Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Vana87 είπε:

Τα εξογκωματα μυριζουν εγκυμοσυνη. Και εγω ετσι ψιλιαστηκα την πρωτη μου εγκυμοσυνη. Με θυμασαι εμενα που εμεινα εγκυος με μια επαφη ε;;

Ναι πως δεν.σε θυμαμαι..απλα δεν ειναο λιγο νωρις μα βλεπω τετοια πραγματα?μονο αυτο εχω κ οτι το στηθος μουπρηστηκε απο πολυ νωρις...μπορει κ απο την 16ημερα του κυκλου μου..ειδωμεν..την αλλη πεμπτη το αποτελεσμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι πως δεν.σε θυμαμαι..απλα δεν ειναο λιγο νωρις μα βλεπω τετοια πραγματα?μονο αυτο εχω κ οτι το στηθος μουπρηστηκε απο πολυ νωρις...μπορει κ απο την 16ημερα του κυκλου μου..ειδωμεν..την αλλη πεμπτη το αποτελεσμα...

Εγω και τις δυο φορες δεν περιμενα καθυστερηση. Μια εβδομαδα πριν εκανα τεστ. Αχνη γραμμη αλλα θετικο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας διαβάζω και συμμερίζομαι την αγωνία σας για το πολυπόθητο θαύμα. Και εγώ πριν μερικούς μήνες έψαχνα κάθε μήνα για συμπτώματα και όποτε ερχόταν η περίοδος έκανα κλάμα απαρηγόρητο. Όμως το θαυμα έγινε τον Φλεβάρη που μας πέρασε, έχω λίγα προβληματακια και ξαπλώνω αλλά εχω πίστη. Και εσείς να έχετε πίστη και ελπίδα το θαύμα θα γίνει, θα έρθει ίσως αυτον τον μήνα ίσως τον επόμενο αλλά θα έρθει αυτό να έχετε στο μυαλό σας. Έγω εκεινον τον μήνα είχα εντονους πόνους περιοδου πήρα και παυσίπονο γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα κατέβει αίμα απο στιγμή σε στιγμή. Εξογκώματα στο στήθος δεν έβγαλα ποτέ, επίσης ουτε ζαλάδες ούτε ναυτίες ειχα μέχρι τώρα. Άλλες κοπέλες ομως αντιλαμβανονται την εγκυμοσύνη πολύ νωρίς, γιατί έχουν άλλα συμπτώματα. Εύχομαι σε όλες σύντομα να έχετε υπέροχα νέα. Και το λεω μέσα απο τη καρδιά μου.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vana87 είπε:

Εγω και τις δυο φορες δεν περιμενα καθυστερηση. Μια εβδομαδα πριν εκανα τεστ. Αχνη γραμμη αλλα θετικο. 

Πως και εκανες τεστ?ειχες κ αλλασυμπτώματα ?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Πως και εκανες τεστ?ειχες κ αλλασυμπτώματα ?

Μετα απο εντονη γυμναστικη με βαρη και τρεξιμο στο γυμναστηριο ενιωθα τραβηγματα και πονο στη κοιλια. Και ειχα ενα τεστ στο σπιτι απο τον προηγουμενο μηνα που εκανα εντατικες προσπαθειες αλλα δεν και λεω ας το κανω για πλακα. Το εκανα και χωρις καν να το δω το αφησα στο μπανιο και εκανα φραπε, εστριψα και τσιγαρο και πριν βγω στο μπαλκονι πηγα να το δω και βλεπω 2 γραμμες. Το σοκ της ζωης μου επαθα!! Δεν περιμενα με μια επαφη μονη. Τωρα που μιλαμε θηλαζω τη ζουζουνιτσα μου 35 ημερων!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Μετα απο εντονη γυμναστικη με βαρη και τρεξιμο στο γυμναστηριο ενιωθα τραβηγματα και πονο στη κοιλια. Και ειχα ενα τεστ στο σπιτι απο τον προηγουμενο μηνα που εκανα εντατικες προσπαθειες αλλα δεν και λεω ας το κανω για πλακα. Το εκανα και χωρις καν να το δω το αφησα στο μπανιο και εκανα φραπε, εστριψα και τσιγαρο και πριν βγω στο μπαλκονι πηγα να το δω και βλεπω 2 γραμμες. Το σοκ της ζωης μου επαθα!! Δεν περιμενα με μια επαφη μονη. Τωρα που μιλαμε θηλαζω τη ζουζουνιτσα μου 35 ημερων!

Αχ τι γλυκια περιγραφη...μακαρι να ειναι το απροσμενο και σε μενα...αλλα δεν νομιζω γτ νιωθω λες κ θα αδιαθετησω..εχω πρηξιμο στην κοιλια κ αισθηση οτι ειναι να ερθει..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Αχ τι γλυκια περιγραφη...μακαρι να ειναι το απροσμενο και σε μενα...αλλα δεν νομιζω γτ νιωθω λες κ θα αδιαθετησω..εχω πρηξιμο στην κοιλια κ αισθηση οτι ειναι να ερθει..

