Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 28 minutes ago, Blue Velvet said:

      Μακάρι ❤️

      Πως είσαι σήμερα ;;;; Έχεις κανενα σύμπτωμα ; Πόσες μέρες είσαι μετά την εμβρυομεταφορα … εγώ πέρα από το στήθος που το είχα πριν την εμβρυομεταφορα κ τώρα δεν πονάει πλέον δ έχω τίποτα άλλο … το συζήτηση ανοίγω θα μου πεις μέσα… στο άγχος είμαι 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

7 hours ago, Beboula25 said:

Καλησπερα.. Δεν έχω άποψη για τα τεστ απλώς θα σου ελεγα να κανεις ότι αισθάνεσαι πως μπορεί να σε βοηθήσει..Αν αυτό είναι τα τεστακια δοκίμασε τα χωρίς κανενα άγχος χαλαρά άλλη μια εμπειρία και μια προσπάθεια για αυτό που επιθυμεις 

@Beboula25 έτσι λέω και γω κορίτσι μου να το δοκιμάσω και αυτό απλά να ξέρω στο περίπου τι γίνεται .. δεν έχουμε να χάσουμε τπτ..

21 minutes ago, Dimitr@17 said:

Καλημερα....εγω πρωτη φορα χρησιμοποιησα τεστ αυτον.τον μηνα..δεν με αγχωσε καθολου αντιθετα εμαθα επιτελους ποτε κανω ωορηξια...η οποια τυχαια συνοδευτηκε με πονο την μερα του θετικου γτ αλλες φορεελς δεν καταλαβαινα τπτ...να παρεις βοηθανε πολυ...

Σ ευχαριστώ @Dimitr@17 μου.. θα τα παραγγειλω το απόγευμα μου φαίνεται να τα εχω από βδομάδα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 29 λεπτά , Efouko είπε:

@Beboula25 έτσι λέω και γω κορίτσι μου να το δοκιμάσω και αυτό απλά να ξέρω στο περίπου τι γίνεται .. δεν έχουμε να χάσουμε τπτ..

Σ ευχαριστώ @Dimitr@17 μου.. θα τα παραγγειλω το απόγευμα μου φαίνεται να τα εχω από βδομάδα :)

Καλημέρα κοριτσια.. 

Ετσι δεν χάνεις τίποτα..Εύχομαι να είναι τυχερά :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!

Δε θα ηθελα να αναφερθώ στις προηγούμενες σελίδες, απλά να πω οτι αυτο δεν ειναι επιπεδο δημοσιας συνομιλίας που μας διαβάζουν κ ανθρωποι που δεν ειναι μελη. Θεωρώ οτι εδω μέσα υπάρχει κατανοηση σεβασμος και αλληλοβοηθεια και το τελευταιο διαστημα υπαρχει πολυ ενταση. Καλο θα ηταν να ηρεμησουμε. 

Κατα τα αλλα ειστε καλα? Πως πανε οι εγκυουλες μας? Τα κοριτσια στην αναμονη? 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!!!! Σημερα...πριν λιγο ενιωσα κατι παρα πολυ εντονες σουβλιες στην δεξια ωοθηκη...Βρισκομαι στην 8η μερα μετα την ωορηξι..Ηταν τοσο εντονες και διακεκομενες που αν συνεχιζονταν θα πηγαινα στο γιατρο...τι λετε?? Ειναι που περιμενω περιοδο??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια καλημερα!!!! Σημερα...πριν λιγο ενιωσα κατι παρα πολυ εντονες σουβλιες στην δεξια ωοθηκη...Βρισκομαι στην 8η μερα μετα την ωορηξι..Ηταν τοσο εντονες και διακεκομενες που αν συνεχιζονταν θα πηγαινα στο γιατρο...τι λετε?? Ειναι που περιμενω περιοδο??

μπορει κ εμφυτευση!!! :D 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας,καινουργια μερα ξημερωσε.Αισιοδοξια και χαρα σε όλες.

@Κελυ 32 Νομιζω οτι ειναι καλο σημαδι οι σουβλιες,κινησου ρομαντικα και με χαρη ...χεχεχε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερα σας,καινουργια μερα ξημερωσε.Αισιοδοξια και χαρα σε όλες.

@Κελυ 32 Νομιζω οτι ειναι καλο σημαδι οι σουβλιες,κινησου ρομαντικα και με χαρη ...χεχεχε...

