Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Τίποτα δεν έχω ακόμα αν και είμαι πολύ νωρίς 17η μερα μονο με οωρρηξια 13η! Σε κρυαδες μηπως υπάρχει κάτι στο μενού γιατι από αυτες έχω? Χαχα

Χαχαχα πνίγηκα!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Τίποτα δεν έχω ακόμα αν και είμαι πολύ νωρίς 17η μερα μονο με οωρρηξια 13η! Σε κρυαδες μηπως υπάρχει κάτι στο μενού γιατι από αυτες έχω? Χαχα

Εγω εσκαγα..που ειμαι κρυουλιαρα..τωρα..τι να σου πω...να ετοιμαζω μεταγραφη??

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Εσυ ποτε περιμενεις??

Ειναι φυσιολογικο να εχω πολλα ασπρα πηχτα υγρα μετα την ωορηξια?μιλαμε για ποσοτητα οχι αστεια...

Δημητρα και εγω εχω πολλα υγρα παντως...αλλα αισθανομαι οτι θα αδιαθετησω..αρχισαν τα συμπτωματα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , zina7777 είπε:

Βρε,διαβασε τι σου γραφω.ειχα συμπτωματα δυο τρεις μερες μετα τις γονιμες.......

Τα διαβασα αλλα δεν θελω να ξεσηκωνομαι οποτε απλα λεω δεν ειναι τπτ μωρε...για να μην απογοητευτω...και απο την αλλη ερχονταια αυτα τα πονακια κ μου το θυμιζουν

πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Δημητρα και εγω εχω πολλα υγρα παντως...αλλα αισθανομαι οτι θα αδιαθετησω..αρχισαν τα συμπτωματα...

Ναι για αυτο λεω θα δειξει...εχω ομως και πονακια κ πρηξιμο στην κοιλια και νομιζω οτι εχει πρηστει κ το στηθος μ λιγο...για αυτο το συΖηταω...εχω ακομα 10μερες μπροστα μου...εσυ ποτε περιμενεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τα διαβασα αλλα δεν θελω να ξεσηκωνομαι οποτε απλα λεω δεν ειναι τπτ μωρε...για να μην απογοητευτω...και απο την αλλη ερχονταια αυτα τα πονακια κ μου το θυμιζουν

Εεε δεν ειναι ξεσηκωμος να ελπιζεις θετικα...κομπο μη το δενεις που λενε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

Εεε δεν ειναι ξεσηκωμος να ελπιζεις θετικα...κομπο μη το δενεις που λενε..

Οχι κομπο δεν το δενω με τπτ...μπορει απλα να μου κανει κολπα ο οργανισμος μου...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τα διαβασα αλλα δεν θελω να ξεσηκωνομαι οποτε απλα λεω δεν ειναι τπτ μωρε...για να μην απογοητευτω...και απο την αλλη ερχονταια αυτα τα πονακια κ μου το θυμιζουν

Ναι για αυτο λεω θα δειξει...εχω ομως και πονακια κ πρηξιμο στην κοιλια και νομιζω οτι εχει πρηστει κ το στηθος μ λιγο...για αυτο το συΖηταω...εχω ακομα 10μερες μπροστα μου...εσυ ποτε περιμενεις?

Μα φυσικα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης...αρα να εχεις ελπιδες...απλα εγω εχω ταυτοχρονα και καποια αλλα που ειναι αποκλειστικα περιοδου γι αυτο το λεω...Λοιπον εγω περιμενω απο 19 εως 21 το πολυ...Εσυ? Παντως να ξερεις οτι συνηθως τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης μοιαζουν πολυ...Ειδικα εγω τον Οκτωβρη ειχα νευριασει γιατι ελεγα θα αδιαθετησω και σκεφτομουν ποτε θα μου ερθει να παω για τον επομενο μηνα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Μα φυσικα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης...αρα να εχεις ελπιδες...απλα εγω εχω ταυτοχρονα και καποια αλλα που ειναι αποκλειστικα περιοδου γι αυτο το λεω...Λοιπον εγω περιμενω απο 19 εως 21 το πολυ...Εσυ? Παντως να ξερεις οτι συνηθως τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης μοιαζουν πολυ...Ειδικα εγω τον Οκτωβρη ειχα νευριασει γιατι ελεγα θα αδιαθετησω και σκεφτομουν ποτε θα μου ερθει να παω για τον επομενο μηνα...

Ποια ειναι αυτα π ειναι αποκλειστικα περιοδου?εγω περιμενω στις 25..εγω παλι τον οκτωβρη ειχα μια παλινδρομη...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ποια ειναι αυτα π ειναι αποκλειστικα περιοδου?εγω περιμενω στις 25..εγω παλι τον οκτωβρη ειχα μια παλινδρομη...

Και εσυ Οκτωβρη??? Ειχες πιασει ευκολα τοτε? Εμενα προσωπικα συμπτωματα περιοδου κλασικα ειναι κατι γουργουρητα στην κοιλια και επισης ενα αισθημα καυσου που νιωθω χαμηλα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Και εσυ Οκτωβρη??? Ειχες πιασει ευκολα τοτε? Εμενα προσωπικα συμπτωματα περιοδου κλασικα ειναι κατι γουργουρητα στην κοιλια και επισης ενα αισθημα καυσου που νιωθω χαμηλα...

Ναι σχετικα ευκολα γτ δεν ειχαμε βαλει προγραμμα απλα ειπαμε ελευθερες επαφες απο δω κ περα λ ετυχε μετα απο 3μηνες...

πρίν από 24 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχα πνίγηκα!!!

Εγω παλι εχω αισθημα πεινας...μηπως αυτο πιανεται?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι σχετικα ευκολα γτ δεν ειχαμε βαλει προγραμμα απλα ειπαμε ελευθερες επαφες απο δω κ περα λ ετυχε μετα απο 3μηνες...

Εγω παλι εχω αισθημα πεινας...μηπως αυτο πιανεται?

Εγω την πρωτη φορα που ειχα αισθημα πεινας ημουν εγκυος!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κελυ 32 είπε:

Εγω την πρωτη φορα που ειχα αισθημα πεινας ημουν εγκυος!!!!!!

Μην μου λες τετοια βραδιατικα δεν μπορεσω να κοιμηθω...μα μια που τρωω κ μια π νιωθω οτι δεν εφαγα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μην μου λες τετοια βραδιατικα δεν μπορεσω να κοιμηθω...μα μια που τρωω κ μια π νιωθω οτι δεν εφαγα

Εσυ ποτε περιμενεις?? Αντε μαζι μου φαινεται θα μαθουμε τα νεα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...