Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ουτε εμενα μου την έγραψε για αυτό τον λόγο, για αυτό σε ρώτησα. Άρα εκείνη την ημέρα μόνο την κανεις.λογικά τότε φαίνεται αν είναι σε καλα επίπεδα 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Μάλλον έτσι όπως λες θα είναι 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Εγω την κυριακη περιμενω...εχω 30αρι κυκλο...αλλα τωρα εχω ενα πρηξιμο κ πονο λες κ ειναι να αδιαθετησω ενα πραγμα...εν τω μεταξυ πηγα τουαλετα κ εχω την υποψια οτι ειδα ελαχιστο ροζ στα υγρα μπορει κ να μ φανηκε βεβαια..εχεις κανενα τεστακι να κανεις εσυ την τεταρτη?απο αλλα συμπτωματα πως εισαι?

Το ροζ ειναι πολυ καλο σημαδι...πολυ καλα μου ακουγονται τα νεα σου! Εγω εχω πολυ λιγο πρησμενο στηθος που παντα εχω πριν την περιοδο, συχνοουρια που ουτως η αλλως εχω, και πρηξιμο που συνηθως εχω πριν την περιοδο..Και επισης.. ..τα νευρα μου με τους πελατες στη δουλεια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Μάλλον έτσι όπως λες θα είναι 

Να είσαι καλα! 

πρίν από 38 λεπτά , Efouko είπε:

@Beboula25 @Ασία άρα δεν είναι ο μοναδικός παράγοντας το άγχος! Και γω διάβασα απλά ότι είναι κατασταλτικός παραγοντας. Όλες οι εξετάσεις μας είναι φυσιολογικές για αυτό σκάω πιο πολύ.. τώρα τώρα που μιλάμε θα παραγγείλω τα τεστ να έρθουν μες τη βδομάδα . Λέω να πάρω το σετ με τα 20 και τα 5 εγκυμοσύνης απλά για να δω και γω πιο πολύ τι γίνεται και αν προσπαθούμε σωστά. Νομίζω θα με βοηθήσουν πολύ και θα μου φύγει το πολύ άγχος

Εφουκο μου ειναι απλώς θέμα χρόνου για αυτό μην σε παίρνει από κάτω.Παρε τα τεστακια που όπως λες μπορεί να σε βοηθήσουν και όσο πιο πολλές επαφές μπορείτε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Το ροζ ειναι πολυ καλο σημαδι...πολυ καλα μου ακουγονται τα νεα σου! Εγω εχω πολυ λιγο πρησμενο στηθος που παντα εχω πριν την περιοδο, συχνοουρια που ουτως η αλλως εχω, και πρηξιμο που συνηθως εχω πριν την περιοδο..Και επισης.. ..τα νευρα μου με τους πελατες στη δουλεια!!!!!

Αν οντως ειδα καλα μαλλον ειναι καλο σημαδι...το στηθος μου θα εκραγει απο το πολυ πρηξιμο...κ η κοιλια μ επισης

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η αυχενική είναι πολύ αυξημένη 3.8!Δύο επιλογέχουμε ή λήψη τροφοβλάστης που μπορεί να γίνει άμεσα ή αμνιοπαρακέντηση που μπορεί να γίνει σε ένα μήνα.Μας κόπηκαν τα φτερά!Και δυστυχώς έμαθε και η κόρη μας για την εγκυμοσύνη!

  • Λυπημένη/-ος 3

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολα καλα κοριτσια μου με τον καινουργιο γιατρο.Ολα καλα στον υπερηχο.Ελπιζω να συνεχιστουν καλα ταπραγματα ως την αυχενικη που ειναι μεθαυριο Τεταρτη.

