Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Εάν η κάθετη γραμμή ελέγχου όσο και αχνή να είναι έχει χρωμα θαλασσί και όχι γκρι τότε είναι ξεκάθαρα θετικό. Πολλά συγχαρητήρια!! 

Είχε και μια άλλη γραμμή μόνη της κάθετη μπλε αυτή εννοείς?και το σταυρό όπως ειπαμ


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Kαλωσοριτατε κορίτσια!! @Σεβη93 μπορείς να πας να κάνεις μια χοριακη για να έχεις σίγουρα κάποια εικόνα !! Αφού έβγαλε θετικό το τεστ η χοριακη θα δείξει σίγουρα !! 

Εγώ ρε κορίτσια έχω ένα τρομερο πόνο στη κοιλιά λες και θα αδιαθετησω. Λέω ωοορηξια στανταρακι χαχαχαχαχααχ αλλά έκανα τεστ ωοορηξιας και παλι αρνητικό το σκασμενο. Πφφφφ θα σκασω

18 hours ago, Mariasalm said:

Κορίτσια καλησπέρα ! Καινουρια στο χώρο λοιπόν που θέλει να γίνει μανούλα !!τελευταια μου περίοδος 20 Φεβρουαρίου με 31-36 μέρες ασταθή κύκλο! Ήρθα σε επαφές 11-12-13 ... περίοδος δε μου έχει έρθει ακόμα...έχω λίγο πόνο στο στήθος και σήμερα παρατήρησα ένα τρομερό πονοκέφαλο. Λέτε να έχω καμία ελπίδα ;;

Ελπίδες υπάρχουν πάντα!!! Καλώς όρισες !!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σεβη93 είπε:

Είχε και μια άλλη γραμμή μόνη της κάθετη μπλε αυτή εννοείς?και το σταυρό όπως ειπαμ

Τον σταυρο εννοω.. Ούτως ή άλλως θα κανεις και την χοριακη σου οποτε θα έχεις σίγουρα αποτελέσματα.ότι καλύτερο εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Τον σταυρο εννοω.. Ούτως ή άλλως θα κανεις και την χοριακη σου οποτε θα έχεις σίγουρα αποτελέσματα.ότι καλύτερο εύχομαι!

Ναι θα τη κάνω θα πάω αυριο


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελες.Που μου στε ολες εξαφανισμενες.Για μαζευτειτε να ξεκινησουμε δυναμικα τις κουβεντουλες μας παλι.Ελα μην αρχισω να φωναζω ονοματα τωρα για παρουσιες.Για πειτε μ λιγο.Ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να βαψω μαλλι(τωρα το πασχα με τ αυγα χαχα) σκεφτομουν φυτικη βαφη ομως.Δοκιμασε καμια ποτε garnier olia ή apivita ή korre να μου δωσει μια κατευθυνση ποια ειναι καλη και αν της βγηκε το χρωμα καλο ανοιχτο ή σκουρο?για πειτε.

Την καλημερα μου σε ολες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερα κοπελες.Που μου στε ολες εξαφανισμενες.Για μαζευτειτε να ξεκινησουμε δυναμικα τις κουβεντουλες μας παλι.Ελα μην αρχισω να φωναζω ονοματα τωρα για παρουσιες.Για πειτε μ λιγο.Ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να βαψω μαλλι(τωρα το πασχα με τ αυγα χαχα) σκεφτομουν φυτικη βαφη ομως.Δοκιμασε καμια ποτε garnier olia ή apivita ή korre να μου δωσει μια κατευθυνση ποια ειναι καλη και αν της βγηκε το χρωμα καλο ανοιχτο ή σκουρο?για πειτε.

Την καλημερα μου σε ολες.

Καλημερα!!!! Τι κανεις?? Λοιπον εγω βαζω κορρε επειδη εχω αλλεργια στις κανονικες και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη! Τις αλλες δεν τις εχω δοκιμασει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλημερα!!!! Τι κανεις?? Λοιπον εγω βαζω κορρε επειδη εχω αλλεργια στις κανονικες και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη! Τις αλλες δεν τις εχω δοκιμασει!

