Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες. @ntemiiiiii μου Εγώ δεν γνωρίζω από τις τιμές, εύχομαι όμως να είναι υγιέστατο το μωράκι σου, έχουμε ακούσει τόσες περιπτώσεις όπου από τη τιμή της αυχενικής υπήρχε φόβος όμως με την επόμενη εξέταση όλα τελικά ήταν καλά,  σκέψου λοιπόν αυτές τις περιπτώσεις, άσε τις άσχημες. Φιλάκια. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , noni90 είπε:

Αχ κ εγώ αυτό έκανα κ με βοήθησαν μου έβαλαν τα πόδια ψηλά.... Αγχωθηκα γτ λέω δε φτάνει που δε μπορώ να φάω, δε μπορώ κ να πάω γυμναστήριο;;;; Έλεος δηλαδή. 

Θα ξαναπαω όμως.... 

Οι κοπέλες που περιμένουν τι λένε σήμερα; Πώς πάμε από συμπτώματα;; Εγώ δεν έχω τίποτα λίγο στήθος μόνο. Τα κλασσικά της περιόδου...

Κι εγώ το ίδιο. Μάλλον η Δήμητρα  @Dimitr@17 μόνο με τα πολλά συμπτωματα θα έχει χαρές, εμείς σε επόμενους μήνες.. τωρα θα χαρούμε μαζί της! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Κι εγώ το ίδιο. Μάλλον η Δήμητρα  @Dimitr@17 μόνο με τα πολλά συμπτωματα θα έχει χαρές, εμείς σε επόμενους μήνες.. τωρα θα χαρούμε μαζί της! 

Mακαρι να σας πω τα ευχαριστα αυτο τον μηνα κοριτσια μου...σημερα ειμαι 26η...λιγο ακομα εμεινε

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Κι εγώ το ίδιο. Μάλλον η Δήμητρα  @Dimitr@17 μόνο με τα πολλά συμπτωματα θα έχει χαρές, εμείς σε επόμενους μήνες.. τωρα θα χαρούμε μαζί της! 

Νομίζω πως με όποια κοπέλα μένει έγκυος από αυτό το θέμα χαίρομαστε παρά πολύ έχουμε δεθεί κατά κάποιο τρόπο.... Καλά εννοείται πως αν μείνει έγκυος η Δήμητρα θα πετάξουμε απ τη χαρά μας!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Νομίζω πως με όποια κοπέλα μένει έγκυος από αυτό το θέμα χαίρομαστε παρά πολύ έχουμε δεθεί κατά κάποιο τρόπο.... Καλά εννοείται πως αν μείνει έγκυος η Δήμητρα θα πετάξουμε απ τη χαρά μας!!!

Εννοείται! Δήμητρα @Dimitr@17 δεν μπορούμε να περιμένουμε! Κοίτα να κάνεις νωρίς το τεστ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Εννοείται! Δήμητρα @Dimitr@17 δεν μπορούμε να περιμένουμε! Κοίτα να κάνεις νωρίς το τεστ!!

Χαχα ειχα κατι τεστακια ωορηξιας μονο δεν ξερω αν κανουν αλλα τα εδωσα στην αδ μου να κανει...οποτε μαλλον δεν εχω..κατσε καλε πρωτα να εχω καθυστερηση κ βλεπουμε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Καλημερα σας

@ntemiiiiii Τι ηλικια εχεις Δημητρα?Μιλουσα με μια φιλη προ ολιγου,δεν ξερω βεβαια κατα ποσο βασιμο ειναι.Μου ελεγε οτι κανουν μετα τα 35 αμνιοπαρακεντηση.Μηπως λογω ορμονων,ηλικιας.Δεν ξερω τι αλλο,αλοιωνονται τα αποτελεσματα ?Εγω νιωθω αισιοδοξη για σενα.ΝΟμιζω οτι εντελει θα ειναι ολα καλα.Εμπιστευομαι το ενστικτο της μανας κι εσυ νιωθεις καλα αν δεν κανω λαθος.

Πως ειμαστε οι υπολοιπες?

35

1 ώρα πρίν, ada32 είπε:

 

καλημερα ! στενοχωρηθηκα τωρα.. αλλα κανε κ την δευτερη εξεταση γτ δεν ειναι σιγουρο μονο με την αυχενικη . μακαρι να ειναι καλα το μωρακι σου . αν κ πιστευω οτι θα βγουν πολυ καλα τα αποτελεσματα.

