Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , μπουμπού92 είπε:

Όχι δεν έχω! Θα είναι το πρώτο μας! Με τόση ζεστη σήμερα έχω εξουθενωθεί και νυστάζω συνέχεια.

Α  ωραία...…...και εγώ είμαι πτώμααααααααααααααα


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Εδω ειμαι κ εγω σας διαβαζω που κ που..εγω τωρα ειμαι στις γονιμες οποτε εχουμε μελλον.ακομα...προς το παρον σκέφτομαι τις διακοπες που ερχονται τον αλλον μηνα..εσυ τι κανεις?

Έλα ρε κοριτισι χάθηκες κι ανησυχήσαμε, έτσι δώσε πόνο! 

@Beboula25 το έχω σκεφτεί με τη γιορτή μας μακάρι να έχουμε έκπληξη από την προστάτιδα μας. Αλλά όποτε και να γίνει εγώ της το έχω ζητήσει.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , kido είπε:

Έλα ρε κοριτισι χάθηκες κι ανησυχήσαμε, έτσι δώσε πόνο! 

@Beboula25 το έχω σκεφτεί με τη γιορτή μας μακάρι να έχουμε έκπληξη από την προστάτιδα μας. Αλλά όποτε και να γίνει εγώ της το έχω ζητήσει.

 

Κικιτσα μου συγκινήθηκα.. Θα στο κάνει να το θυμάσαι.. Πιστη και υπομονή να έχουμε.

1 ώρα πρίν, iouliana είπε:

7-8 μήνες, δε θυμάμαι ακριβώς

Χαλαρά λοιπόν τον επόμενο μήνα!! Αλλα πες μου γιατί δεν ξέρω αν θυμαμαι καλα έχεις κοιτάξει τίποτα είναι όλα οκ; Ή έχετε βάλει χρονικό περιθώριο κ το βλέπετε μετά; Πάντως όπως και να έχει θα σας έρθει το μωράκι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια αύριο είναι να αδιαθετησω,

Νιώθω ότι ξεπρηστηκε  λίγο το στήθος μου άλλα χθες και σημερα δεν έχω καθόλου αυτά τα υγρα που έχω πριν αδιαθετησω .

Επίσης η κοιλιά μου Έχει πρηστει  πολύ.

Δε ξέρω να ελπίζω έστω και λίγο;

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Κορίτσια αύριο είναι να αδιαθετησω,

Νιώθω ότι ξεπρηστηκε  λίγο το στήθος μου άλλα χθες και σημερα δεν έχω καθόλου αυτά τα υγρα που έχω πριν αδιαθετησω .

Επίσης η κοιλιά μου Έχει πρηστει  πολύ.

Δε ξέρω να ελπίζω έστω και λίγο;

Αυτό το έχω ξανακούσει από μια κοπέλα και τελικά ήταν έγκυος! Ελπίζω Κ σε εσένα να συμβεί!! Αναμένουμε αύριο!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια αύριο είναι να αδιαθετησω,

Νιώθω ότι ξεπρηστηκε  λίγο το στήθος μου άλλα χθες και σημερα δεν έχω καθόλου αυτά τα υγρα που έχω πριν αδιαθετησω .

Επίσης η κοιλιά μου Έχει πρηστει  πολύ.

Δε ξέρω να ελπίζω έστω και λίγο;

Γιατί όχι? Μακάρι να ήρθε η σειρά σου..fingers crossed! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Flo flo είπε:

@fairy-mary αυτό έπαθα κ εγώ αυτόν τον μήνα μια μέρα πριν ξεπριστηκε εντελώς κ την επόμενη ήρθε. 

Αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι μπορεί να σημαίνει  κ το αντίθετο. 

Καλά γενικά δεν ελπίζω αν και με τα συμπτώματα πλέον δε μπορώ να βγάλω άκρη!!

Όπως και να έχει θα δείξει.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια αύριο είναι να αδιαθετησω,

Νιώθω ότι ξεπρηστηκε  λίγο το στήθος μου άλλα χθες και σημερα δεν έχω καθόλου αυτά τα υγρα που έχω πριν αδιαθετησω .

Επίσης η κοιλιά μου Έχει πρηστει  πολύ.

