Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, MelinaFo είπε:

Να λετε τα νεα σας να ξαναμαζευτουμε ρε κοριτσια!

Αγαπημενε μου ανανα!!! @Nati85

Συμφωνώ εγώ τα είπα τα δικά μου και είμαι σε δίλημμα αν θα κάνω τεστ συριο η αν θα περιμένω γιατί είναι νωρίς! Περιμένω Τετάρτη το πολύ Πέμπτη κανονικά και είχα οωρρηξια 1-2/5! Βοήθεια κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

κοριτσια μπορει να μην γραφω αλλα σας διαβαζω να ξερετε!παρατηρω οτι οντως πολλα κοριτσια χαθηκαν...ευχομαι τουλαχιστον να τα εχουν καταφερει!!!εμεις μεγαλωνουμε!ειμαστε 2μηνων πλεον!ολα καλα!!!!

  • Μου αρέσει 10

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Συμφωνώ εγώ τα είπα τα δικά μου και είμαι σε δίλημμα αν θα κάνω τεστ συριο η αν θα περιμένω γιατί είναι νωρίς! Περιμένω Τετάρτη το πολύ Πέμπτη κανονικά και είχα οωρρηξια 1-2/5! Βοήθεια κορίτσια!

Αρα εισαι 9 με 10 μερες μετα! Καντες 12 και αν δεν αντεχεις να περιμενεις κανε ενα τεστακι! Δηλαδη λεω για Δευτερα! Αλλα εσυ ξερεις! Αντε να κανουμε μια αρχη με υπεροχα νεα!

πρίν από 46 λεπτά , elenakii22 είπε:

κοριτσια μπορει να μην γραφω αλλα σας διαβαζω να ξερετε!παρατηρω οτι οντως πολλα κοριτσια χαθηκαν...ευχομαι τουλαχιστον να τα εχουν καταφερει!!!εμεις μεγαλωνουμε!ειμαστε 2μηνων πλεον!ολα καλα!!!!

Πως περνα ο καιρος... Βρηκατε τους ρυθμους σας μαμα κ κορη? 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MelinaFo said:

Αρα εισαι 9 με 10 μερες μετα! Καντες 12 και αν δεν αντεχεις να περιμενεις κανε ενα τεστακι! Δηλαδη λεω για Δευτερα! Αλλα εσυ ξερεις! Αντε να κανουμε μια αρχη με υπεροχα νεα!

Πως περνα ο καιρος... Βρηκατε τους ρυθμους σας μαμα κ κορη? 

 

καλησπερα ειμαι καινουρια στο forum και θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας ορισμενα ερωτηματα ειμαι 41 ετων με το τελευταιο 4μηνο σταθερο κυκλο 30 ημερων η τελευταια περιοδος ηταν στις 26/4/2018 στις 6/5/2018 ειχαμε ελευθερη επαφη με τον συντροφο μου και την επομενη μερα το βραδυ πονουσα κατω χαμηλα απο την αριστερη πλευρα επειτα απο την επομενη μερα εχει πρηστει το στηθος μου και μαλιστα ορισμενες φορες με ποναει με ενα απλο αγγιγμα η κοιλια μου ειναι επισης πρησμενη οπως οταν περιμενω περιοδο σας εχει τυχει κατι παρομιο να περιμενω καποια πιθανη εγκυημοσυνη?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , kostasgeorgina είπε:

 

καλησπερα ειμαι καινουρια στο forum και θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας ορισμενα ερωτηματα ειμαι 41 ετων με το τελευταιο 4μηνο σταθερο κυκλο 30 ημερων η τελευταια περιοδος ηταν στις 26/4/2018 στις 6/5/2018 ειχαμε ελευθερη επαφη με τον συντροφο μου και την επομενη μερα το βραδυ πονουσα κατω χαμηλα απο την αριστερη πλευρα επειτα απο την επομενη μερα εχει πρηστει το στηθος μου και μαλιστα ορισμενες φορες με ποναει με ενα απλο αγγιγμα η κοιλια μου ειναι επισης πρησμενη οπως οταν περιμενω περιοδο σας εχει τυχει κατι παρομιο να περιμενω καποια πιθανη εγκυημοσυνη?