 

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

@ntemiiiiii Τα ιδια ειχαν πει και στη νυφη μου...εκανε την εξεταση και τελικα ολα πηγαν καλα!!! Να εχεις πιστη!!!!!

Μακάρι!

1 hour ago, Alekagala είπε:

@ntemiiiiii μην απογοητεύεσαι την ειχα κανει στις 16εβδομάδες δηλαδη στο τεταρτο γιατι περιμέναμε ειχα αλλο γιατρο καποιες εξετάσεις αίματος που έδειξαν 1:300 για ανωμαλίες....  Πηγα λοιπον σε αλλο γιατρο και κατευθείαν μου ειπε αμνιο παρακέντηση.  Την επομενη μερα πηγα πρωι πρωι για να μη πολυκουνιεται το μωρο και μου πηρε υγρό με μια βελόνα απο την κοιλιά παρακολουθωντας απο τον υπέρηχο.  Το δειγμα το εστειλε θεσσαλονικη και σε μια βδομαδα ηρθαν τα αποτελεσματα τα οποια ηταν αρνητικά και τωρα εχω μια κοπελαρα 7χρονων.  Φυσικα για μια βδομαδα ακουνητη στο κρεβατι με χάπια για συσπάσεις και αντιβίωση λογω της εξέτασης αλλα χαλάλι.... 

 

1/17 φίλη μου για τρισωμια 21 πόσο καλά ναναι;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , noni90 είπε:

Νομίζω πως με όποια κοπέλα μένει έγκυος από αυτό το θέμα χαίρομαστε παρά πολύ έχουμε δεθεί κατά κάποιο τρόπο.... Καλά εννοείται πως αν μείνει έγκυος η Δήμητρα θα πετάξουμε απ τη χαρά μας!!!

Aχ κοριτσια μου γλυκα σας ευχαριστω πολυ για την στηριξη σας ...ανταποδιδω την θετικη ενεργεια κ ευχομαισε ολες φουσκωμενες κοιλιτσες με μπεμπακια...η αληθεια ειναι οτι αρχιζω να το σκεφτομαι....λετε να τα καταφερα?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

elenakii22   9/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

2. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!  Με το καλο!!!

3. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

4. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

5. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

7. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

8. t1t1n4k1  15/7/2018!!!

9. Antila   ΠΗΤ  21/7/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ

10. Χαρά Τριανταφυλλακι.  ΠΗΤ  20/8/2018!!!

11. Κόννυ  ΠΗΤ  22/8/2018!!!

12. modena  ΠΗΤ  24/8/2018!!!

13. Vasi34    ΠΗΤ  11-12/9/2018!!!

15. ntemiiiiii    ΠΗΤ  26/9/2018!!!

15b. zina7777   ΠΗΤ 04/10/2018

16. linaa   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   7000!!!!

18. melina92   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   311!!!!

19. ada32  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   3008!!!!

20. Μαρθα Κ  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   7160!!!!

21. Μάντη  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   511!!!!

22. ellilaw   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   2400!!!!

23. Ungry girl   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ   3034!!!!

25.depyfr ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ  1180!!!!!

27.Mary m ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ  1430!!!!

28. Rozita1510 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 576!!!!!!

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Ασία  22/1/2018!!!

2. Δήμητρα1988 26-28/1/2017!!!

3. alina80 13-16/2/2018!!!

4. andrianni  14/2/2018!!!

5. Elma86  20-22/2/2018!!!

6. Dimitr@17  22/3/2018!!!

7. kido  1/3/2018!!!

8. Vila  8/3/2018!!!

9. kouzouni15 12/3/2018!!

10. iouliana 20/3/2018

 

Διορθωστε με αν εχω λαθη κοπελες...

@Ασία κοριτσι εσυ εκανες χοριακη νομιζω,σωστα?

Ναι και έχω πητ 29/10.

@ntemiiiiii μακάρι κορίτσι μου να μην είναι αυτό που φοβόμαστε!είμαι αισιόδοξη κι εσύ πίστεψε και στην επόμενη εξέταση θα πάνε όλα καλά. Σου στέλνουμε όλες την θετική μας ενέργεια!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

35

 

Μακάρι!

1/17 φίλη μου για τρισωμια 21 πόσο καλά ναναι;

Μην αποθαρρυνεσαι πάρε κι άλλη γνώμη και ελπίζω να ηρεμήσετε. Να έχει γίνει λάθος. Η ή επόμενη εξέταση να είναι καλύτερη.

