Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Δεν είχα δει κάτι..Να στα πω από την αρχή πως έχει με εμενα.Η κολπικη καλλιέργεια ήταν η πρώτη εξέταση που ζήτησε να κάνω εφόσον είχα ξεκινήσει την προσπάθεια ένα μήνα πριν..Φουλ προσπάθεια όλες τις ημερες το τονίζω υπάρχει λόγος.Αφου διεγνωσθι ουρεοπλασμα πήγα μου εξήγησε πως είναι αίτιο υπογονιμοτητας και πρόωρων τοκετών και ξεκίνησα αντιβιωση.Στον ίδιο κύκλο έμεινα εγκυος και μέχρι την 13η εβδομάδα δεν είχαμε κάνει επανεξέταση.Δεν ξέρω αν θα μου ζητούσε έπειτα όμως τώρα που ξεκινάω πάλι την ζήτησε και ίσως αύριο την κάνω.Οσον αφορά αυτό που τόνισα πριν έχει να κάνει στο ότι με άλλο γιατρό που βλέπω γιατί τα ψαχνω όλα μου είπε πως δεν χρειάζεται να κάνω εξέταση οι περισσότερες γυναίκες το έχουμε και να μην με ανησυχεί.Παρ’ολη την αντίφαση τον 2ρο γιατρό επειδή σε αλλα σημαντικότερα έπεσε μέσα τον εμπιστεύτηκα περισσότερο άσχετα με το ότι εγω θα την κάνω για να είμαι καλυμμένη..Με εσένα τι γίνεται έχεις πάρει ήδη; Τελείωσες;

Κι εμένα αυτή είναι η γνώμη του γυναικολογο μου ότι το ουρεοπλάσμα δεν βλάπτει και ανηκει στη φυσιολογικη χλωριδα στις γυναίκες... Αλλοι δινουν 14 μέρες αντιβιωση και στους δυο συντροφους. Μα καλά είναι δυνατόν να αποκλείνουν τόσο οι απόψεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Δεν είχα δει κάτι..Να στα πω από την αρχή πως έχει με εμενα.Η κολπικη καλλιέργεια ήταν η πρώτη εξέταση που ζήτησε να κάνω εφόσον είχα ξεκινήσει την προσπάθεια ένα μήνα πριν..Φουλ προσπάθεια όλες τις ημερες το τονίζω υπάρχει λόγος.Αφου διεγνωσθι ουρεοπλασμα πήγα μου εξήγησε πως είναι αίτιο υπογονιμοτητας και πρόωρων τοκετών και ξεκίνησα αντιβιωση.Στον ίδιο κύκλο έμεινα εγκυος και μέχρι την 13η εβδομάδα δεν είχαμε κάνει επανεξέταση.Δεν ξέρω αν θα μου ζητούσε έπειτα όμως τώρα που ξεκινάω πάλι την ζήτησε και ίσως αύριο την κάνω.Οσον αφορά αυτό που τόνισα πριν έχει να κάνει στο ότι με άλλο γιατρό που βλέπω γιατί τα ψαχνω όλα μου είπε πως δεν χρειάζεται να κάνω εξέταση οι περισσότερες γυναίκες το έχουμε και να μην με ανησυχεί.Παρ’ολη την αντίφαση τον 2ρο γιατρό επειδή σε αλλα σημαντικότερα έπεσε μέσα τον εμπιστεύτηκα περισσότερο άσχετα με το ότι εγω θα την κάνω για να είμαι καλυμμένη..Με εσένα τι γίνεται έχεις πάρει ήδη; Τελείωσες;

κ εμενα ετσι εγινε με την καλλιεργεια κ μου βγηκε ασθενως θετικα χλαμυδια. μου εδωσε αντιβιωση, δε μου ειπε οτι ειναι αιτιο αποφραξης σαλπιγγων, αυτο το εμαθα μετα απο ασχετη ειδικοτητα, και μου ειπε κατα λεξη "παρε αντιβιωση και ξεχνα το" και " αν ηταν κατι θα ειχε βγαλει κ τραχηλητιδα το παπ"...... κ τωρα εγω δε ξερω τι να κανω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , noni90 είπε:

κ εμενα ετσι εγινε με την καλλιεργεια κ μου βγηκε ασθενως θετικα χλαμυδια. μου εδωσε αντιβιωση, δε μου ειπε οτι ειναι αιτιο αποφραξης σαλπιγγων, αυτο το εμαθα μετα απο ασχετη ειδικοτητα, και μου ειπε κατα λεξη "παρε αντιβιωση και ξεχνα το" και " αν ηταν κατι θα ειχε βγαλει κ τραχηλητιδα το παπ"...... κ τωρα εγω δε ξερω τι να κανω. 

