Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Να το πω κι έτσι, έχω περάσει κύκλους που είχα πολλά συμπτώματα και δεν ήμουν...Ε τώρα έχω τα λιγότερα. Δεν ξέρω αύριο είναι κρίσιμη μερα. Αν ξυπνήσω καθαρή θα αρχίσω να το πιστεύω!

Κορίτσια φοβάμαι όμως ότι το στήθος ξεπριζεται, έπεσα στο κρεβάτι και δεν πονάει όπως μέχρι χθες βράδυ...

Στην ουσία πριν δεν υπάρχουν τρανταχτά συμπτώματα απλως λόγω των αλλαγών στις ορμονες νιώθουμε καπως. Τα συμπτώματα αρχίζουν αργότερα.Για το στηθος μην βιάζεσαι θα δεις και αύριο πως θα είσαι.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Στην ουσία πριν δεν υπάρχουν τρανταχτά συμπτώματα απλως λόγω των αλλαγών στις ορμονες νιώθουμε καπως. Τα συμπτώματα αρχίζουν αργότερα.Για το στηθος μην βιάζεσαι θα δεις και αύριο πως θα είσαι.. 

Εγω παντως πιστευω οτι θα ακουσουμε τα ευχαριστα αυριο..και εγω μονο στηθος εχω τπτ αλλο..αλλα εχω πολλες μερες μπροστα μου ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Στην ουσία πριν δεν υπάρχουν τρανταχτά συμπτώματα απλως λόγω των αλλαγών στις ορμονες νιώθουμε καπως. Τα συμπτώματα αρχίζουν αργότερα.Για το στηθος μην βιάζεσαι θα δεις και αύριο πως θα είσαι.. 

Αυτό θα κάνω ναι. Καλό βραδυ! Άντε να δούμε πως θα ξυπνήσουμε!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω παντως πιστευω οτι θα ακουσουμε τα ευχαριστα αυριο..και εγω μονο στηθος εχω τπτ αλλο..αλλα εχω πολλες μερες μπροστα μου ..

Μακάρι να γίνει αυτο που λες.. Η αναμονή είναι κάπως αλλα τι να κάνουμε. να ελπίζεις πάντως!!

 

πρίν από 40 λεπτά , kido είπε:

Αυτό θα κάνω ναι. Καλό βραδυ! Άντε να δούμε πως θα ξυπνήσουμε!

Καλό βράδυ καλό ξημέρωμα σε όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , kido είπε:

Καλημερα, ξύπνησα καθαρή, χάρηκα, έκανα τεστ και είναι αρνητικό! Άρα την περιμένω την κυρία.... ουφ! Δεν πειράζει!

Καλημέρα κιντο μου.. Δεν αμφισβητώ το τεστ αλλα ούτε και στέκομαι σε αυτό.Θα δείξει και αν έρθει όπως λες δεν πειράζει εσυ συνεχίζεις κανονικά.. 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κιντο μου.. Δεν αμφισβητώ το τεστ αλλα ούτε και στέκομαι σε αυτό.Θα δείξει και αν έρθει όπως λες δεν πειράζει εσυ συνεχίζεις κανονικά.. 

 

Μπα γιατί και το στήθος ξεφούσκωσε και άρα η διήμερη καθυστέρηση συμπίπτει με τον πόνο που ένιωσα 2 μέρες μετά την υποτιθέμενη οωρρηξία, άρα δένει ότι σήμερα θα έρθει αν έκανα οωρρηξία στον πόνο! 

Εσύ είσαι η ελπίδα του μήνα τώρα! Άντε βγάλε μας ασπροπρόσωπες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Μπα γιατί και το στήθος ξεφούσκωσε και άρα η διήμερη καθυστέρηση συμπίπτει με τον πόνο που ένιωσα 2 μέρες μετά την υποτιθέμενη οωρρηξία, άρα δένει ότι σήμερα θα έρθει αν έκανα οωρρηξία στον πόνο! 

Εσύ είσαι η ελπίδα του μήνα τώρα! Άντε βγάλε μας ασπροπρόσωπες!

Άρα πολύ καλό αυτο για τον κύκλο σου. Μαλλον θα δώσω την σειρά μου γιατί έχω κανονικότατα προερτια απλά με περιπαίζει τοσες μερες.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Άρα πολύ καλό αυτο για τον κύκλο σου. Μαλλον θα δώσω την σειρά μου γιατί έχω κανονικότατα προερτια απλά με περιπαίζει τοσες μερες.  