Φφφφφοοοιυυυυυυυυυυυ φυσαω αερα εγκυμοσυνης για ολες...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Δυστυχώς η αυχενική είναι πολύ αυξημένη 3.8!Δύο επιλογέχουμε ή λήψη τροφοβλάστης που μπορεί να γίνει άμεσα ή αμνιοπαρακέντηση που μπορεί να γίνει σε ένα μήνα.Μας κόπηκαν τα φτερά!Και δυστυχώς έμαθε και η κόρη μας για την εγκυμοσύνη!

Μην αγχωνεσαι και εγω είχα αυξημένη λόγω τσιγάρου εκανα αμνιοπαρακεντηση και ηρέμησα αλλα δυστυχωε ειναι αγχωτική και ως εξέταση και η αναμονή των αποτελεσματων

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Δυστυχώς η αυχενική είναι πολύ αυξημένη 3.8!Δύο επιλογέχουμε ή λήψη τροφοβλάστης που μπορεί να γίνει άμεσα ή αμνιοπαρακέντηση που μπορεί να γίνει σε ένα μήνα.Μας κόπηκαν τα φτερά!Και δυστυχώς έμαθε και η κόρη μας για την εγκυμοσύνη!

Ντεμη από ότι ξέρω επειδή η αμνιο έχει κάποιο ρίσκο έχει βγει μια νέα εξεταση που σου παίρνουν αίμα και στέλνουν το δείγμα στην Αμερική, νομίζω κάνουν δυο εβδομάδες τα αποτελέσματα και στοιχίζει 500€

(ελπίζω να μην λέω βλακειες, ρώτα τον γιατρό σου για πιο σίγουρα) 


Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αν οντως ειδα καλα μαλλον ειναι καλο σημαδι...το στηθος μου θα εκραγει απο το πολυ πρηξιμο...κ η κοιλια μ επισης

Πολυ καλα σημαδια και τα δυο!!! Αντε να δουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Δυστυχώς η αυχενική είναι πολύ αυξημένη 3.8!Δύο επιλογέχουμε ή λήψη τροφοβλάστης που μπορεί να γίνει άμεσα ή αμνιοπαρακέντηση που μπορεί να γίνει σε ένα μήνα.Μας κόπηκαν τα φτερά!Και δυστυχώς έμαθε και η κόρη μας για την εγκυμοσύνη!

Τι έγινε βρε κορίτσι μου τι βλέπω; Αν είναι στην επιλογή σου λήψη τροφοβλαστη σου συστήνω. Τι είπε ο γιατρος; Μπορεί να είναι όλα καλα και αυτό σου εύχομαι! Αν δεν έχεις ξανά κάνει κάτι τέτοιο και θέλεις καποιες πληροφορίες για την διαδικασία μπορείς να μου στειλεις πμ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Δυστυχώς η αυχενική είναι πολύ αυξημένη 3.8!Δύο επιλογέχουμε ή λήψη τροφοβλάστης που μπορεί να γίνει άμεσα ή αμνιοπαρακέντηση που μπορεί να γίνει σε ένα μήνα.Μας κόπηκαν τα φτερά!Και δυστυχώς έμαθε και η κόρη μας για την εγκυμοσύνη!

Τι σημαίνει αυτό δηλαδή? Δείχνει ότι κάτι δεν πάει καλά? Συγνώμη αλλά δεν γνωρίζω. Μακάρι να μην κατάλαβα καλά. Καλή δύναμη και όλα να πάνε καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , KarMar84 είπε:

Ντεμη από ότι ξέρω επειδή η αμνιο έχει κάποιο ρίσκο έχει βγει μια νέα εξεταση που σου παίρνουν αίμα και στέλνουν το δείγμα στην Αμερική, νομίζω κάνουν δυο εβδομάδες τα αποτελέσματα και στοιχίζει 500€

(ελπίζω να μην λέω βλακειες, ρώτα τον γιατρό σου για πιο σίγουρα) 

Καλα τα λες το εκανε κ μια φιλη μοη ακριβως τοσο που ειπες κανει...

