Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ναι σημερα πρεπει να ειμαι 21ημερα του κυκλου..ολα καλα απλα με εχουν πιασει αιμοροιδες πρωτη φορα το παθαινω αυτο το πραγμα...αχ βαχ

Πωπω υπάρχει κάτι να κανεις να ανακουφίζει; Γρήγορα περαστικά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πωπω υπάρχει κάτι να κανεις να ανακουφίζει; Γρήγορα περαστικά!!

Εχω παρει μια αλοιφη..θα δειξει...δεν ειναι τραγικη γ κατασταση αλλα δν παυει ν ειναι ενοχλητικο...σε ευχαριστω πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@kido @Beboula25  Σε μενα μπορει να μην επιασαν οι προσευχες μου αλλα σε μια γνωστη μου που με πηρε το Σαββατο και μου ειπε τι εχει περασει για το ιδιο θεμα...προσευχηθηκα κ επιασαν οι ευχες!!! Μου ανακοινωσε τα ευχαριστα σημερα!!!  Θα προσευχηθω και για σας. Ελπιζω να πιασουν τοπο!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Farfala24 είπε:

@kido @Beboula25  Σε μενα μπορει να μην επιασαν οι προσευχες μου αλλα σε μια γνωστη μου που με πηρε το Σαββατο και μου ειπε τι εχει περασει για το ιδιο θεμα...προσευχηθηκα κ επιασαν οι ευχες!!! Μου ανακοινωσε τα ευχαριστα σημερα!!!  Θα προσευχηθω και για σας. Ελπιζω να πιασουν τοπο!!!

Σοβαρά; Είχε περάσει δύσκολα το κορίτσι ε μπράβο συγχαρητήρια καλοστεριωτο το μωρό της! Συγχαρητήρια και σε εσένα για τον τρόπο που λειτουργείς..Μεσα από την καρδιά σε ευχαριστώ πολύ και να σε έχει ο Θεός καλα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Farfala24 είπε:

@kido @Beboula25  Σε μενα μπορει να μην επιασαν οι προσευχες μου αλλα σε μια γνωστη μου που με πηρε το Σαββατο και μου ειπε τι εχει περασει για το ιδιο θεμα...προσευχηθηκα κ επιασαν οι ευχες!!! Μου ανακοινωσε τα ευχαριστα σημερα!!!  Θα προσευχηθω και για σας. Ελπιζω να πιασουν τοπο!!!

Είσαι πολυ γλυκιά με συγκίνησες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Πωπω υπάρχει κάτι να κανεις να ανακουφίζει; Γρήγορα περαστικά!!

@Dimitr@17 αν έχεις αιμορροΐδες  δοκίμασε να κάνεις ντουσακια με χλιαρό νερό για να σε ανακουφίζει, επίσης απέφυγε τα καυτερα6 φαγητά και προσπάθησε να τρως λαχανικά...

Βάλε την κρέμα για μια βδομάδα πρωι βραδυ γιατί αλλιώς δε θα σου περάσουν εύκολα..με κορτιζόνη πήρες η φυτική;

Εγώ βγάζω αρκετές φορές και συνήθως είναι λογο άγχους...


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2018 at 8:00 ΜΜ, kido είπε:

Γιουπιιιιιιιι!!!! Έκανες χοριακη;;;; Αχ πολύ χάρηκα!!! Τρίτο παιδάκι Ε; Μπράβο σας! Όλα καλά να πάνε!!!

Σ ευχαριστώ!!!Ναι τριτο...λιγο νωρις και μας έτυχε κοινώς...τιμη μοριακής 755!!εσυ τι νεα????

10 ώρες πρίν, Farfala24 είπε:

Καλημερα!!!  

   @Angie1990 Συγχαρητηρια!!! Σου ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και το μωρακι σου!!!

@kido      @Beboula25  πως ειστε σημερα; Εγω τελικα αδιαθετησα χτες βραδακι.:???: 

 

@Farfala24 δεν πειραζει κοπελα μου ευκαιρία για πολλές αγκαλίτσες!!σου στέλνω μπεμπεδοσκονη και περιμενω συντομα σουπερ νεα!!Σ ευχαριστώ πολυ!!

@kido εσυ πες μου τα νέα σου...ειμαστε στην αναμονή??συμπτωματα???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fairy-mary είπε:

@Dimitr@17 αν έχεις αιμορροΐδες  δοκίμασε να κάνεις ντουσακια με χλιαρό νερό για να σε ανακουφίζει, επίσης απέφυγε τα καυτερα6 φαγητά και προσπάθησε να τρως λαχανικά...

Βάλε την κρέμα για μια βδομάδα πρωι βραδυ γιατί αλλιώς δε θα σου περάσουν εύκολα..με κορτιζόνη πήρες η φυτική;

Εγώ βγάζω αρκετές φορές και συνήθως είναι λογο άγχους...

Μπορει να ειναι επειδη ειμαι κ πολλες ωρες ορθοστασια..να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν εξναι φυτικη εβαλα χθες το βραδυ μια φορα σημερα ειμαι καλυτερα αλλα δεν παυει να ειναι ενοχλητικο...εν τω μεταξυ το ιδιο εχει παθει κ ο συντροφος μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Angie1990 είπε:

Σ ευχαριστώ!!!Ναι τριτο...λιγο νωρις και μας έτυχε κοινώς...τιμη μοριακής 755!!εσυ τι νεα????

