Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ναι κοριτσι μου...ηρεμησα τωρα..ειμαι καλυτερα..πηγα και βολτιτσα και βρηκα τπν εαυτο μου παλι...σας ευχαριστω ολες!

Μπράβο κοπέλα μου θα περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου θα περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!

Εγω θα κοιταξω να χαλαρωνω και να περναω ευχαριστα! Δεν θα το ξανακανω αυτο!!!! Στενοχωρηθηκα προκαταβολικα ενω ο γιατρος μου επιμενει οτι ειναι νωρις!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Ααα ωραία, χαίρομαι πολύ που είσαι καλά! Και εγώ καλά είμαι, περιμένω να αδιαθετισω να δούμε τι θα κάνουμε το άλλο μήνα,  μάλλον πάμε για την 3ή σπερματεγχυση. 

Καλά είμαι διαβάζω και γράφω πιο αραιά για να δω αν χαλαρωσω καπως το μυαλο μου, είπα να απεχω λίγο για να μην σκέφτομαι συνέχεια ποτέ θα τα καταφερω και τι συμβαίνει κλπ. Είμαι μπερδεμενη. Καλλιέργεια επαναλληπτικη μάλλον αυτή τη βδομάδα θα κάνω και βλέπουμε... καλή επιτυχία στην 3η σας προσπάθεια να είναι η τυχερή εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Ααα ωραία, χαίρομαι πολύ που είσαι καλά! Και εγώ καλά είμαι, περιμένω να αδιαθετισω να δούμε τι θα κάνουμε το άλλο μήνα,  μάλλον πάμε για την 3ή σπερματεγχυση. 

Καλή επιτυχία!

4 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Ναι κοριτσι μου...ηρεμησα τωρα..ειμαι καλυτερα..πηγα και βολτιτσα και βρηκα τπν εαυτο μου παλι...σας ευχαριστω ολες!

Λοιπον κοριτσια κατ αρχην θελω να ευχαριστησω ολες σας που με ηρεμησατε και με επαναφερατε στη λογικη!!!! Η αληθεια ειναι οτι ειχα χασει τον ελεγχο...Και ντρεπομαι που δεν συγκρατηθηκα!!! Ομως τωρα πηρα βαθυα ανασα...πηγα βολτιτσα...μιλησα στο σπορακι μου....και ολα θα ερθουν!!! Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες!!!!! Να μας πανε ολα καλα!!!!

Μπράβο!

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Εγω θα κοιταξω να χαλαρωνω και να περναω ευχαριστα! Δεν θα το ξανακανω αυτο!!!! Στενοχωρηθηκα προκαταβολικα ενω ο γιατρος μου επιμενει οτι ειναι νωρις!!!

Έτσι!

πρίν από 58 λεπτά , kido είπε:

Καλά είμαι διαβάζω και γράφω πιο αραιά για να δω αν χαλαρωσω καπως το μυαλο μου, είπα να απεχω λίγο για να μην σκέφτομαι συνέχεια ποτέ θα τα καταφερω και τι συμβαίνει κλπ. Είμαι μπερδεμενη. Καλλιέργεια επαναλληπτικη μάλλον αυτή τη βδομάδα θα κάνω και βλέπουμε... καλή επιτυχία στην 3η σας προσπάθεια να είναι η τυχερή εύχομαι!

Καλή επιτυχία!

