Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , melina92 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!! Εδώ Αθήνα πολύ συννεφιά και σαν να έχει κ ομίχλη! Ααααχ την Τετάρτη έχω την αυχενική και τα εχω κάνει πάνω μου!!!

Καλημερα.πολυ αγχος ειχα κι εγω.Ολα θα πανε καλα.Να εισαι ηρεμη.καλη επιτυχια στην εξεταση σου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 32 λεπτά , melina92 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!! Εδώ Αθήνα πολύ συννεφιά και σαν να έχει κ ομίχλη! Ααααχ την Τετάρτη έχω την αυχενική και τα εχω κάνει πάνω μου!!!

Καλημερα!!! Ολα να πανε καλα ευχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, zina7777 said:

Καλημερα σας απο γιαννενα.Μας εχει πνιξει στο νερο.Για να μαθω νεα σας.Ειδα κατι για τεστακια ωορηξιας..αντε καλο βολι.

Αρνητικά ακόμα Ζίνα μου.  Μάλλον απ' ότι φαίνεται προσπαθούσαμε πολύ νωρίς με το baby  ή κάτι κάνω λάθος με τα τεστ δεν εξηγείται αλλιώς

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Efouko είπε:

Αρνητικά ακόμα Ζίνα μου.  Μάλλον απ' ότι φαίνεται προσπαθούσαμε πολύ νωρίς με το baby  ή κάτι κάνω λάθος με τα τεστ δεν εξηγείται αλλιώς

Γμτ.δεν εχω ιδεα απ αυτα να σε βοηθησω.ρωτησε εδω τις κοπελες που ξερουν.ειναι θεμα αυτη η ωορηξια.εγω να σου πω το πιασα με επαφες μερα παραμερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα ! Καινουρια στο χώρο λοιπόν που θέλει να γίνει μανούλα !!τελευταια μου περίοδος 20 Φεβρουαρίου με 31-36 μέρες ασταθή κύκλο! Ήρθα σε επαφές 11-12-13 ... περίοδος δε μου έχει έρθει ακόμα...έχω λίγο πόνο στο στήθος και σήμερα παρατήρησα ένα τρομερό πονοκέφαλο. Λέτε να έχω καμία ελπίδα ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Mariasalm είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Καινουρια στο χώρο λοιπόν που θέλει να γίνει μανούλα !!τελευταια μου περίοδος 20 Φεβρουαρίου με 31-36 μέρες ασταθή κύκλο! Ήρθα σε επαφές 11-12-13 ... περίοδος δε μου έχει έρθει ακόμα...έχω λίγο πόνο στο στήθος και σήμερα παρατήρησα ένα τρομερό πονοκέφαλο. Λέτε να έχω καμία ελπίδα ;;

Πολυ πιθανο!!! Κανε ενα τεστ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες σας! καινούργια στην παρέα σας!Έχω ήδη ένα παιδάκι και θα ήθελα τα φώτα σας! Σε κύκλο 26 ημερών  τελευταία περίοδος 10/3 . Μόνη επαφή στις 20 Μαρτίου ! Τι πιστυεύετε ? Υπάρχουν πιθανότητες? :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , alexia30 είπε:

καλημέρα σε όλες σας! καινούργια στην παρέα σας!Έχω ήδη ένα παιδάκι και θα ήθελα τα φώτα σας! Σε κύκλο 26 ημερών  τελευταία περίοδος 10/3 . Μόνη επαφή στις 20 Μαρτίου ! Τι πιστυεύετε ? Υπάρχουν πιθανότητες? :)

Καλημέρα καλως όρισες!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το αδερφάκι!!

Απαντηση γυναικολόγου μου πάντα υπάρχουν οι πιθανότητες.Απο εκεί και έπειτα είναι το timing και οι “συνθηκες”.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, alexia30 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Απλά ήθελα να δω αν είμαι μέσα στις γόνιμες!

Να είσαι καλα!Αυτό εννοούσα αν έπεσες μέσα εχεις πιθανοτητες..η ωορρηξια δεν είναι πάντα στανταρ ίδια μέρα κάθε μήνα.Τωρα ήρθες σε επαφή την 11η μέρα,θεωρητικα είσαι μέσα στο γόνιμο παράθυρο οποτε αν έγινε πολύ κοντά υπάρχει πιθανότητα.Αν σε βοηθάει να υπολογίζεις ότι η περίοδος  έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξια. Και πάλι εύχομαι να γίνει αυτό που επιθυμεις!:) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια,έκανα ένα τεστ χθες και βγήκε θετικό το clear blue αυτό που δείχνει 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο ,περίοδο περιμένω 29/3/18 μεθαύριο δηλαδή,θέλω να ρωτήσω έχει τύχει σε καμία ψευδώς θετικό τεστ?


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Σεβη93 είπε:

Γεια σας κοριτσια,έκανα ένα τεστ χθες και βγήκε θετικό το clear blue αυτό που δείχνει 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο ,περίοδο περιμένω 29/3/18 μεθαύριο δηλαδή,θέλω να ρωτήσω έχει τύχει σε καμία ψευδώς θετικό τεστ?

Ηταν ξεκαθαρη η γραμμη θετικου αποτελεσματος?απ οσο γνωριζω τα θετικα δεν κανουν λαθος.καλη επιτυχια σου ευχομαι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Ηταν ξεκαθαρη η γραμμη θετικου αποτελεσματος?απ οσο γνωριζω τα θετικα δεν κανουν λαθος.καλη επιτυχια σου ευχομαι.

Εδειξε κατευθείαν το αποτέλεσμα ο Σταύρος δεν ήταν έντονος αλλά ευδιάκριτος.4 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο το έκανα.ηταν το clear blue που δείχνει μέχρι 4 μέρες πριν την καθυστερηση,ίσως γιατί αυτό δεν ήταν έντονος ο Σταύρος!!

πρίν από 44 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Και γω στις 29 περιμενω και ειμαι στα καρφια τωρα...να κανω να μην κανω...αλλα προσπαθω να απασχολω το μυαλο μου και να περιμενω!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!! Μπορείς να κάνεις το τεστ πάντως!


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Σεβη93 είπε:

Εδειξε κατευθείαν το αποτέλεσμα ο Σταύρος δεν ήταν έντονος αλλά ευδιάκριτος.4 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο το έκανα.ηταν το clear blue που δείχνει μέχρι 4 μέρες πριν την καθυστερηση,ίσως γιατί αυτό δεν ήταν έντονος ο Σταύρος!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!! Μπορείς να κάνεις το τεστ πάντως!

Εάν η κάθετη γραμμή ελέγχου όσο και αχνή να είναι έχει χρωμα θαλασσί και όχι γκρι τότε είναι ξεκάθαρα θετικό. Πολλά συγχαρητήρια!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...