Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Maroxmarox said:

      Coq πόσο έπαιρνες; Τα άλλα τα παίρνω 

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      8 hours ago, Nima21 said:

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      18 minutes ago, Nima21 said:

      Πήρα και τον γιατρό και του ειπα πως νιωθω και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικά όλα, φουσκωμα,βαρος κλπ και να τρωω πολυ πρωτεΐνη.. μου απέκλεισε κ εκεινος την υπερδιεγερση. Ευτυχώς αύριο θα μάθω τη μέρα της ωοληψίας!

      Εύχομαι και σε σένα να επανέλθει ο οργανισμός σου στα φυσιολογικά του πολυ πολυ συντομα και με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου!! Στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς για την καταπολέμηση του άγχους!!! Αχχ🙆😝

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κοριτσια μου τι κάνετε; @kido πως πάει η αναμονή; Πλησιάζει και η γιορτουλα μας λες να γίνει κανα δώρο έκπληξη;; Στο εύχομαι ολόψυχα!!! 

@μπουμπού92 πες μας κανα νέο πως νιώθεις σήμερα

@Dimitr@17 που χάθηκες; 

Σηκωθηκα πολύ νωρις και ένιωθα την ζεστη που θα ακολουθήσει..Αν βγείτε έξω για δουλίτσες προσοχη και νεράκι δροσερό ιδιαίτερα οι εγκυουλες μας:x

Στα κοριτσια που εργάζονται καλή δουλίτσα! Καλημέρα σε όλες!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; @kido πως πάει η αναμονή; Πλησιάζει και η γιορτουλα μας λες να γίνει κανα δώρο έκπληξη;; Στο εύχομαι ολόψυχα!!! 

@μπουμπού92 πες μας κανα νέο πως νιώθεις σήμερα

@Dimitr@17 που χάθηκες; 

Σηκωθηκα πολύ νωρις και ένιωθα την ζεστη που θα ακολουθήσει..Αν βγείτε έξω για δουλίτσες προσοχη και νεράκι δροσερό ιδιαίτερα οι εγκυουλες μας:x

Στα κοριτσια που εργάζονται καλή δουλίτσα! Καλημέρα σε όλες!!

Η θεμροκρασία μου ακόμη στα 37. Πονάει λιγάκι η μέση μου και χαμηλά δεξιά πού και πού. Η κοιλιά μου πρησμένη. Αλλά νομίζω πώς θα έρθει κανονικά το Σάββατο... Δε νομίζω να μας ερθει τοοοοσο ευκολα!...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Η θεμροκρασία μου ακόμη στα 37. Πονάει λιγάκι η μέση μου και χαμηλά δεξιά πού και πού. Η κοιλιά μου πρησμένη. Αλλά νομίζω πώς θα έρθει κανονικά το Σάββατο... Δε νομίζω να μας ερθει τοοοοσο ευκολα!...

Μην το λες αυτό δεν ισχύει.Υπαρχουν άπειρες περιπτωσεις που έμειναν με την πρώτη οποτε γιατί να μην είσαι μέσα σε αυτές; Είναι η πρώτη σας στοχευμένη  προσπάθεια σωστά; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Η θεμροκρασία μου ακόμη στα 37. Πονάει λιγάκι η μέση μου και χαμηλά δεξιά πού και πού. Η κοιλιά μου πρησμένη. Αλλά νομίζω πώς θα έρθει κανονικά το Σάββατο... Δε νομίζω να μας ερθει τοοοοσο ευκολα!...

κοριτσακι εισαι πολυ μικρουλα κ το πιο πιθανο ειναι να ερθει με την πρωτη σοβαρη προσπαθεια οποτε μην το σκεφτεσε κ μην ανχωνεσε με θερμοκρασιες κτλ. αστο κ απτη στιγμη που κανεις ελευθερα για πολλες μερες θα ερθει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Μην το λες αυτό δεν ισχύει.Υπαρχουν άπειρες περιπτωσεις που έμειναν με την πρώτη οποτε γιατί να μην είσαι μέσα σε αυτές; Είναι η πρώτη σας στοχευμένη  προσπάθεια σωστά; 

Ναι είναι η πρώτη! Αν κι έχουν αρχίσει η πόνοι στη μέση και χαμηλα δεξιά πιο έντονα. Επομένως θα έρθει η  περίοδος :P

 

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

κοριτσακι εισαι πολυ μικρουλα κ το πιο πιθανο ειναι να ερθει με την πρωτη σοβαρη προσπαθεια οποτε μην το σκεφτεσε κ μην ανχωνεσε με θερμοκρασιες κτλ. αστο κ απτη στιγμη που κανεις ελευθερα για πολλες μερες θα ερθει. 

