Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Smile89Ε δεν ήταν μόνο τσίσα! Και γι αυτό στο χαρτί ήταν μπέρδεμα. Έχω 20!!

πρίν από 31 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Καλεεεε τι καλά νέα!!!Δεν πιάνεστε εσείς!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη αύριο!!

Καλό σημάδι το αιματακι!Άντε να δούμε!Με το καλό!

 

Μέχρι Τέταρτη προσπαθώ να.κάνω υπομονή και θα δείξει! Οτι κι αν είναι θα φανεί! Σε ευχαριστώ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, kido είπε:

@Smile89Ε δεν ήταν μόνο τσίσα! Και γι αυτό στο χαρτί ήταν μπέρδεμα. Έχω 20!!

Μέχρι Τέταρτη προσπαθώ να.κάνω υπομονή και θα δείξει! Οτι κι αν είναι θα φανεί! Σε ευχαριστώ!!

Εεεε οπότε κανε άμα έχεις τόσα πολλά!!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

@Smile89 τι ευχατιστα κ γρηγορα νεα ειναι αυτα που διαβαζω?συγχαρητηρια ευχομαι αυτη την φορα να το ευχαριστηθεις οσο δεν παει..ν

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι! ! Εσύ πως τα πας?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Εεεε οπότε κανε άμα έχεις τόσα πολλά!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι! ! Εσύ πως τα πας?

Εγω μια απο τα ιδια..τιποτα ακομα..το εχω παρει χαλαρα πλεον...ουτε ψαχνω για συμπτώματα τα εχω παρατησει αυτον τον μηνα γτ ολο πιστευα οτι κατι θα γινει και τιποτα...τωρα ειμαι σε φαση που περιμένω να αδιαθετησω σε μια βδομαδα..και εχω τα κλασικα συμπτωματα πρηξιμο στο στηθος υγρα οποτε τζιφος παλι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω μια απο τα ιδια..τιποτα ακομα..το εχω παρει χαλαρα πλεον...ουτε ψαχνω για συμπτώματα τα εχω παρατησει αυτον τον μηνα γτ ολο πιστευα οτι κατι θα γινει και τιποτα...τωρα ειμαι σε φαση που περιμένω να αδιαθετησω σε μια βδομαδα..και εχω τα κλασικα συμπτωματα πρηξιμο στο στηθος υγρα οποτε τζιφος παλι

Συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ίδια καλά κανείς και δεν ψάχνεις και ούτε απαραίτητα είναι τζίφος. Όποτε αναμονή λίγο και βλέπεις.  


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ίδια καλά κανείς και δεν ψάχνεις και ούτε απαραίτητα είναι τζίφος. Όποτε αναμονή λίγο και βλέπεις.  

Ε δεν ειχαμε πολλες επαφες αν κ ειχαμε πριν την μερα της ωορηξιας κ ανημερα φανταζομαι γτ δν καταλαβαίνω και ποτε κανω..μεχρι τις 21/5 εχουμε πολυ δρομο..ουτε καν το σκεφτομαι..αντε περιμενουμε το νούμερο σου αυριο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Χρόνια πολλά στις μανούλες και εύχομαι να γιορτάζετε όλες του χρόνου!! Η κόρη μου είπε πως θα μου πάρει δώρο κάλτσες:mrgreen:

@Smile89 συγχαρητήρια!

@kido εύχομαι να μας πεις ευχάριστα! αν έχεις πολλά κάνε αλλά δεν είναι και τόσο ευαίσθητα (τουλάχιστον σε μένα έδειξαν την 2η μέρα καθυστέρησης)

@Dimitr@17 πήγες τελικά στο γιατρό?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Χρόνια πολλά στις μανούλες και εύχομαι να γιορτάζετε όλες του χρόνου!! Η κόρη μου είπε πως θα μου πάρει δώρο κάλτσες:mrgreen:

@Smile89 συγχαρητήρια!

@kido εύχομαι να μας πεις ευχάριστα! αν έχεις πολλά κάνε αλλά δεν είναι και τόσο ευαίσθητα (τουλάχιστον σε μένα έδειξαν την 2η μέρα καθυστέρησης)

@Dimitr@17 πήγες τελικά στο γιατρό?

