Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε? @Vana87 να σου ζησει να ειναι γερο κ.καλοτυχο το μωρακι σου.. @Smile89 @zina7777 τι κανουν σημερα οι κοιλιτσες σας?τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Εγω παλι εκει π ελεγα οτι δεν εχω υγρα σημερα εχω πλημμυρίσει...τι γινεται??:shock:

Ήρεμα εμένα είναι μικρή καλέ ακόμη. Ποτέ περιμένεις? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Καλο σημάδι τα υγρά νομίζω... Υπομονή 3 μερούλες :-D

Μπα δεν περιμενω να γινει και τπτ γτ δεν ειχαμε πολλες επαφες αυτον τον μηνα..ναι 3μερουλες χεχε και μετα βουρ παλι για τον επομενο μήνα

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν περιμενω να γινει και τπτ γτ δεν ειχαμε πολλες επαφες αυτον τον μηνα..ναι 3μερουλες χεχε και μετα βουρ παλι για τον επομενο μήνα

Α ξεχασα να πω οτι ειναι κιτρινα...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε? @Vana87 να σου ζησει να ειναι γερο κ.καλοτυχο το μωρακι σου.. @Smile89 @zina7777 τι κανουν σημερα οι κοιλιτσες σας?τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Εγω παλι εκει π ελεγα οτι δεν εχω υγρα σημερα εχω πλημμυρίσει...τι γινεται??:shock:

Σπερες... αν δεν δεις αιμα,ελπιζεις κανονικα δε θελω απαισιοδοξιεςςςςς.....

η δικια μου κοιλια σημερα ειναι μια μαλακια μια σκληρη,δεν ξερω τι κανει κει μεσα εκεινος ο μπεμπης... μαλλον φερνει γυρα,μια πιανω κεφαλι μια απλωνεται..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , zina7777 είπε:

Σπερες... αν δεν δεις αιμα,ελπιζεις κανονικα δε θελω απαισιοδοξιεςςςςς.....

η δικια μου κοιλια σημερα ειναι μια μαλακια μια σκληρη,δεν ξερω τι κανει κει μεσα εκεινος ο μπεμπης... μαλλον φερνει γυρα,μια πιανω κεφαλι μια απλωνεται..

Χαχαχαχ ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?? Δεν βολευται μωρε το γλυκουλι...!!!απαισιοδοξη δεν ειμαι αλλα με βαση την λογικη ειναι μικρη πιθανοτητα να περιμενω κατι..καθως δεν ειχαμε πολλες επαφες αυτον.τον μηνα. Αν κ ειχαμε στις γονιμες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχαχ ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?? Δεν βολευται μωρε το γλυκουλι...!!!απαισιοδοξη δεν ειμαι αλλα με βαση την λογικη ειναι μικρη πιθανοτητα να περιμενω κατι..καθως δεν ειχαμε πολλες επαφες αυτον.τον μηνα. Αν κ ειχαμε στις γονιμες

Δε χρειαζεται πολυ μαναρι.Λιγο θελει..αλλα καλο..και ποιοτικο...και συγκυριες για το ευχαιστο αποτελεσμα.Think positive και κινησου ρομαντικα..

21 εβδομαδες ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

Δε χρειαζεται πολυ μαναρι.Λιγο θελει..αλλα καλο..και ποιοτικο...και συγκυριες για το ευχαιστο αποτελεσμα.Think positive και κινησου ρομαντικα..

21 εβδομαδες ειμαι.

Χαχαχα παντα γελαω με την εκφραση "κινησου ρομαντικα.." τελεια σε λιγο θα κρατας τον μπεμπη αγκαλια....ασε καλυτερα να μην περιμενω τιποτα παρα να απογοητευτω παλι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχα παντα γελαω με την εκφραση "κινησου ρομαντικα.." τελεια σε λιγο θα κρατας τον μπεμπη αγκαλια....ασε καλυτερα να μην περιμενω τιποτα παρα να απογοητευτω παλι..

Ναι,νταξ,ολες το χουμε περασει αυτο.Κακο δεν ειναι να ελπιζεις.Να εισαι αισιοδοξη και να το σκεφτεσαι οσο μπορεις λιγοτερο θα ελεγα αν γινεται.Αλλα επιβαλεται να το πιστεψεις!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , zina7777 είπε:

Ναι,νταξ,ολες το χουμε περασει αυτο.Κακο δεν ειναι να ελπιζεις.Να εισαι αισιοδοξη και να το σκεφτεσαι οσο μπορεις λιγοτερο θα ελεγα αν γινεται.Αλλα επιβαλεται να το πιστεψεις!!!!!