Κανε μια επανάληψη στην καλλιέργεια να σου φύγει η εγνοια...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iouliana είπε:

Κελυ μου, έχω δυο, ένα κοριτσάκι 4 ετών και ένα αγοράκι 19 μηνών περίπου. Τώρα επιχειρώ το νούμερο 3!!

 

@ada32 ακόμη ταλαιπωρείσαι ε?  υπομονή!! Δοκίμασες το βραχιολάκι? εγώ το φορούσα, δεν ξέρω αν κάνει τίποτα βεβαία.. Δεν έχω χειρότερο από αυτές τις συνεχείς αναγούλες!

ναι δυστυχως .. τωρα εχω καθημερινους εμετους.. 2-3 . και δεν μπορω να φαω κανονικη μεριδα , νιωθω οτι εφαγα ενα ολοκληρο αρνι!!χαχαχαχα  επαιρνα τα primperan αλλα δεν με βοηθανε πολυ . παλι ξερναω . σημερα το πηρα σε σπρει  κ βλεπω λιγη διαφορα .. οσο για τα βραχιολακια τα φοραω αλλα τιποτα δεν κανουν . πολυ ασχημο πραγμα οσες το βιωνουν , πεφτει κ η ψυχολογια στα πατωματα..

με το καλο να ερθει το 3ο σου γρηγορα!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iouliana είπε:

Κελυ μου, έχω δυο, ένα κοριτσάκι 4 ετών και ένα αγοράκι 19 μηνών περίπου. Τώρα επιχειρώ το νούμερο 3!!

 

@ada32 ακόμη ταλαιπωρείσαι ε?  υπομονή!! Δοκίμασες το βραχιολάκι? εγώ το φορούσα, δεν ξέρω αν κάνει τίποτα βεβαία.. Δεν έχω χειρότερο από αυτές τις συνεχείς αναγούλες!

Να σου ζησουν τα παιδακια σου!!! Με το καλο και στο 3ο!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?εγω γυρισα απο ρην δουλεια κ μαγειρευω...σπανακι με σουπιες....καλα η κοιλια μου εχει φτασει απεναντι απο το πρηξιμο..και εχω πονο σαν να αδιαθετησω...το στηθος ενταξει παλευεται...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , noni90 είπε:

κ εμενα ετσι εγινε με την καλλιεργεια κ μου βγηκε ασθενως θετικα χλαμυδια. μου εδωσε αντιβιωση, δε μου ειπε οτι ειναι αιτιο αποφραξης σαλπιγγων, αυτο το εμαθα μετα απο ασχετη ειδικοτητα, και μου ειπε κατα λεξη "παρε αντιβιωση και ξεχνα το" και " αν ηταν κατι θα ειχε βγαλει κ τραχηλητιδα το παπ"...... κ τωρα εγω δε ξερω τι να κανω. 

κ εγω το ειχα διαβασει αυτο για τα χλαμυδια αλλα ελεγε οτι πρεπει να εχεισ χρονια λοιμωξη απο αυτα για να δημιουργηθει προβλημα στις σαλπιγγες..  εγω πιστευω οτι το προβλημα σου ειναι οι ορμονες σου κ με το γκλουκοφαζ θα μεινεις συντομα εγκυος. πολλες εμεινες μετα την ληψη τους . κ η @elenakii22. η οποια πρεπει να γεννησε το μωρακι της τωρα !!

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?εγω γυρισα απο ρην δουλεια κ μαγειρευω...σπανακι με σουπιες....καλα η κοιλια μου εχει φτασει απεναντι απο το πρηξιμο..και εχω πονο σαν να αδιαθετησω...το στηθος ενταξει παλευεται...

