλο αιματοκριτη) , σκεψου τι θα τραβηξει στην  εγκυμοσυνη της . 

Καλυτερα ννα την αφησετε να αποφασισει μονη της για μενα κ κακως σας το ειπε απο τοσο νωρις.

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα Ζινα! ελπιζω να εισαι καλα ! εγω σημερα πηγα ειδα το μωρακι μου!! ειχε χερακια κ ποδια .. απιστευτο!!! 

οσο για την νυφη σπυ , εγω στην θεση σου απλα θα ελεγα την γνωμη και τιποτα παραπανω . ειναι δικαιωμα καθε γυναικας - μητερας που εχει ηδη 2 παιδια να μην θελει τριτο. απο το να το κρατησει κ να παθει καταθλιψη κ ν αμην το θελει , ειναι προτιμοτερο να το ριξει οσο ειναι νωρις με χαπια οππου δεν εχει σχηματιστει καλα καλα. 

για μενα ειναι θεμα του ζευγαριου κ κανενος αλλου , ουτε μαμας , πεθερας κτλ.  γτ καλα τα λετε εσεις οτι ειναι ωραιο πραγμα το μωρο αλλα αυτη θα το μεγαλωσει κ εφοσον εχει τοσα προβληματα με την υγεια απο τωρα ( χαμηλο αιματοκριτη) , σκεψου τι θα τραβηξει στην  εγκυμοσυνη της . 

Καλυτερα ννα την αφησετε να αποφασισει μονη της για μενα κ κακως σας το ειπε απο τοσο νωρις.

 

Αντα μπραβο με το καλο, όλα να βαίνουν καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Αντα μπραβο με το καλο, όλα να βαίνουν καλά!!!

αχ κικη μου ευχαριστω, ολα καλα , μονο εγω ειμαι χαλια, κανω υπομονη αλλα ποσο πια.. μου εχει πεσει κ η πιεση πολυ 11 με 5 πηγε.. 

σας διαβαζω οποτε μπορω παντως  κ θ αμπω να διαβασω κ για σενα τα νεα. μακαρι να ειναι ευχαριστα.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

αχ κικη μου ευχαριστω, ολα καλα , μονο εγω ειμαι χαλια, κανω υπομονη αλλα ποσο πια.. μου εχει πεσει κ η πιεση πολυ 11 με 5 πηγε.. 

σας διαβαζω οποτε μπορω παντως  κ θ αμπω να διαβασω κ για σενα τα νεα. μακαρι να ειναι ευχαριστα.

Πω πω κι εγώ υποτασικη είμαι σε νιώθω! Κουράγιο είναι για καλό! Σύντομα θα νιώσεις καλύτερα! Ευχαριστώ μακάρι να έχω καλά νεα κι εγω να σας πω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kido είπε:

Καλημέρα κορίτσι. Μην χάνεις την  ελπίδα σου ποτέ! Εύχομαι να ζήσεις το θαύμα όσο δύσκολο κι αν φαντάζει τώρα! Η επιστήμη δίνει λύσεις και πολλές τα έχουν καταφέρει! 

Το αλλο θεμα που άνοιξε η ζινα είναι λεπτό και πολυ προσωπικο. Μακάρι να το κρατησει γιατι ειναι ευλογια, αλλα θα το αποφασισει η ιδια. Αυτή είναι η γνώμη μου και ας μην κρίνουμε τοσο εύκολα!  Δεν μπορει ομως ουτε να τη φοβιζει ο γιατρος ουτε να πεφτει ολο το σοι πανω της για να την επηρεάζει, ετσι νομίζω. Με ψυχραιμια και συνειδητα, ας σκεφτει η ιδια τι πρεπει να κανει, ας παρει και γνωμες αλλων αφου το συζηταει μαζι τους και εφοσον ειναι ενηλικη και ηδη μανα πιστεύω θα πράξει ώριμα. Εγώ αυτό θα τη συμβούλευα!

Να έχουμε ολες μια όμορφη μέρα!

Καλημέρα Αννουλα! Άκουσες καρδούλα τόσο νωρίς! Μπράβο κορίτσι μου, όλα καλά πάνε! Ήταν συγκινητικό ε? Ο ungry boy τι λέει?!

Απιστευτο ηταν!!! Τι.να.λεει.ο μπου χεσμενος απο τη χαρα του!

