Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, kido είπε:

Καλημερα, ξύπνησα καθαρή, χάρηκα, έκανα τεστ και είναι αρνητικό! Άρα την περιμένω την κυρία.... ουφ! Δεν πειράζει!

Καλημέρα,δεν πειράζει κοριτσάκι,αν κ κάτσε να δεις αν θα σ έρθει..ποτέ δεν ξέρεις..

εγώ γενικά είμαι σε γόνιμες αν κ αυτή την φορά δεν έχω έντονο πόνο στις ωοθήκες που έτσι καταλαβαίνω την ωορρηξία μου ,έχω άλλα πολύ πιο ήπια..τώρα ή θα είναι τπτ τσουφιο ή θα γίνει κανονικά...θα δούμε...κ ενα άλλο που με απασχολεί μήπως ξέρετε κ σε αυτόν τον κύκλο είδα την 13η μέρα του κύκλου 1 κουκίδα αίμα μαζί με υγρά τα διάφανα κ λίγο καφέ μαζι πολύ λίγο..τώρα την προηγούμενη το βράδυ είχα επαφή,μπορεί να είναι κ από αυτό ή από την ωορρηξία αν κ στον προηγούμενο κύκλο ακριβώς το ίδιο έγινε αλλά ωορρηξία έκανα τελικά 21η μέρα βέβαια πόνους είχα πιο έντονους.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 10 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα,δεν πειράζει κοριτσάκι,αν κ κάτσε να δεις αν θα σ έρθει..ποτέ δεν ξέρεις..

εγώ γενικά είμαι σε γόνιμες αν κ αυτή την φορά δεν έχω έντονο πόνο στις ωοθήκες που έτσι καταλαβαίνω την ωορρηξία μου ,έχω άλλα πολύ πιο ήπια..τώρα ή θα είναι τπτ τσουφιο ή θα γίνει κανονικά...θα δούμε...κ ενα άλλο που με απασχολεί μήπως ξέρετε κ σε αυτόν τον κύκλο είδα την 13η μέρα του κύκλου 1 κουκίδα αίμα μαζί με υγρά τα διάφανα κ λίγο καφέ μαζι πολύ λίγο..τώρα την προηγούμενη το βράδυ είχα επαφή,μπορεί να είναι κ από αυτό ή από την ωορρηξία αν κ στον προηγούμενο κύκλο ακριβώς το ίδιο έγινε αλλά ωορρηξία έκανα τελικά 21η μέρα βέβαια πόνους είχα πιο έντονους.

εχω ακουσει οτι ειναι απ την ωορηξια αυτα τα υγρα κ ισως καμια φορα κ το ελαχιστο αιμα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ritaki13 είπε:

εχω ακουσει οτι ειναι απ την ωορηξια αυτα τα υγρα κ ισως καμια φορα κ το ελαχιστο αιμα.

Ευχαριστώ πολύ ριτακι για την απάντηση σου,είναι 2η φορά σε 2ο κύκλο μου,παλιά είχα άλλα πιο πολύ ροζ αίμα με διάφανα υγρά πριν 2 χρόνια που πάλι τότε προσπαθούσα για το 2ο παιδί..έτσι κι  αλλιώς τον Αύγουστο έχω πάλι γυναικολόγο για παπ που κλείνω χρόνο οπότε θα μου πει αν είναι τπτ άλλο.

τελικά τι έγινε με το τεστ?βγήκε θετικό?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ευχαριστώ πολύ ριτακι για την απάντηση σου,είναι 2η φορά σε 2ο κύκλο μου,παλιά είχα άλλα πιο πολύ ροζ αίμα με διάφανα υγρά πριν 2 χρόνια που πάλι τότε προσπαθούσα για το 2ο παιδί..έτσι κι  αλλιώς τον Αύγουστο έχω πάλι γυναικολόγο για παπ που κλείνω χρόνο οπότε θα μου πει αν είναι τπτ άλλο.

τελικά τι έγινε με το τεστ?βγήκε θετικό?

Έχω βάλει το τεστ μου εικόνα προφίλ δε ξέρω αν ειναι λαθος  η θετικό εχω αγχωθεί παρά πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ritaki13 είπε:

Έχω βάλει το τεστ μου εικόνα προφίλ δε ξέρω αν ειναι λαθος  η θετικό εχω αγχωθεί παρά πολυ

αγαπημένη μου έτσι όπως το βλέπω φαίνεται θετικό!!!!

πήγαινε να κάνεις μια χοριακή!!

σου εύχομαι ότι καλύτερο!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , ritaki13 είπε:

Έχω βάλει το τεστ μου εικόνα προφίλ δε ξέρω αν ειναι λαθος  η θετικό εχω αγχωθεί παρά πολυ

το τεστ ειναι θετικοτατο κ μαλιστα παρα πολυ θετικο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , ritaki13 είπε:

Αχ λέτε; Ειμαι στη δουλεια κ μου έρχεται να κλάψω!!ευχαροστω κορίτσια!!

Συμφωνώ με τα υπόλοιπα κορίτσια,  είναι θετικότατο το τεστ! Συγχαρητήρια! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ritaki13 είπε:

Αχ δεν το πιστεύω!!! Λέτε; Μηπως ειναι θολό πολυ; Συνεχίζονται κ τα καφε στο σκούπισμα να παρω αλλο ενα τεστ να κανω; Να κανω χωριακη; Τι να κανω!!! Εχω τοσο αγχος

Χοριακη κάνε θα στη ζητήσει και ο γιατρός και είναι και πιο σίγουρη!!! Να χαρείς σίγουρα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ritaki13 είπε:

Αχ δεν το πιστεύω!!! Λέτε; Μηπως ειναι θολό πολυ; Συνεχίζονται κ τα καφε στο σκούπισμα να παρω αλλο ενα τεστ να κανω; Να κανω χωριακη; Τι να κανω!!! Εχω τοσο αγχος

μολις σχολασεις πηγαινε αμεσως για χοριακη για να ξερεις τι γινετε. μολις μαθεις το νουμερο της χοριακης περνεις τον γιατρο τηλεφωνο κ τον ενδοκρινολογο αμεσως επισης.  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...