@Farfala24 δεν πειραζει κοπελα μου ευκαιρία για πολλές αγκαλίτσες!!σου στέλνω μπεμπεδοσκονη και περιμενω συντομα σουπερ νεα!!Σ ευχαριστώ πολυ!!

@kido εσυ πες μου τα νέα σου...ειμαστε στην αναμονή??συμπτωματα???

Συγχαρητήρια καλά κάνατε!!! Τέλεια και η χοριακη σου!! Εγώ άσε...Μετράω μια μερα καθυστέρησης σήμερα...συμπτώματα δεν έχω ιδιαίτερα μόνο λίγο στήθος.

Ειμαι προετοιμασμένη ότι θα αδιαθετησω όμως για να μη χαλαστω! 

Αν ξυπνήσω νωρίς και είμαι στεγνή και αύριο μπορεί να κάνω τεστ, έχω πολλά από αυτά τα φτηνά της hometest από όταν είχα παραγγείλει τα οωρρηξιας. Ήταν δώρο στο πακέτο και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ παρά μόνο μια φορά και ήταν αρνητικό.

Αν δω γραμμή δεν ξέρω πως θα αντιδράσω θα τα χάσω!! Αν είναι αρνητικό να προσγειωθω μην ονειρεύομαι άδικα! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie1990 είπε:

Σ ευχαριστώ!!!Ναι τριτο...λιγο νωρις και μας έτυχε κοινώς...τιμη μοριακής 755!!εσυ τι νεα????

@Farfala24 δεν πειραζει κοπελα μου ευκαιρία για πολλές αγκαλίτσες!!σου στέλνω μπεμπεδοσκονη και περιμενω συντομα σουπερ νεα!!Σ ευχαριστώ πολυ!!

@kido εσυ πες μου τα νέα σου...ειμαστε στην αναμονή??συμπτωματα???

Πως είσαι καλή μου;; Τι ωραία έκπληξη ήταν αυτή μπραβο σας!! Θυμησε μου ποσο ειχες καθυστέρηση κ ειχες πάει γιατρό που είδε παχύ ενδομήτριο σωστά; Στείλε παντού μπεμπεδοσκονη!!

πρίν από 37 λεπτά , kido είπε:

Συγχαρητήρια καλά κάνατε!!! Τέλεια και η χοριακη σου!! Εγώ άσε...Μετράω μια μερα καθυστέρησης σήμερα...συμπτώματα δεν έχω ιδιαίτερα μόνο λίγο στήθος.

Ειμαι προετοιμασμένη ότι θα αδιαθετησω όμως για να μη χαλαστω! 

Αν ξυπνήσω νωρίς και είμαι στεγνή και αύριο μπορεί να κάνω τεστ, έχω πολλά από αυτά τα φτηνά της hometest από όταν είχα παραγγείλει τα οωρρηξιας. Ήταν δώρο στο πακέτο και δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ παρά μόνο μια φορά και ήταν αρνητικό.

Αν δω γραμμή δεν ξέρω πως θα αντιδράσω θα τα χάσω!! Αν είναι αρνητικό να προσγειωθω μην ονειρεύομαι άδικα! 

Δηλαδή δεν νιωθεις οπως όταν αδιαθετεις..Όπως νιώθεις πράξε και εγω έτσι λέω να κάνω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , MelinaFo είπε:

Μακαρι να ακουσουμε τα καλα σας νεα συντομα κυριες μου!

Καιρό είχαμε να ακούσουμε και αφού έγινε η αρχή μακάρι να συνεχίσει και από τις υπόλοιπες! Εσυ πως είσαι τι κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καιρό είχαμε να ακούσουμε και αφού έγινε η αρχή μακάρι να συνεχίσει και από τις υπόλοιπες! Εσυ πως είσαι τι κανεις;

Καλα κοριτσι! Ειμαι κ γω κοντα σας! Δεν περιμενω την Πεμπτη αλλα δεν εχω καποιο συμπτωμα ή κατι ιδιαιτερο! Για να δουμε...


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλα κοριτσι! Ειμαι κ γω κοντα σας! Δεν περιμενω την Πεμπτη αλλα δεν εχω καποιο συμπτωμα ή κατι ιδιαιτερο! Για να δουμε...

Όλες μαζί αντε με την σειρά να ακούσουμε τα χαρμόσυνα! Για να δούμε βρε κοριτσια τι καναμε.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πως είσαι καλή μου;; Τι ωραία έκπληξη ήταν αυτή μπραβο σας!! Θυμησε μου ποσο ειχες καθυστέρηση κ ειχες πάει γιατρό που είδε παχύ ενδομήτριο σωστά; Στείλε παντού μπεμπεδοσκονη!!

Δηλαδή δεν νιωθεις οπως όταν αδιαθετεις..Όπως νιώθεις πράξε και εγω έτσι λέω να κάνω 

Να το πω κι έτσι, έχω περάσει κύκλους που είχα πολλά συμπτώματα και δεν ήμουν...Ε τώρα έχω τα λιγότερα. Δεν ξέρω αύριο είναι κρίσιμη μερα. Αν ξυπνήσω καθαρή θα αρχίσω να το πιστεύω!

Κορίτσια φοβάμαι όμως ότι το στήθος ξεπριζεται, έπεσα στο κρεβάτι και δεν πονάει όπως μέχρι χθες βράδυ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...