Γεια σου κοριτσι.Ευχαριστω για την απαντηση σου.τι αποχρωση βαφεις ποιον αριθμο παιρνεις?εμενα ειναι καστανο μελι σκουρο τωρα.και η ριζα κατααααμαυρη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , zina7777 είπε:

Γεια σου κοριτσι.Ευχαριστω για την απαντηση σου.τι αποχρωση βαφεις ποιον αριθμο παιρνεις?εμενα ειναι καστανο μελι σκουρο τωρα.και η ριζα κατααααμαυρη.

Και εγω καστανο επαιρνα!!! Απλα δεν θυμαμαι τωρα το νουμερο!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Και εγω καστανο επαιρνα!!! Απλα δεν θυμαμαι τωρα το νουμερο!!! 

Ποσο χρηματων θυμασαι?να ξερω αν παω σε φαρμακειο αν θα το βρω ακριβο ή φθηνο.

Link to comment
Share on other sites

On 26/3/2018 at 10:56 ΠΜ, melina92 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!! Εδώ Αθήνα πολύ συννεφιά και σαν να έχει κ ομίχλη! Ααααχ την Τετάρτη έχω την αυχενική και τα εχω κάνει πάνω μου!!!

Καλημέρα!Καλή επιτυχία σήμερα στην εξέταση, εύχομαι να την χαρείς, να μας γράψεις εντυπώσεις και αποτελέσματα.

On 26/3/2018 at 10:59 ΜΜ, Mariasalm είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Καινουρια στο χώρο λοιπόν που θέλει να γίνει μανούλα !!τελευταια μου περίοδος 20 Φεβρουαρίου με 31-36 μέρες ασταθή κύκλο! Ήρθα σε επαφές 11-12-13 ... περίοδος δε μου έχει έρθει ακόμα...έχω λίγο πόνο στο στήθος και σήμερα παρατήρησα ένα τρομερό πονοκέφαλο. Λέτε να έχω καμία ελπίδα ;;

Καλημέρα κορίτσι μου και καλωσήρθες. Έκανες τεστ τελικά?ήρθε η περίοδος? Τι έγινε?

13 ώρες πρίν, Σεβη93 είπε:

Ναι θα τη κάνω θα πάω αυριο

Καλημέρα, Έκανες χοριακή σήμερα? Βγήκαν τα αποτελέσματα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα!Καλή επιτυχία σήμερα στην εξέταση, εύχομαι να την χαρείς, να μας γράψεις εντυπώσεις και αποτελέσματα.

Καλημέρα κορίτσι μου και καλωσήρθες. Έκανες τεστ τελικά?ήρθε η περίοδος? Τι έγινε?

Καλημέρα, Έκανες χοριακή σήμερα? Βγήκαν τα αποτελέσματα?

Θα πάω σε λίγο να κάνω τη χοριακή το απόγευμα θα ξέρω! Καλή επιτυχία και σε εσένα με την εξέταση και επίσης ευχαριστώ όλα τα κορίτσια που μου απάντησαν και ενδιαφέρθηκαν και εύχομαι καλή τύχη σε ότι κι αν κάνετε!! <3

  • Μου αρέσει 1

boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σεβη93 είπε:

Θα πάω σε λίγο να κάνω τη χοριακή το απόγευμα θα ξέρω! Καλή επιτυχία και σε εσένα με την εξέταση και επίσης ευχαριστώ όλα τα κορίτσια που μου απάντησαν και ενδιαφέρθηκαν και εύχομαι καλή τύχη σε ότι κι αν κάνετε!! <3

Να σαι καλά κορίτσια μου, ευχαριστούμε!!να μας ενημερώσεις για τα αποτελέσματα, εύχομαι να πάρεις μεγάλη χαρά το απόγευμα!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Καλημερα κοπελες.Που μου στε ολες εξαφανισμενες.Για μαζευτειτε να ξεκινησουμε δυναμικα τις κουβεντουλες μας παλι.Ελα μην αρχισω να φωναζω ονοματα τωρα για παρουσιες.Για πειτε μ λιγο.Ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω να βαψω μαλλι(τωρα το πασχα με τ αυγα χαχα) σκεφτομουν φυτικη βαφη ομως.Δοκιμασε καμια ποτε garnier olia ή apivita ή korre να μου δωσει μια κατευθυνση ποια ειναι καλη και αν της βγηκε το χρωμα καλο ανοιχτο ή σκουρο?για πειτε.