Γιατί όχι ? Μαζί θα περιμένουμε να δούμε. Υπομονή! Κι εμένα πονάει το στήθος και εχω λιγα τσιμπήματα χαμηλά. Μακάρι να το πιάσαμε και οι 2 μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, kostasgeorgina είπε:

 

καλησπερα ειμαι καινουρια στο forum και θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας ορισμενα ερωτηματα ειμαι 41 ετων με το τελευταιο 4μηνο σταθερο κυκλο 30 ημερων η τελευταια περιοδος ηταν στις 26/4/2018 στις 6/5/2018 ειχαμε ελευθερη επαφη με τον συντροφο μου και την επομενη μερα το βραδυ πονουσα κατω χαμηλα απο την αριστερη πλευρα επειτα απο την επομενη μερα εχει πρηστει το στηθος μου και μαλιστα ορισμενες φορες με ποναει με ενα απλο αγγιγμα η κοιλια μου ειναι επισης πρησμενη οπως οταν περιμενω περιοδο σας εχει τυχει κατι παρομιο να περιμενω καποια πιθανη εγκυημοσυνη?

Καλησπερα! Ειναι λιγο νωρις αλλα εσυ γνωριζεις το σωμα σου καλυτερα! Πρεπει να περασουν οι μερες! Ειχες επαφη την δεκατη μερα του κυκλου σου! Ωορρηξια γνωριζεις ποτε κανεις? Μακαρι να εχεις μια εγκυμοσυνη αν το επιθυμεις! 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kostasgeorgina είπε:

μακαρι στο ευχομαι για μενα δεν νομιζω απλα μου φαινεται περιεργο που ειχα αυτα τα συμπτωματα στην αρχη των γονιμων ημερων δεν μου εχει ξανασυμβει

 

Σε ευχαριστώ...! Ποτέ δεν ξέρεις! Κι εγώ εδω και μια βδομάδα περίπου τα έχω αυτα που τελείωσε η ωορρηξία μου. Συνεχίζουμε την προσπάθεια οτι κι αν γίνει αυτό το μηνα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Είδα και πολλές παλιές γνώριμες!!! Τι κάμετε? 

Κι αλλο κοριτσι απο τα παλια χαχαχαχ!

Καλα ειμαστε εσεις? Ειδες φως και μπηκες?

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αντε να μαζευτουμε να λεμε κανα νεο!

Ετσι μου ηρθε να ξανακουνησω το θεμα γτ ηταν πολυ δυνατο και βλεπω κοπελες απο τα παλια που βοηθανε πολλα κοριτσια σε αλλα θεματα γτ οχι ξανα και σε αυτο!

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

κοριτσια μπορει να μην γραφω αλλα σας διαβαζω να ξερετε!παρατηρω οτι οντως πολλα κοριτσια χαθηκαν...ευχομαι τουλαχιστον να τα εχουν καταφερει!!!εμεις μεγαλωνουμε!ειμαστε 2μηνων πλεον!ολα καλα!!!!

Πολυ χαίρομαι για σένα να είναι καλά η μπέμπα σου να την καμαρώνεις Ελένη μου!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , MelinaFo είπε:

Αντε να μαζευτουμε να λεμε κανα νεο!

Ετσι μου ηρθε να ξανακουνησω το θεμα γτ ηταν πολυ δυνατο και βλεπω κοπελες απο τα παλια που βοηθανε πολλα κοριτσια σε αλλα θεματα γτ οχι ξανα και σε αυτο!

Ας το ξανά κουνησουμε λοιπόν!!!

πρίν από 12 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Πολυ χαίρομαι για σένα να είναι καλά η μπέμπα σου να την καμαρώνεις Ελένη μου!! 

Hello συντοπιτισσα!!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...