Έχεις δίκιο! Θα δείξει σε λίγες ημέρες άλλωστε!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καινούργια κι εγω στην παρέα σας!την Δευτέρα με μια μέρα καθυστέρηση έκανα χοριακη και το αποτελεσμα ήταν 927,45!τωρα θα ξαναπάω την Παρασκευή για να δω ποσο ανεβηκε!τελευταια περιοδο ειχα στις 1/06 και έπαφη στις 10/06!σκεφτομαι πρώτα να κάνω την χοριακη την Παρασκευή και να πάρω τον γιατρό μου!για υπέρηχο λέτε είναι πολύ νωρίς???

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anny35 είπε:

Κορίτσια μου καινούργια κι εγω στην παρέα σας!την Δευτέρα με μια μέρα καθυστέρηση έκανα χοριακη και το αποτελεσμα ήταν 927,45!τωρα θα ξαναπάω την Παρασκευή για να δω ποσο ανεβηκε!τελευταια περιοδο ειχα στις 1/06 και έπαφη στις 10/06!σκεφτομαι πρώτα να κάνω την χοριακη την Παρασκευή και να πάρω τον γιατρό μου!για υπέρηχο λέτε είναι πολύ νωρίς???

με τετοια χοριακη λογικα αν πας για υπερηχο κ σημερα θα φαινεται σακος.με το καλο!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; @kido πως πάει η αναμονή; Πλησιάζει και η γιορτουλα μας λες να γίνει κανα δώρο έκπληξη;; Στο εύχομαι ολόψυχα!!! 

@μπουμπού92 πες μας κανα νέο πως νιώθεις σήμερα

@Dimitr@17 που χάθηκες; 

Σηκωθηκα πολύ νωρις και ένιωθα την ζεστη που θα ακολουθήσει..Αν βγείτε έξω για δουλίτσες προσοχη και νεράκι δροσερό ιδιαίτερα οι εγκυουλες μας:x

Στα κοριτσια που εργάζονται καλή δουλίτσα! Καλημέρα σε όλες!!

Γεια σου συντρόφισσα. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα παρά μόνο λίγο στήθος. Εσυ; Δευτέρα max περιμένω να μάθω! Τα υπόλοιπα κορίτσια; Ελπίζω να έχουμε ευχάριστα αυτό το ΣΚ όλες μας! Όντως @Dimitr@17 που είσαι; Μαλλον κάνεις σοβαρή προσπάθεια Χαχα!

πρίν από 19 λεπτά , Anny35 είπε:

Κορίτσια μου καινούργια κι εγω στην παρέα σας!την Δευτέρα με μια μέρα καθυστέρηση έκανα χοριακη και το αποτελεσμα ήταν 927,45!τωρα θα ξαναπάω την Παρασκευή για να δω ποσο ανεβηκε!τελευταια περιοδο ειχα στις 1/06 και έπαφη στις 10/06!σκεφτομαι πρώτα να κάνω την χοριακη την Παρασκευή και να πάρω τον γιατρό μου!για υπέρηχο λέτε είναι πολύ νωρίς???

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, έχεις πολύ υψηλή χοριακη! Θα μπορούσες να έκανες κ νωρίτερα από Παρασκευή, κάθε 2 μερες στην αρχή γίνεται η επανάληψη αλλά εσυ τώρα μπορείς να πας κατευθείαν και για υπέρηχο! Πες μας λίγα πράγματα, αν θες, να σε γνωρίσουμε. 35 είσαι; Προσπαθούσατε καιρό; Μπράβο σας όμως! Μια επαφή είχατε και μπαμ! Με το καλό να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι και περιμένουμε νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Γεια σου συντρόφισσα. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα παρά μόνο λίγο στήθος. Εσυ; Δευτέρα max περιμένω να μάθω! Τα υπόλοιπα κορίτσια; Ελπίζω να έχουμε ευχάριστα αυτό το ΣΚ όλες μας! Όντως @Dimitr@17 που είσαι; Μαλλον κάνεις σοβαρή προσπάθεια Χαχα!