δημητρουλα μου φαινεται θα εισαι απο τις λιγες που ειχαν τοσα συμπτωματα απο τοσο νωρις.. μακαρι κοριτσι μου


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Δεν είχα δει κάτι..Να στα πω από την αρχή πως έχει με εμενα.Η κολπικη καλλιέργεια ήταν η πρώτη εξέταση που ζήτησε να κάνω εφόσον είχα ξεκινήσει την προσπάθεια ένα μήνα πριν..Φουλ προσπάθεια όλες τις ημερες το τονίζω υπάρχει λόγος.Αφου διεγνωσθι ουρεοπλασμα πήγα μου εξήγησε πως είναι αίτιο υπογονιμοτητας και πρόωρων τοκετών και ξεκίνησα αντιβιωση.Στον ίδιο κύκλο έμεινα εγκυος και μέχρι την 13η εβδομάδα δεν είχαμε κάνει επανεξέταση.Δεν ξέρω αν θα μου ζητούσε έπειτα όμως τώρα που ξεκινάω πάλι την ζήτησε και ίσως αύριο την κάνω.Οσον αφορά αυτό που τόνισα πριν έχει να κάνει στο ότι με άλλο γιατρό που βλέπω γιατί τα ψαχνω όλα μου είπε πως δεν χρειάζεται να κάνω εξέταση οι περισσότερες γυναίκες το έχουμε και να μην με ανησυχεί.Παρ’ολη την αντίφαση τον 2ρο γιατρό επειδή σε αλλα σημαντικότερα έπεσε μέσα τον εμπιστεύτηκα περισσότερο άσχετα με το ότι εγω θα την κάνω για να είμαι καλυμμένη..Με εσένα τι γίνεται έχεις πάρει ήδη; Τελείωσες;

Τώρα περνώ αντιβίωση vibramycin 5 μέρες και έχω άλλες 5, μετά εξέταση ξανά. Το θέμα μου είναι αν με 10 μέρες αντιβίωση θα φύγει γιατί ήταν να κάνω σπερματεγχυση μετά το Πάσχα αλλά αν δεν καθαρίσω από το ουρεόπλασμα μου είπε η γυνεκολογος ότι δεν μπορώ να κάνω και δεν προλαβαίνω μέχρι τότε να ξαναπάρω αντιβίωση και και και ......

Μακάρι να φύγει γιατί δεν θέλω να χάσω και τον Απρίλιο, το Μάρτιο του έχασα γιατί είχα ανεβασμενη TSH 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ada32 ναι κοριτσακι μου γεννησα!!δε θυμάμαι αν σας το εγραψα γτ στο νοσοκομειο γινοταν χαμος,μου έστελναν κ συνεχεια μνμ κ δεν ηξερα σε ποιους το ειπα κ σε ποιους οχι!!!γεννησαμε λοιπον παρασκευη 9/3!2870 βγηκε η κυρια...ολα καλα πηγαν!πονους ειχα μονο την πρωτη μερα,μου εδωσαν παυσιπονο κ μετα ολα καλα!βγηκαμε μια μερα νωριτερα!εχουμε λιγο ικτερο αλλα οχι σε υψηλο βαθμο!εχουμε ερθει σπιτι κ προσπαθουμε να βρουμε τον ρυθμο μας..καθε μερα παμε κ καλυτερα..με ειχε πιασει η μεση μου (μου ειπαν απο την επισκληριδιο)κ απο σμρ ειμαι πολυ καλυτερα!αιμα δεν εχω σχεδομ καθολου!η μικρη μια γλυκα φυσικά !!ευτυχως ο ανδρας μου κανει τα παντα εκτος απο τον θηλασμο χαχα...εχει αναλαβει το πλύσιμο κ μπανιο της μικρης...εγω μονο οινοπνευμα βαζω στο ομφαλό της!του αρεσει πολυ κ δεν το περιμέναμε γτ μου έλεγε δε θα την ξεσκατιζω κ τωρα μπορει να δωσει κ μαθηματα αν θελει κανεις!ειναι η ειδικοτητα του!χαχα!