Οχι δεν πηγα θα παω μεσα στον μηνα σιγουρα γτ θελω να κανω και καποιες αλλες εξετασεις αλλα κ γενικη αιματος..αλλα τρωω πολλα γλυκα κ θελω να τα περιορισω για κα παω να κανω...θελω να κανω κ.ορμονολογικες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Οχι δεν πηγα θα παω μεσα στον μηνα σιγουρα γτ θελω να κανω και καποιες αλλες εξετασεις αλλα κ γενικη αιματος..αλλα τρωω πολλα γλυκα κ θελω να τα περιορισω για κα παω να κανω...θελω να κανω κ.ορμονολογικες

Κατάλαβα, θα πάω μέσα στην εβδομάδα για το ετήσιο τσεκ απ και λέω να του πω να μου κάνει και έναν ορμονολογικό έλεγχο.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @BettySt όταν λες κατι; Εγώ έχω ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και πάλι από τις 08/05. Αύριο πάω για την χοριακη μου, θα είμαι ήδη με 4 μέρες καθυστέρηση. 

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες αλλά και στις μελλοντικές!!

Μπράβο κορίτσι μου! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! Χάρηκα πολύ. 

Μάλλον σπερματεγχυση πάλι, να δούμε πότε θα μας κάνει τη χάρη. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Χρόνια πολλά στις μανούλες και εύχομαι να γιορτάζετε όλες του χρόνου!! Η κόρη μου είπε πως θα μου πάρει δώρο κάλτσες:mrgreen:

@Smile89 συγχαρητήρια!

@kido εύχομαι να μας πεις ευχάριστα! αν έχεις πολλά κάνε αλλά δεν είναι και τόσο ευαίσθητα (τουλάχιστον σε μένα έδειξαν την 2η μέρα καθυστέρησης)

@Dimitr@17 πήγες τελικά στο γιατρό?

Ευχαριστώ πολύ!!

πρίν από 11 λεπτά , BettySt είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! Χάρηκα πολύ. 

Μάλλον σπερματεγχυση πάλι, να δούμε πότε θα μας κάνει τη χάρη. 

Ευχαριστώ πολύ, βέβαια είμαι πολύ συγκρατημένη ακόμη Και επιφυλακτική αλλά αισιόδοξη και θετική!!! Άντε κορίτσι μου με το καλό ελπίζω να είναι η τυχερή σας!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!

Ευχαριστώ πολύ, βέβαια είμαι πολύ συγκρατημένη ακόμη Και επιφυλακτική αλλά αισιόδοξη και θετική!!! Άντε κορίτσι μου με το καλό ελπίζω να είναι η τυχερή σας!!

Ευχαριστώ και εγώ. 

Μπράβο που είσαι αισιόδοξη και θετική και έτσι να παραμείνεις! Αυτή τη φορά όλα καλά θα πάνε, το πιστεύω! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , BettySt είπε:

Ευχαριστώ και εγώ. 

Μπράβο που είσαι αισιόδοξη και θετική και έτσι να παραμείνεις! Αυτή τη φορά όλα καλά θα πάνε, το πιστεύω! 

Κι εγώ το ίδιο νοιώθω!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 συγχαρητηρια!!! Μια ευκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

Οριστε εχουμε και το πρωτο καλο νεο μολις ξαναβρεθηκαμε!!!

@kido ευχομαι αυριο να δειξει το τεστακι σου!

@Dimitr@17 μην απογοητευεσαι ολες μαζι θα συνεχισοθμε τις προσπαθειες μας! Κανε κ το τσεκ σου στον γιατρο δεν χανεις τπτ!

@ntemiiiiii χαρηκα που διαβασα νεα σου κ εισαι καλα!!!

Χρονια πολλα κοριτσια στις μαμαδες στις γιαγιαδες και φυσικα στις μελλουσες μανουλες! Του χρονου να γιορταζουμε οκες με το καλο!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , MelinaFo είπε:

@Smile89 συγχαρητηρια!!! Μια ευκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

Οριστε εχουμε και το πρωτο καλο νεο μολις ξαναβρεθηκαμε!!!

@kido ευχομαι αυριο να δειξει το τεστακι σου!

@Dimitr@17 μην απογοητευεσαι ολες μαζι θα συνεχισοθμε τις προσπαθειες μας! Κανε κ το τσεκ σου στον γιατρο δεν χανεις τπτ!

@ntemiiiiii χαρηκα που διαβασα νεα σου κ εισαι καλα!!!

Χρονια πολλα κοριτσια στις μαμαδες στις γιαγιαδες και φυσικα στις μελλουσες μανουλες! Του χρονου να γιορταζουμε οκες με το καλο!

Ευχαριστωωωωωω!!! Με το καλο κι εσύ!!! Και όλες!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...