Μας περιπαίζει η πονήρω η άτιμη!!!! Αχ με έκανες και γέλασα!!! Να σαι καλά Μπεμπούλα!!! @MelinaFo κάνε την ανατροπή εσύ, εμείς μάλλον την κάτσαμε και αυτό το μήνα χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , kido είπε:

Μας περιπαίζει η πονήρω η άτιμη!!!! Αχ με έκανες και γέλασα!!! Να σαι καλά Μπεμπούλα!!! @MelinaFo κάνε την ανατροπή εσύ, εμείς μάλλον την κάτσαμε και αυτό το μήνα χαχα

Χαχαα την κάτσαμε δεν λες τίποτα! Και εγω γέλασα να είμαστε καλα να γελάμε!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!! Χάθηκα πολυ καιρό Γιατι δεν είχα κανένα αποτέλεσμα κ είχα απογοητευτεί. Πήραμε λοιπόν απόφαση να το παμε πιο αποφασιστικά με τον άντρα μου, πήραμε βιταμίνες κ κάναμε κ τις επαφές όπως έπρεπε. Είχα κ θέματα με τον θυρεοειδή μου. Ήταν λοιπόν να αδοαθετησω σημερα κ εδω κ 2 μερες εχω καφε υγρά.απο Αλλα συμπτώματα δεν εχω ιδιαίτερα, μονο που κλαίω όλη την ωρα κ ελάχιστα παραπάνω πονάει το στήθος μου. Έκανα λοιπόν ενα τεστ απ τα ΟΝΕ στεπ κ βγήκε θολό Αλλα μαλλον λαθος. Να το βάλω να το δείτε;εχω τρελαθεί γενικότερα η ψυχολογία μου δεν ειναι καλη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ritaki13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χάθηκα πολυ καιρό Γιατι δεν είχα κανένα αποτέλεσμα κ είχα απογοητευτεί. Πήραμε λοιπόν απόφαση να το παμε πιο αποφασιστικά με τον άντρα μου, πήραμε βιταμίνες κ κάναμε κ τις επαφές όπως έπρεπε. Είχα κ θέματα με τον θυρεοειδή μου. Ήταν λοιπόν να αδοαθετησω σημερα κ εδω κ 2 μερες εχω καφε υγρά.απο Αλλα συμπτώματα δεν εχω ιδιαίτερα, μονο που κλαίω όλη την ωρα κ ελάχιστα παραπάνω πονάει το στήθος μου. Έκανα λοιπόν ενα τεστ απ τα ΟΝΕ στεπ κ βγήκε θολό Αλλα μαλλον λαθος. Να το βάλω να το δείτε;εχω τρελαθεί γενικότερα η ψυχολογία μου δεν ειναι καλη

Βάλτο ναι!!! Αν είναι αχνή η γραμμή θεωρείται θετικό! Γιατί ανιχνεύει ορμόνη που μπορεί να είναι χαμηλά ακόμα... Για να σου πω την αλήθεια κι εγώ είμαι σε δύο μέρες καθυστέρηση σήμερα, αλλά το τεστ που έκανα το πρωί δεν είχε δεύτερη γραμμή ούτε καν αχνή. Άρα αρνητικό και μάλλον εντός της ημέρας θα αδιαθετησω.

Link to comment
Share on other sites

Πως βάζω φωτο απ το κινητο σε σύνδεσμο url? Μιλάμε εχω πάθει σοκ κ δε θελω να ενθουσιάστω κ μετα να φάω τα μούτρα μπυ παλι.

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Βάλτο ναι!!! Αν είναι αχνή η γραμμή θεωρείται θετικό! Γιατί ανιχνεύει ορμόνη που μπορεί να είναι χαμηλά ακόμα... Για να σου πω την αλήθεια κι εγώ είμαι σε δύο μέρες καθυστέρηση σήμερα, αλλά το τεστ που έκανα το πρωί δεν είχε δεύτερη γραμμή ούτε καν αχνή. Άρα αρνητικό και μάλλον εντός της ημέρας θα αδιαθετησω.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ritaki13 είπε:

Πως βάζω φωτο απ το κινητο σε σύνδεσμο url? Μιλάμε εχω πάθει σοκ κ δε θελω να ενθουσιάστω κ μετα να φάω τα μούτρα μπυ παλι.

 

Σε καταλαβαίνω!!! Ψυχραιμία!!! Νομίζω ότι εδώ αργεί να την ποστάρεις. Γιατί πρέπει να περάσει από έγκριση του διαχειριστή. Βάλτη είτε προφίλ είτε στείλε μας προσωπικό μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...