  • Μου αρέσει 5

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , elenakii22 είπε:

@ada32 ναι κοριτσακι μου γεννησα!!δε θυμάμαι αν σας το εγραψα γτ στο νοσοκομειο γινοταν χαμος,μου έστελναν κ συνεχεια μνμ κ δεν ηξερα σε ποιους το ειπα κ σε ποιους οχι!!!γεννησαμε λοιπον παρασκευη 9/3!2870 βγηκε η κυρια...ολα καλα πηγαν!πονους ειχα μονο την πρωτη μερα,μου εδωσαν παυσιπονο κ μετα ολα καλα!βγηκαμε μια μερα νωριτερα!εχουμε λιγο ικτερο αλλα οχι σε υψηλο βαθμο!εχουμε ερθει σπιτι κ προσπαθουμε να βρουμε τον ρυθμο μας..καθε μερα παμε κ καλυτερα..με ειχε πιασει η μεση μου (μου ειπαν απο την επισκληριδιο)κ απο σμρ ειμαι πολυ καλυτερα!αιμα δεν εχω σχεδομ καθολου!η μικρη μια γλυκα φυσικά !!ευτυχως ο ανδρας μου κανει τα παντα εκτος απο τον θηλασμο χαχα...εχει αναλαβει το πλύσιμο κ μπανιο της μικρης...εγω μονο οινοπνευμα βαζω στο ομφαλό της!του αρεσει πολυ κ δεν το περιμέναμε γτ μου έλεγε δε θα την ξεσκατιζω κ τωρα μπορει να δωσει κ μαθηματα αν θελει κανεις!ειναι η ειδικοτητα του!χαχα!

Να σου ζήσει!! Καλή λοχεία να έχεις!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , elenakii22 είπε:

@ada32 ναι κοριτσακι μου γεννησα!!δε θυμάμαι αν σας το εγραψα γτ στο νοσοκομειο γινοταν χαμος,μου έστελναν κ συνεχεια μνμ κ δεν ηξερα σε ποιους το ειπα κ σε ποιους οχι!!!γεννησαμε λοιπον παρασκευη 9/3!2870 βγηκε η κυρια...ολα καλα πηγαν!πονους ειχα μονο την πρωτη μερα,μου εδωσαν παυσιπονο κ μετα ολα καλα!βγηκαμε μια μερα νωριτερα!εχουμε λιγο ικτερο αλλα οχι σε υψηλο βαθμο!εχουμε ερθει σπιτι κ προσπαθουμε να βρουμε τον ρυθμο μας..καθε μερα παμε κ καλυτερα..με ειχε πιασει η μεση μου (μου ειπαν απο την επισκληριδιο)κ απο σμρ ειμαι πολυ καλυτερα!αιμα δεν εχω σχεδομ καθολου!η μικρη μια γλυκα φυσικά !!ευτυχως ο ανδρας μου κανει τα παντα εκτος απο τον θηλασμο χαχα...εχει αναλαβει το πλύσιμο κ μπανιο της μικρης...εγω μονο οινοπνευμα βαζω στο ομφαλό της!του αρεσει πολυ κ δεν το περιμέναμε γτ μου έλεγε δε θα την ξεσκατιζω κ τωρα μπορει να δωσει κ μαθηματα αν θελει κανεις!ειναι η ειδικοτητα του!χαχα!

αχ τι καλα ! να σας ζησει !! γερο και καλοτυχο να ειναι !!! χαρηκα πολυ που ολα πηγαν καλα . καλη αναρρωση σου ευχομαι . ειναι πλυ σημαντικο να εχεις διπλα σου εναν αντρα που να σε βοηθαει τοσο πολυ .  μπραβο του!

@zina7777  τι κανεις ? η κοιλιτσα σου φουσκωσε καθολου? εςγω πλεον δνε μπορω να βαλω τζιν . μονο κολαν μπορω να βαλω κ καλσον . λεω να παρω κανενα παντελονι εγκυοσυνης  η μηπως ειναι νωρις ακομα?

