Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!

Βρε @ritaki13 θετικότατο είναι ! Συγχαρητήρια! Να πάρεις τηλ. τον γυναικολόγο σου να σε καθοδηγήσει!

@*ζουζουνα*!!! μου έχει τύχει 2-3 φορές αυτό που περιγράφεις αλλά 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία!

 

  • Ευχαριστώ 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, ritaki13 είπε:

Έχω βάλει το τεστ μου εικόνα προφίλ δε ξέρω αν ειναι λαθος  η θετικό εχω αγχωθεί παρά πολυ

με αυτές τις ταινίες..αχ..λοιπόν θετικό μου φαίνεται κ μένα κ μάλιστα πιο θετικό μου από το δικό μου...εμένα ήταν πιο άχνη ή 2η γραμμή φαντάσου ...κ ήμουν έγκυος κ εκείνη την ημέρα πήγα για χοριακη ήταν 76.5 ...μια μέρα πριν την περίοδο περίπου.πήγαινε για χοριακη να ησυχάσει!!είσαι έγκυος,συγχαρητήρια κ με το καλό!!!

πρίν από 24 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Βρε @ritaki13 θετικότατο είναι ! Συγχαρητήρια! Να πάρεις τηλ. τον γυναικολόγο σου να σε καθοδηγήσει!

@*ζουζουνα*!!! μου έχει τύχει 2-3 φορές αυτό που περιγράφεις αλλά 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία!

 

τέλεια σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!οπότε δεν ανησυχώ...βέβαια κ εγώ πριν την ωορρηξία το είχα δει..αν κ νωρίς μου φαίνεται για να κάνω τώρα αλλά οκ  Δεν ξέρεις..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ritaki13 είπε:

Αυτό θα κάνω θα πάω γοα χωριακη Αλλα βγαίνει αυριο δυστυχώς. Δε ξέρω μηπως υπάρχει να κανω κ αλλο τεστ πιο αξιόπιστο Αλλ υπάρχουν τεστ για απογευμα;

Γενικά αν έχεις καθυστέρηση όλα δείχνουν,πιο καλά είναι το predictor k clear blue k self clear  τα 2 τελευταία δείχνουν κ 2 μέρες πριν την περίοδο...μέχρι 4 λένε αλλά είναι ανάλογα 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ritaki13 είπε:

δειχνουν κ το απογευμα? δλδ αν κανω τωρα? θα ρωτησω στο φαρμακειο

ναι καλε ολες τις ωρες δειχνουν τα τεστ απλα να μην εχεις παει τουαλετα για κανενα διωρο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , ritaki13 είπε:

α ωραια!σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια για ολα πραγματικα!μου δωσατε θαρρος, ελπιζω να μην απογοητευτω ακομα μια φορα. κ ελπιζω ολες να γινουμε μανουλες γρηγορα 

Ειναι θετικοτατο καλε..αντε περιμενουμε το νουμερο της χοριακης..συγχαρητηρια... @kido αν δεν.ερθει κανονικα ποτε δεν ξερεις...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ειναι θετικοτατο καλε..αντε περιμενουμε το νουμερο της χοριακης..συγχαρητηρια... @kido αν δεν.ερθει κανονικα ποτε δεν ξερεις...

Ήρθε Δημητρα κανονικότατα!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , kido είπε:

Ήρθε Δημητρα κανονικότατα!

Ωωωω την ατιμη...επαιξε παιχνιδια αυτον τον μηνα...να ρωτησω κατι ασχετο αυτα τα εξογκωματα στο στηθος π λεμε ποτε εμφανιζονται?γτ ειδα κατι τετοια κ παραξενευτηκα...και μετα ειπα.."μπαααα"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ωωωω την ατιμη...επαιξε παιχνιδια αυτον τον μηνα...να ρωτησω κατι ασχετο αυτα τα εξογκωματα στο στηθος π λεμε ποτε εμφανιζονται?γτ ειδα κατι τετοια κ παραξενευτηκα...και μετα ειπα.."μπαααα"

@Dimitr@17και τον προηγούμενο μήνα αλλά και αυτό το μήνα είχα αυτά τα εξογκώματα στο στήθος τα οποία μου παρουσιάστηκαν μια εβδομάδα περίπου πριν την περίοδο , όμως αδιαθέτησα κανονικά οπότε για μένα δεν ήταν ένα καλό σημάδι :(

Να σημειώσω ότι δε τα είχα παρατηρήσει πιο παλιά.

Εύχομαι για σενα να είναι διαφορετικά τα πράγματα!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ωωωω την ατιμη...επαιξε παιχνιδια αυτον τον μηνα...να ρωτησω κατι ασχετο αυτα τα εξογκωματα στο στηθος π λεμε ποτε εμφανιζονται?γτ ειδα κατι τετοια κ παραξενευτηκα...και μετα ειπα.."μπαααα"

Τι να κάνουμε... Δεν πειράζει!

Κι εγώ τα είχα τα Χριστούγεννα δεν ήμουν έγκυος όμως. Τώρα έχουν φύγει. Δεν ειναι σίγουρο σύμπτωμα μπορεί να παίζει ρολο η προγεστερονη σε κάθε κύκλο??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Τι να κάνουμε... Δεν πειράζει!

Κι εγώ τα είχα τα Χριστούγεννα δεν ήμουν έγκυος όμως. Τώρα έχουν φύγει. Δεν ειναι σίγουρο σύμπτωμα μπορεί να παίζει ρολο η προγεστερονη σε κάθε κύκλο??

Καλα δεν πιστευω οτι εχει γινει τπτ αυτον τον μηνα απλα μου εκανε εντυπωση...μαλλον τυχαιο θα ηταν τη στιγμη εκεινη..αλλωστε εχω ακομα πολλες μερες μπροστα μου 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ritaki13 είπε:

δειχνουν κ το απογευμα? δλδ αν κανω τωρα? θα ρωτησω στο φαρμακειο

Ναι καλέ απλά μην έχεις πιει πολύ νερό πριν..βέβαια μετά την καθυστέρηση θα δείξει σίγουρα τώρα αν είναι πιο νωρίς δλδ πριν την καθυστέρηση θέλει καλύτερα τα πρωινά ουρά.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι καλέ απλά μην έχεις πιει πολύ νερό πριν..βέβαια μετά την καθυστέρηση θα δείξει σίγουρα τώρα αν είναι πιο νωρίς δλδ πριν την καθυστέρηση θέλει καλύτερα τα πρωινά ουρά.

Έκανα κ ενα clear blue κ έδειξε έναν σταυρο Οχι Φούλ μπλε, αχνό. Επίσης έκανα χωριακη αυριο θα ξέρω!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...