  • Ευχαριστώ 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Υπάρχει κάποιος λόγος ή επειδή φοβάσαι;

Πριν από 10 μέρες είχαμε δει μια πολύ μικρή αποκόλληση στον υπέρηχο. Δεν εμφάνισα αίμα αλλά από κείνη τη μέρα προληπτικά παίρνω προγεστερόνη και προσέχω τόσο πολύ γιατί φοβήθηκα. Αμάν και πως έκανα να μείνω έγκυος, δεν θέλω τώρα από επιπολαιότητα μου να πάει κάτι στραβά. Αν δεν κλείσω το πρώτο τρίμηνο δεν θα μου φύγει από το μυαλό πως υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να πάει κάτι στραβά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Ασία είπε:

Πριν από 10 μέρες είχαμε δει μια πολύ μικρή αποκόλληση στον υπέρηχο. Δεν εμφάνισα αίμα αλλά από κείνη τη μέρα προληπτικά παίρνω προγεστερόνη και προσέχω τόσο πολύ γιατί φοβήθηκα. Αμάν και πως έκανα να μείνω έγκυος, δεν θέλω τώρα από επιπολαιότητα μου να πάει κάτι στραβά. Αν δεν κλείσω το πρώτο τρίμηνο δεν θα μου φύγει από το μυαλό πως υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να πάει κάτι στραβά.

Συγνώμη αν το είχες γράψει και δεν το είχα διαβάσει! Δικαιολογημένα λοιπόν, κάνε ο.τι σε κάνει να αισθάνεσαι καλά!Μια χαρά θα πάει!

Δεν ήξερα ότι υπάρχει αποκόλληση χωρίς αίμα.


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Συγνώμη αν το είχες γράψει και δεν το είχα διαβάσει! Δικαιολογημένα λοιπόν, κάνε ο.τι σε κάνει να αισθάνεσαι καλά!Μια χαρά θα πάει!

Δεν ήξερα ότι υπάρχει αποκόλληση χωρίς αίμα.

Καλημέρα! Καλέ τι συγγνώμη, τόσες κοπέλες εδώ μέσα, είναι δυνατόν να θυμόμαστε την ιστορία της κάθε μιας με λεπτομέριες? Ούτε εγώ το ήξερα, απλά η δική μου ήταν τόσο μικρή που είπε ο γιατρός πως πολύ συχνά υπάρχει κ συνήθως ούτε καν το αναφέρουν στην έγκυο, μου το τόνισε πως δεν χρειάζεται να ανησυχώ και να μείνω στο κρεβάτι, απλά να προσέχω, αλλά εγώ για σιγουριά προσέχω ακόμη πιο πολύ.Είμαι πολύ αισιόδοξη μιας κ όσο παίρνει ο καιρός λιγοστεύουν οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά.μετράω τις μέρες για να περάσει το πρώτο τρίμηνο να είμαι πιο ήσυχη. Εσύ πως είσαι? Ποσών εβδομάδων είσαι τώρα? Πότε θα κάνετε την εξέταση?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα! Καλέ τι συγγνώμη, τόσες κοπέλες εδώ μέσα, είναι δυνατόν να θυμόμαστε την ιστορία της κάθε μιας με λεπτομέριες? Ούτε εγώ το ήξερα, απλά η δική μου ήταν τόσο μικρή που είπε ο γιατρός πως πολύ συχνά υπάρχει κ συνήθως ούτε καν το αναφέρουν στην έγκυο, μου το τόνισε πως δεν χρειάζεται να ανησυχώ και να μείνω στο κρεβάτι, απλά να προσέχω, αλλά εγώ για σιγουριά προσέχω ακόμη πιο πολύ.Είμαι πολύ αισιόδοξη μιας κ όσο παίρνει ο καιρός λιγοστεύουν οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά.μετράω τις μέρες για να περάσει το πρώτο τρίμηνο να είμαι πιο ήσυχη. Εσύ πως είσαι? Ποσών εβδομάδων είσαι τώρα? Πότε θα κάνετε την εξέταση?

