Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, bcd18 είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια! Γράφω εκ μέρους φίλης που προσπαθησε να κάνει εγγραφή και δεν τα κατάφερε. Ενώ συμπληρώνει κανονικά, δεν λαμβάνει εμαιλ.

      ειναι 47 και έκανε δυο εμβρυομεταφορες με δικά της με αρνητική χοριακη. Τωρα σκέφτονται να προχωρήσουν με δωρεάν ωαρίων.
      Ποια είναι η διαδικασία; 

      Ο γιατρος της είπε ότι εδώ θα πρέπει να βρεθεί κοπέλα που μπορεί να περάσουν και κάποιοι μηνες.. αλλιώς στην Ισπανία υπαρχει τράπεζα . δεν ξερει πως να προχωρήσει, δηλ από εδώ ή από Ισπανία. Γενικά αν μπορεί κάποια κοπέλα να μας δώσει πληροφορίες 

      σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! 

       

       

       

      Καλή επιτυχία στη φίλη σου! Ας ξεκινήσει με μια έρευνα στα Ivf εδώ στην Ελλάδα, να δει τι θα της πούνε.. εμένα μου είχαν πει για ένα τρίμηνο αναμονή και τελικά έκανα ετ σε δύο μήνες. Αν θέλει κι άλλες πληροφορίες, πολύ ευχαρίστως να της απαντήσω σε ο,τι ξέρω. Εγώ έχω 10 μηνών δίδυμα με δωρεά.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Farfala24 είπε:

Καλημερα!!!  

   @Angie1990 Συγχαρητηρια!!! Σου ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και το μωρακι σου!!!

@kido      @Beboula25  πως ειστε σημερα; Εγω τελικα αδιαθετησα χτες βραδακι.:???: 

 

All clear!!

Νιώθω ότι θα αδιαθετησω όμως.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Farfala24 είπε:

Καλημερα!!!  

   @Angie1990 Συγχαρητηρια!!! Σου ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και το μωρακι σου!!!

@kido      @Beboula25  πως ειστε σημερα; Εγω τελικα αδιαθετησα χτες βραδακι.:???: 

 

Καλημέρα κορίτσι μου.. Ελπίζω να μην σε έχει πάρει από κάτω, όπως είπες μετα απο αυτό προχωράς δυναμικά! Καθαρή είμαι αλλα πονακια έχω σαν να μου έρχεται απλά το στηθος ακόμα πονάει.Και σήμερα να μην έρθει που είναι κανονικά ο κυκλος θα προσθέσω 2-3 μερες για να καλύπτει και τους μεγαλύτερους. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.. Ελπίζω να μην σε έχει πάρει από κάτω, όπως είπες μετα απο αυτό προχωράς δυναμικά! Καθαρή είμαι αλλα πονακια έχω σαν να μου έρχεται απλά το στηθος ακόμα πονάει.Και σήμερα να μην έρθει που είναι κανονικά ο κυκλος θα προσθέσω 2-3 μερες για να καλύπτει και τους μεγαλύτερους. 

Κι εγώ θα προσθέσω και την αυριανή μερα αν δεν έρθει σήμερα σε περίπτωση που έκανα οωρρηξια 2 μέρες μετά απο οταν νόμιζα που είχα τους πονους. Γιατί δεν έκανα τεστ ωορρηξίας σε αυτό τον κύκλο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Κι εγώ θα προσθέσω και την αυριανή μερα αν δεν έρθει σήμερα σε περίπτωση που έκανα οωρρηξια 2 μέρες μετά απο οταν νόμιζα που είχα τους πονους. Γιατί δεν έκανα τεστ ωορρηξίας σε αυτό τον κύκλο...

Πάντως κ εγω βλέπω να έρχεται αν όχι σήμερα σύντομα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , kido είπε:

Κι εγω γαμωτο. Φοραω σερβιετα και είδα λίγα καφέ...

Καλημέρα κάτσε λίγο κ βλέπεις!!μην αγχώνεσαι,μέχρι να έρθει κανονικά την ελπίδα μέσα μας νομίζω ότι όλες την έχουμε..

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , kido είπε:

Κι εγω γαμωτο. Φοραω σερβιετα και είδα λίγα καφέ...

Ωχ ναι; Έλα μην πέφτεις όσο μπορείς τα λέω εγω που κοντεύω να πάθω θλίψη.Και όχι επειδή θα έρθει περίοδος είναι γενικοτερα το τρεξιμο τόσο καιρό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Ναι το ξέρω θα περιμένω και ας μην το βλέπω! Σας ευχαριστώ κορίτσια! Τεστ αύριο πρωι αν είμαι θα έδειχνε λέτε? Είμαι 29η μέρα σήμερα...

Συνηθως ναι δείχνει.. Εύχομαι να είσαι!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κοριτσια.. επιτελους τελος η δουλεια για σημερα'...  @kido τι εγινε τελικα?τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?εγω σημετα ειδα πηχτα υγρα..

Ακόμα τίποτα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κοριτσια.. επιτελους τελος η δουλεια για σημερα'...  @kido τι εγινε τελικα?τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?εγω σημετα ειδα πηχτα υγρα..

Αντε μπράβο να χαλαρωσεις! Νομίζω αυτά τα υγρα είναι φάση του κυκλου.Αν δεν σε φαγουριζει δεν μυρίζουν είναι φυσιολογικά.Γυρω στις τρεις μερες μετά την ωορρηξια αν παρατηρήσεις ξεκινάνε.Καθαρη κ εγω αλλα νιώθω να ξεφουσκώνει κ το πάνω σύστημα οποτε αναμένω    

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αντε μπράβο να χαλαρωσεις! Νομίζω αυτά τα υγρα είναι φάση του κυκλου.Αν δεν σε φαγουριζει δεν μυρίζουν είναι φυσιολογικά.Γυρω στις τρεις μερες μετά την ωορρηξια αν παρατηρήσεις ξεκινάνε.Καθαρη κ εγω αλλα νιώθω να ξεφουσκώνει κ το πάνω σύστημα οποτε αναμένω    

Ναι σημερα πρεπει να ειμαι 21ημερα του κυκλου..ολα καλα απλα με εχουν πιασει αιμοροιδες πρωτη φορα το παθαινω αυτο το πραγμα...αχ βαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...