Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Το παιδί που γεννιέται ίσως να μην υπολογίζετε ως ισοδύναμο. Δηλαδή το πρώτο ισοδύναμο να είναι αν έχεις ήδη παιδι Κ πας για δεύτερο γι'αυτό να την απέρριψαν 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Μακαρι αν και ειναι νωρις να τα σκεφτομαι αυτα....θα προσπαθησω να απασχολω το μυαλο μου να περσασουν οι μερες

Καλα θα κανεις..Ότι και να λέμε το μυαλό δύσκολα φεύγει αλλα καλό είναι οπως λες να βρίσκουμε τρόπο να απασχολείται και οι μέρες θα περάσουν..Εδώ το σκέφτομαι εγω που ίσα ακούμπησα τις μέρες και γελάω με εμενα :-P 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλή μου ανεμονη να είσαι καλα τα λογια σου είναι βάλσαμο όχι γιατί αντιπροσωπεύουν και την δικη μου εμπειρία αλλα γιατί αυτή είναι η πραγματικότητα..Συμφωνώ απόλυτα πως το να φέρεις ένα παιδι άρρωστο στον κόσμο είναι εγωιστικό αλλα ακόμη και αυτό δεν θα το κρίνω.. Αυτό που δεν μπορεί η ψυχή μου να δεχτεί είναι πως μπορούμε να πληγώνουμε γεμίζοντας ενοχές τον διπλανό μας χρησιμοποιώντας τόσο σκληρές κουβέντες μη λογαριαζοντας το τι μπορεί να κουβαλάει ο αλλος πίσω του.. Αυτή την στιγμή που σας γράφω με έχει αγκαλιά η αδερφούλα μου με χαϊδεύει και με φιλάει..Ήρθε στην ζωή χωρίς να γνωρίζουμε για το σύνδρομο και όσο δύσκολα και αν ήταν τα πράγματα δεν την αλλάζω..Όμως να εξηγήσω γιατί σας το αναφέρω..Αυτό το ανέφερα για να δικαιολογήσω την έκρηξη μου όταν σε κάποια παράθεση πηρα για απάντηση πως γνωρίζω τον φόνο με αυτό που έκανα..Και εδώ ο νοών νοείτο.. 

Λυπάμαι τόσο πολύ που πήρα μέρος σε αυτό λυπάμαι που προσπάθησα να εξηγήσω τα αυτονόητα και που ήρθα σε αυτή την θέση.. Σε ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λογια σου και την συμβουλή σου..

Αχ κορίτσακι μου ηρέμησε εχεις περάσει πολλά στην ζωή σου αλλά ο Θεός σύντομα δεν θα σε ξεχάσει θα κάνει την καρδούλα σου να γεμίσει χαρά.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Αχ κορίτσακι μου ηρέμησε εχεις περάσει πολλά στην ζωή σου αλλά ο Θεός σύντομα δεν θα σε ξεχάσει θα κάνει την καρδούλα σου να γεμίσει χαρά.... 

Πωπω τι μου κανεις τώρα έχει χτυπήσει η ευαισθησία μου κόκκινο..Δεν χρειάζεται να γνωρίζεις έναν άνθρωπο για να σε συγκινησει ο λόγος του και σε ευχαριστώ παρά πολύ....Και εσένα και όλο τον κόσμο να έχει καλα ο Θεός! Δεν έχω παράπονο και τον δοξάζω 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πωπω τι μου κανεις τώρα έχει χτυπήσει η ευαισθησία μου κόκκινο..Δεν χρειάζεται να γνωρίζεις έναν άνθρωπο για να σε συγκινησει ο λόγος του και σε ευχαριστώ παρά πολύ....Και εσένα και όλο τον κόσμο να έχει καλα ο Θεός! Δεν έχω παράπονο και τον δοξάζω 

Να σε έχει καλά ο Θεός κοριτσάκι μου και εμένα σήμερα με εχεις συγκίνηση πολύ.... Περιμένω σύντομα ευχάριστα νέα από σένα.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλα θα κανεις..Ότι και να λέμε το μυαλό δύσκολα φεύγει αλλα καλό είναι οπως λες να βρίσκουμε τρόπο να απασχολείται και οι μέρες θα περάσουν..Εδώ το σκέφτομαι εγω που ίσα ακούμπησα τις μέρες και γελάω με εμενα :-P 

Εσυ ποτε περιμενεις??

Just now, Dimitr@17 είπε:

Εσυ ποτε περιμενεις??

Ειναι φυσιολογικο να εχω πολλα ασπρα πηχτα υγρα μετα την ωορηξια?μιλαμε για ποσοτητα οχι αστεια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εσυ ποτε περιμενεις??