Χαχαχαχα!!! Ενταξει!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια καλημερα!!!! Σημερα...πριν λιγο ενιωσα κατι παρα πολυ εντονες σουβλιες στην δεξια ωοθηκη...Βρισκομαι στην 8η μερα μετα την ωορηξι..Ηταν τοσο εντονες και διακεκομενες που αν συνεχιζονταν θα πηγαινα στο γιατρο...τι λετε?? Ειναι που περιμενω περιοδο??

Καλημέρα κοριτσάκι! Καλημέρα σε όλες!!

Σου έχει συμβεί ξανά στο παρελθόν; Εννοω σου θυμίζει κάτι ως σύμπτωμα είτε για το ευτυχές είτε επερχομενης περιοδου ;

πρίν από 6 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερα σας,καινουργια μερα ξημερωσε.Αισιοδοξια και χαρα σε όλες.

@Κελυ 32 Νομιζω οτι ειναι καλο σημαδι οι σουβλιες,κινησου ρομαντικα και με χαρη ...χεχεχε...

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι;Δεν ξέρω αν θυμαμαι καλα πως είχες πει ότι είχες κάτι πονακια σουβλιτσες;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια!!!

Δε θα ηθελα να αναφερθώ στις προηγούμενες σελίδες, απλά να πω οτι αυτο δεν ειναι επιπεδο δημοσιας συνομιλίας που μας διαβάζουν κ ανθρωποι που δεν ειναι μελη. Θεωρώ οτι εδω μέσα υπάρχει κατανοηση σεβασμος και αλληλοβοηθεια και το τελευταιο διαστημα υπαρχει πολυ ενταση. Καλο θα ηταν να ηρεμησουμε. 

Κατα τα αλλα ειστε καλα? Πως πανε οι εγκυουλες μας? Τα κοριτσια στην αναμονη? 

Συμφωνώ Μαριλιακι. Δεν με εκφράζουν τα χθεσινά. Εγώ 18η μέρα νωρίς ακόμα δεν νιώθω τίποτα αλλά ελπιζω! Εντωμεταξυ έχω ουρολοιμωξη τελικά, μπορώ να πάρω αντιβιοτικό η δεν κάνει σε περίπτωση που εχει γινει κάτι? Ξέρετε αν είναι κάποια αντιβιωση καταλληλη και για εγκυους? Γιατί θυμάμαι της @Μάντη της την έκοψε που επαιρνε για το ουρεοπλασμα vibramicin αμέσως μόλις κατάλαβε εγκυμοσύνη...

Καλημέρα σε όλες. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Συμφωνώ Μαριλιακι. Δεν με εκφράζουν τα χθεσινά. Εγώ 18η μέρα νωρίς ακόμα δεν νιώθω τίποτα αλλά ελπιζω! Εντωμεταξυ έχω ουρολοιμωξη τελικά, μπορώ να πάρω αντιβιοτικό η δεν κάνει σε περίπτωση που εχει γινει κάτι? Ξέρετε αν είναι κάποια αντιβιωση καταλληλη και για εγκυους? Γιατί θυμάμαι της @Μάντη της την έκοψε που επαιρνε για το ουρεοπλασμα vibramicin αμέσως μόλις κατάλαβε εγκυμοσύνη...

Καλημέρα σε όλες. 

Μας μπερδεψες με τη φιλη @marillia!!!!!

Εγω ειμαι 6η μερα μετα την ωορρηξια, επισης δε νιωθω τιποτα κ κατι πονακια ειναι μαλλον απ το εντερο. Πως τη πατησες με την ουρολοιμωξη? τι μικροβιο ειναι? να ζητησεις να σου γραψουν μια που ειναι χαμηλου κινδυνου για εγκυμοσυνη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι! Καλημέρα σε όλες!!

Σου έχει συμβεί ξανά στο παρελθόν; Εννοω σου θυμίζει κάτι ως σύμπτωμα είτε για το ευτυχές είτε επερχομενης περιοδου ;

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι;Δεν ξέρω αν θυμαμαι καλα πως είχες πει ότι είχες κάτι πονακια σουβλιτσες;

καλημερουδια.Σουβλιτσες ειχα ναι.και εχω καπου καπου ακομα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Συμφωνώ Μαριλιακι. Δεν με εκφράζουν τα χθεσινά. Εγώ 18η μέρα νωρίς ακόμα δεν νιώθω τίποτα αλλά ελπιζω! Εντωμεταξυ έχω ουρολοιμωξη τελικά, μπορώ να πάρω αντιβιοτικό η δεν κάνει σε περίπτωση που εχει γινει κάτι? Ξέρετε αν είναι κάποια αντιβιωση καταλληλη και για εγκυους? Γιατί θυμάμαι της @Μάντη της την έκοψε που επαιρνε για το ουρεοπλασμα vibramicin αμέσως μόλις κατάλαβε εγκυμοσύνη...