Την καλημερα μου σε ολες.

Αχχχχχ κι εγώ πρέπει να τα βάψω! Εδώ τα κομμωτήρια έχουν τέτοιες βαφές όμως;

Κορίτσια,τα νέα μου είναι πολύ καλά!Επανελαβα την αυχενική, ευτυχώς ήμασταν μέσα στο όριο και ο γιατρός χάρηκε πολύ διότι η αυχενική έχει πτωτική πορεία!Εγώ να δείτε! Σήμερα δε χαρακτηριστικά είπε: αυτή η εικόνα πληροί όλα τα κριτήρια! Οπότε το αφήνει σε μένα πια το θέμα με την αμνιοπαρακέντηση!Εγώ όμως κορίτσια μου τρόμαξα τόσο πολύ που δεν αλλάζω γνώμη!Θα την κάνω οπωσδήποτε!Αχχχ θα ηρεμήσουμε επιτέλους μέσα στις γιορτές!Και μετά με το καλό ι γιατρός θέλει να με ξαναδεί και μετά θα κλείσουμε ραντεβού για την αμνιοπαρακέντηση!Όλα καλά θα πάνε μου είπε!

On 26/3/2018 at 10:59 ΜΜ, Mariasalm είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Καινουρια στο χώρο λοιπόν που θέλει να γίνει μανούλα !!τελευταια μου περίοδος 20 Φεβρουαρίου με 31-36 μέρες ασταθή κύκλο! Ήρθα σε επαφές 11-12-13 ... περίοδος δε μου έχει έρθει ακόμα...έχω λίγο πόνο στο στήθος και σήμερα παρατήρησα ένα τρομερό πονοκέφαλο. Λέτε να έχω καμία ελπίδα ;;

Στο Εύχομαι!

On 27/3/2018 at 10:41 ΠΜ, alexia30 είπε:

καλημέρα σε όλες σας! καινούργια στην παρέα σας!Έχω ήδη ένα παιδάκι και θα ήθελα τα φώτα σας! Σε κύκλο 26 ημερών  τελευταία περίοδος 10/3 . Μόνη επαφή στις 20 Μαρτίου ! Τι πιστυεύετε ? Υπάρχουν πιθανότητες? :)

Στο Εύχομαι!

On 26/3/2018 at 10:56 ΠΜ, melina92 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!! Εδώ Αθήνα πολύ συννεφιά και σαν να έχει κ ομίχλη! Ααααχ την Τετάρτη έχω την αυχενική και τα εχω κάνει πάνω μου!!!

Όλα καλά θα πάνε!

  • Μου αρέσει 6

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Αχχχχχ κι εγώ πρέπει να τα βάψω! Εδώ τα κομμωτήρια έχουν τέτοιες βαφές όμως;

Κορίτσια,τα νέα μου είναι πολύ καλά!Επανελαβα την αυχενική, ευτυχώς ήμασταν μέσα στο όριο και ο γιατρός χάρηκε πολύ διότι η αυχενική έχει πτωτική πορεία!Εγώ να δείτε! Σήμερα δε χαρακτηριστικά είπε: αυτή η εικόνα πληροί όλα τα κριτήρια! Οπότε το αφήνει σε μένα πια το θέμα με την αμνιοπαρακέντηση!Εγώ όμως κορίτσια μου τρόμαξα τόσο πολύ που δεν αλλάζω γνώμη!Θα την κάνω οπωσδήποτε!Αχχχ θα ηρεμήσουμε επιτέλους μέσα στις γιορτές!Και μετά με το καλό ι γιατρός θέλει να με ξαναδεί και μετά θα κλείσουμε ραντεβού για την αμνιοπαρακέντηση!Όλα καλά θα πάνε μου είπε!

Ωωω κορίτσι μου τι όμορφα νέα!! Ποσο ευχάριστα μπράβο όλα θα πάνε καλα το μωράκι είναι καλα δόξα τω Θεό και εσυ ναι κοπέλα μου καλως θέλεις να την κανεις την εξέταση απλως για να είστε απόλυτα σίγουροι και ήρεμοι..Συγχαρητήρια συγκινήθηκα να περάσετε ήρεμες και χαρούμενες γιορτές!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...