Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , kido είπε:

Κάνε αύριο το πρωί θα είναι πιο ξεκάθαρη η εικόνα! Είχες έμπνευση και έκανες έτσι νωρίς τεστ και έδειξε, όποτε θα είναι σίγουρα θετικό και αύριο! Υγρά άσπρα είδε και η Δήμητρα @Dimitr@17 μπορεί να είστε ταίρι!

@noni90  μου εγω πιστευωοτι εισαι..τα καταφερες...και εγω ειχα παρα πολλα ασπρα υγρα σημερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 31 λεπτά , noni90 είπε:

Ήταν άχνη η γραμμή.... το σκορ είναι 2 test αχνές γραμμές και ένα αρνητικό ( δεν είχα αλλά ουρά με έχει βάλει απ την ώρα που ήρθε να κάνω 2 τεστ)...

θα δείξει τη Παρασκευή θα ξέρουμε. Εύχομαι μόνο να μη χάρηκα τσάμπα.,,

@Dimitr@17 ποτέ λες για τεστακι;

Εγώ γουργουρίσμα δε ξαναείχα... όλα τα αλλά τα έχω ξαναδεί άπειρες φορές κ δεν ήμουν έγκυος...αλλά γενικά εγώ πιστεύω κ στο ένστικτο. Πως νιώθεις εσυ;;; 

 

Χαχα ο γλυκουλης! Εντάξει είναι κι αυτοί οι άντρες μας που προσπαθούν! Το ίδιο το θέλουν! Όχι άλλο σήμερα, αύριο πρωί πάλι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , noni90 είπε:

Ήταν άχνη η γραμμή.... το σκορ είναι 2 test αχνές γραμμές και ένα αρνητικό ( δεν είχα αλλά ουρά με έχει βάλει απ την ώρα που ήρθε να κάνω 2 τεστ)...

θα δείξει τη Παρασκευή θα ξέρουμε. Εύχομαι μόνο να μη χάρηκα τσάμπα.,,

@Dimitr@17 ποτέ λες για τεστακι;

Εγώ γουργουρίσμα δε ξαναείχα... όλα τα αλλά τα έχω ξαναδεί άπειρες φορές κ δεν ήμουν έγκυος...αλλά γενικά εγώ πιστεύω κ στο ένστικτο. Πως νιώθεις εσυ;;; 

 

Εγω περιμενω την κυριακη οποτε οσο και αν θελω θα κρατηθω και θα κανω απο βδομαδα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , noni90 είπε:

Κάτσε να το επιβεβαιώσω γτ τώρα νομίζω ότι θα πάω για χοριακη κ θα βγει αρνητική.... έχεις κλείσει ραντεβού στην επιτροπή; Σου έδωσαν σύντομα;

Ποτέ περιμένεις ακριβώς; Εγώ θα σου έλεγα υπομονή κ μη το σκέφτεσαι, τόσους κύκλους που προσπαθούσα μόνο στην αρχή έκανα τεστακι, μετά έκανα υπομονή. Ποτέ δε ξέρεις, κ στη ξαδέρφη μου έβγαινε αρνητικό με 2 μέρες καθυστέρηση. Αν δεν έχεις κάτι Καράμπαμ η ένστικτο εγώ θα έλεγα περίμενε,,,, 

Ναι θα περιμένω λιγες μέρες είναι..Θα αδιαθετησω αλλα δεν θα με πειράζει δεν έκανα προσπάθεια. Γιατί λες ότι φοβάσαι για το τελευταίο τεστ; Αφού δεν είχες αρκετά ουρα περίμενε να κανεις το πρωί!  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω περιμενω την κυριακη οποτε οσο και αν θελω θα κρατηθω και θα κανω απο βδομαδα

Έχεις δίκιο μη βιαστείς γιατί θα τα πάθεις σαν εμένα που δεν είμαι σίγουρη τι γίνεται.,. 

πρίν από 14 λεπτά , kido είπε:

Χαχα ο γλυκουλης! Εντάξει είναι κι αυτοί οι άντρες μας που προσπαθούν! Το ίδιο το θέλουν! Όχι άλλο σήμερα, αύριο πρωί πάλι!!

