Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

καλε! γιατι δεν έχει μωρά του 2019????

 

καλησπέρα κι απο μένα.. δεν είμαστε στις προσπάθειες ομως έγινε μια κουτσουκέλα και είμαι σε αναμένα κάρβουνα

Έχω μια μικρή που σε λίγες μέρες χρονίζει και περιμένω περίοδο σε 6 μέρες.. Μπήκα να διαβάσω συμπτώματα αν και στο πρώτο μου παιδί δεν είχα..

  • Μου αρέσει 4

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , moustokoulouro είπε:

καλε! γιατι δεν έχει μωρά του 2019????

 

καλησπέρα κι απο μένα.. δεν είμαστε στις προσπάθειες ομως έγινε μια κουτσουκέλα και είμαι σε αναμένα κάρβουνα

Έχω μια μικρή που σε λίγες μέρες χρονίζει και περιμένω περίοδο σε 6 μέρες.. Μπήκα να διαβάσω συμπτώματα αν και στο πρώτο μου παιδί δεν είχα..

Γεια σου!!! Να σου ζήσει η μπουμπουκα!!! Έτσι είχε τύχει σε εμενα τον προηγουμενο μήνα, αλλά τελικά με επισκεφτηκε η περίοδος... Ευχομαι σε εσενα να ειναι τυχερη η "κουτσουκέλα" και να έρθει ενα μωρακι αντι για περιδο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , moustokoulouro είπε:

καλε! γιατι δεν έχει μωρά του 2019????

 

καλησπέρα κι απο μένα.. δεν είμαστε στις προσπάθειες ομως έγινε μια κουτσουκέλα και είμαι σε αναμένα κάρβουνα

Έχω μια μικρή που σε λίγες μέρες χρονίζει και περιμένω περίοδο σε 6 μέρες.. Μπήκα να διαβάσω συμπτώματα αν και στο πρώτο μου παιδί δεν είχα..

Ευχομαι οτι καλυτερο για οτι εσυ θες να σου ζησει η μπεμπουλα!!:D

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

θέλουμε δευτερο παιδάκι αλλά θέλαμε να ξεκινήσουμε προσπαθειες απο Σεπτ Οκτ

Αν τύχει τώρα θα έχουν λιγοτερο απο 20 μηνες διαφορά.... πολυ κοντα..... πολλή κούραση .. αλλά καλοδεχούμενο.. :)


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

θέλουμε δευτερο παιδάκι αλλά θέλαμε να ξεκινήσουμε προσπαθειες απο Σεπτ Οκτ

Αν τύχει τώρα θα έχουν λιγοτερο απο 20 μηνες διαφορά.... πολυ κοντα..... πολλή κούραση .. αλλά καλοδεχούμενο.. :)

Εμεις κανουμε σχεδια και Ο Μεγαλος γελαει δεν λενε!!!! Ευχομαι τα καλυτερα κ παλι!♡♡♡

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμεις κανουμε σχεδια και Ο Μεγαλος γελαει δεν λενε!!!! Ευχομαι τα καλυτερα κ παλι!♡♡♡

εννοειται! με το καλό και το δικό σου το μωρο! Δεκέμβρη έτσι? Ξέρεις φύλο?


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , moustokoulouro είπε:

εννοειται! με το καλό και το δικό σου το μωρο! Δεκέμβρη έτσι? Ξέρεις φύλο?

Δεκεμβρη ναι. σε ευχαριστω παρα πολλη!!! δυο φορες π το κοιταξε ο γιατρουλης μας και το κοιτουσε κανα μισαωρο μας ειπε κοριτσαρος!:D

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεκεμβρη ναι. σε ευχαριστω παρα πολλη!!! δυο φορες π το κοιταξε ο γιατρουλης μας και το κοιτουσε κανα μισαωρο μας ειπε κοριτσαρος!:D

τελειααααααα!!!!!!!!!!! Με το καλο!

Γιατι δεν έχει μωρά του 2019?


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

τελειααααααα!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστω γλυκια μ οτι κ να ειναι καλοδεχουμενο το θελαμε πολλη κ ευτυχως μας ηρθε ευκολα το νινακι μας, οπου και να το πω δεν με πιστευουν μαλλον λογω ηλικιας 20ειμαι.αλλα δεν με νοιαζει ξερουμε εμεις ποσο το θελαμε!:D

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω γλυκια μ οτι κ να ειναι καλοδεχουμενο το θελαμε πολλη κ ευτυχως μας ηρθε ευκολα το νινακι μας, οπου και να το πω δεν με πιστευουν μαλλον λογω ηλικιας 20ειμαι.αλλα δεν με νοιαζει ξερουμε εμεις ποσο το θελαμε!:D

Σιγά που δε θα ερχόταν ευκολα στα 20 ..χαχα

εγω έμεινα στα 34 μέσα σε λίγους μήνες και οκ ήμουν απ τις τυχερες αλλά στα 20 δε νομίζω οτι τίθεται θέμα δυσκολίας σύλληψης ή τουλάχιστον είναι πολύ σπάνιο.


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, moustokoulouro είπε:

Σιγά που δε θα ερχόταν ευκολα στα 20 ..χαχα

εγω έμεινα στα 34 μέσα σε λίγους μήνες και οκ ήμουν απ τις τυχερες αλλά στα 20 δε νομίζω οτι τίθεται θέμα δυσκολίας σύλληψης ή τουλάχιστον είναι πολύ σπάνιο.

Με το δικο μ αγχος ολα ηταν πιθανα....απλα βλεπω τα κοριτσια εδω μεσα π προσπαθουν τοσο καιρο κ αισθανομαι τυχερη κ ευγνωμων!!:D

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , moustokoulouro είπε:

τελειααααααα!!!!!!!!!!! Με το καλο!

Γιατι δεν έχει μωρά του 2019?

Μαλλον δεν το έχει ξεκινησει κάποια ακόμα το θέμα. Με το καλό να είσαι και να ξεκινήσεις εσυ να έρθουμε κι εμεις! Αν μείνουμε τώρα εκεί Μαρτη 2019 θα γεννάμε!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Καλημέρα!!!Την Δευτέρα θα ξαναπάω.Σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.Ηδη πήρα πολύ κουράγιο με τα λόγια σας!Να"στε όλες καλά!

Αν το θελήσεις θα περιμένουμε νεα σου. 

Στο μυαλό μου είστε για τα μωρα του 2019.... εχθές το σκεφτομούν. 

Έτοιμο το νέο μας θεμα!!! 

  • Μου αρέσει 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...