Δε ξέρω να ελπίζω έστω και λίγο;

Πάντα να ελπίζεις :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, vikib είπε:

με τετοια χοριακη λογικα αν πας για υπερηχο κ σημερα θα φαινεται σακος.με το καλο!

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκειά μου αλλα με δύο προηγούμενες παλλίνδρομες φοβάμαι να χαρώ!!!!!

9 ώρες πρίν, kido είπε:

Γεια σου συντρόφισσα. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα παρά μόνο λίγο στήθος. Εσυ; Δευτέρα max περιμένω να μάθω! Τα υπόλοιπα κορίτσια; Ελπίζω να έχουμε ευχάριστα αυτό το ΣΚ όλες μας! Όντως @Dimitr@17 που είσαι; Μαλλον κάνεις σοβαρή προσπάθεια Χαχα!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, έχεις πολύ υψηλή χοριακη! Θα μπορούσες να έκανες κ νωρίτερα από Παρασκευή, κάθε 2 μερες στην αρχή γίνεται η επανάληψη αλλά εσυ τώρα μπορείς να πας κατευθείαν και για υπέρηχο! Πες μας λίγα πράγματα, αν θες, να σε γνωρίσουμε. 35 είσαι; Προσπαθούσατε καιρό; Μπράβο σας όμως! Μια επαφή είχατε και μπαμ! Με το καλό να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι και περιμένουμε νέα σου!

Ειμαι 35 χρόνων γλυκειά μου και πριν 2 χρόνια ειχα μείνει έγκυος!ειμαι παντρεμένη από το Μάιο του 2013 και ακόμη δεν εχω καταφέρει να κάνω μωράκι!ειχα δυο παλλινδρομες!εννοειται παίρνω felicine και δεν το εχω κόψει καθόλου!απλα εχω τόσο φόβο που θα πάω πάλι την Παρασκευή για χοριακή να δω αν αυξήθηκε οσο πρέπει για να πάω να κάνω τον πρώτο μου υπέρηχο!δεν αντέχω να το περάσω για άλλη μια φορα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Anny35 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκειά μου αλλα με δύο προηγούμενες παλλίνδρομες φοβάμαι να χαρώ!!!!!

Ειμαι 35 χρόνων γλυκειά μου και πριν 2 χρόνια ειχα μείνει έγκυος!ειμαι παντρεμένη από το Μάιο του 2013 και ακόμη δεν εχω καταφέρει να κάνω μωράκι!ειχα δυο παλλινδρομες!εννοειται παίρνω felicine και δεν το εχω κόψει καθόλου!απλα εχω τόσο φόβο που θα πάω πάλι την Παρασκευή για χοριακή να δω αν αυξήθηκε οσο πρέπει για να πάω να κάνω τον πρώτο μου υπέρηχο!δεν αντέχω να το περάσω για άλλη μια φορα!!!!

Καταλαβαίνω το άγχος σου... μήπως χρειάζεσαι κ προγεστερονη όμως; Πάρε το γιατρό σου που ξερει το ιστορικό σου καλύτερα για οδηγίες. Εύχομαι να είναι αυτή η τυχερή η εγκυμοσύνη σου! Την Παρασκευή να δεις θα είναι όλα καλά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Anny35 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκειά μου αλλα με δύο προηγούμενες παλλίνδρομες φοβάμαι να χαρώ!!!!!

Ειμαι 35 χρόνων γλυκειά μου και πριν 2 χρόνια ειχα μείνει έγκυος!ειμαι παντρεμένη από το Μάιο του 2013 και ακόμη δεν εχω καταφέρει να κάνω μωράκι!ειχα δυο παλλινδρομες!εννοειται παίρνω felicine και δεν το εχω κόψει καθόλου!απλα εχω τόσο φόβο που θα πάω πάλι την Παρασκευή για χοριακή να δω αν αυξήθηκε οσο πρέπει για να πάω να κάνω τον πρώτο μου υπέρηχο!δεν αντέχω να το περάσω για άλλη μια φορα!!!!

Όλα θα πάνε καλα στο ευχόμαστε να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με το καλό! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Anny35 κορίτσι μου σου εύχομαι μέσα απο την καρδια μου αυτή την φορα. Το σπορακι σου να έχει φολιασει καλααα!!! 

Εγω έζησα μια παλλινδρομη στην 10η εβδομάδα. 

Εσύ έχεις κανει εξετασεις? Το χεις ψαξει? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...