 

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι θα περιμένω λιγες μέρες είναι..Θα αδιαθετησω αλλα δεν θα με πειράζει δεν έκανα προσπάθεια. Γιατί λες ότι φοβάσαι για το τελευταίο τεστ; Αφού δεν είχες αρκετά ουρα περίμενε να κανεις το πρωί!  

Αύριο κορίτσια!!!! Εύχομαι να ναι καλά τα νέα... σας ζάλισα σήμερα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, noni90 είπε:

Έχεις δίκιο μη βιαστείς γιατί θα τα πάθεις σαν εμένα που δεν είμαι σίγουρη τι γίνεται.,. 

 

Αύριο κορίτσια!!!! Εύχομαι να ναι καλά τα νέα... σας ζάλισα σήμερα...

Δεν μας ζαλισες ίσα ίσα χαιρόμαστε πολύ και περιμενουμε αύριο πρωί πρωί τα νέα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Με γειά η φωτογραφία προφίλ! Λαϊκ γιατί και εμένα τελείωσαν! 

Σε ευχαριστώ πολυυ!!! Ετσι να μπαίνουμε στο κλίμα! Ενημερωτικά μου τελείωσαν και εμενα τα λαϊκ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , noni90 είπε:

Έχεις δίκιο μη βιαστείς γιατί θα τα πάθεις σαν εμένα που δεν είμαι σίγουρη τι γίνεται.,. 

 

Αύριο κορίτσια!!!! Εύχομαι να ναι καλά τα νέα... σας ζάλισα σήμερα...

Ναι ναι θα περιμενω τουλαχιστον μεχρι την δευτερα...γτ κυριακη υποτιθεται περιμενω...ασε που δεν εχω κ τεστ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ναι ναι θα περιμενω τουλαχιστον μεχρι την δευτερα...γτ κυριακη υποτιθεται περιμενω...ασε που δεν εχω κ τεστ...

Εγώ τα είχα παράγγειλει με τα ωορρηξιας λίγα μη φανταστείς καμία δεκαριά κ λέω δε πειράζει θα τα έχω καλού κακού.καλυτερα όμως να μην έχεις γιατί αν έχεις σε τρώει το χέρι σου....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , noni90 είπε:

Εγώ τα είχα παράγγειλει με τα ωορρηξιας λίγα μη φανταστείς καμία δεκαριά κ λέω δε πειράζει θα τα έχω καλού κακού.καλυτερα όμως να μην έχεις γιατί αν έχεις σε τρώει το χέρι σου....

Κανουν κ ταωορηξιας για να δεις αν.εισαι εγκυος?γτ αυτα π μου ειχαν περισσεψει τα εδωσα στην αδερφη μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κανουν κ ταωορηξιας για να δεις αν.εισαι εγκυος?γτ αυτα π μου ειχαν περισσεψει τα εδωσα στην αδερφη μου

Ναι λογικά το ανιχνευουν και της οωρρηξιας αν και καλύτερα τραβα παρτα της εγκυμοσύνης από την αδερφή σου!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

Να κανεις τροφοβλαστη που γινεται τωρα.γτ να περιμενεις

Θα την κανεις σε πιστοποιημενο οποτε ειναι ασφαλες

Θελει μετα ξεκουραση μερικες μερες

Αλλα,η αποκλιση ειναι μικρη.κ απο το τικερ βλεπω οτι την εκανες 12+4?κ με μεγαλο μωρο.μπορει κ να μην ειχε καλη θεση.μπορει απλα να εχει χοντρο σβερκο

Ευχομαι ολα να πανε καλα κ το μωρακι σου να ειναι υγιες κ να το κρατησεις στην αγκαλια σου!

Ναι προς τα εκεί κλίνω,στη λήψη τροφοβλάστη.χτες ναι 12 κ 5 στο τικερ είναι μια μέρα πίσω δε ξέρω γιατί.

Σευχαριστω!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...