Καλημέρα σε όλες. 

Καλημέρα.. Επειδή είχα και εγω πρόσφατα και γνωρίζει ο γιατρος μου πως έχω επαφές μου συνέστησε την ζιναντολ..Γενικά δεν μου δίνει κάτι που να υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει..Επίσης τον μήνα που έμεινα εγκυος είχαμε διαγνώσει νωρίτερα το ουρεοπλασμα και μου έδωσε το ρουλιντ αφοβα και για την κύηση..Θεωρώ πως είναι καλύτερα να θεραπεύεις κάτι πριν διαγνώσεις εγκυμοσυνη μόνο και μόνο για να ελλατωσεις το άγχος.Αλλωστε υπάρχουν πολλά φάρμακα που επιτρέπονται.Φυσικα ασχέτως με το τι έκανα εγω ο κατάλληλος να σε συμβουλέψει είναι ο γιατρος σου..

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

καλημερουδια.Σουβλιτσες ειχα ναι.και εχω καπου καπου ακομα...

Να ξεκουράζεσαι μεγαλώνει το μωράκι σου..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι! Καλημέρα σε όλες!!

Σου έχει συμβεί ξανά στο παρελθόν; Εννοω σου θυμίζει κάτι ως σύμπτωμα είτε για το ευτυχές είτε επερχομενης περιοδου ;

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι;Δεν ξέρω αν θυμαμαι καλα πως είχες πει ότι είχες κάτι πονακια σουβλιτσες;

Καλημερααααα!!!! Βασικα το συγκεκριμενο συμπτωμα το ειχα και στις δυο εγκυμοσυνες...ωστοσο το εχω συνηθως και πριν την περιοδο...απλα σημερα ηταν υπερβολικα εντονο...ουφφφ! Δεν ξερω.. εκει που λεω οτι σιγουρα θα αδιαθετησω μετα μπερδευομαι...Πλεον δεν αναγνωριζω ουτε το σωμα μου!!!!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , kido είπε:

Συμφωνώ Μαριλιακι. Δεν με εκφράζουν τα χθεσινά. Εγώ 18η μέρα νωρίς ακόμα δεν νιώθω τίποτα αλλά ελπιζω! Εντωμεταξυ έχω ουρολοιμωξη τελικά, μπορώ να πάρω αντιβιοτικό η δεν κάνει σε περίπτωση που εχει γινει κάτι? Ξέρετε αν είναι κάποια αντιβιωση καταλληλη και για εγκυους? Γιατί θυμάμαι της @Μάντη της την έκοψε που επαιρνε για το ουρεοπλασμα vibramicin αμέσως μόλις κατάλαβε εγκυμοσύνη...

Καλημέρα σε όλες. 

Kαλημέρα Κικούλα!!!Βγήκε η καλλιέργεια και το αντιβιόγραμμα?Λογικά ο γιατρός θα σου δώσει αντιβίωση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , noni90 είπε:

Μας μπερδεψες με τη φιλη @marillia!!!!!

Εγω ειμαι 6η μερα μετα την ωορρηξια, επισης δε νιωθω τιποτα κ κατι πονακια ειναι μαλλον απ το εντερο. Πως τη πατησες με την ουρολοιμωξη? τι μικροβιο ειναι? να ζητησεις να σου γραψουν μια που ειναι χαμηλου κινδυνου για εγκυμοσυνη!

Ναι όντως σορρυ! Είστε συμπαθειες για αυτό! Το αντιβιωγραμμα θα το πάρω αύριο... με πηραν τωρα από το μικροβιολογικο να μου πουν ότι προχωρανε γιατί βρέθηκε μικροβιο αλλα όχι ποιο. Θα ξέρω αύριο και θα σας πω. Αγχώθηκα!

Ναι @marilliaτην πάτησα κι εγώ όπως ο σύζυγος μάλλον από πετσέτες! Υποθέτω οτι θα έχω το e.Coli κι εγώ. Θα τα δείξω σε παθολογο όμως γιατί αυτός μου την έγραψε την καλλιέργεια. Θα ξέρει να μου πει? Θα πάρω και τη γνώμη του γυναικολογο μου καλύτερα..

Επεξεργάστηκαν by kido
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...