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Δεν εννοούσα εσένα. Η @Ungry girl αναφέρθηκε στο να το κάνεις και να το δώσεις. Γι αυτο το είπα. Κακώς που δεν έκανα παράθεση. Μιας και έχεις πάει για πες πως είναι; Το κάθετη πήγαινε στο φόνο. Και αυτά με αμαρτίες και φόνο και θρησκεία μου πολυπέφτει υπερβολικό. Προσπαθώ να συγκρατηθώ αλλά δεν μπορώ. Εγώ για παράδειγμα θεωρώ πως καταδικάζεις το παιδί αν είσαι έγκυος και καπνίζεις. Γιατί το κάνεις αφού σε ενδιαφέρει μόνο ο εαυτός σου; Το λέω για να αντιληφθούμε την ποικιλότητα και διαφορετικότητα  των απόψεων.όλα είναι θέματα επιλογών. Αλλά ας μην τα ρίχνουμε στη θρησκεία όποτε θέλουμε. Γιατί και το κάπνισμα δεν το εγκρίνει η θρησκεία. 

Μαλλον εισαι πολυ μπερδεμενη!!! Επιδη 1ον το θεμα εδω δεν.ειναι θρησκευτικό δεν θα κατσω να πω τθς αποψεις τις εκκλησιας οι οποιες είναι καθαρά φονος!! Απο κει.και περα θελοετε δεν θελεται να το πιστεψετε φονος ειναι!!! Οσο για το τσιγαρο επισης δεν θα πω την αποψη μου σε καμια μη καπνηστρια αλλα σε καποια καπνηστρια!!!! Ειναι.ξεκαθαρο οπως ειπα και.πριν οτι οταν ανοιγουμε τα ποδια μας πρεπει να.ξέρουμε και τις αυναιπιες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα Ζινα! ελπιζω να εισαι καλα ! εγω σημερα πηγα ειδα το μωρακι μου!! ειχε χερακια κ ποδια .. απιστευτο!!! 

 

 

Τι χαρα εκανα κι εγω.το πετυχα στο τεντωμα!!ομορφη εικονα.Να μας ερθουν με το καλο.Κι.εγω υποτασικη γενικως....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 42 λεπτά , zina7777 είπε:

Τι χαρα εκανα κι εγω.το πετυχα στο τεντωμα!!ομορφη εικονα.Να μας ερθουν με το καλο.Κι.εγω υποτασικη γενικως....

χαχαχαχα ναι !!! κ εμενα ετσι ηταν ! πλακα ειχε... σου ειπε να τρως κατι ιδιαιτερο? εμενα μου αρεσουν οι ελιες πολυ .. κ τα αλμυρα.. μαλλον απο την πιεση θα ειναι 

1 hour ago, kido είπε:

Πω πω κι εγώ υποτασικη είμαι σε νιώθω! Κουράγιο είναι για καλό! Σύντομα θα νιώσεις καλύτερα! Ευχαριστώ μακάρι να έχω καλά νεα κι εγω να σας πω...

εγω δεν ημουν ομως ειχα κανονικα 10 με 8 η 7 . τωρα παραεγινε για αυτο δεν μπορω να παρω τα ποδια μου κ ξαπλωνω ολη την ωρα..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

χαχαχαχα ναι !!! κ εμενα ετσι ηταν ! πλακα ειχε... σου ειπε να τρως κατι ιδιαιτερο? εμενα μου αρεσουν οι ελιες πολυ .. κ τα αλμυρα.. μαλλον απο την πιεση θα ειναι 

Κι εμενα με.τραβανε τα αλμυρα.και μετα πινω κυβικα νερο..δεν μου ειπε.για διατροφη ιδιαιτερα.

@Smile89 ευχαριστω για την απαντηση σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

 

αχ εγω νερο δεν μπορω να πιω με τιποτα.. ασε που αν φαω φαγητο , μισο πιατο , νιωθω λες κ εχω φαει ενα μοσχαρι ολοκληρο .. δεν μπορω να το χωνεψω με τιποτα ..κ ξερναω μετα.