Ειναι φυσιολογικο να εχω πολλα ασπρα πηχτα υγρα μετα την ωορηξια?μιλαμε για ποσοτητα οχι αστεια...

Εγώ δεν έχω... εσυ μαλλον είσαι έγκυος!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Λες???μπα μαλλον ειναι τα υγρα μετα την ωορηξια...ας μην ξεσηκωνομαι

Νομίζω έχω διαβάσει ότι τα πολλά πηχτά άσπρα προστατεύουν την είσοδο του κόλπου όταν έχει γίνει η εμφύτευση. Ας πουν και εγκυμονούσες αν είχαν τέτοιο σύμπτωμα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Νομίζω έχω διαβάσει ότι τα πολλά πηχτά άσπρα προστατεύουν την είσοδο του κόλπου όταν έχει γίνει η εμφύτευση. Ας πουν και εγκυμονούσες αν είχαν τέτοιο σύμπτωμα!!

Ναι μιληστε βρε κοριτσια...εχω πρηξιμο στην κοιλια κ πονακια..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εσυ ποτε περιμενεις??

Ειναι φυσιολογικο να εχω πολλα ασπρα πηχτα υγρα μετα την ωορηξια?μιλαμε για ποσοτητα οχι αστεια...

Εχω ακριβώς το ίδιο..Μετά την ωορρηξια πολλά άσπρα πηχτά υγρα άοσμα και ειδικά όταν είμαι σε κίνηση αρκετή ώρα όρθια δηλαδή ακόμη περισσότερα..Τι να πω εγω νομίζω 22-23 αλλα βάση ωορρηξιας με του γιατρού τα λεγόμενα στις 25 περίπου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι μιληστε βρε κοριτσια...εχω πρηξιμο στην κοιλια κ πονακια..

Να μιλησω?πρεπει να φοβαμαι τωρα..μη μ αφηνετε να μιλαω πολυ σπερνω τον πανικο.Εγω ειχα τεραστια συμπτωματα και πολλα δυο τρεις μερες μετα τις γονιμες που σταματησαν 2 μερες πριν την αναμενωμενη περιοδο.τη μερα της χοριακης.(δεν ξερω αν ηταν και ψυχολογικο)πρηξιματα,πονος στη μεση,κατι γρου γρου στην κοιλια.τσιμπηματα δεξια αριστερα,υψηλη θερμοκρασια,κολλωδη υγρα κ.α 

Το ευχομαι Δημητρα μου!!γρηγορα να σε ανεβασω κατηγορια στην Ά εθνικη..χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρθα Κ είπε:

Να σε έχει καλά ο Θεός κοριτσάκι μου και εμένα σήμερα με εχεις συγκίνηση πολύ.... Περιμένω σύντομα ευχάριστα νέα από σένα.... 

Τι ομορφο να σου εύχονται από καρδιάς..Το πιστεύω πως το λέει η καρδιά σου..Μακάρι καλή μου σε ευχαριστώ πολύ.. Επειδή τα έχω χάσει λίγο με τα μνμ πες μου για εσένα είσαι εγκυος;Νομίζω είσαι σωστά;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , zina7777 είπε:

Να μιλησω?πρεπει να φοβαμαι τωρα..μη μ αφηνετε να μιλαω πολυ σπερνω τον πανικο.Εγω ειχα τεραστια συμπτωματα και πολλα δυο τρεις μερες μετα τις γονιμες που σταματησαν 2 μερες πριν την αναμενωμενη περιοδο.τη μερα της χοριακης.(δεν ξερω αν ηταν και ψυχολογικο)πρηξιματα,πονος στη μεση,κατι γρου γρου στην κοιλια.τσιμπηματα δεξια αριστερα,υψηλη θερμοκρασια,κολλωδη υγρα κ.α 

Το ευχομαι Δημητρα μου!!γρηγορα να σε ανεβασω κατηγορια στην Ά εθνικη..χιχιχι

Χαχα μακαρι...μπορει απλα νειναι υγρα μετα τηβ ωορηξια..αλλωστε εχουν περασει 5μερες απο την ωορηξια μονο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχα μακαρι...μπορει απλα νειναι υγρα μετα τηβ ωορηξια..αλλωστε εχουν περασει 5μερες απο την ωορηξια μονο

Βρε,διαβασε τι σου γραφω.ειχα συμπτωματα δυο τρεις μερες μετα τις γονιμες.......

Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

Βρε,διαβασε τι σου γραφω.ειχα συμπτωματα δυο τρεις μερες μετα τις γονιμες.......

Τίποτα δεν έχω ακόμα αν και είμαι πολύ νωρίς 17η μερα μονο με οωρρηξια 13η! Σε κρυαδες μηπως υπάρχει κάτι στο μενού γιατι από αυτες έχω? Χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...