 

Ενταξει θα σου πω σε 3μερες το πολυ..χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Ενταξει θα σου πω σε 3μερες το πολυ..χαχαχαχα

ερχεται σ/κ ..σκεψου που θα βγεις,τι θα φορεσεις ,τι θα μαγειρεψεις...αυτα αρκουν

εχουμε μια συννεφια στα Γιαννενα....νιλα κακιά

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

ερχεται σ/κ ..σκεψου που θα βγεις,τι θα φορεσεις ,τι θα μαγειρεψεις...αυτα αρκουν

εχουμε μια συννεφια στα Γιαννενα....νιλα κακιά

Εδω αθηνα τωρα εχουμε ηλιο...απο βολτες αλλο τιποτα το σκ...δν καθομαστε κ καθολου μεσα..για αυτο πως κ πως το περιμενω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/5/2018 at 1:46 ΜΜ, alina80 είπε:

 

@MelinaFo και @Smile89 και @kido Κουνάμε το θέμα πήρε το μάτι μου;

@Vila τι κάνεις; Κορίτσια συγνώμη δεν έχω προλάβει να διαβάσω...

Πολύ διαγώνια ότι έπιασα  @elenakii22 Mεγαλώνει η μπέμπα να τη χαίρεσαι! @Smile89 Συγχαρητήρια!

 

Γεια σου Αλινακι μου! Πρώτα απ' όλα να σου πω περαστικά και από δω και πέρα μόνο ευχάριστα! Έλειπα καιρό από εδώ και τώρα είδα λίγο και τα δικά σου νέα.

Εγώ ξεκίνησα κλομιφαινη και περιμένω .. θα δείξει!

On 17/5/2018 at 5:11 ΜΜ, Vana87 είπε:

Κοριτσια να ξερετε σας διαβαζω παντα! Εγω γεννησα το Σαββατο! Πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος δεν καταλαβα! Ευχομαι ολες συντομα να εχετε ενα μωρο στην αγκαλια σας!

Βάνα μου να σου ζήσει!!!!! Να είναι γερή και τυχερή! Να τα χαίρεσαι και τα δύο τα παιδάκια σου!

11 ώρες πρίν, Νορα Σ. είπε:

@alina80 Nα σου ζησει να ειναι ενα γερο κ τυχερο μωρο ...

 

κοριτσια δεν αντεχα εκανα τεστ 5 μερες πριν την περιοδο κ βγηκε θετικο ακομα δε μπορω να το πιστεψω ...

εκανα κ τη βλακεια μου μετα ξεχαστηκα κ σηκωσα την κορη μου αγκαλια (12 κιλα )κ απο εκεινη την ωρα ψιλο ποναω ...ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας

Συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου επιτελους σχολασα κ μπορω να απολαυσω το σκ που εχω μπροστα μου...αν και εκει π ημουν στην δουλεια μεσα στην καλη διαθεση κ χαρα αισθανομαι κατι να τρεχει κ λεω οχι ρε γαμωτο αδιαθετησα νωριτερα παω στο μπανιο κ δεν ειχα τπτ μονο ασπρα υγρα..τι να σκεφτώ οτι ειναι αυτο τωρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου επιτελους σχολασα κ μπορω να απολαυσω το σκ που εχω μπροστα μου...αν και εκει π ημουν στην δουλεια μεσα στην καλη διαθεση κ χαρα αισθανομαι κατι να τρεχει κ λεω οχι ρε γαμωτο αδιαθετησα νωριτερα παω στο μπανιο κ δεν ειχα τπτ μονο ασπρα υγρα..τι να σκεφτώ οτι ειναι αυτο τωρα?

νομίζω ότι είναι καλό σημάδι..ειδικά όταν κοντεύεις να περιμένεις...μια από τα ίδια Κ εγώ..ασπροδιαφανα τώρα κ ελαστικά...τώρα δεν ξέρω...τι γίνεται..εγώ που έχω κ ταση για εμετούς τι να πω..το πρωί όταν σηκωθώ ....από την προηγούμενη Παρασκευή την Κυριακή πριν 1 βδομάδα είδα κ μια κουκίδα αίμα ροζ...την υπόλοιπη μέρα πιο πολύ το απόγευμα λίγο αναγουλες...υγρά έχω από την 6 του μήνα πολλά..μέχρι κ τώρα...σήμερα έγιναν λίγο πιο ασπροδιαφανα..κ φυσικά πονακια χαμηλά τσιμπήματα στις ωοθήκες..γενικά σημαίνουν εγκυμοσύνη τα υγρά κοντά την ημέρα που περιμένεις...αν είναι ελαστικά ..έτσι είχα στην 2η εγκυμοσύνη μου.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...