Μα χαλαρωσεις εντελως και θα ερθει. Θυμαμαι ακομα εκεινη την μοναδικη επαφη που εγινε επειδη το θελαμε και οχι για συλληψη. Δεν ηθελα να μεινω εγκυος αυτον το μηνα γιατι δεν βολευε με τη δουλεια. Δεν προλαβε ο αντρας μου να τραβηχτει και θυμαμαι που σηκωθηκα αμεσως και πηγα για μπανιο. Ενω τον προηγουμενο μηνα εμενα και με τα ποδια ψηλα τρομαρα μου. Χαχαχαχ!! Ευχομαι ολες σας να εχετε μια τοσο ευκολη συλληψη και μια τοσο ευκολη εγκυμοσυνη σαν τη δικη μου! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Vana87 είπε:

Μα χαλαρωσεις εντελως και θα ερθει. Θυμαμαι ακομα εκεινη την μοναδικη επαφη που εγινε επειδη το θελαμε και οχι για συλληψη. Δεν ηθελα να μεινω εγκυος αυτον το μηνα γιατι δεν βολευε με τη δουλεια. Δεν προλαβε ο αντρας μου να τραβηχτει και θυμαμαι που σηκωθηκα αμεσως και πηγα για μπανιο. Ενω τον προηγουμενο μηνα εμενα και με τα ποδια ψηλα τρομαρα μου. Χαχαχαχ!! Ευχομαι ολες σας να εχετε μια τοσο ευκολη συλληψη και μια τοσο ευκολη εγκυμοσυνη σαν τη δικη μου! 

Να σου πω τηναληθεια αυτον τον μηνα δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου γτ ειχαμε καποια αλλα θεματα,ν λυσουμε..μακαρι ολες να εχουμε καλες εγκυμοσυνες κ συντομα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Να σου πω τηναληθεια αυτον τον μηνα δεν το ειχα καθολου στο μυαλο μου γτ ειχαμε καποια αλλα θεματα,ν λυσουμε..μακαρι ολες να εχουμε καλες εγκυμοσυνες κ συντομα..

Σου το ευχομαι ολοψυχα. Αν θυμαμαι καλα οταν εμεινα εγω εγκυος ειχες μια παλλινδρομη;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vana87 είπε:

Σου το ευχομαι ολοψυχα. Αν θυμαμαι καλα οταν εμεινα εγω εγκυος ειχες μια παλλινδρομη;

Ναι ειχα μια παλλινδρομη τον. Περασμο Οκτώβριο...μακαρινα συμβει και σε μενα συντομα τι να πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι ειχα μια παλλινδρομη τον. Περασμο Οκτώβριο...μακαρινα συμβει και σε μενα συντομα τι να πω...

Εμεινες εγκυος αρα θα ξαναμεινεις. Το αγχος σου σε καθυστερει... απολαυσε τον αντρα σου τωρα που μπορεις γιατι οταν ερθει το μπεμπε δεν θα μπορεις!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Μετα απο εντονη γυμναστικη με βαρη και τρεξιμο στο γυμναστηριο ενιωθα τραβηγματα και πονο στη κοιλια. Και ειχα ενα τεστ στο σπιτι απο τον προηγουμενο μηνα που εκανα εντατικες προσπαθειες αλλα δεν και λεω ας το κανω για πλακα. Το εκανα και χωρις καν να το δω το αφησα στο μπανιο και εκανα φραπε, εστριψα και τσιγαρο και πριν βγω στο μπαλκονι πηγα να το δω και βλεπω 2 γραμμες. Το σοκ της ζωης μου επαθα!! Δεν περιμενα με μια επαφη μονη. Τωρα που μιλαμε θηλαζω τη ζουζουνιτσα μου 35 ημερων!

Καλησπερα κορίτσι μου να χαίρεσαι την ζουζουνιτσα σου να είναι πάντα γερή και καλοτυχη!! Πολύ αισιόδοξη και τόσο όμορφη η ιστορία σου που δίνει ακριβως το παράδειγμα που χρειαζόμαστε πως τα καλύτερα έρχονται όταν δεν το περιμένεις..!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου να χαίρεσαι την ζουζουνιτσα σου να είναι πάντα γερή και καλοτυχη!! Πολύ αισιόδοξη και τόσο όμορφη η ιστορία σου που δίνει ακριβως το παράδειγμα που χρειαζόμαστε πως τα καλύτερα έρχονται όταν δεν το περιμένεις..!

Καλημέρα!! Ακριβως! :)

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Εμεινες εγκυος αρα θα ξαναμεινεις. Το αγχος σου σε καθυστερει... απολαυσε τον αντρα σου τωρα που μπορεις γιατι οταν ερθει το μπεμπε δεν θα μπορεις!

Μπα δεν νομιζω οτι εχω αγχος ισως υποσυνείδητα...τι να πω...καλημερα σε ολα τα κοριτσια...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν νομιζω οτι εχω αγχος ισως υποσυνείδητα...τι να πω...καλημερα σε ολα τα κοριτσια...

μπορεί όντως υποσυνείδητα που λες κ εσύ να έχεις..χαλαρά  θα έρθει....

@Vana87 τι ωραία ιστορία!!!κ με μια επαφή...τελικά αν είναι να έρθει ,θα έρθει,εγώ αυτό βλέπω..πίστη κορίτσια κ όλα θα γίνουν!!

εγώ εχθές πήρα τα αποτελέσματα του θυρεοειδή  3.42 η TSH χαχχα,φυσικά το ήξερα μετά από αυτό που έπαθα τον προηγούμενο μήνα...οπότε κ να ήθελα αυτόν να πετύχω σύλληψη δύσκολο για μένα με αυτήν την τιμή..στο 1 με 1.5 θέλουμε να είναι..τεσπα δεν πειράζει εγώ προσπαθώ κανονικά πάντως...Κ βλέπουμε...:-D

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...