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , kido είπε:

Κανε μια επανάληψη στην καλλιέργεια να σου φύγει η εγνοια...

Αυτο θα κανω την Τριτη παει για επαναληπτικο σπερμοδιαγραμμα ο καλος μου κ με τα αποτελεσματα θα παμε στη νεα γυναικολογο. εκτος των αλλων θα της ζητησω να μου γραψει κ μια καλλιεργεια. 

πρίν από 44 λεπτά , ada32 είπε:

κ εγω το ειχα διαβασει αυτο για τα χλαμυδια αλλα ελεγε οτι πρεπει να εχεισ χρονια λοιμωξη απο αυτα για να δημιουργηθει προβλημα στις σαλπιγγες..  εγω πιστευω οτι το προβλημα σου ειναι οι ορμονες σου κ με το γκλουκοφαζ θα μεινεις συντομα εγκυος. πολλες εμεινες μετα την ληψη τους . κ η @elenakii22. η οποια πρεπει να γεννησε το μωρακι της τωρα !!

δημητρουλα μου φαινεται θα εισαι απο τις λιγες που ειχαν τοσα συμπτωματα απο τοσο νωρις.. μακαρι κοριτσι μου

κ που ξερω εγω ποσο καιρο το ειχα? η μικροβιολογος μου ειπε μπορει να το ειχες περασει παλια κ να εχει μεινει κατι.... κ εγω την πιστευω πολυ την αγωγη μου, απλα φοβαμαι..... Δε ξερω τι με εχει πιασει μαλλον υπερβαλλω.... εν τω μεταξυ αν με ρωτησεις δε ξερω καν σε ποια μερα του κυκλου ειμαι νομιζω 5 6 μετα την ωορρηξια.... Δλδ δεν ειναι οτι αγχωνομαι κ τοσο... απλα λιγο φοβο εχω.....

 

πρίν από 24 λεπτά , elenakii22 είπε:

@ada32 ναι κοριτσακι μου γεννησα!!δε θυμάμαι αν σας το εγραψα γτ στο νοσοκομειο γινοταν χαμος,μου έστελναν κ συνεχεια μνμ κ δεν ηξερα σε ποιους το ειπα κ σε ποιους οχι!!!γεννησαμε λοιπον παρασκευη 9/3!2870 βγηκε η κυρια...ολα καλα πηγαν!πονους ειχα μονο την πρωτη μερα,μου εδωσαν παυσιπονο κ μετα ολα καλα!βγηκαμε μια μερα νωριτερα!εχουμε λιγο ικτερο αλλα οχι σε υψηλο βαθμο!εχουμε ερθει σπιτι κ προσπαθουμε να βρουμε τον ρυθμο μας..καθε μερα παμε κ καλυτερα..με ειχε πιασει η μεση μου (μου ειπαν απο την επισκληριδιο)κ απο σμρ ειμαι πολυ καλυτερα!αιμα δεν εχω σχεδομ καθολου!η μικρη μια γλυκα φυσικά !!ευτυχως ο ανδρας μου κανει τα παντα εκτος απο τον θηλασμο χαχα...εχει αναλαβει το πλύσιμο κ μπανιο της μικρης...εγω μονο οινοπνευμα βαζω στο ομφαλό της!του αρεσει πολυ κ δεν το περιμέναμε γτ μου έλεγε δε θα την ξεσκατιζω κ τωρα μπορει να δωσει κ μαθηματα αν θελει κανεις!ειναι η ειδικοτητα του!χαχα!

Κοριτσι μου να σου ζησει, να ειναι γερη, καλοτυχη κ ευτυχισμενη!!! Σιγα σιγα θα βρειτε τους ρυθμους σας, ακουγεστε μια ευτυχισμενη οικογενεια.... Περαστικα για τη μεση σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , elenakii22 είπε:

