Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

@noni90 συγχαρητήρια !!με το καλό να ακούσεις την καρδούλα!:D

Άκουσα μόλις πριν από 2 ώρες και Τ Ρ Ε Λ Α Θ Η Κ Α!!!!!!! 

Μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

Άκουσα μόλις πριν από 2 ώρες και Τ Ρ Ε Λ Α Θ Η Κ Α!!!!!!! 

Μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!

Μπράβο κορίτσι μου!με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!

  • Ευχαριστώ 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , noni90 είπε:

Άκουσα μόλις πριν από 2 ώρες και Τ Ρ Ε Λ Α Θ Η Κ Α!!!!!!! 

Μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!

Τι ευχάριστα βλέπω!! Συγχαρητήρια και τις καλύτερες ευχές!!!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Άκουσα μόλις πριν από 2 ώρες και Τ Ρ Ε Λ Α Θ Η Κ Α!!!!!!! 

Μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!

Μπράβο ρε κοριτσαρα! Άντε να χαλαρώσεις τώρα! Ολα καλά!

@Nati85 ανανακο που είσαι? Πως πάει? Σαν να μας ξέχασες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, kido είπε:

Μπράβο ρε κοριτσαρα! Άντε να χαλαρώσεις τώρα! Ολα καλά!

@Nati85 ανανακο που είσαι? Πως πάει? Σαν να μας ξέχασες...

Καλά είμαι κορίτσι μου.εδω στην προσπάθεια!εχουν μπει πολλά καινούργια κορίτσια έχω  χάσει λίγο επαφή και δεν μπαίνω συχνα.εσύ τικάνεις?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου.εδω στην προσπάθεια!εχουν μπει πολλά καινούργια κορίτσια έχω  χάσει λίγο επαφή και δεν μπαίνω συχνα.εσύ τικάνεις?

Χαίρομαι που είσαι καλά! Κι εμένα μου έλειψε η παλιά παρέα, αλλά οι περισσότερες γράφουν σε άλλα θέματα αφού το πέτυχαν το θαυματάκι τους, μαζί με άλλες κοπέλες που περιμένουν πάνω κάτω μαζί τα μωρά τους. Κι εγώ γράφω σε κανά 2 άλλα νέα θέματα που μιλάνε κοπέλες που προσπαθούν. Σκορποχώρι γίναμε που λέει και η @MelinaFo!

Έκανα ένα διάλειμμα τον Απρίλιο από προσπάθειες για να αποφορτιστώ με αφορμή και μια αντιβίωση που πήραμε και τώρα περιμένω να μην μου έρθει περίοδος σε 5 μέρες. Είχα και λίγο αιματάκι προχθες, σαν κι εσένα, αν θυμάμαι καλά. Ελπίζω να σημαίνει κάτι καλό, αν και μπορεί να ήταν γδάρσιμο γιατί ήταν κόκκινο και όχι ροζ ή καφέ όπως λένε για εμφύτευση... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , MelinaFo είπε:

Χαθηκαμε! Σκορπισε η ομαδα...

@linaa σε διαβαζω σε πολλα θεματα!!! Μπραβο που βοηθας με οσο γνωριζεις!!! Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου!!!

σε ευχαριστω!!! με το καλο να ερθει κ σε εσας!! τις εχω ολες στρωσει γιατι πολυ χαλαρες τις βλεπω χα χα χα πλακα κανω! προσπαθω να περασει η ωρα κ εγω γιατι πολυ ξεκουραση εχει πεσει!! μετραω αντιστροφα τρεις μηνες μειναν επιτελους!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω ειμαι σε γονιμες τις τιμω δεοντος και ελπιζουμε για τα καλυτερα! Εκανα και ενα πακετακι εξετασεων για ελεγχο γονιμοτητας και την Τεταρτη εχουμε ραντεβου με το νοσοκομειο για να τα αξιολογησουν!

Τρεις μηνες @linaa πως περνα ο καιρος!!!!

@kido ευχομαι να ειναι εμφυτευση!!! Λιγες μερες υπομονη θα δειξει!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, kido είπε:

Χαίρομαι που είσαι καλά! Κι εμένα μου έλειψε η παλιά παρέα, αλλά οι περισσότερες γράφουν σε άλλα θέματα αφού το πέτυχαν το θαυματάκι τους, μαζί με άλλες κοπέλες που περιμένουν πάνω κάτω μαζί τα μωρά τους. Κι εγώ γράφω σε κανά 2 άλλα νέα θέματα που μιλάνε κοπέλες που προσπαθούν. Σκορποχώρι γίναμε που λέει και η @MelinaFo!

Έκανα ένα διάλειμμα τον Απρίλιο από προσπάθειες για να αποφορτιστώ με αφορμή και μια αντιβίωση που πήραμε και τώρα περιμένω να μην μου έρθει περίοδος σε 5 μέρες. Είχα και λίγο αιματάκι προχθες, σαν κι εσένα, αν θυμάμαι καλά. Ελπίζω να σημαίνει κάτι καλό, αν και μπορεί να ήταν γδάρσιμο γιατί ήταν κόκκινο και όχι ροζ ή καφέ όπως λένε για εμφύτευση... 

Μακάρι να είναι εμφύτευσης!λίγες μέρες έμειναν και ξέρω την αγωνία σου!!εύχομαι το καλύτερο!εγω δεν ειμαι ακόμα σε γόνιμες πιστεύω την άλλη βδομάδα.

@MelinaFo γεια σου ρε πουλοβερακι!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Μακάρι να είναι εμφύτευσης!λίγες μέρες έμειναν και ξέρω την αγωνία σου!!εύχομαι το καλύτερο!εγω δεν ειμαι ακόμα σε γόνιμες πιστεύω την άλλη βδομάδα.

@MelinaFo γεια σου ρε πουλοβερακι!!

Καλε ξαναγυρισε η παλια παρεα..τι ωραια..!!εγω σταματησα να μπαινβ γτ ξενερωσα που εσπασε η παρεα ξαφνικα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2018 at 7:33 ΜΜ, noni90 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ για τις θετικές σας σκέψεις, εύχομαι όλες οι κοιλίτσες να γεμίσουν σύντομα!!!

Κοριτσάκι μου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...