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Πολυ καλα σημαδια και τα δυο!!! Αντε να δουμε!!!!

Λεω στην αδερφη μου οτι δεν μπορω αλλο απο το πρηξιμο κ μ λεει οτι θα ειμαι εγκυος..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλα τα λες το εκανε κ μια φιλη μοη ακριβως τοσο που ειπες κανει...

Λεω στην αδερφη μου οτι δεν μπορω αλλο απο το πρηξιμο κ μ λεει οτι θα ειμαι εγκυος..

Η γιαγιά τι λέει!? Κάνε ένα τεστακι το ΣΚ! Μακάρι να επαλληθευσεις τα ευχάριστα! Με την αδερφή σου και το σπερμοδιαγραμμα τους, τους τα είπες να φτιάξουν το ουρεοπλασμα? Να σας τυχουν κοντά οι εγκυμοσύνες να έχετε παρεα!!

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Efouko είπε:

@Beboula25 @Ασία άρα δεν είναι ο μοναδικός παράγοντας το άγχος! Και γω διάβασα απλά ότι είναι κατασταλτικός παραγοντας. Όλες οι εξετάσεις μας είναι φυσιολογικές για αυτό σκάω πιο πολύ.. τώρα τώρα που μιλάμε θα παραγγείλω τα τεστ να έρθουν μες τη βδομάδα . Λέω να πάρω το σετ με τα 20 και τα 5 εγκυμοσύνης απλά για να δω και γω πιο πολύ τι γίνεται και αν προσπαθούμε σωστά. Νομίζω θα με βοηθήσουν πολύ και θα μου φύγει το πολύ άγχος

Καλά θα κάνεις!!εμένα με βοήθησαν πολύ.πολύ.με το καλό να έρθουν και να σε βοηθήσουν κι εσένα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Alekagala είπε:

Μην αγχωνεσαι και εγω είχα αυξημένη λόγω τσιγάρου εκανα αμνιοπαρακεντηση και ηρέμησα αλλα δυστυχωε ειναι αγχωτική και ως εξέταση και η αναμονή των αποτελεσματων

Σε ποια εβδομάδα την έκανες; Πόσο αργούν τα αποτελέσματα;

πρίν από 36 λεπτά , KarMar84 είπε:

Ντεμη από ότι ξέρω επειδή η αμνιο έχει κάποιο ρίσκο έχει βγει μια νέα εξεταση που σου παίρνουν αίμα και στέλνουν το δείγμα στην Αμερική, νομίζω κάνουν δυο εβδομάδες τα αποτελέσματα και στοιχίζει 500€

(ελπίζω να μην λέω βλακειες, ρώτα τον γιατρό σου για πιο σίγουρα) 

Αυτή η εξέταση μου είπε δεν προτείνεται σε τόσο μεγάλη αυχενική

πρίν από 35 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τι έγινε βρε κορίτσι μου τι βλέπω; Αν είναι στην επιλογή σου λήψη τροφοβλαστη σου συστήνω. Τι είπε ο γιατρος; Μπορεί να είναι όλα καλα και αυτό σου εύχομαι! Αν δεν έχεις ξανά κάνει κάτι τέτοιο και θέλεις καποιες πληροφορίες για την διαδικασία μπορείς να μου στειλεις πμ 

Μου είπε ή λήψη τροφοβλάστης ή αμνιοπαρακέντηση.Η μία δλδ αναιρεί την άλλη;Ναι,θα ήθελα πληροφορίες σε παρακαλώ.

πρίν από 33 λεπτά , kido είπε:

Τι σημαίνει αυτό δηλαδή? Δείχνει ότι κάτι δεν πάει καλά? Συγνώμη αλλά δεν γνωρίζω. Μακάρι να μην κατάλαβα καλά. Καλή δύναμη και όλα να πάνε καλύτερα!

Είναι πολύ άσχημα τα νέα.Θα δείξει.

  • Λυπημένη/-ος 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...