Πολύ ωραία! Πότε κλείνεις το πρώτο τρίμηνο;

Ο γιατρός ηρέμησε μετά την τελευταία μέτρηση της αυχενικής, οπότε μου είπε να μιλήσουμε Κυριακή του Θωμά να κλείσουμε ένα ραντεβού να με ξαναδεί και θα κλείσουμε και για την αμνιοπαρακέντηση!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Πολύ ωραία! Πότε κλείνεις το πρώτο τρίμηνο;

Ο γιατρός ηρέμησε μετά την τελευταία μέτρηση της αυχενικής, οπότε μου είπε να μιλήσουμε Κυριακή του Θωμά να κλείσουμε ένα ραντεβού να με ξαναδεί και θα κλείσουμε και για την αμνιοπαρακέντηση!

Πολύ καλά τα νέα σου, θα έρθουν χαρούμενες μέρες!! Στις 28/4 θα μπω στον 4ο.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, kido είπε:

Καλά είμαι διαβάζω και γράφω πιο αραιά για να δω αν χαλαρωσω καπως το μυαλο μου, είπα να απεχω λίγο για να μην σκέφτομαι συνέχεια ποτέ θα τα καταφερω και τι συμβαίνει κλπ. Είμαι μπερδεμενη. Καλλιέργεια επαναλληπτικη μάλλον αυτή τη βδομάδα θα κάνω και βλέπουμε... καλή επιτυχία στην 3η σας προσπάθεια να είναι η τυχερή εύχομαι!

Να κάνεις όπως αισθάνεσαι εσύ καλύτερα! Καλό είναι να χαλαρωσεις λίγο. 

Ευχαριστώ για την ευχή σου και εσύ σύντομα να αποκτήσεις το μωρακι σού! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Πολύ καλά τα νέα σου, θα έρθουν χαρούμενες μέρες!! Στις 28/4 θα μπω στον 4ο.

Είμαστε ήδη ήρεμοι!

Άντε βρε πλησιάζει ο καιρός!Δε θα το καταλάβεις πότε θα περάσει!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 29/3/2018 at 9:07 ΜΜ, Vasso_k είπε:
On 29/3/2018 at 11:52 ΜΜ, Efouko είπε:

Άμα συνεχίσει η καθυστέρηση και αύριο κάνε χοριακη τη Δευτέρα .. χαίρω πολύ θα μου πεις αλλά ποτέ δε ξέρεις.. και άλλες κοπέλες εδώ μέσα είχαν αρνητικό τεστ και τελικά ήταν εγκυουλες. Ότι είναι κορίτσι μου θα γίνει μην αγχώνεσαι !!

Δυστυχώς αδιαθετησα!!!είχα ελπίδες να σου πω την αλήθεια ακόμη και μετά το αρνητικό τεστ γτ εγώ σπάνια έχω καθυστέρηση και πότε πάνω από μια μέρα και αυτή τη φορά έφτασα τις 5 λες και κάποιος μου κάνει πλάκα..

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2018 at 12:25 ΜΜ, zina7777 είπε:

Χρονια πολλα κοπελες.Καλη Πασχαλια σ ολες.Πως ειστε?

Γεια σου Ζήνα!!Χρόνια πολλά, μια όμορφη εβδομάδα σε όλες και έναν υπέροχο μήνα εύχομαι, με πολλά πολλά ευχάριστα νέα!!Εσύ πως είσαι?ανακοίνωσες τα ευχάριστα στο σόι ή περιμένεις το Πάσχα??

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Γεια σου Ζήνα!!Χρόνια πολλά, μια όμορφη εβδομάδα σε όλες και έναν υπέροχο μήνα εύχομαι, με πολλά πολλά ευχάριστα νέα!!Εσύ πως είσαι?ανακοίνωσες τα ευχάριστα στο σόι ή περιμένεις το Πάσχα??

Καλα ειμαι κοριτσι.εσυ? Μονο η κουνιαδα κι ο ενας κουνιαδος μου δεν το ξερουν ακομα.θα το πω το πασχα.σ εκεινους.οι υπολοιποι ενημερωθηκαν και χαρηκαν πολυ.Πως εισαι εσυ?ποσο εισαι ειπαμε?νομιζω ειμαστε μαζι.για πες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...