@ada32 ναι κοριτσακι μου γεννησα!!δε θυμάμαι αν σας το εγραψα γτ στο νοσοκομειο γινοταν χαμος,μου έστελναν κ συνεχεια μνμ κ δεν ηξερα σε ποιους το ειπα κ σε ποιους οχι!!!γεννησαμε λοιπον παρασκευη 9/3!2870 βγηκε η κυρια...ολα καλα πηγαν!πονους ειχα μονο την πρωτη μερα,μου εδωσαν παυσιπονο κ μετα ολα καλα!βγηκαμε μια μερα νωριτερα!εχουμε λιγο ικτερο αλλα οχι σε υψηλο βαθμο!εχουμε ερθει σπιτι κ προσπαθουμε να βρουμε τον ρυθμο μας..καθε μερα παμε κ καλυτερα..με ειχε πιασει η μεση μου (μου ειπαν απο την επισκληριδιο)κ απο σμρ ειμαι πολυ καλυτερα!αιμα δεν εχω σχεδομ καθολου!η μικρη μια γλυκα φυσικά !!ευτυχως ο ανδρας μου κανει τα παντα εκτος απο τον θηλασμο χαχα...εχει αναλαβει το πλύσιμο κ μπανιο της μικρης...εγω μονο οινοπνευμα βαζω στο ομφαλό της!του αρεσει πολυ κ δεν το περιμέναμε γτ μου έλεγε δε θα την ξεσκατιζω κ τωρα μπορει να δωσει κ μαθηματα αν θελει κανεις!ειναι η ειδικοτητα του!χαχα!

Τελεια!!! Να σας ζησει η μπουμπου!!! Να ναι παντα γερη και τυχερη και να την καμαρωσετε οπως θα επιθυμει η ιδια!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ada32 είπε:

 

@zina7777  τι κανεις ? η κοιλιτσα σου φουσκωσε καθολου? εςγω πλεον δνε μπορω να βαλω τζιν . μονο κολαν μπορω να βαλω κ καλσον . λεω να παρω κανενα παντελονι εγκυοσυνης  η μηπως ειναι νωρις ακομα?

Ημανε φουσκωτη απο πριν Αντα μου και δεν νιωθω διαφορα.χαχαχα..οχι βρε πλακα κανω.Ειναι πισω σχετικα η μητρα μου, οπισθια κλιση δηλαδη θα φανει λογικα μετα τις 12-13 εβδομαδες.Σημερα ολοκληρωσα τις 11 και βαδιζω για 12η.

Ειμαι μια χαρα.στα καλυτερα μου θα ελεγα.Δοξασοι ο Θεος.

πρίν από 47 λεπτά , elenakii22 είπε:

@ada32 ναι κοριτσακι μου γεννησα!!δε θυμάμαι αν σας το εγραψα γτ στο νοσοκομειο γινοταν χαμος,μου έστελναν κ συνεχεια μνμ κ δεν ηξερα σε ποιους το ειπα κ σε ποιους οχι!!!γεννησαμε λοιπον παρασκευη 9/3!2018

 

"Στο παραθύρι κάθονται,μάνα και θυγατέρα.Η μάνα ειναι η περδικα και η κόρη περιστέρα"

Να σου ζησει η περιστέρα σου φιλη κου,υγεια και τυχη στη ζωή της.Καλη αναρρωση σ εσενα και ευχομαι γρηγορα να επανέλθεις στα καλα φυσιολογικά σου.

Αντε και στα δικά μας,κορίτσια!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Κι εμένα αυτή είναι η γνώμη του γυναικολογο μου ότι το ουρεοπλάσμα δεν βλάπτει και ανηκει στη φυσιολογικη χλωριδα στις γυναίκες... Αλλοι δινουν 14 μέρες αντιβιωση και στους δυο συντροφους. Μα καλά είναι δυνατόν να αποκλείνουν τόσο οι απόψεις??

Ναι μου κάνει εντύπωση .Και σε εμάς έδωσε και στους δυο..Ειδικά ο γιατρος που βλέπω χρόνια είναι κάθετος δεν το θέλει.Απο την άλλη βλέπω και απο εσάς ενισχύεται ο λόγος του δεύτερου ως προς αυτό..Ήταν απόλυτα χαλαρός και ξεκάθαρος στην απάντηση του.Παντως αν προλάβω πριν αδιαθετησω θα την κάνω απλά για να δω που βρίσκομαι γενικά όχι μόνο για αυτό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...