Χαχαχ αν είναι έτσι ας την αφήσουμε να συγκεντρωθεί! 

Μια χαρά είσαι ωραία μακάρι να έχουμε ευχάριστα από ολες!Εμενα σήμερα άρχισε το στηθος κ προφανως συνέρχομαι από τους τοσους μήνες ξεφούσκωτη γιατί γενικοτερα πάντα πρηζοταν πολύ και αρκετες μερες πριν. Εκτος αν αλλάζουν κ αυτά μεγαλωνοντας:P 

Τριτη περιμένω οποτε σέρνεται εσείς τον χορό..εύχομαι τον χαρμόσυνο!!

πρίν από 38 λεπτά , Anny35 είπε:

Κορίτσια μου καινούργια κι εγω στην παρέα σας!την Δευτέρα με μια μέρα καθυστέρηση έκανα χοριακη και το αποτελεσμα ήταν 927,45!τωρα θα ξαναπάω την Παρασκευή για να δω ποσο ανεβηκε!τελευταια περιοδο ειχα στις 1/06 και έπαφη στις 10/06!σκεφτομαι πρώτα να κάνω την χοριακη την Παρασκευή και να πάρω τον γιατρό μου!για υπέρηχο λέτε είναι πολύ νωρίς???

Καλως ήρθες και συγχαρητήρια καλοστεριωτο το μωράκι σου!! Μήπως  να μιλήσεις από τώρα με τον γιατρό να σε καθοδηγήσει γενικοτερα; Ας πούμε ένα φιλισιν που πολλες το παίρνουμε από πριν αλλα και από την αρχή της κυησης επειδή είναι απαραίτητο για το μωράκι παίρνεις; Βέβαια όπως νιώθεις εσυ καλύτερα πράξε άλλωστε η Παρασκευή είναι κοντά. Και πάλι συγχαρητήρια περιμενουμε νεότερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; @kido πως πάει η αναμονή; Πλησιάζει και η γιορτουλα μας λες να γίνει κανα δώρο έκπληξη;; Στο εύχομαι ολόψυχα!!! 

@μπουμπού92 πες μας κανα νέο πως νιώθεις σήμερα

@Dimitr@17 που χάθηκες; 

Σηκωθηκα πολύ νωρις και ένιωθα την ζεστη που θα ακολουθήσει..Αν βγείτε έξω για δουλίτσες προσοχη και νεράκι δροσερό ιδιαίτερα οι εγκυουλες μας:x

Στα κοριτσια που εργάζονται καλή δουλίτσα! Καλημέρα σε όλες!!

Εδω ειμαι κ εγω σας διαβαζω που κ που..εγω τωρα ειμαι στις γονιμες οποτε εχουμε μελλον.ακομα...προς το παρον σκέφτομαι τις διακοπες που ερχονται τον αλλον μηνα..εσυ τι κανεις?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Εδω ειμαι κ εγω σας διαβαζω που κ που..εγω τωρα ειμαι στις γονιμες οποτε εχουμε μελλον.ακομα...προς το παρον σκέφτομαι τις διακοπες που ερχονται τον αλλον μηνα..εσυ τι κανεις?

Ωραία με το καλό.. Kαλά είμαι κ εγω ψαχνω για τις διακοπές μας μετά τον 15αυγουστο θα είναι αλλα όλο κ κανα διημερακι θα ξεκλέψουμε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

@Marla@ κορίτσι μου, πολύ λυπάμαι!!

@μπουμπού92 έχεις παιδάκι ή λάθος θυμάμαι?

Αδιαθέτησα κι εγώ..οπότε τον άλλο μήνα!

Όχι δεν έχω! Θα είναι το πρώτο μας! Με τόση ζεστη σήμερα έχω εξουθενωθεί και νυστάζω συνέχεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...