πρίν από 14 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Aχ κοριτσια μου γλυκα σας ευχαριστω πολυ για την στηριξη σας ...ανταποδιδω την θετικη ενεργεια κ ευχομαισε ολες φουσκωμενες κοιλιτσες με μπεμπακια...η αληθεια ειναι οτι αρχιζω να το σκεφτομαι....λετε να τα καταφερα?

Γιατί όχι!? Έχεις πολλές επαφές άρα και πολλές πιθανότητες να έπιασες το μαγικό timing! Στο εύχομαι! 

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Ασία είπε:

Ναι και έχω πητ 29/10.

@ntemiiiiii μακάρι κορίτσι μου να μην είναι αυτό που φοβόμαστε!είμαι αισιόδοξη κι εσύ πίστεψε και στην επόμενη εξέταση θα πάνε όλα καλά. Σου στέλνουμε όλες την θετική μας ενέργεια!!!!

@ntemiiiiii εχω να σου πω πως κ μια οικογενειακη μας φιλη ειχε λιγο αυξημενη τιμη κ εκανε αυτη την εξεταση με το αιμα ομως γτ φοβοταν να κανει αμνιοπαρακεντηση κ σημερα γενναει συγκεκριμενα ενα υγιεστατο κ παχουλο μωρακι..χεχε...μην αγχωνεσαι λοιπον..ολα καλα...

Just now, kido είπε:

 

Γιατί όχι!? Έχεις πολλές επαφές άρα και πολλές πιθανότητες να έπιασες το μαγικό timing! Στο εύχομαι! 

Σε ευχαριστω...ε αν δεν ειμαι κ τωρα που εχω γινει σαν μπαλονι απο το πρηξιμο κ στο στηθος κ στην κοιλια τι να πω...θα παω στο δαφνι μετα...χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ασία είπε:

Ναι και έχω πητ 29/10.

@ntemiiiiii μακάρι κορίτσι μου να μην είναι αυτό που φοβόμαστε!είμαι αισιόδοξη κι εσύ πίστεψε και στην επόμενη εξέταση θα πάνε όλα καλά. Σου στέλνουμε όλες την θετική μας ενέργεια!!!!

 

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Μην αποθαρρυνεσαι πάρε κι άλλη γνώμη και ελπίζω να ηρεμήσετε. Να έχει γίνει λάθος. Η ή επόμενη εξέταση να είναι καλύτερη.

Γιατί όχι!? Έχεις πολλές επαφές άρα και πολλές πιθανότητες να έπιασες το μαγικό timing! Στο εύχομαι! 

 

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@ntemiiiiii εχω να σου πω πως κ μια οικογενειακη μας φιλη ειχε λιγο αυξημενη τιμη κ εκανε αυτη την εξεταση με το αιμα ομως γτ φοβοταν να κανει αμνιοπαρακεντηση κ σημερα γενναει συγκεκριμενα ενα υγιεστατο κ παχουλο μωρακι..χεχε...μην αγχωνεσαι λοιπον..ολα καλα...

Σε ευχαριστω...ε αν δεν ειμαι κ τωρα που εχω γινει σαν μπαλονι απο το πρηξιμο κ στο στηθος κ στην κοιλια τι να πω...θα παω στο δαφνι μετα...χαχα

Μακάρι κορίτσια!Σας Ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 3

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Aχ κοριτσια μου γλυκα σας ευχαριστω πολυ για την στηριξη σας ...ανταποδιδω την θετικη ενεργεια κ ευχομαισε ολες φουσκωμενες κοιλιτσες με μπεμπακια...η αληθεια ειναι οτι αρχιζω να το σκεφτομαι....λετε να τα καταφερα?

Στο ευχόμαστε είσαι σε πολύ καλό δρόμο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως.... 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.... αχνό θετικο τεστ εγκυμοσύνης... η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου η τα καταφέραμε............

ειμαι σε κατάσταση σοκ κ φοβάμαι πως αν δεν είναι αυτό που βλέπω θα απογοητευτώ παρά πολύ....

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

Εγώ παντως.... 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.... αχνό θετικο τεστ εγκυμοσύνης... η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου η τα καταφέραμε............

ειμαι σε κατάσταση σοκ κ φοβάμαι πως αν δεν είναι αυτό που βλέπω θα απογοητευτώ παρά πολύ....

Ελααααα τι έκπληξη συγνώμη αλλα έχω ενθουσιαστεί!!!! Αχου μακάρι να μην κανεις πουλάκια!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...