Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@Vila μου τι κάνεις? ?

Καλά είμαι γλυκουλα μου!!! Είδα τα νέα σου και χάρηκα απίστευτα! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!!

 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 36 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

@kido πάμε δυνατά για το τριήμερο αν θες να με ακούσεις μη το σκέφτεσαι καθόλου βγάλε το ανχος και απολαύσετε τη διαδικασία με τον σύντροφο σου,!!! 

@zina7777πως και έκανες καινούργιο πινακακι??? Το παλιό το έσβησες??? 

 Δε μπορω να το βρω σε προηγουμενες αναρτησεις δε θυμαμαι σελιδα τελευταια φορα που αναρτηθηκε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

 Δε μπορω να το βρω σε προηγουμενες αναρτησεις δε θυμαμαι σελιδα τελευταια φορα που αναρτηθηκε.

Γιατί με αυτό το πινακακι χάθηκαν όλα τα υπόλοιπα κορίτσια... Ελπίζω να ξανά μαζευτούν και σε αυτό.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Γιατί με αυτό το πινακακι χάθηκαν όλα τα υπόλοιπα κορίτσια... Ελπίζω να ξανά μαζευτούν και σε αυτό.. 

Ναι το ξερω αλλα δεν εχω πληροφοριες αρκετες να το αναπτυξω.

Βοηθηστε κι εσεις ρε κοπελες...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

Ναι το ξερω αλλα δεν εχω πληροφοριες αρκετες να το αναπτυξω.

Βοηθηστε κι εσεις ρε κοπελες...

Η κάθε κοπέλα θα πρέπει να σου πει ημερομηνία βρε εμείς που να ξέρουμε για όλες... Τον εαυτό σου δεν βλέπω στο πινακακι.. Πότε έχεις ΠΗΤ?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Η κάθε κοπέλα θα πρέπει να σου πει ημερομηνία βρε εμείς που να ξέρουμε για όλες... Τον εαυτό σου δεν βλέπω στο πινακακι.. Πότε έχεις ΠΗΤ?? 

04/10 αλλα ξερω για τις εγκυουλες.οι περισσοτερες ειμαστε στου οκτωμβρη τις μανουλες.

Οι αναμονες και οι χοριακες μας καινε εδω.θα βαλω και τις εγκυουλες.εχει η @Ασία ενα υπεροχο πινακακι διπλα που θα της το κλεψω αλλα μη της το πεις.χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

04/10 αλλα ξερω για τις εγκυουλες.οι περισσοτερες ειμαστε στου οκτωμβρη τις μανουλες.

Οι αναμονες και οι χοριακες μας καινε εδω.θα βαλω και τις εγκυουλες.εχει η @Ασία ενα υπεροχο πινακακι διπλα που θα της το κλεψω αλλα μη της το πεις.χαχαχα

Αντέ να γεμίσει όλο με εγκυουλες!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , zina7777 είπε:

Ναι το ξερω αλλα δεν εχω πληροφοριες αρκετες να το αναπτυξω.

Βοηθηστε κι εσεις ρε κοπελες...

εμένα βάλε με 30/5 δεν περιμένω περίοδο..

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vila είπε:

Καλά είμαι γλυκουλα μου!!! Είδα τα νέα σου και χάρηκα απίστευτα! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!!

 

Ευχαριστωωωωωωωωω!!!! Σύντομα όλες!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!

Καλησπέρα! ! Κι έτσι όμορφα να συνεχίσουν! !

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εσύ πως τα πας με την πριγκίπισσα? ?

καλημερα!ευτυχως ξεκινησε εδω κ 2 μερες κ κοιμαται 8ωρα!το προβλημα τοσο καιρο ηταν οτι ηθελε να της ανοιξω τις θηλες απο τα μπιμπερο γτ ζοριζοταν κ επισης η κυρια θελει ζεστο ζεστο το γαλα της!αν ειναι χλιαρο δεν το θελει...ασε τι τράβηξα για να το καταλαβω...μου πεταγε το μπιμπερο ενω πεινουσε(ετρωγε τα χερια της,την πετσετα της,μας κλωτσουσε)κ ενα βραδυ αλλαξα 3 μπιμπερο μηπως εφταιγε αυτο (εβαζα το γαλα απο το ενα στο αλλο κ κρυωνε ακομα περισσοτερο γτ τα μπιμπερο μετα την αποστειρωση μπαινουν ψυγειο)κ τελικα χυνω το παλιο κ φτιαχνω καινουργιο πιο ζεστο κ το ηπιε αμεσως!σας το γραφω αναλυτικα γτ που ξερεις μπορει να το χρειαστείτε κ εσεις στην πορεια!

  • Μου αρέσει 5

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 13/5/2018 at 11:14 ΠΜ, Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @BettySt όταν λες κατι; Εγώ έχω ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης και πάλι από τις 08/05. Αύριο πάω για την χοριακη μου, θα είμαι ήδη με 4 μέρες καθυστέρηση. 

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες αλλά και στις μελλοντικές!!

Αχ τι υπεροχα νεα!!!! Μπραβο με το καλο!!!!πολυ χαρηκα!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

καλημερα!ευτυχως ξεκινησε εδω κ 2 μερες κ κοιμαται 8ωρα!το προβλημα τοσο καιρο ηταν οτι ηθελε να της ανοιξω τις θηλες απο τα μπιμπερο γτ ζοριζοταν κ επισης η κυρια θελει ζεστο ζεστο το γαλα της!αν ειναι χλιαρο δεν το θελει...ασε τι τράβηξα για να το καταλαβω...μου πεταγε το μπιμπερο ενω πεινουσε(ετρωγε τα χερια της,την πετσετα της,μας κλωτσουσε)κ ενα βραδυ αλλαξα 3 μπιμπερο μηπως εφταιγε αυτο (εβαζα το γαλα απο το ενα στο αλλο κ κρυωνε ακομα περισσοτερο γτ τα μπιμπερο μετα την αποστειρωση μπαινουν ψυγειο)κ τελικα χυνω το παλιο κ φτιαχνω καινουργιο πιο ζεστο κ το ηπιε αμεσως!σας το γραφω αναλυτικα γτ που ξερεις μπορει να το χρειαστείτε κ εσεις στην πορεια!

Εεεε ρε την ζουζουνα τι σου κανεεεεε!!! Ωραία άμα κοιμάται οχτάωρο.

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Αχ τι υπεροχα νεα!!!! Μπραβο με το καλο!!!!πολυ χαρηκα!

Να σαι καλά κορίτσι Μου!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...