Παντα επινα νερο πολυ.Απλα τωρα νιωθω να πινω περισσοτερο.Μου το ζηταει ο οργανισμος.Πιστευω οτι ειναι και ο λογος που δεν εχω παρει βαρος αλλα εχω χασει.Δεν πειναω ιδιαιτερα..δεν νιωθω γενικα τιποτα ιδιαιτερο.Οπως ημουν πριν.Σε σημειο που ανησυχω αν ολα πανε καλα.Απο την αλλη σαν πρωταρα σκεφτομαι αν δεν εξελιαονταν καλα δε θα ειχα αιμα ή πονους?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Παντα επινα νερο πολυ.Απλα τωρα νιωθω να πινω περισσοτερο.Μου το ζηταει ο οργανισμος.Πιστευω οτι ειναι και ο λογος που δεν εχω παρει βαρος αλλα εχω χασει.Δεν πειναω ιδιαιτερα..δεν νιωθω γενικα τιποτα ιδιαιτερο.Οπως ημουν πριν.Σε σημειο που ανησυχω αν ολα πανε καλα.Απο την αλλη σαν πρωταρα σκεφτομαι αν δεν εξελιαονταν καλα δε θα ειχα αιμα ή πονους?

ολα μια χαρα σου πανε ! εισαι απο τις τυχερες!!! κ εγω εχω χασει 1 κιλο αλλα ελπιζω οχι αλλα γτ δεν εχω δυναμη .. εμενα μου λειπει πολυ το νερο αλλα δεν μπορψ να πιω με τιποτα ... μονο χυμους κ τσαι μπορω

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Ηρεμηστε βρε κορίτσια είστε και εγκυμονούσες μην πορώνεστε τόσο!!! Αγαπάτε αλλήλους :-P

χαχαχαχαχαχαχα 

πρίν από 1 λεπτό , Vila είπε:

Είσαι τραγική... Κρίμα... Όπως είπε και η @ada32 έχει πάρει πολύ μεγάλη συμπαράσταση από όλες εδώ μέσα. Δε συνεχίζω γιατί δεν μπορώ να ρίξω το επίπεδο όπως με ευκολία το κάνεις εσύ. Κρίμα πραγματικά.. 

 

like!

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Λοιπων @Vila εξαρχής δεν εχω κατι μαζι σου τωρα αν δε σου ερεσαι η λεξη μουνι λυπαιμαι και συγνωμη αλλη φορα θα λεω αιδιο!!!  @ada32 οσο για το δικο σου επιπεδο φαινεται ποσο καρακατιναριο ειναι!! Θα μιυ πεις εσυ οτι με εχεις συμβουλέψει στο παρελθον ποια δεν το εχει κανει για εσενα!????? Ξεφτίλα θα επρεπε να ντρρπεσαι και που το λες!!!! Οσο για το παράδειγμα τις κοπελας με συγχωρεις αλλα δε δικαιολογο καταστάσεις οικογενειων χωρις προβληματα που κανογν εκτρωσεις και βασικα χεστικα αν συμφωνεις μαζι.μου η οχι!!!! Ειναι η αποψη μου!!! Οσο για εμενα εγβ ειμαι οτι σκατα ειμαι!! Εσυ?????? Ακουσες τη καρδια.του.μωρου σου????? Ζει???? Αν κανει; αμβλωσει δε θα στατησει να ζει????????? Ασε λοιπων τις χοντραδες για.να μη πω τιποτα χειροτερο να δεινετε καλυτερα.παράδειγματα εσεις οι μεγαλύτερες οχι την ευκολη λυση ελα μωρε εμεινα εγκυος.και??? Στα σκουπιδια!!! Αν δε θες.παιδι προσεχεις οπως ειπαι κ η @Alekagala αν δε θελει παιδια να ραφτει λυσεις υπαρχουμ αντι να κανουμε ακραια πράγματα οσο για τις θρησκευτικές σου πεποιθήσεις επισης χεστικα αλλα δεν μπορεις να λες πως γ έκτρωση δεν ειναι φονος

Αννούλα, γιατί χαρακτηρίζεις έτσι ασχημα δεν το κατάλαβα. Και δίκιο να έχεις το χάνεις με τον τρόπο αυτό. Συγγνώμη αν σε στεναχωρώ ή αν σου είναι αδιάφορο αυτό που σου λέω αλλά θεωρώ ότι μπορούμε να εκφραζόμαστε με ευγένεια χωρίς να προσβάλλουμε. Για όλες μας το γράφω γιατί δεν μου αρέσει να χαλάσει το κλίμα πάλι με παρεξηγήσεις. Αχ ρε Ζίνα φωτιές μας άναψες!! Ο λόγος του φόρουμ είναι να αλληλοστηρίζουμε η μία την άλλη, κάπου το χάνουμε με αυτές τις συζητήσεις, αν η καθεμία υποστηρίζει φανατικά τη γνώμη της, δεν θα βγάλουμε ακρη. Και δεν είναι σκοπός μας αυτό. Έτσι  νομίζω και το λέω ειλικρινά.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...